September 28 2024 20:12:08
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
4.10 patch
Hoper
Leone, zkus si sednou do Faxe a použij TiR na prohlížení kokpitu - když se kokpit odflákne (případně je tak starý, že na to nění dělaný), pak je to hnus fialovej....

jen bych rád věděl, jestli s konečnou verzí 6DOF bude konečně vyřešen "posed" hlavy a odstraněné "soví" otáčení hlavy
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
LEON_CZ
Robo napsal:
LC_LEON_CZ napsal:
Přidá 4.10 patch KONEČNĚ do hry aspoň podporu 6DOF, nebo si majitelé TrackIRů stále nebudou moci plnohodnotně v ČISTÉ hře zalítat ? Zamračený


Na plnohodnotnom rieseni sa pracuje (MicroWave nakodoval komplet novu verziu a su tam aj rozne dalsie vylepsenia pohybu hlavy), to od sHr je len z nudze cnost, navyse kokpity nie su namodelovane 6DOF friendly a ak to ma fungovat poriadne ako ma, bude s tym dost prace. Kedze 6DoF podpora vyzaduje zasahy do spustacieho exaca, je zrejme, ze to nebude take jednoduche (vzhladom na dosledky).

Takze ano, 6DoF je jedna z priorit DT, existuje uz funkcna pracovna verzia, ale na kompletnu podporu trackera musi MW este chvilu pockat. Dufam, ze ako odpoved postacuje.


Jako odpověď je to více než dostačující, díky Mrknutí Já jsem taky nějakou dobu přežíval na 3DOF přes PPjoy, ale ty neustálé problémy s rozkaliborváním pohledu mi ,,čistou" hru naprosto znechutily Zamračený Kalibrovat před každou hrou vlastní řepu s tím, že se to povede tak na potřetí a člověk se přitom u toho kroutí na židli jako postižený...
 
http://www.virtualnipilot.cz/
Cracken
Robovi: Díky za vysvětlení toho AI.Mrknutí Nikdy jsem neříkal, že udělám nový kokpit. A i kdyby, mohl by mi to zase někdo zakázat... Ale opravdu se upřímně těším z práce DT. (Především z toho, že se plánují patche ve velkém časovém horizontu.) Rozhodně nejásám nad mody jen proto, že to jsou mody - např. befek už je dost a nevypadá to, že by už byl konec.

mkubanimu: A číst umíš? Jinak jsem ženatý, a divím se, že ty, takový guru nezvládne jedno kliknutí...Zamračený
Upravil/a Cracken dne 29-01-2010 18:44
 
VGR_Terp
Crackene, Crackene. Chudák ženskáSmutný
 
http://www.virtualgrimreapers.cz/
Cracken
Jo, jo. Tvrdý patriarchát.Šklebící se
Upravil/a Cracken dne 29-01-2010 18:42
 
losik
Hele drsňáku, moc si nevyskakuj. Mody hratelnost šturma online akorát zničili.
 
Cracken
losik napsal:
Hele drsňáku, moc si nevyskakuj. Mody hratelnost šturma online akorát zničili.


Což mi ale vlastně je šumák... zív...
 
Hiltos
Losiku, jeste bys mel dodat, ze existuje jista, nexanedbatelne velka skupina lidi, pro kterou mody hratelnost sturma znatelne zvysily
 
Enjoyr
Jestli mohu za sebe.... Zamračený...
Naprosto souhlasím s Novotnym, s Oldou,s von Pavlem.
A to i přesto, že online nelítám,že mám čtyři instalace (UI, HSFX, UP, 4.09) a ještě v záloze čistou 4.08 a že prubuju i všelijaké ty módy, protože mě to prostě baví Úsměv , doufám,že tím tady nikoho nevytočím Šklebící se ... (a kdyby,tak je mi to stejně fuk, myslím,že od toho fóra jsou,aby se v nich konfrontovaly názory Úsměv - takže i ty zdejší divoké reakce na Crackena k tomu patří Úsměv ,..ponechám je bez komentáře - ty reakce).

