September 29 2024 06:23:32
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Soundmod je ilegalni?
313_Blc
Neřešte voloviny, kopněte Olega i jeho Boys do prdele a pojďte lítat!
Ten mod, ať už je legální, nebo ne, tak je boží. Mrknutí
 
CW_boZZda
Jednoduše řečeno. Zvuky parády, ale nesahejte na modely letadel a jejich vlastnosti! Ať se Oleg vzpamatuje a zvuky udělá do legal patche 4.09 a udělá fix protí jakýmukoli změněnýmu SFS. Jde mi o zvuk a nyní má ta hra šmrnc.
A jde to, ne že ne!
 
http://www.czechwings.com/
1stCL_Fucida
Flan: do posledního slova jsi to popsal přesně tak, jak to cítím i já Úsměv

Tajpan: co dělá Targetware? Co děláš tady u nás na té arkádě? Vyděšený
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
clone9cz
WT_Schmouddle napsal:
clone9cz napsal:
Schmouddle, ver tomu, ze se nechci nejak nadmerne do nekoho navazet, ale pokud jsem moderator a dostatecne oduvodnim svuj zasah, tak by bylo zahodno alespon o tom nejakou dobu popremyslet, nedelam to totiz kvuli Horridovi, WTckam, ale kvuli ostatnim uzivatelum, ktere uvadi nazev vlakna v pochybnost o nelegalnosti patche

diskutovat o tom nema vubec zadny vyznam, ja nemam totiz potrebu dokazovat vam u soudu, ze je ENG_Sound_mod_Version_09 legalni, mohu totiz vlakno prejmenovat a nasledne ho zamknout


OMG
Amighty-Know-It-All-Mod's in the house.
Nedokazuj nic, my jsem si zvykli že musíš chudákům netušícím lidem ukazovat jedinou správnou cestu...

Ksakru nikdo netvrdí že je legální, ale zkusil ses zamyslet jestli bylo správně že ho ten někdo pustil mod do světa? Že ukázal lidem kolem Ila že je Oleg tahá za nohu?

Ty místo toho řešíš kraviny jak se jmenuje vlákno. Ach jo.
Konec tohodle, klidně to tady přejmenuj na "úplně strašně hrozný a nelegální soundmod po kterém spadne IL, shoří stodola a 0,9 dní se nikomu v okruhu 0,9 km nepostaví", klidně to zamkni, ať si toho modování užiješ....Šklebící se


jake OMG, vlakno se klidne mohlo jmenovat "neoficialni Sound Mod", IMHO davat sem nazvy vlaken s otaznikem, jako v Blesku, to je snad pod vasi uroven ?

.. to, jestli ho nekdo vypustil mod do sveta, to je mi jako moderatorovi celkem ukradene (i kdyz me to jako uzivatele tesi), ja se musim chovat podle zakona, ne podle nejakeho Horrida, protoze jsem spolu zodpovedny i za obsah, ktery postujete

rozhodl-li jsem se tedy zmenit "pochybny" nazev fora, tak to bylo jen proto, aby si potencionalni uzivatele uvedomili, ze uzitim modu prestavaji platit jejich licencni prava na uzivani softwaru "IL2 Sturmovik 1946"
udelal jsem to tedy v dobre vire, a ne proto, abych tu vypadal jak kreten ! neresim tedy kraviny, ale moderuji !
 
http://www.wwii-illusion.net
MK_KaiN
Šklebící se komu si proboha zodpovědný za obsah co tu postujeme? To mě vážně zajímá.

Já to věděl že sem sledovanej... Cool
 
313_123
hele radši mě poradte
jsem včera v offline zgrejznul a tudíž začal zase od začátku
a co nevidím bríf v azbuce de to nako hodit zas do ang ???
páč kampaně v kterých jsem stale naživu je to v angl pořád a v poho

co se týče sonarování
každej to načítovaný neměl
já například slyším letadla okolo pořád stejně tedy skoro vůbec
přihodím příhodu z AFW
a na začátek musím vysvětlit že 123 má tu nevlastnost
že čumí furt doleva a neví proč, ale doprava moc nečučí
pegy: slyším kolem Befko
123: ty možná jo já tedy rozhodně ne
...
pegy: nekecej dyt musí bej někde u tebe
123: no fakt ne a ani nic nevidím
pegy: já ho taky nevidím ale slyším
123: hele já už ho slyším taky
pegy: a vidíš ho
123: ne
počkej
týýýýýýýýý krávo
to snad neni možný
a do prdele befo
kurna kurna

milé beko se producírovalo tak 2m od špičky mého křídla
byt to asi čuměč doprava páč podle mě jsme se záhlédli
opravdu až když bylo křídlo na křídle
no pak jsme na sebe tak 10s čučeli pak se začala obě letadla
podivně klepat asi šokem
naštěstí mě napadlo prvního stáhnout plyn
a chudák befkáč umřel

takže né všichni to měli načítovaný jako Ff Šklebící se

na 4.09 vyjde pač 1.0 sound takže jsem v klidu
a všem moralistům bych doporučil okamžitě zničit
všechno nelegální co doma maj včetně CD s MP3 v autě Vyděšený
a v I16 pořád F2 nedoletím takže i vtomto ohledu se nerozčiluji


