September 28 2024 10:16:51
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 1
310_cibule

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
NOVACEK
clone9cz
znovu prekontroluj locale v conf.ini, samo od sebe to nebude

PS: tobe nekdo rek, ze modovani je hracka ?
 
http://www.wwii-illusion.net
BP_Tyrl
Základ je tu češtinu instalovat jako poslední věc. Jináč se ti přepíše obrázkovým písmem. Pokud použiješ SM_Češtinu od Pavla, tak už je celkem jedno, co napíšeš do configu. Nejlépe .ru, protože upravuje ruské soubory. Ono vůbec je dobrý si jakoukoli SM vychytávku napřed nainstalovat na nečisto někam bokem a kouknout se co všechno to přepisuje.
 
Pedrooza
no at v conf ini locale přepíšu na cokoliv,tak mi zustala azbuka v pilot career. No tu češtinu jsem ještě neustaloval,mam tam jen 4.08 a sound mod.
No a kam to mám nainstalovt abych zjistil co to provádí, jsem tochu počítačové tele,takže nevím jestli mi to vůbec něco řekne pokud to otevřu..
Ted se hlavně snažím to dostat do puvodní angličtiny aspoň....dokonce i panel při načítání se mi změnil na komplet azbuku,což předtím nebyl.
Je divné že i po smaznutí a opětovné instalaci si to zapamatovalo tu azbuku,že by to bylo někde v registrech

Nečekal jsem že to bude takové trápení, nabrnkalo mě jak jednoché bylo naistalovat sound mod ale ten další mod mi to kompltně rozházel.
Klidně bych to všechno udělal znova,jako odistalovat a zpět,ale pochybuju že to pomůže, protože předtím to taky nepomoho.Takže pokud v Conf ini to mám přepsane,tak co mam zkusit včil? Zamračený
 
606_Temp
nainstalovat tu cestinu. Kdyz na soubor s cestinou poklikas, tak to pochopis, ikdyz jsi tele ;-)
Upravil/a 606_Temp dne 26-02-2009 20:43
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Pedrooza
606_Tempik napsal:
nainstalovat tu cestinu. Kdyz na soubor s cestinou poklikas, tak to pochopis, ikdyz jsi tele ;-)


Tak mi porsím pošli odkaz která z nich to je a ja se s tím zkusím nějak poprat.
 
veikso
Stáhni tady: http://www.mediaf...gf09vm1omp
Požij "Cestina pro SoundMod" a v locale pak už můžeš nechat klidně en.
 
Pedrooza
Vím že už s tím otravuju.....no extrahoval jsem to do složky se šturmem,ale v pilot career to furt mluví rusky, nebo to musím vložit někam spešl? začinám z toho být zoufalý Smutný
dokud tam není sound mod tak je to v klidu,ale zas jak jsem ho jednou slyšel,tak už to bez něj asi nepujde Úsměv
Jo a když jsem do té složky ještě předtím vložil ten adon 1.1 (ted nevím jaký byl ten přesný název) tak už mi to nešlo spustit vůbec,vlastně ani nevím k čemu je.
No ale zpět k te češtině....Stáhnu,extrahuju do složky se šturmem,nejede...tak kde jsem zasu udělal chybu
Jo a conv.ini je jedno ať tam nastavím en,cs,nebo ru
 
310_Podrs
Vyprdni se na offline...blažený ten který létá jen online a nemusí řešit tyhle problémy... Mrknutí
 
http://www.310raf.com
Pedrooza
máš recht,jen mě teď čekají statnice na inžu a mě je jasné že jestli začnu teď hrát online, tak jsem jasný Cool ale vidím to tak že ještě týden se budu věnovat učení na zkoušku a pak se stejně k někomu přidám Mrknutí
 
Pityy
A JE TO TADY Tom Clancy's H.A.W.X. JSEM ZVEDAVEJ JAKY TO BUDE ZITRA VYCHAZI PLNA VERZE.

Jinak musim rict ze jsem pokrocil v letani v ilovi na veterana uz sundam 2 wf-190 chystam se na online Mrknutí
 
Pityy
DEMO http://www.worthdownloading.com/download.php?gid=3259&id=18057
 
Jirka
pityy napsal:
A JE TO TADY Tom Clancy's H.A.W.X. JSEM ZVEDAVEJ JAKY TO BUDE ZITRA VYCHAZI PLNA VERZE.