Podle mě, kdyby se neobjevili všelijací ti módaři, tak by dnes asi nebylo Daidalosů - já tedy posílám dík všem moderům nejen za jejich práci (za tu špatnou i dobrou), ale i za to, že možná díky nim dnes existuje DT a s DT konečně přichází oficiální pořádek. A můj názor je, že díky DT Šturm hned tak neumře. DT je pro mě takové to světlo záruky kvality do budoucna (tím rozhodně nechci říct, že nejsou i kvalitní některé módy).
A jestli se pletu,tak mě klidně opravte Úsměv , ale pls slušně a bez emocí Šklebící se

P.S.: Ženatý už nejsem (byl jsem 23 let), je mi 45 let a lítám ILa od jeho první verze (tuším někdy od roku 2000,nebo 2001?) Šklebící se
Upravil/a Enjoyr dne 29-01-2010 22:45
 
www.enjoyr-page.cz
Tajpan
1stCL Novotny napsal:
von Pavel napsal:
Hlavně díky módům a novým vylepšením mne IL2 ještě baví.
Pokud se to dá vše do oficiální verze tím lépe!
Ať žijí modeřiMrknutí
Jinak bychom se pořádných novinek jen tak nedočkali.


Jo proti tomu o co se snaží nic nemám,ale to že nejsou schopný kompromisů čímž se objevuje pořád nová a nová pravda(mod) je kničemu. Jo SM to byla bomba. Nainstalils a frčel a bylo jedno kdo to má a kdo ne.
Nehledě nato že při pohledu na stroje zprovozněné za každou cenu se mi chce blejt! Pokud to má zvenku i zevnitř vypadat jako něco co nikdy neexistovalo tak o to nestojím. Jo efekty a jistá zdokonalení to je SUPER,ale za jakou cenu??? A pokud je někdo natolik sebestředný a nevidí dál než na špičku svého nosu, tak fajn! Ale nejste tu sami. Ta krásně se rozrůstající a skvěle fungující komunita je už dávno pryč.
Možnost přihlášení se na specijálku je omezena jen na pár lidí kteří jsou ochotni se vtom pořád vrtat,
Za poslední dobu sem potkal jen minimum akcí na které člověk nepotřeboval nic jiného něž instalačku ila a pár Petchů. A přitom se dělali akce které neměli v celém světě obdoby.
Jo máte spoustu možností na ty vaše vyvážený Planesety,ale oto víc se hádáte co je a neni gut cpát do mise. Kčemu to je? Nakonec pokrok žádnej. . . . prostě jen bordel a nic víc.


dovolil by som si nesúhlasiť.
Mám pláne už roky jednu "špeciálku" ale tá by sa dala zalietať len raz.
problém:Stock lietadlá.
odpovedajúce Stock lietadlo je na ho*no namodelované, tak musím siahnuť po dalšom vývojovom type. lenže oponentné liietadlo sa dostáva do príliš velkej defenžívy, tak musím nasadiť jeho vývojový typ. lenže to už zase primárne lietadlo je v inej situácii, takže ak chcem zachovať "realitu" znovu posúvam vývojový strom prvého lietadla. Ale potom už sa mi nedostáva na tretí typ lietadla, ani výkonovo a ani vzhladovo možný stock nevyhovuje. A ked pridám posledný typ, vlastne ani nemôžem lebo v Stock výbere nie je. A možná náhrada nevahovuje výkonovo, vzhladovo , ničím. A aj ked by som i toto nejako vysvetlil pilotom aby túto "realitu špeciálky" brali na vedomie, nemám mapu. A pritom sa jedná o masomo varábané stroje, ktoré v Stock výbere nie sú.
Ešte že sú modisti, a tam to všetko je na 90%.
len v dnešnej dobe, už nie je to najdôležitejšie. Chuť lietat a ludia z roku 2004/5, čo by dokázali letieť cca 600km.
Ako čítam v inom vlákne, dnes je problém preletieť 25km široký kanál. Mrknutí
 
1stCL_Novotny
Tajpane můj a věčiny lidiček problém z Mody není to že je nah*vno všechno,ale že to nemá jedinej kloudnej sistém. Tohle nefachá s tím a tamto stímhle. Já naopak tu chuť na přelet 600km mám, ale ne za těhle podmínek. Bohužel nemám chuť postupem času mít jeden HDD v PC jen kvůli 30ti instalacím Ila. A co se vzhledu týče tak třeba pár bombrů co vyšlo nevypadá ani jako to co to má být a víkonově to má základ např. z B24 a to je blbost. Je sice hezký že to můžu kočírovat a nebo sestřelit, ale nedává mi to žádnej pocit reálu o kterj vám všem nakonec nejvíc jde. Šklebící se
 
Jirka
1stCL Novotny napsal:
Tajpane můj a věčiny lidiček problém z Mody není to že je nah*vno všechno,ale že to nemá jedinej kloudnej sistém. Tohle nefachá s tím a tamto stímhle. Já naopak tu chuť na přelet 600km mám, ale ne za těhle podmínek. Bohužel nemám chuť postupem času mít jeden HDD v PC jen kvůli 30ti instalacím Ila. A co se vzhledu týče tak třeba pár bombrů co vyšlo nevypadá ani jako to co to má být a víkonově to má základ např. z B24 a to je blbost. Je sice hezký že to můžu kočírovat a nebo sestřelit, ale nedává mi to žádnej pocit reálu o kterj vám všem nakonec nejvíc jde. Šklebící se


Jojo, zmatek a obrovské množství polovičatostí a amaterismu. Lepší už ani nevidět. Kéž by všichni ti patláci měli k ILovy takový vztah jak hoši z DT. To by bylo jiný kafe.
 