 
Jirka
clone9cz napsal:
...
rozhodl-li jsem se tedy zmenit "pochybny" nazev fora, tak to bylo jen proto, aby si potencionalni uzivatele uvedomili, ze uzitim modu prestavaji platit jejich licencni prava na uzivani softwaru "IL2 Sturmovik 1946"
udelal jsem to tedy v dobre vire, a ne proto, abych tu vypadal jak kreten ! neresim tedy kraviny, ale moderuji !


Šklebící se
...
A teď vážněji. O trochu.
Docela by mě zajímalo, jestli se alespoň jeden z našinců co si tu věc kopčili do ILa (teda kromě clona, že Šklebící se ) pozastavil nad tím, že v tu ránu přišel o ňákou licenci nebo co. Já o tom silně pochybuju. BTW. Jak je to, když se tam plácne ten NOCD exáč ? Mrknutí Asi jsem taky přišel o všecko. Že jo ? Troufnu si odhadnout, že je to tu samej ilegál. Mrknutí A víte co je divný ? Absolutně nic to se mnou nedělá. Svědomí je v prdeli !!! Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
Jirka
MK_KaiN napsal:
Šklebící se komu si proboha zodpovědný za obsah co tu postujeme? To mě vážně zajímá.

Já to věděl že sem sledovanej... Cool


Bacha, Velký bratr se dívá Mrknutí

Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
WT_Schmouddle
Jirka: Šklebící se
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
310_Gringo
313_123 Napsal:

hele radši mě poradte
jsem včera v offline zgrejznul a tudíž začal zase od začátku
a co nevidím bríf v azbuce de to nako hodit zas do ang ???
páč kampaně v kterých jsem stale naživu je to v angl pořád a v poho


Nejsi sám kamaráde.Já to řešim tak,že když si chci dát nějakou offlinovku tak si jí rozjedu bez modu a pak si ho tam znovu rozbalím.Brífy zůstanou v angl.dokud to neukončíš nebo nexípnešMrknutí
 
WT_Schmouddle
Hehe tak na ubizoo nám to vlákno zavřeli...Šklebící se
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
xHorst
WT_Schmouddle napsal:
Hehe tak na ubizoo nám to vlákno zavřeli...Šklebící se


Ale vydrzelo celkem dlouho...
Šklebící seŠklebící seŠklebící se
[img]http://i74.photobucket.com/albums/i255/xHorst/Avatar/founder_gold_en_zps81618c02.png[/img] is not a valid Image.
40.StL_Horst
 
Jp-
Jirka napsal:
MK_KaiN napsal:
Šklebící se komu si proboha zodpovědný za obsah co tu postujeme? To mě vážně zajímá.

Já to věděl že sem sledovanej... Cool


Bacha, Velký bratr se dívá Mrknutí

Šklebící seŠklebící seŠklebící se

farm1.static.flickr.com/63/217121145_a6dc5f8f5a.jpg
 
1stCL_Johann
To co tady vzniklo ,stazenim sound modu není vina nas ani toho co to vyrobil ale jen a jen vina Olega a ubisoftu jako vydavatele. Oleg před sedmi lety vyvynul IL2 jako simulator .Se simulatorem však nemnela nic spolecneho ,protoze realita vypada jinak. Sedm let starou hru neustale petchuje a pridava staronova letadilka tim však neudela ze hry novou!!!.To co tady predvadi není nic jineho nez profitovani ze hry která ma svůj zenit za sebou ad se vam to libi nebo ne.Vyvoj her jde neustale dopredu a Oleg to nerespektuje .Nerespektuje naroky svých zakazniku a to je velmi spatne .Podle mne jinak to skoncit nemohlo.Hra je davno nabourana a pilot online si nemuze byt jisty chetery.
Proto pro mne IL2 skoncila jako dobra hra uz davno.Soud mod je jen z nouze cnost a snaha Olega vydat patch aby zabranil nelegalitam ve sve babicce je smnesna a mazani for ještě vic!! .Kdyby to byl seriozni clovek ,rekne panove makam na Bobu jako sroub a vydam ho jen co sezenu vydavatele.Za ty dva roky co o ni jen keca a mlzi a mlci, by ji musel udelat sam v obejvaku!!!! Vubec nechapu lidi kteří si mysli ze je Il2 uber ikdyz jasne vidi jeji nedokonalost a nerealnost. Ja ji litam jen protože nic jineho není a pomalu mne zacina nudit .Sedm let zadne zmneny je otravne jako by se vyvoj zastavil. Oleg moc dobře vi co by on line letci chteli ale nehodla to akceptovat . Pokud mluvim za sebe tak mam chut na pauzu dokud opravdu nevyjde sim odpovidajici dnesni době! A je mi jedno jestli se ten nemakacenko hada s Ubisoftem o honorari ,nebo nemuze sehnat levny programatory.
 
