September 28 2024 08:15:51
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 23

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Doplňkové MODy pro Sound MOD
Rufu
To je snad omluvitelný ne -holt to nepročetli při vydání "létající loď"
 
Pavel K
Doly_cz napsal:
Mam dotaz ohledne tech novech zvuku. Když je naistakluju, tak mam Ila v angličtině. Poradíte jak jej dostat zpět do češtiny? Diky moc


Taky mě vadilo, že Sturm se SoundModem je v lepším případě v angličtině, občas se v kampaních ještě objevila azbuka. Dokonce je ke stažení francouzština. Proto jsem nelenil a udělal českou lokalizaci. Je přeloženo - přepsáno menu, editor, quick mission generator, prostě všechno co jsem našel s jedinou výjimkou - popisy zbraní a letadel. Toho textu je tam moc, to bych přepisoval pár měsíců, chtělo by to prohnat nějakým OCRkem (to je námět pro nějakého šikulu). Jsou tam české brífinky pro Dgen i single i training mise. Budu rád za komentáře a upozornění na chyby, překlepy atd. Takže kdo chce vyzkoušet, stáhněte rozbalte do adresáře se šturmem a je to (Kdo by chtěl dát později zpátky angličtinu tak zazálohujte soubory z adresáře files/i18n nebo zase nainstaluje ze soundmodu.

http://www.filesk...O4jspa2uUk
 
VGR_Terp
Pavel K napsal:
Doly_cz napsal:
Mam dotaz ohledne tech novech zvuku. Když je naistakluju, tak mam Ila v angličtině. Poradíte jak jej dostat zpět do češtiny? Diky moc


Taky mě vadilo, že Sturm se SoundModem je v lepším případě v angličtině, občas se v kampaních ještě objevila azbuka. Dokonce je ke stažení francouzština. Proto jsem nelenil a udělal českou lokalizaci. Je přeloženo - přepsáno menu, editor, quick mission generator, prostě všechno co jsem našel s jedinou výjimkou - popisy zbraní a letadel. Toho textu je tam moc, to bych přepisoval pár měsíců, chtělo by to prohnat nějakým OCRkem (to je námět pro nějakého šikulu). Jsou tam české brífinky pro Dgen i single i training mise. Budu rád za komentáře a upozornění na chyby, překlepy atd. Takže kdo chce vyzkoušet, stáhněte rozbalte do adresáře se šturmem a je to (Kdo by chtěl dát později zpátky angličtinu tak zazálohujte soubory z adresáře files/i18n nebo zase nainstaluje ze soundmodu.

http://www.filesk...O4jspa2uUk



Jsi šikulaMrknutí
 
http://www.virtualgrimreapers.cz/
2JG26_HASIC
Móóóc dobrý. Šklebící se
 
BP_Tyrl
Velké ovace. Tlesk, tlesk, tlesk.MrknutíÚsměv
 
LesniHU
Pavel K napsal:
...Proto jsem nelenil a udělal českou lokalizaci. Je přeloženo - přepsáno menu, editor, quick mission generator, prostě všechno co jsem našel s jedinou výjimkou - popisy zbraní a letadel. Toho textu je tam moc, to bych přepisoval pár měsíců, chtělo by to prohnat nějakým OCRkem (to je námět pro nějakého šikulu).
tohle ti treba pomuze
 
313_Blc
Pavel K napsal:
Doly_cz napsal:
Mam dotaz ohledne tech novech zvuku. Když je naistakluju, tak mam Ila v angličtině. Poradíte jak jej dostat zpět do češtiny? Diky moc