310_cibule
Enjoyr napsal:
P.S.: Ženatý už nejsem (byl jsem 23 let), je mi 45 let a lítám ILa od jeho první verze (tuším někdy od roku 2000,nebo 2001?) Šklebící se


To je už docela dobrej věk na to, aby člověk zjistitl, že dycky budou lidi, kteří na všechno říkají: "Je to na hovno, proč to ten druhej nedělá jinak, líp".

A pak takový, kteří se budou snažit pořád dělat něco líp (a přitom páchat spousty chyb a vydávat se slepými cestami), ale bude je to těšit. A nejen je, ale i ty, kdo přemýšlejí podobně. Prostě lidi naladěný pozitivně...

V tom je svět děsně fajn, proto je tak zábavný. Kdyby zde byli jen samí agilní nadšenci, byla by to pěkná otrava. Naopak taky. A navíc je skvělé, že člověk může být nějakou dobu negativní a - pokud se z toho nezblázní, tak se pak zase může těšit z věcí kolem sebe. Everyone's choice Cool

A nebo je to možná úplně jinak, kdo ví... Mrknutí

P.S. Zdravím tě, Enjoyre. Není to míněno jako polemika s tvým textem. Jen jsem se tak zamyslel. Občas se mi to stává, ale naštěstí už míň než zamlada.
Upravil/a 310_cibule dne 30-01-2010 12:50
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Jirka
310_cibule napsal:
Enjoyr napsal:
P.S.: Ženatý už nejsem (byl jsem 23 let), je mi 45 let a lítám ILa od jeho první verze (tuším někdy od roku 2000,nebo 2001?) Šklebící se


To je už docela dobrej věk na to, aby člověk zjistitl, že dycky budou lidi, kteří na všechno říkají: "Je to na hovno, proč to ten druhej nedělá jinak, líp".

A pak takový, kteří se budou snažit pořád dělat něco líp (a přitom páchat spousty chyb a vydávat se slepými cestami), ale bude je to těšit. A nejen je, ale i ty, kdo přemýšlejí podobně. Prostě lidi naladěný pozitivně...

V tom je svět děsně fajn, proto je tak zábavný. Kdyby zde byli jen samí agilní nadšenci, byla by to pěkná otrava. Naopak taky. A navíc je skvělé, že člověk může být nějakou dobu negativní a - pokud se z toho nezblázní, tak se pak zase může těšit z věcí kolem sebe. Everyone's choice Cool

A nebo je to možná úplně jinak, kdo ví... Mrknutí

P.S. Zdravím tě, Enjoyre. Není to míněno jako polemika s tvým textem. Jen jsem se tak zamyslel. Občas se mi to stává, ale naštěstí už míň než zamlada.


To je sice fakt, ale plošně to platit nemůže. A taky všeho s mírou. To by pak jaksi nastal chaos, že ? Šklebící se
 
Robo
Tajpan napsal:problém:Stock lietadlá.
odpovedajúce Stock lietadlo je na ho*no namodelované, tak musím siahnuť po dalšom vývojovom type.


Ako pise pan Cibuľa vo svojej zivotom nadobudnutej spontanno-alegorickej filozofickej uvahe zalozenej na zaujimavom zivotnom paradoxe - a ja s nim suhlasim - kazdemu sa vyhoviet neda a vzdy bude niekto, kto sa bude vyhovarat na to, ze lietadla su na hovno namodelovane.
 
Enjoyr
310_cibule napsal:
Enjoyr napsal:
P.S.: Ženatý už nejsem (byl jsem 23 let), je mi 45 let a lítám ILa od jeho první verze (tuším někdy od roku 2000,nebo 2001?) Šklebící se


To je už docela dobrej věk na to, aby člověk zjistitl, že dycky budou lidi, kteří na všechno říkají: "Je to na hovno, proč to ten druhej nedělá jinak, líp".

