September 28 2024 04:17:00
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 16

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Vilíkovy dohady o WoP
Panek
On má I-16 WEP??? Asi dobrej oddíl teda. Šklebící se
 
Vilik
Tyhle závěry platily v době, když byl vývoj WoP na začátku. S každym dalšim patchem se vylepšoval FM, DM, AI, i jednotlivý charakteristiky letadel. jediný co pořád zůstává jsou arkádově pojatý mise v kampani. ale ty mě, jak už jsme napsal, nezajímaj.
 
Panek
Vilíku, bez urážky, ale hodnotit gamesu podle toho kolik lidí tam padne do vývrtky, je hloupost.
Uvědom si, že WoP lítaj arkádisti a to i povětšinou pouze na klávesnici. Ti, když se dostanou na "simulator" server, tak je logické, že tem padaj jen tak.
 
Jirka
ZVP Zdenek napsal:
Jirka napsal:
Buďme vděčni za conf.ini. U jiných starších her jde kolikrát nastavit tak akorát velký kulový. Mrknutí


...nepopírám. navíc konfigurace se i snadno zálohuje... bavíme se ale o tom že mnoho důležitých věcí ani jinak než přes konfigurák nastavit nelze. a s tím má mnoho, byť i dlouholetých uživatelů ila pořád problémy. a není to vůbec jejich chyba. existence gui neznamená zánik konfiguráku.

A dost....


Přiznám se, že já jsem krom nastavení obrazovky pro 16:9 nic v conf.ini měnit nepotřeboval. Tohle nechápu. O co všechno tam ještě jde ?
 
ZVP Zdenek
Jirka napsal:

Přiznám se, že já jsem krom nastavení obrazovky pro 16:9 nic v conf.ini měnit nepotřeboval. Tohle nechápu. O co všechno tam ještě jde ?


řekl jsem a dost, takže dost. ale naposledy - např. HW shaders, pedály..........
Upravil/a ZVP Zdenek dne 29-06-2010 14:23
 
311_Tank
VAF_Vilik napsal:
Tyhle závěry platily v době, když byl vývoj WoP na začátku. S každym dalšim patchem se vylepšoval FM, DM, AI, i jednotlivý charakteristiky letadel. jediný co pořád zůstává jsou arkádově pojatý mise v kampani. ale ty mě, jak už jsme napsal, nezajímaj.


Porad cekam jak vysvetlis ze He-111ce upadne prdel, nebo kridlo po pulsekundove davce z Huirricane Mk.IIb jestli je to Ok podle tebe.

Dalsi veci jako ze ten hurrik defakto neztraci Ecka tu nema smysl ani rozepisovat.
Upravil/a 311_Tank dne 29-06-2010 14:30
 
1stCL_Fucida
Pedály lze nastavovat i přes externí prográmky (IL-2 joy control). Ale Zdenek má pravdu, že pár věcí je v ILovi konfigurovatelných takříkajíc "conf.ini only".
Mně to nevadí, nováček díky SVK radu snadno najde Úsměv IL je v dnešní době v mnoha směrech jako hra zastaralej, ale v určitých směrech byl zastaralej už když vzniknul. Je ale celkem ostuda, že po devíti letech na trhu je jako simulátor pořád na špičce Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
ZVP Zdenek
Já mám to WoP rozbité Zamračený 3 krát jsem těžkými kulomety z P-51 trefil befko... a ono pořád letělo ... jdu to reklamovat, všude píšou že po krátké dávce ze sedmiček se rozpadne i bombr......... a že stačí tři kuličky..... podvedli mne Smutný
 
Panek
Že teda k tomu WoP nepřešla alespoň polovina uživatelů Il2?
 
FK_Rychtyg
Panek napsal:
Že teda k tomu WoP nepřešla alespoň polovina uživatelů Il2?