Taky mě vadilo, že Sturm se SoundModem je v lepším případě v angličtině, občas se v kampaních ještě objevila azbuka. Dokonce je ke stažení francouzština. Proto jsem nelenil a udělal českou lokalizaci. Je přeloženo - přepsáno menu, editor, quick mission generator, prostě všechno co jsem našel s jedinou výjimkou - popisy zbraní a letadel. Toho textu je tam moc, to bych přepisoval pár měsíců, chtělo by to prohnat nějakým OCRkem (to je námět pro nějakého šikulu). Jsou tam české brífinky pro Dgen i single i training mise. Budu rád za komentáře a upozornění na chyby, překlepy atd. Takže kdo chce vyzkoušet, stáhněte rozbalte do adresáře se šturmem a je to (Kdo by chtěl dát později zpátky angličtinu tak zazálohujte soubory z adresáře files/i18n nebo zase nainstaluje ze soundmodu.

http://www.filesk...O4jspa2uUk


Bravo Mrknutí ... Sice to už nepoužívám, ale držím palce tobě i tobě podobným S!
 
trup
Pavel K napsal:
Doly_cz napsal:
Mam dotaz ohledne tech novech zvuku. Když je naistakluju, tak mam Ila v angličtině. Poradíte jak jej dostat zpět do češtiny? Diky moc


Taky mě vadilo, že Sturm se SoundModem je v lepším případě v angličtině, občas se v kampaních ještě objevila azbuka. Dokonce je ke stažení francouzština. Proto jsem nelenil a udělal českou lokalizaci. Je přeloženo - přepsáno menu, editor, quick mission generator, prostě všechno co jsem našel s jedinou výjimkou - popisy zbraní a letadel. Toho textu je tam moc, to bych přepisoval pár měsíců, chtělo by to prohnat nějakým OCRkem (to je námět pro nějakého šikulu). Jsou tam české brífinky pro Dgen i single i training mise. Budu rád za komentáře a upozornění na chyby, překlepy atd. Takže kdo chce vyzkoušet, stáhněte rozbalte do adresáře se šturmem a je to (Kdo by chtěl dát později zpátky angličtinu tak zazálohujte soubory z adresáře files/i18n nebo zase nainstaluje ze soundmodu.

http://www.filesk...O4jspa2uUk


Tak to je super Cool
Jedna věcná.Komunikace je v češtině,ale plyn,podvozek,klapky apod. to vypisuje v angličtině.Jo a taky v QMB je špatně psané "Č" v roletě Čas.
 
1stCL_Fucida
trup napsal:
Tak to je super Cool
Jedna věcná.Komunikace je v češtině,ale plyn,podvozek,klapky apod. to vypisuje v angličtině.Jo a taky v QMB je špatně psané "Č" v roletě Čas.


"technická oznámení", jako třeba kolik % výkonu ždímáš, jsou v jiném souboru. Není v podstatě žádný problém upravit i ta.

files/i16f/hud_log.ru
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
trup
1stCL_Fucida napsal:
trup napsal:
Tak to je super Cool
Jedna věcná.Komunikace je v češtině,ale plyn,podvozek,klapky apod. to vypisuje v angličtině.Jo a taky v QMB je špatně psané "Č" v roletě Čas.


"technická oznámení", jako třeba kolik % výkonu ždímáš, jsou v jiném souboru. Není v podstatě žádný problém upravit i ta.

files/i16f/hud_log.ru


Dík za radu.Večer to zkusím přeložit podle slovníku. Mrknutí
 
Pavel K
LesniHU napsal:
Pavel K napsal:
...Proto jsem nelenil a udělal českou lokalizaci. Je přeloženo - přepsáno menu, editor, quick mission generator, prostě všechno co jsem našel s jedinou výjimkou - popisy zbraní a letadel. Toho textu je tam moc, to bych přepisoval pár měsíců, chtělo by to prohnat nějakým OCRkem (to je námět pro nějakého šikulu).
tohle ti treba pomuze


Díky, pomohlo, neby by ještě k mání vehikly? (vehicle_ru.properties) Nějak mě nenapadlo, že by to mohlo být tak jednoduché.
 
Pavel K
Pro Trupa - já mám všechno přeložený, technické oznámení je soubor hud_log_ru.properties a ten je přeložený, pokud ho smažu nacpe se tam ruština. Na ten soubor odkazuje i filelist.txt v hlavním adresáři šturma. Zkuste to někdo opravit a rozběhat.
 
clone9cz
Doufám, že prominete malou moderátorskou vsuvku. Udělám to tučně, aby jste si na to příště vzpomněli.