A pak takový, kteří se budou snažit pořád dělat něco líp (a přitom páchat spousty chyb a vydávat se slepými cestami), ale bude je to těšit. A nejen je, ale i ty, kdo přemýšlejí podobně. Prostě lidi naladěný pozitivně...

V tom je svět děsně fajn, proto je tak zábavný. Kdyby zde byli jen samí agilní nadšenci, byla by to pěkná otrava. Naopak taky. A navíc je skvělé, že člověk může být nějakou dobu negativní a - pokud se z toho nezblázní, tak se pak zase může těšit z věcí kolem sebe. Everyone's choice Cool

A nebo je to možná úplně jinak, kdo ví... Mrknutí


Mrknutí , jjjj taky se mi to zamýšlení občas stává Úsměv, jen nevím,jestli je dobře,že už to není tak často jeko zamlada,nebo jestli je to nějaké špatné znamení Šklebící se ...

Ještě bych doplnil,že už ten věk máme taky dobrej na to, být v dost ohledech trochu nad věcí Úsměv , třeba v tom, pro koho IL je a pro koho ne, ale to už jsem tady párkrát napsal. V tom je myslím právě IL super - stojí to sice trochu vrtání,ale každej si může vybrat, jakou ,,variantu,, si zvolit, podle svých preferencí - no a teď díky DT svítá na lepší časy i onlajnistům, kteří zákonitě nadávají na čurbes v módech a naprosto je chápu.
Já jsem jen taková lama,co se raduje skoro ze všeho,co kdo do ILa udělá,protože pro mě,starý ročník,už je prostě super, že to, co jsem dřív lepil (modely),nebo o čem jsem četl a tak....že si prostě do toho teď můžu virtuálně sednout a virtuálně si zalítat. Proto vítám cokoliv,co se v ILovi děje,i když to vyžaduje vrtat se v tom, mít extra disk jen na několik instalací a tak....Úsměv
Zkrátka (pro ty mladší Úsměv ), kdyby mi někdo někdy třeba v roce 1978, v době,kdy jsem stával fronty na Revelly a rok čekal na novinku z KP a scháněl In Action atd. atd, řekl, že si jednou do toho befka (a do spousty jiných) budu moct sednout a zalítat si s ním(i když jen virtuálně), tak se asi rozsypu blahem (a nedočkavostí,kdy už to bude).... Šklebící se
Takže z toho asi taky pramení ten nadhled, a vděk za snahu jiných,...a nízký práh citlivosti na některé nedokonalosti a chyby tu v FM,tu v DM, tu tam a tu onde a tak... Šklebící se
A tak..., howk Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
www.enjoyr-page.cz
Hoper
Tajpan napsal:
...
len v dnešnej dobe, už nie je to najdôležitejšie. Chuť lietat a ludia z roku 2004/5, čo by dokázali letieť cca 600km.
Ako čítam v inom vlákne, dnes je problém preletieť 25km široký kanál. ;)

600 tam i zpět nebo 600+600 ? ;)
ooo, myslím, že při tomhle čísle (obou) několika lidem jistě zaplesalo srdce :))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Joe Hallenbeck
LC_LEON_CZ napsal:
Já jsem taky nějakou dobu přežíval na 3DOF přes PPjoy, ale ty neustálé problémy s rozkaliborváním pohledu mi ,,čistou" hru naprosto znechutily Zamračený Kalibrovat před každou hrou vlastní řepu s tím, že se to povede tak na potřetí a člověk se přitom u toho kroutí na židli jako postižený...


Řešení se jmenuje FreeLook. Šklebící se
313_FlyBoy
RY-C
 
saldy
Enjoyr: jj jsem na tom podobně, taky pamatuju letadýlka od kovozávodů Prostějov, lepidlo z toluenu, hrudkovitý barvy, podpultové Revelly a lítání tak maximálně nastojáka za 2Kčs v pouťových maringotkáchÚsměv
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
LEON_CZ
Joe Hallenbeck napsal:
LC_LEON_CZ napsal:
Já jsem taky nějakou dobu přežíval na 3DOF přes PPjoy, ale ty neustálé problémy s rozkaliborváním pohledu mi ,,čistou" hru naprosto znechutily Zamračený Kalibrovat před každou hrou vlastní řepu s tím, že se to povede tak na potřetí a člověk se přitom u toho kroutí na židli jako postižený...


Řešení se jmenuje FreeLook. Šklebící se


Jestli se nepletu tak FreeLook ale neumí ani 3DOF, ne?
 
http://www.virtualnipilot.cz/
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,686,998 návštěv