September 28 2024 06:19:06
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Daidalos team patch 4,09
Jirka
Lavo napsal:
-RFF-Cmeptb napsal:
Zajimavy graf porovnavnani zatacku G2 bez a s podvesami v 4.08 a 4.09

http://www.sukhoi...tcount=130


Readme k patchom sa pre srandu nedava , mas to tam napisane.....


Ale já tam nic o G2 nenašel. Můžete mě navést pls ?
 
LesniHU
"Pylon/bomb racks weight fixed -> better climb and takeoff performance for planes armed with external ordnance"
 
1stCL_pbarry
LesniHU napsal:
"Pylon/bomb racks weight fixed -> better climb and takeoff performance for planes armed with external ordnance"


to by mohlo davat nadeji i G6/R6 Úsměv


Jestli takovy dotaz probehl, tak se omlouvam. Nevi nekdo, zda-li je nekde popis bombardovaciho zamerovace pro SM.79 ?
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
BP_Tyrl
Black Panthers_Dedicated běží na patchi 4.09.
Testovací připojení proběhlo bez problémů.
Upravil/a BP_Tyrl dne 05-10-2009 20:22
 
LesniHU
1stCL_pbarry napsal:
Jestli takovy dotaz probehl, tak se omlouvam. Nevi nekdo, zda-li je nekde popis bombardovaciho zamerovace pro SM.79 ?
409 guide pdf strana 22 a dal.
 
Tajpan
LesniHU napsal:
"Pylon/bomb racks weight fixed -> better climb and takeoff performance for planes armed with external ordnance"


hmm, zaujímavé. som len zvedavý prečo po nasadení stíhačiek dlhého doletu v 1.pol roku 1944 ako P51B,P51D, P47D stíhači LW odmontovávali zo svojích strojov podvesné kanony a rakety, tak velmi oblúbené a účinné na B17 (jasné okrem tých rakiet, s tým lietali velmi skúsení piloti) v 2 pol. roku 1943. Úsměv
 
WT_Horrido
Protože 109 už skoro výhradně fungovaly jako stíhací ochrana fokáčů a dalších rozbíječů boxů?
Upravil/a WT_Horrido dne 05-10-2009 21:24
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
310_cibule
WT_Pedropan napsal:
Pokud ma nekdo zajem o spolehlive fungujici switcher na 4.09m - cistou, nemodovanou, tak je k dispozici.
Upozornuji, ze nejde o modovanou verzi, pouze umoznuje prepinat puvodni 4.08m - 4.09bMOD na ostrou verzi devitky. Takze netreba dalsi instalaci.

Ale ma to cca 26MB, takze by to chtelo plesknout nekam na FTP. Takze kdo ma moznost, ozvete se.


Pedro, dík.

Experimentálně jsem dospěl k závěru, že tvůj switcher mi jakkokoli zamodovanu verzi ila vrátí zpátky na čistou 4.09. Obráceně už ovšem ne. Je to tak?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
3BAP_Rohlos
1stCL_pbarry napsal:

Jestli takovy dotaz probehl, tak se omlouvam. Nevi nekdo, zda-li je nekde popis bombardovaciho zamerovace pro SM.79 ?


Co je na tom složitýho berry? Nastavíš nitku A přes nitku B a tam kde se ti protne korálka s nitkou A a průsečik nitky B nebude vzdálen prvnímu průniku více než 2 až maximálně 3 milimetry, tak to tam syp a teoreticky bys měl tím torpédem tu japonskou letadlovku trefit. Mrknutí
 
LesniHU
Tajpan napsal:
LesniHU napsal:
"Pylon/bomb racks weight fixed -> better climb and takeoff performance for planes armed with external ordnance"


hmm, zaujímavé. som len zvedavý prečo po nasadení stíhačiek dlhého doletu v 1.pol roku 1944 ako P51B,P51D, P47D stíhači LW odmontovávali zo svojích strojov podvesné kanony a rakety, tak velmi oblúbené a účinné na B17 (jasné okrem tých rakiet, s tým lietali velmi skúsení piloti) v 2 pol. roku 1943. Úsměv
A souvislost s opravou spatne hodnoty?
 
Panek
Mně tedy přijde divné, že befko se slotama bude mít zatáčku pomalejší jen o 5%.
Plus mínus 5% může udělat olítanost draku, tak bych předpokládal, že takový zásah do hmotnosti a airodinamiky by mělo udělat víc jak cca 5% rozdíl při zatáčce. Zamračený
Jestli slotovaná G2 bude strácet energii o proti klasice také jen o 5% víc, tak potěš.

Jestli se nepletu, tak slotovaná G2 teď udělá plochou 360 na rychlosti pod 240 kmh rychleji než La-5
 
312_Karl
mam dotaz na kluky z Daidalosu - menilo se nastaveni AI? (zadni strelci i normalni piloti) Konkretne strelba.
Upravil/a 312_Karl dne 05-10-2009 23:41
 
www.312raf.com
Liptow
312_Karl napsal:
mam dotaz na kluky z Daidalosu - menilo se nastaveni AI? (zadni strelci i normalni piloti) Konkretne strelba.