Ačkoliv je toto vlákno TOPIC*ové, tak se opět stává nečtivým. Pokud jde o tak rozsáhlé téma, doporučil bych přístě zakládat 2 vlákna, jedno pro publikování informací a druhé k diskusi.

ODKAZOVANÍ NA PROČTENÍ ca 200 PŘÍSPĚVKŮ NESTRUKTUROVANÉHO VLÁKNA JE SPÍŠE TRESTEM, NEŽ POMOCÍ !!!


*) pokud vynechám diskusi ohledně samotného SOUND MODu, která by sem taky neměla patřit Mrknutí
Upravil/a clone9cz dne 04-02-2008 19:42
 
http://www.wwii-illusion.net
BP_Tyrl
Já si myslím, že překlady technických popisů by byly zbytečnou dřinou. Vždyť si stačí přepínačem vypnout SM a ILL je opět včeštině.
 
Pavel K
Omlouvám se, clone9cz má pravdu na počešťování sturma založím nové vlákno abych nedělal zmatky jinde. Naposledy pro Trupa: špatně napsaný Č je opraveno a už vím proč nejedou technická oznámení. V hud_log_ru.properties asi nesmí být diakritika. Opravím to, testnu a s přídavkama od LesniHu znova pošlu už na nové vlákno.
 
Enjoyr
Pavel K napsal:
... špatně napsaný Č je opraveno a už vím proč nejedou technická oznámení. V hud_log_ru.properties asi nesmí být diakritika....


Pavle,v textu zkus nahradit místo diakritiky kód z této tabulky:

é \u00E9
č \u00E8
ę \u00EA
ë \u00EB
â \u00E2
ŕ \u00E0
ä \u00E4
ů \u00F9
ü \u00FC
ű \u00FB
ô \u00F4
ö \u00F6
î \u00EE
ď \u00EF
ç \u00E7
ß \u00DF
ć \u00E6
á \u00E1
ă \u00E3
ĺ \u00E5
ě \u00EC
í \u00ED
ú \u00FA
ý \u00FD
ń \u00F1
ţ \u00FE
đ \u00F0
˙ \u00FF
ő \u00F5
ň \u00F2
ó \u00F3
Ř \u00F8

(Tedy např. místo písmena ,,č,, napíšeš \u00E8 ;
jde o Unicode hex(?) ,ale přepsaný místo tvaru 0xE8 do tvaru \u00E8 )

..pro češtinu některé další
Znak - Hex
Š - 0xC9
Ť - 0xCB
Ž - 0xCE
ˇ - 0xD7
š - 0xD9
ž - 0xDE
Á - 0xE1
Č - 0xE8
Ě - 0xEC
Í - 0xED
Ď - 0xEF
Ň - 0xF2
Ó - 0xF3
Ř - 0xF8
Ú - 0xFA
Ý - 0xFD
é - 0xE9
Upravil/a Enjoyr dne 05-02-2008 21:35
 
www.enjoyr-page.cz
Enjoyr
Cool

Bf-109T ??
 
www.enjoyr-page.cz
1stCL_Fucida
no..má to jednu chybičku Úsměv zřejmě to používá křídlo z Bf 109 E, což není tak docela OK. Zamčené 3D modely jsou v současnosti největším limitem.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Enjoyr
1stCL_Fucida napsal:
no..má to jednu chybičku Úsměv zřejmě to používá křídlo z Bf 109 E, což není tak docela OK. Zamčené 3D modely jsou v současnosti největším limitem.


..a co ten hák, je funkční ? Nevíš o tom něco?
 
www.enjoyr-page.cz
1stCL_Fucida
O tomhle konkrétním modelu nevím. Ale není problém, aby přes SM funkční byl. Do SM se plánuje docela dost věcí. Ale vše je limitované tou absencí 3D editoru.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,684,108 návštěv