September 08 2024 05:28:57
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
IL2 BOX online speciálka č.2 - Operation Repulse
magot
Jj, taky to tak vidím. Saldy to zkusí ještě prodloužit tu dobu tankování. Vodu ještě musíme testnout.
 
310_cibule
Za zahřívání motorů se též přimlouvám.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
AH_Kraken
Já se také přimlouvám pro zahřívání motorů. Turbíny se zahřívat nemusí Šklebící se

Teď vážně. Myslím že věci jako tankování a vyzbrojování letadel i to zahřívání motorů dodají té hře zase jinou atmosferu. Už to že musím po přistání pojíždět abych natankoval (ne jenom refly hned na dráze) a pak zahřívat motor je zase něco jiného i pro plánovaní operací než jen přemýšlet jak budu po někom střílet nad Bastogne
 
magot
jj.
Ten treshold (0-100s) na dobu tankování in game nereaguje.
Uvidíme zda se podaří zvítězit na poli nestabilních game editorů Šklebící se
 
Hot_Dog
Taky budu klidně a rád zahřívat motory...

P-47D-28 má vodu na cca 15 minut, přičemž režim s vodou je na 5 minut, aby se vypotřebovala během jednoho letu, to by člověk musel dobíjet režimy jak vzteklej:-D

Jenže: Když je 150 oktanové palivo, tak ta voda mizí daleko rychlejc, P-47D-22 má tu vodní nádrž asi poloviční a na druhej let už by to asi nevyšlo ani u nejpříznivější varianty 100 oktanový D-28...

Nicméně tady bych asi věřil vývojářům, že to za ten víc jak rok už odladili a takovýhle blbosti tam nejsou...

Mimochodem, taky mám ohledně RRRR pár neznámých, který mě děsej a neozkoušel to zatím nikdo z nás spolehlivě, aby s jistotou dalo na to odpovědět ANO:
-Vynuluje určitě RRRR všechny časovače režimů motorů???
-Vynuluje určitě RRRR únavu pilota do fáze jako při Respawnu???
-Ta voda
 
saldy
Mají to nově trochu překopaný, původně tam byl interval v sekundách, teď se zadává číselná hodnota a není zjevné co přesně znamená. Já v tom sice nenašel logiku, ale při testování kdy nic nereagovalo, se to konečně v 1h ráno probudilo a tankuje to pomalu, prostě jako když tankujete větší auto.

Já dnes večer k tomu pošlu video, natankuju Mustanga a Fw 190 od prázdný a vy mi řeknete jestli to chcete. Předpokládám, že ostatní kapaliny to doplní automaticky, jinak by to nedávalo smysl. Pravdu o všem odhalí jen létání a testování.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
Super Saldy. Tu únavu netuším ..
 
ZVP_Iceman
Pokud se mohu zapojit do diskuze ohledně motorových režimů, tak bych dal k dobru svůj drobný, doufám že správný postřeh z He111. Při tréninku na jarní speciálku jsme s LesnímHu a Falconem odletěli několik navigačních letů, které trvali více jak hodinu, asi dvakrát jsem si v technochatu ke konci letu všiml hlášky, že je zvýšený výkon(climCool k dispozici opět v plné délce, takže to s těmi režimy bude asi krapet složitější…
 
606_Druindin
režimy (combat / emergency) se na nominální výkon "dobíjejí" ale u každého stroje je to jinak a nikdo neví jak Úsměv
Teda Hot_Dog na to jakési teorie svýho času našel.
 
ringlett
P-51D - 6 slotů (stíhací) 361st FS - Otevřeno
Pouze kulomety, palivo a přístroje bez omezení
- ATA_Vasja
- ATA_ havros5
- zvp_ozzy
- blondak


Klukům jsem udělal skin založený na vzhledu letounů 361 FS, budou si označení pánové přát kousek se svým písmenkem, případně obrázkem, aby jim to slušelo?
 
ringlett
AH_Kraken napsal:

Já se také přimlouvám pro zahřívání motorů. Turbíny se zahřívat nemusí Šklebící se

Teď vážně. Myslím že věci jako tankování a vyzbrojování letadel i to zahřívání motorů dodají té hře zase jinou atmosferu. Už to že musím po přistání pojíždět abych natankoval (ne jenom refly hned na dráze) a pak zahřívat motor je zase něco jiného i pro plánovaní operací než jen přemýšlet jak budu po někom střílet nad Bastogne


A bude na letištích v případě zahřívání motorů dost míst pro narození?
 