WT_Horrido
1stCL_Johann napsal:
Se simulatorem však nemnela nic spolecneho ,protoze realita vypada jinak.


Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
1stCL_Johann
WT_Horrido napsal:
1stCL_Johann napsal:
Se simulatorem však nemnela nic spolecneho ,protoze realita vypada jinak.


Šklebící se

Ty jsi taky jeden s tech lizalu prdele Olega??????
Nebo si snad myslis ze simulace reality vypada takhle ?To mas teda Naroky roku 1985 Šklebící se
 
Opitze
hehehe... vono to je preče intelektualní bohatství velkého Olega a kdokoliv si na něj dovolí šáhnout je zlý nemorální parchant... to že sis tu stejnou hru koupil asi 4krát a ještě ti bude nějaký kok*t na fóru tvrdit, že sis koupil jenom "právo" to používat, to je fakt moc a fakt bych vod toho olega chtěl, aby to auto, na který se mu komunita složila, aby mohl kodovat, vrátil...
Upravil/a Opitze dne 12-10-2007 11:38
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
WT_Flan
WT_Horrido napsal:
1stCL_Johann napsal:
Se simulatorem však nemnela nic spolecneho ,protoze realita vypada jinak.


Šklebící se


Ano, rozhodne. Od tohe je realita realitou a pocitac jen pocitacem a ne ralitou. Úsměv
Ale treba airshow je slusny sim, ktery se blizi temer perfektne realite. No jo, jenze hraji to i civilisiti a male deti, tak se tam nesmi strilet ostryma, hazet bomby a vubec nejak takto hrube simulovat. Šklebící se

Jestli mas na mysli nejaky jiny sim, tak mi rekni jaky. Úsměv
 
WT_Horrido
Stone Oleg! Stone him! Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
313_Ffajtl
Johan... Tak teď ti poradím tohle...

Hodně lidí včetně mě je za tenhle podle tebe PASQUIL SIMULATOR moc vděčná, ikdyž má chyby, ale na druhou stranu má své kouzlo a kdybych ho lítat nechtěl, tak to nedělám. Vnucuješ tady svoje myšlenky jako MRKVOSOFT svoje VISTY WIDLE, ale tady jsi hošíku "KUREWSKY WEDLE".

Nikoho tu obhajovat nechci a nebudu, ale zkus se někdy postavit na pozici, kdy uděláš produkt a od první chvíle vydání slyšíš "super, bomba, nádhera", pozvedne tě to a prosby normálních idiotů vyslyšíš a makáš nad něčím, s čím jsi neplánoval... ADD-ONY, Pathce a další ptákovini, aby jsi mohl uspokojit víceré procento svých zákazníků. Pak přijdou Idioti druhé strany, kteří ti háží klacky pod nohy a říkají ti pořád, jaký jsi idiot, mají keců jak rádio JEREVAN, všechno by udělali jinak, ale sami mají obrovský problém si ráno zavázat tkaničky od bot a nedej bože vysmrkat...

Pokud vážně tuhle hru uznáváš za nudu a nic ti to nedává a haníš nás svými názory tady, odlez do ústraní svého obýváku, udělej si zdroják a dupej do dvou let udělat nejlepší simulátor pro dobu svého vydání!!!

Uděláš leda tak po obědě bobek do hajzlu a s úsměvem si s utrženým kouskem hajzláku utřeš prdel.

"SIMULÁTOR" pro mě znamená to, zkusit si zalítat aspoň na počálu s letadly, na které se nemůžu nikdy ani podívat, protože už neexistují a právě díky těmto pro tebe DEBILŮM, jak je OLEG se mi splnil sen. Vůbec mě nesere, že je něco blbě, nebo dobře. Lítám to pro ty lidi okolo a pro tu atmosféru, kterou nezažiješ ani při lítání IRL...

Utři si tedy JOHANE svou hubiznu od těch sraček, které jsi tady namlel a stěžuj si z okna nebo do telefonu linky bezpečí...


Tohle je po dlouhé době moje reakce na člověka, který nikdy nic neudělal a neváží si ani krapet toho, co někdo udělal pro něj, ikdyž placeně...

S!

pro ostatní: Nezlob te se, ale synka bych teď nejradši hodil pod vlak Cool
 
http://www.313.cz/
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,689,521 návštěv