September 28 2024 04:15:39
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Vilíkovy dohady o WoP
Tajpan
_AMP napsal:
606_Tempik napsal:
"jsou to hry. tam je asi zbytečný očekávat nějaký opravdový turbulence v mracích a reálný chování motoru."

No a to se právě pleteš. Hodně lidí by chtělo mít v té "hře" turbulence a reálné chování motorů.

To že ti připadalo, že má WoP větší efektivitu než Il ti ani nikdo nevyvracel, ne?

Efektivitu zbraní má úžasnou..........Už jste někdo viděl arkádu bez vysoké efektivity????

Bad Company 2.
 
Vilik
Dnes báječný polítání. Jsem si připadal jsem Highlander. Ani 3 befka se svojí trotl boom zoom taktikou, kdy na mě nalítávali snad až ze stratosféry, mě nedostali.Šklebící se
http://img88.imageshack.us/g/il2fb2010062910040260.jpg/
Upravil/a Vilik dne 29-06-2010 10:27
 
repa
VAF_Vilik napsal:
Dnes báječný polítání. Jsem si připadal jsem Highlander. Ani 3 befka se svojí trotl boom zoom taktikou, kdy na mě nalítávali snad až ze stratosféry, mě nedostali.Šklebící se
http://img88.imageshack.us/g/il2fb2010062910040260.jpg/
a určitě jsi ty befka poslal k zemiÚsměv
 
sparrow
repa napsal:
VAF_Vilik napsal:
Dnes báječný polítání. Jsem si připadal jsem Highlander. Ani 3 befka se svojí trotl boom zoom taktikou, kdy na mě nalítávali snad až ze stratosféry, mě nedostali.Šklebící se
http://img88.imageshack.us/g/il2fb2010062910040260.jpg/
a určitě jsi ty befka poslal k zemiÚsměv


tak o tom vůbec nepochybuj, usekl jim vrtule mečem a nasál jejich životní energiiCoolCool
 
3BAP_Cassius Chaerea
Právě jsem si dočetl ten hezký flejm a musím také říct, že nepatřím k té drtivé většině pilotů, kteří nelítají WoP protože mu chybí dedikáč. WoP nelítám, protože je to jen další klasická "hezká" střílečka pro "děcka". Nějak jsem ani na režim simulátor nenašel vypínání "nekonečné munice" a přeci jenom na režim simulátor sestřelit v prvním letu 13 letadel vcelku jasně svědčí o tom, že jsem buď vopravdu ku.evsky dobrej pilot, nebo je ta hra strašná pí.ovina, pakliže byla dělaná jako lepší "simulátor" než Il-2.

Jo btw, těch 13 letadel na režim simulátor jsem sestřelil bez Joye na klávesnici.
Upravil/a 3BAP_Cassius Chaerea dne 29-06-2010 11:58
 
Jirka
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Právě jsem si dočetl ten hezký flejm a musím také říct, že nepatřím k té drtivé většině pilotů, kteří nelítají WoP pro to že mu chybí dedikáč. WoP nelítám proto, že je to jen další klasická "hezká" střílečka, pro "děcka". Nějak jsem ani na režim simulátor nenašel vypínání "nekonečné munice" a přeci jenom na režim simulátor sestřelit v prvním letu 13 letadel vcelku jasně svědčí o tom, že jsem buď vopravdu ku.evsky dobrej pilot, nebo je ta hra strašná pí.ovina, pakliže byla dělaná jako lepší "simulátor" než Il-2.

Jo btw, těch 13 letadel na režim simulátor jsem sestřelil bez Joye na klávesnici.


No podle toho všeho, co o té věci napsal Vilik, seš opravdu kurevsky dobrej. Vyděšený S tímhle talentem je tě Cassi pro ILa opravdu škoda. Šklebící se
 
ZVP Zdenek
Teda, tolik ho***in na adresu WoP jako v tomto vlákně, to se asi jen tak neuvidí Naštvaný Skoro mi to přijde jako móda, plivnout si na tu "arkádovku" jen proto že si neumíte zapnout pár položek v menu.... Zamračený

PS: ještě čekám až přijde nějaký chytrolín s názorem že ve WoP není k dispozici pohled z kabiny Šklebící se
Upravil/a ZVP Zdenek dne 29-06-2010 12:21
 