Jinak musim rict ze jsem pokrocil v letani v ilovi na veterana uz sundam 2 wf-190 chystam se na online Mrknutí


Ale není to sim, ale arkádovka pro malé děti. Mrknutí
 
clone9cz
Pedrooza napsal:
máš recht,jen mě teď čekají statnice na inžu a mě je jasné že jestli začnu teď hrát online, tak jsem jasný Cool ale vidím to tak že ještě týden se budu věnovat učení na zkoušku a pak se stejně k někomu přidám Mrknutí


Zakopanej pes je v tom, ze SM delali prasata, ktery vubec nezajimalo fungovani IL-2 Sturmovik, jen do nej chteli neco pridat ... pokud sis teda vse pred instalaci SM nezazalohoval, tak mas pravdepodobne po kariere, protoze se ti spustenim RUSKE SM BINARKY a vlezenim do kariery upravil soubor IL-2 Sturmovik 1946\Users\username\campaigns.ini

v registrech nic nehledej
 
http://www.wwii-illusion.net
Pedrooza
clone9cz napsal:
Pedrooza napsal:
máš recht,jen mě teď čekají statnice na inžu a mě je jasné že jestli začnu teď hrát online, tak jsem jasný Cool ale vidím to tak že ještě týden se budu věnovat učení na zkoušku a pak se stejně k někomu přidám Mrknutí


Zakopanej pes je v tom, ze SM delali prasata, ktery vubec nezajimalo fungovani IL-2 Sturmovik, jen do nej chteli neco pridat ... pokud sis teda vse pred instalaci SM nezazalohoval, tak mas pravdepodobne po kariere, protoze se ti spustenim RUSKE SM BINARKY a vlezenim do kariery upravil soubor IL-2 Sturmovik 1946\Users\username\campaigns.ini

v registrech nic nehledej


neva,BleskovejPodrs z 311 mi pomohl s nastavením na online,tak už trenuju tam, i když jsem zjistil že jsem asi ještě horší než jsem si myslel,ale je fakt rozdíl lítat proti někomu než proti AI, ale zkušenosti jsou super.Až bude víc času tak to rozjedu ve velkém. Mrknutí
Upravil/a Pedrooza dne 03-03-2009 14:12
 
BenKenobi
jo, jo...přechod online/offline je bezva. Neštve tě AI, kterému je jedno jestli do tebe vrazí a ještě se mi na online nestalo, aby Il-10 uhonil He162 (zážitek z single kampaně). Ten přechod je prostě skoro stejně skvělej jako přechod klávesnice/joystick Úsměv
 
BP_Tyrl
clone9cz napsal:

Zakopanej pes je v tom, ze SM delali prasata, ktery vubec nezajimalo fungovani IL-2 Sturmovik........
v registrech nic nehledej


A navrch se ani nedokázali koordinovat, tudíž se leckteré módy tlučou a překrývají a autoři ani nejsou schopný napsat, co má člověk vymazat, aby ten jeho poklad pořádně fungoval. Případně udělají nějakou úpravu a vůbec se nestarají, zda to neovlivní nějaké jiné funkce. Zářivý příklad je úprava polohových světel. Prý aby tak nezářili. Opravdu, po instalaci modu, při pohledu z kabiny jsou světýlka na krajích křídel pěkně úhledná a nikoli ohavné zářicí koule. Drobnou nevýhodou onoho modu je fakt, že z vedlejšího letadla jsou vidět maximálně na deset metrů. A tím pádem i světla na letištích jsou úplně na dvě věci. Vyděšený
 
matvy
Zdravim.. som tu novy, a potreboval by som poradit ohladom stupania za Sovietov..Viem, ze nemecke stroje maju nastavovanie uhlu vrtule a pomeru zmesi auto, ale pri rusoch to je manual... no a ked je udavan rychlost LaGG4 S4 vo vyske 5000m nieco okolo 570.. a ja v tej vyske nedosiahnem ani len tolko ako pri zemi ( 490) tak je nieco v neporiadku.. skusal som rozne nastavenia ale vysledok je stale rovnaky... Rychlost vo vyske 5000m mam okolo 420 max 440 km...a to na Bfka rozhodne nestaci... Dakujem
 
Hoper
a těch 440 je IAS nebo TAS ? ...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
3IAP_Dryjo
zkus nastaveni smesi a karburatoru..
v ilovi mixture a supercharger..litame rusy a neni nutny na vrtuli vubec hmatat..stavi mji jen pri potrebe setrit benal..jinak neMrknutí
 
BP_Tyrl
Pro normální let je nejlepší nastavení vrtule na 95%. Míň hřeješ, dýl letíš. V 5000m by to chtělo mixture ma 80% a karburator na dvojku. Tý směsi může být i míň.
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,684,541 návštěv