Hot_Dog
Behem zahrivani popojedes a uvolnis misto...
 
magot
Studený start definitivně nebude. Mise by se musela celá předělat. Nyní už na není tolik času a prostoru se tomu věnovat.
Nicméně do budoucna zkusíme s.
 
ringlett
Hot_Dog napsal:

Behem zahrivani popojedes a uvolnis misto...


Tohle mi právě nebylo jasné zda jde. Mrknutí
Upravil/a ringlett dne 27-01-2021 18:29
 
606_Temp
Kdo po tom touží, tak si může pustit ještě předtím na 15 minut offline a tam si motor zahřát.
Jako ano, je to hezká fičurka, ale úplně nevím k čemu by měla být využita během párhodinové speciálky, kdy obě strany startují zaráz a nikomu vlastně nehrozí, že by chytil bombu na šišku. U 5+ hodinové specky, kde se počítá s výměnou strojů by to byla samozřejmě jiná a tam bych to podpořil všemi deseti. Tady si ale maximálně někteří stihnou doplnit jednou až dvakrát palivo s municí a za tu dobu motor nevychladne.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
AH_Kraken
ringlett napsal:

AH_Kraken napsal:

Já se také přimlouvám pro zahřívání motorů. Turbíny se zahřívat nemusí Šklebící se

Teď vážně. Myslím že věci jako tankování a vyzbrojování letadel i to zahřívání motorů dodají té hře zase jinou atmosferu. Už to že musím po přistání pojíždět abych natankoval (ne jenom refly hned na dráze) a pak zahřívat motor je zase něco jiného i pro plánovaní operací než jen přemýšlet jak budu po někom střílet nad Bastogne


A bude na letištích v případě zahřívání motorů dost míst pro narození?


Je tam tolik míst kolik si autor mapy udělá
 
saldy
Tak video bohužel jen touto cestou. Tankování P-51, pak Fw 190 a pak ještě jednou Fw 190 bez info textu, tedy jak to bude vypadat v reálu. Sledujte blikající symbol pumpy, když přestane blikat, je nádrž plná. Během žádné procedury jsem tankování nepřerušil. Všimněte si taky, že jednou se ručička na palivoměru pohybuje, ale podruhé už ne. Po nastartování- to už na videu není, se ručička dala do polohy plná nádrž. https://mega.nz/f...reCS-zQVp4
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Bierglass
Zdvořile žádám k přidělení k Me 262 průzkumný k ZVP Icemanovi. Děkuji
 
magot
Prosím piloty z JG26 o doplnění jmen. Danke.
 
Hot_Dog
Tak sem schlédnul to video a je to v pohodě dle mého názoru, takle super Saldy... Plnou do Mustanga to dalo asi za 2,5 minuty, do Fokáče to možná jelo pomalejc (l/s), ale ve výsledku, protože má poloviční nádrž, tak to asi bylo naplněný rychlejc, pod dvě minuty...

Takovýhle časy sou naprosto v pohodě, navíc to můžeš krásně kontrolovat. Kdyby to byly 3 sekundy místo 3 minut, jak je to teď na tréninkovém servru, tak máš k dispozici úplně stejný údaje jako v tomhle případě, ale případný překliknutí se ti během vteřiny vymstí...

Takže já jsem pro, jen by to chtělo dát takle i na tréninkový server, aby si to každej vyzkoušel a mohl si třeba i u každýho letadla odměřit, kolik l/s to dává a podle toho si pak natankuje přesně tolik, kolik potřebuje...
Upravil/a Hot_Dog dne 27-01-2021 22:00
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

29-08-2024 21:30
nová sportovní disciplína Šklebící se https://youtu.be/.
..Y7Ya2IJU4n


09-08-2024 10:21
U příležitosti dnešního dne přeji všem po zbytek roku štěstí jako z Kokury.

08-08-2024 15:00
Dnes je mezinárodní den ženského orgasmu. Tak to nezapomeňte oslavit.

17-07-2024 10:18
Čím víc G, tím víc vrabcocida! Začalo to v 70. letech 1G Šklebící se

20-06-2024 20:57
Jsem nevěděl, že 5G bylo už v 70. letech urbanizace. Šklebící se

20-06-2024 20:55
Dneska jsem se dověděl, že za vymírání vrabců mohou 5G síťe. No můj kamarád a přední ornitolog Zdeněk Vermouzek má trochu jiný názor.

17-06-2024 15:06

13-06-2024 22:31
nj, hledání žabiček Šklebící se https://youtu.be/.
..33_oGDEzWd


13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

35,553,296 návštěv