To mně také zaráží, hlavně nevím, proč se už dávno na WoP nelétá AFW, VOW či ADW, když je to tak Über oproti ILoviÚsměv
 
Vilik
šturm je po letech vývoje, moderům a komunitám tolik profláklej, až jestli někdy vyjde BoB, taky bude mít co dělat.
jak už jsem spal šturm je pro blázny, co chtěj lítat mise jak v reálu a můžou si na to udělat s kamarádama čas třeba celej večer a noc.
wop pro hračičky, co chtěj sice lítat v letadle, co se taky chová slušně reálně, ale nemaj na šturma čas.
 
1stCL_Fucida
Vidíš Vilíku, s tím, co jsi teď napsal, bych i souhlasil Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Rufu
Když je to tak .Jak vlastně lítáš toho Lock ona co máš v podpisu?Měl jsem za to že je na ovládání avioniky trošku složitější než Il.Na ten máš čas?Jestli jsi vůbec na správným foru.
 
Panek
Ale jedno WoP má dobré. Doty tam všem zmizí ve stejné vzdálenosti, takže je to férovější.
 
Vilik
Právě kvuli FC2 nemám na ila čas.Šklebící se Tam jsou krásný operace třeba na 4 hodky.

to Panek.
Ted si na to kápnul.MrknutíŠklebící se
 
Panek
No kápnul.
Zas na druhou stranu i v reálném životě byli piloti, kteří si všimli soupeře dřív než on měl šanci něco na obloze objevit.
A já, když vím, že nevidím dotíky na takovou vzdálenost, tak tomu prostě přispůsobím strategii svého letu.

Když mají všichni stejné podmínky, tak to dost připomíná vhození avatarů do arény a boj může začít.
 
LEON_CZ
BP_Rufu napsal:
...svého času ho byl velkým zastáncem i LC Leon pokud se nepletu...


Pleteš se, nebyl jsem ani tak zastáncem, jako testerem Úsměv Byl jsem jeden z prvních tady, kteří si tu betu koupili, abych si mohl WoP osahat vlastní rukou a nebyl tak odkázán si udělat na něj názor pouze z vašich výblitků tady na SVK Mrknutí Když si projedeš vlákno o WoP tak najdeš, že jsem upozorňoval jak na bezesporu zajímavá grafická vylepšení tak na bezesporu stupidní bugy a nedodělky. Ale nakonec mě stejně nejvíce dostalo to, že místo toho, aby autor pracoval alespoň na dokončení samotné hry (např. chybějící kokpity bombrů), když už ne na odstranění četných bugů, tak raději pracuje na datadisku Wings of Luftwaffe... Zamračený Tak jsem zatím poslal WoP k ledu do doby, než ho bude hodlat jeho autor alespoň dokončit do nějaké rozumné podoby...
(Pokud bych měl být zastáncem nějakého simu, byl by to bezesporu Rise of Flight Vyděšený )
Upravil/a LEON_CZ dne 29-06-2010 17:04
 
http://www.virtualnipilot.cz/
Vilik
to tank
po kolika sekundách mu bouchla prdel?Šklebící se
http://www.youtube.com/watch?v=7miD_665pzk
 
ZVP_Hekite
Já žádnou bochající prdel neviděl Šklebící se
Já viděl pouze zásahy 20mm granáty na ocasní části He 111 - exploze na trupu a ovládacích plochách - odletující trosky Vyděšený

podívej se tady Vyděšený

fotokulomety českých letců
Upravil/a ZVP_Hekite dne 29-06-2010 18:16
 
http://zvp.wz.cz/
Vilik
taky nezapomente, že většina pilotu byla levejch jako prase. takže jen malá část kulek, na těch záběrech, zasáhla cíl.
zkusil jsem to ve šturmu. ani celej zásobník na krátkou vzdálenost nestačil.
a to se bombardák blejskal jak ohnostroj.Šklebící se
[img]http://img641.imageshack.us/img641/496/il2fb2010062918144520.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,682,947 návštěv