Nie, ale nezdrzuj sa prilis dlho pred zadnym strelcom Letova.
 
TozziFan
Nie, ale nezdrzuj sa prilis dlho pred zadnym strelcom Letova.

má pravdu předsedoCool, takovou artilerii nemá ani He111.
 
WT_Pedropan
310_cibule napsal:
Experimentálně jsem dospěl k závěru, že tvůj switcher mi jakkokoli zamodovanu verzi ila vrátí zpátky na čistou 4.09. Obráceně už ovšem ne. Je to tak?


Ano. Vezmi to selskym rozumem. Switcher neni nic jineho, nez instalacni - exe soubor, ktery natlaci do Sturma to, co potrebujes (v danem pripade soubory files.sfs a il2fb.exe). Takze to preklopi na cistou 4.09m.
Pokud to chces zmodovat na cokoliv jineho, musis tam pomoci jineho instalaku - exe, nakopirovat takove soubory, ktere prislusi k pozadovane verzi.
Slo by to samozrejme i standardnim kopirovanim. Ale protoze jsem lenoch, tak vyrabim instalaky... Šklebící se
 
http://www.wtigers.org/
310_cibule
jj, to je ono, díky. Mně šlo jen o to, jestli třeba nemáš podobný exáč pro zmodovanou verzi 4.09. ;-)

Ještě před ofiko patchem jsem měl takto asi osm exe souborů, které mi to přechazovaly mezi 4.08, 4.08 mod, 4.09b, 4.09b mod, s 6 DOF, bez a tak. A po tomhle se mi moc stejská. Říkal jsem si, jestli to třeba někdo chytrý a šikovný (tedy ne já) nedokáže vyrobit... Mrknutí


"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
313_123
taky mám dotazy na kluky z Daidalosu Úsměv

tak jsem zkoušel přidat fokera do finské DGEN kampaně
a nějak se nedaří
zjistil jsem, že nejsem první komu se to nepodařilo Smutný
tak jsem se s ním jednou proletěl a možná se ještě jednou či dvakrát
proletím na nějakém DFS i když asi ne bo onlinine jsem ted max na ADW a tem mě asi ego fokera nedovolí Šklebící se

na mody moc nejsem
tak už konečně k dotazům
1. uvažuje se o aktualizaci DGEN/NGEN (nové mapy,letadla)
2. budou někdy přidané hezčí kokpity/mapy no dobře i zvuky
páč po přeinstalování je můj šturm najednou takovej vošklivější
3. jen pro pořádek


 
BP_Tyrl
Já si matně vzpomínám, že stačilo si odstartovat kampaň s jiným letadlem. Odletět jednu misi. Ukončit šturma. Najít ve složce: xxx\IL-2 Sturmovik 1946\Missions\Campaign\xx\xx campaign.ini a tam změnit název používaného letadla za kýžené letadlo a další misi můžeš letět ve Fokkeru.
 
WT_Pedropan
310_cibule napsal:
jj, to je ono, díky. Mně šlo jen o to, jestli třeba nemáš podobný exáč pro zmodovanou verzi 4.09. ;-)

Ještě před ofiko patchem jsem měl takto asi osm exe souborů, které mi to přechazovaly mezi 4.08, 4.08 mod, 4.09b, 4.09b mod, s 6 DOF, bez a tak. A po tomhle se mi moc stejská. Říkal jsem si, jestli to třeba někdo chytrý a šikovný (tedy ne já) nedokáže vyrobit... Mrknutí



No ty puvodni muzes pouzivat normalne dal. Ten novy Switcher jsem jen pridal k tem puvodnim a kdykoliv si vyrobim verzi jakou chci. Tam kolize neni.
Na zmodovani 4.09m nemam ani znalosti, ani cas. Takze cekam, az se objevi od AAA.
S Ultrapackem zatim nemam v umyslu laskovat. Mnoho psu, zajicova smrt...
 
http://www.wtigers.org/
313_123
BP_Tyrl napsal:
Já si matně vzpomínám, že stačilo si odstartovat kampaň s jiným letadlem. Odletět jednu misi. Ukončit šturma. Najít ve složce: xxx\IL-2 Sturmovik 1946\Missions\Campaign\xx\xx campaign.ini a tam změnit název používaného letadla za kýžené letadlo a další misi můžeš letět ve Fokkeru.


když dgen fokera nevidí(asi - furt ještě vrtám ) tak to nepomůže
nu bojuji navzdávám se uvidíme

jo myslím že tvoje metoda nefunguje
není to v další misi ale v další kampani
nevím, si z hlavy nepamatuji nazvy souborů

aby si to člověk furt dodělával sám¨
a ještě mu tam cpou volaký vochrany aby to měl těžší
a ještě řeknou že vymyslej nepropíchnutelnou vochranuŠklebící se
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,683,514 návštěv