Vilik
jj. v prvních misích, kde lítá 30 He111, 15 Ju87 a nepočítaně BF109, s naprosto blbou AI, vždy něco sestřelíš.Šklebící se
 
3BAP_Cassius Chaerea
ZVP Zdenek napsal:
Skoro mi to přijde jako móda, plivnout si na tu "arkádovku" jen proto že si neumíte zapnout pár položek v menu.... Zamračený
No ono to prostě arkádovka je už jen z toho důvodu, že když dáš v Il-2 nastavení na realistik, tak máš nastavení na full, avšak ve WoP, když dáš nastavení na "simulátor", tak máš furt arkádu. Nějak bych čekal že od slova "simulátor" dostanu maximální nastavení, ne že se budu muset vrtat v menu a hledat jak vypnout nekonečno munice.

Ale je pravda že je rozdíl ve WoPu mezi nastavením na arkáda a simulátor, při nastavení simulátor už upadává Heinkelům to křídlo do kterého střílíte.

Vilíku, zkus si nastavit v Il-2 skupinu 4 Heinkelů na veterán a sestřelit je v hurriku, ona skupina 20 heinkelu by měla být docela pro osamocenou plečku střílející ze šesté sama o sobě smrtící.
Upravil/a 3BAP_Cassius Chaerea dne 29-06-2010 12:34
 
Vilik
v arkádovejch misích holt musíš mít nekonečno munice. jinak bys těch deset letadel nesetřelil. Šklebící se
já řešim jen online. tz. vše omezeno.
....
netvrd mi, že když si ve quick builderu ve wop dáš 10 He111 proti hurriku, tak je dostaneš jednim tahem. sundáš jeden, ale už jsi tak poškozenej, že jsi rád že letíš.
Beru v potaz jen verzi 1.0.3.2. nějaký demo verze 00 prd mě nezajímá.
Upravil/a Vilik dne 29-06-2010 12:38
 
ZVP Zdenek
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
ZVP Zdenek napsal:
Skoro mi to přijde jako móda, plivnout si na tu "arkádovku" jen proto že si neumíte zapnout pár položek v menu.... Zamračený
No ono to prostě arkádovka je už jen z toho důvodu, že když dáš v Il-2 nastavení na realistik, tak máš nastavení na full, avšak ve WoP, když dáš nastavení na "simulátor", tak máš furt arkádu. Nějak bych čekal že od slova "simulátor" dostanu maximální nastavení, ne že se budu muset vrtat v menu a hledat jak vypnout nekonečno munice.


Tak toto už je moc. Tohle prostě nedávám Cool Ilu nelze upřít že je v jistých věcech stále napřed proti WoP, ale zrovna nastavení hry je v Ilu na úrovni "sto let za opicemi".

To co říkáš je asi jako kdyby uživatel Š105 nadával na nízkou provozní spolehlivost moderních folcvágnů nebo třeba citroenů......

Až vyjde BoB (což nebude, ale kdyby náhodou...) tak Cassie, první věc co udělej je, že se zaměř na to jak se vypíná nekonečno munice. A pokud to bude stejné jako ve WoP, tak vylep na net že BoB je arkádovka
Upravil/a ZVP Zdenek dne 29-06-2010 12:38
 
torr
asi je venku vedro,protože nějak nechápu proč se tohle vlákno jmenuje "Jak nepredletet? + vlasnosti letadel"
 
Hiltos
Cassi, nevim co resis. Proste, kdyz to prepnes na simulator, tak je to simulator neomezene munice. Co je na tom nejasneho?
Nastaveni, ktere by sis pral ty, by se muselo jmenovat 'Hardkor magor'

Zdenek: Me prijde nastaveni Ila jasne a prehledne. Na dvou strankach mas vsechny veci, ktere ti muzou pomoci. Co ti na tom prijde sto let za opicemi?
 
ZVP Zdenek
Hiltos: Debilní nastavování os přes conf.ini ( pozn. nemám s tím osobně problém, ale má to být ve hře, zákazník přece není povinen lézt do konfiguráků jen proto, že někdo neumí udělat GUI) , neexistující předvolby setupu pro moderní GK (podle hesla "zaplať a pak si na to přijď sám voe " ), neexistuje detekce HW a následná přednastavená úroveň grafiky (jo, v mnoha hrách to funguje trochu zvláštně, ale je to lepší než nic) atp.

Sice jsem se už párkrát dočetl, že je to přeci stará hra, že je to tedy normální. Dobře, tak si teda dnes koupím v autosalonu první generaci golfa , stejnou jako 70. letech ?
 
Vilik
útok na skupinku He111
http://img687.imageshack.us/g/shot20100629124543.jpg/

...
jinak prosim moderátora, aby to přejmenoval na "vilikovi dohady o WoP"Šklebící se
 
Rufu
Tajpane- odpověď na tvůj příspěvek se jmenuje HC.

Vilíku- myslím že s WOPem se tu nehádáš první ,svého času ho byl velkým zastáncem i LC Leon pokud se nepletu.

ZVP Zdenku-a že tedy lítáš na Ilovi ty virtuální války když je tak ... Jak chceš mít v tý hře něco přednastavenýho pro moderní grf.karty když oficiální podpora vlastně skončila dřív než vydali Nvidii 8800 .Když si rozbalíš v setupu roletku tak uvidíš že podpora byla-max ATi9800Pro a Nv6600 který v tý době byly děla.
Upravil/a Rufu dne 29-06-2010 13:11
 
Jirka
BP_Rufu napsal:
ZVP Zdenku-a že tedy lítáš na Ilovi ty virtuální války když je tak ... Jak chceš mít v tý hře něco přednastavenýho pro moderní grf.karty když oficiální podpora vlastně skončila dřív než vydali Nvidii 8800 .Když si rozbalíš v setupu roletku tak uvidíš že podpora byla-max ATi9800Pro a Nv6600 který v tý době byly děla.


Buďme vděčni za conf.ini. U jiných starších her jde kolikrát nastavit tak akorát velký kulový. Mrknutí
 
FK_Rychtyg
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
No ono to prostě arkádovka je už jen z toho důvodu, že když dáš v Il-2 nastavení na realistik, tak máš nastavení na full, avšak ve WoP, když dáš nastavení na "simulátor", tak máš furt arkádu.

Kdysi tady na tom foru někdo (neví zda to byl Fučida, Tank, Cassi nebo někdo jiný) napsal něco jako.

"WoP je arkáda, která se při hardcore nastavení změní na něco, co se snaží napodobit letecký simulátor. IL2 je letecký simulátor, který ze sebe při jistém nastavení zkouší udělat arkádu."
MrknutíMrknutí

Toto jsem si zapamatoval a od jisté doby (co jsem WOP vyzkoušel) šířím dále a zatím úspěšněÚsměv
 
ZVP Zdenek
BP_Rufu napsal:

ZVP Zdenku-a že tedy lítáš na Ilovi ty virtuální války když je tak ...


... no a.... ?

BP_Rufu napsal:
Jak chceš mít v tý hře něco přednastavenýho pro moderní grf.karty když oficiální podpora vlastně skončila dřív než vydali Nvidii 8800 .Když si rozbalíš v setupu roletku tak uvidíš že podpora byla-max ATi9800Pro a Nv6600 který v tý době byly děla.


..hmm. co ti mám na to říct ? podpora produktu skončila, nový produkt bude za 14 dní, do té doby si pomáhejte jak můžete....

Jirka napsal:
Buďme vděčni za conf.ini. U jiných starších her jde kolikrát nastavit tak akorát velký kulový. Mrknutí


...nepopírám. navíc konfigurace se i snadno zálohuje... bavíme se ale o tom že mnoho důležitých věcí ani jinak než přes konfigurák nastavit nelze. a s tím má mnoho, byť i dlouholetých uživatelů ila pořád problémy. a není to vůbec jejich chyba. existence gui neznamená zánik konfiguráku.


A dost....
Upravil/a ZVP Zdenek dne 29-06-2010 13:51
 
311_Tank
Jakozto pilot bombardovaci zkusil jsem souboj v Hurricane Mk.II proti deseti veteranum v He-111 H2 vybojovati.
8 jich padlo nezli zbrane me ohen plivat prestaly. Casto ja ze 6 utocil bez veci ujmy na stoji mem.
Verze hry me 1.0.3.2 jest na simulation s limited F/A

Jinymi slovy Vilik musi bejt levej jako prase. 111kam upadavaly prdele po pulsekundove davce z hurika.
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,682,920 návštěv