September 29 2024 06:31:12
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Soundmod je ilegalni?
Jirka
WT_Schmouddle napsal:
Clone, co kdyby ses do toho názvu vlákna nemontoval? Fakt poslední co tady na SVK potřebujeme je někdo co nám bude říkat co si máme myslet.Naštvaný

*edit Horri si to už vyřešil.....elegantně.Šklebící se


Tak mě například docela baví číst, jak se tady do toho clone montuje. A Schmouddle a někteří spol. mě přijdou zbytečně hysteričtí. Mimochodem Schmouddle ten tvůj "server admin" post na UBI je fakt úlet. Šklebící se Co je proboha za vědu/katastrofu, že si nějací maníci tu gamesu trochu vylepšili ?
Šklebící seŠklebící seŠklebící se
Upravil/a Jirka dne 11-10-2007 14:15
 
Opitze
no pro nás to žádná katastrofa není... je to katastrofa pro Olega a jeho BOB... protože BOB bude pravděpodobně o něco lepší než IL2... třeba v tom, že bude mít tyhle zvuky Pff

a smudla tam psal na podporu soundmodu...
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
310_Gringo
Nevím jestli jsem testoval málo,ale jaká že to letadla mají rozdílné letové vlastnosti oproti 4,08?
 
Opitze
310_Gringo napsal:
Nevím jestli jsem testoval málo,ale jaká že to letadla mají rozdílné letové vlastnosti oproti 4,08?


CoolCoolCool
samozřejmě ty německý...
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
313_Ffajtl
Taktéž sám nevím... ale Bf110C je do roku 41 uber stroj... Ach... asi budu lítat za modré... FFTIP, ale 110C je prostě kráska...
 
http://www.313.cz/
313_Ffajtl
ORANGUTANPIC.... neflejmuj CoolŠklebící seVyděšený
 
http://www.313.cz/
XXX_Dazz
AH_Cutora napsal:
BP_Tyrl napsal:
Osobně si myslím, že věřit tomu, že se někdo naboural do sfs. soubiru až po šesti či kolika letech je dost naivní. Jenom ten dotyčný udělal něco užitečného a pro všechny. Ty předešlí si jen tak trochu poupravili letadýlka a mlčeli jako hrob.Vyděšený


IL je nabouranej už dlouho, viz videa na YoutTube a i např. aktivity Lesního HU ohledně pokusů o implementaci radaru, B24, SU29, CoralSea patch a pod. Ale rozdíl je v tom, že tyto úpravy nikdo nepustil do provozu mezi komunitu aby nedošlo k likvidaci hry, rozhádání komunity, vývojářů a majitelů práv. To vidím na tomhle cracku jako nebezpečné, to že to pustili do veřejného provozu.

EDIT: čeština.


Každopádně mod vznikl asi tak trošku ze zoufalství, nelibosti a fandovství.

Ze zoufalsví a nelibosti nad tím jakýma řečma nás to ten Madox team celou dobu krmí, co slibuje ... neplní a za co z nás ždíme prašule Vyděšený

Z fandovství proto, že jsem zatím nic neslyšel o tom že by prznil výkony letadel, ale pouze zlepšil zvuky a doplnil letadla. Taky je třeba si uvědomit, že na veřejnost pronilk hotový a velmi podařený mód a né nastroj, kterým byl mód vytvořen, takže o tom že by si každý upravoval co chce nemůže být v současnost ani řeč Šklebící se
 
jofe
Mať k dispozícii Avenger a Kate, resp. A5M, a Ki-46.....Cool
 
Panek
Nicméně na virtuální válce AFW je to považováno za cheat. Nejde ani tak o ty zvuky, ale o ten 6DOF. Detekujou to stejně jako ten sound mod, takže na AFW se všichni musí vráti k ventilátorům, vysavačům a trhajícímu se papíru.
 
Tajpan
Heslo a problém dna:
Nenarodený král ( BoB ) je mrtvý, nech žije starý král (IL2+sound)!!!

Vždy som tvrdil a tvrdil, že najlepšia hra je tá , ktorú si samotní hráči môžu upraviť , utvoviť mód.
Hry série Total WAR sú samé plmé módov, základnú hru som poriadne ani nehral.( Rome, Mediaval, Mediaval2). Alebo BF1942, z tejto hry mód Desert Combat sa stal základom dalšej hry BF2 , a tá je zase sama plná dalších modov. Alebo Red Orchestra, to bol tiež mód Unreal Tounament.
A mód má rovnaký osud ako hra. Bud sa hrá (hráči ho prijmú) alebo zapadne osudom.
A legálny alebo nelegálny?
Nelegálny by bol ak by sa predával za účelom zisku bez súhlasu majitela.
Je toto cheat? Cheat by mal zlepšovať vlastnosti hráča a pomáhať poraziť súpera. Tu je to opak.
Hlavné je ale iné.
Je to nááádherná facka OLEGOVI. Vyděšený

takže moje dojmy z nemenovaného serveru. Mrknutí

Kua nádhera, nádherné zvuky. Ale cítim sa ako by som mal nejakú fóbiu, nič nepočujem.
kua kluci, nie že ma zostrelíte, dajte mi vopred vedieť. Šklebící se
Server Guru: Nedáme frantíkov?
JOOOOOOOOOO, ANOOOOOOOO, VIVA FRANCE!!!!

najkrajšia hláška včerajška.

Já budu chcípať ve francouzkých letadlech, Jáááá budu chcííípať ve francouzských letadlech. Klucííííí, Jááááá Budúúúú chcíííípať ve francouzkých letadleeeeeeech!!!!! Pff

(Ja som to nebol) Mrknutí

Najčastejšia hlásenie na TS:
Božíííí, Parááááda, to sú zvuky, to sú zvuky, Orgazmúúúús. vrrrrrrrrr, achhhhh, Vyděšený

Dalšie klasiky:
Pekný zásah, počkaj vyrovnám to, strielaj, tak do motora, bože to sú zvuky, to sú zvuky, doslova to presviští okolo, ...hovorím do motora nie do hlavy , kua, ten motor začína vynechávat, paráda škrípe kua to je božské!!! Doprčic povedal som do motora, nie do hlavy!!!! Šklebící se

Keby dal Oleg protiletadlovú batériu, tak už nelietam a kochám sa len zvukmi. Mrknutí

Teraz už nebudú Fokáče písať v siedmych kilákoch, postačí aj dva kiláky. Toto bude masaker pre redákov.

Kua , ked teraz nejaký fokáč začne páliť z tridsiatich metrov zo 30-tkami, tak sa určite pos*rem.

Bože, nikdy tak rád som nezomieral.

Niečo hlásené o Tajpanovi:
hele Tajpan ožil. Už je tu tak isto ako pred štyrmi rokmi. PffPffPffMrknutí
(bordel na TS) Úsměv

Hláška nad ktorou by sam mal každý zamyslieť , A hlavne OLEG.
Neviem kto to povedal ale musím súhlasiť. Mrknutí

"Táto hra dostala iný rozmer."

Stroje:
Bf110C, asi nový zabiják do 1941. Nefunkčný strelec.
Storch, U2 je to paškvil. kokpity z P39 a I16. Škaredé ,nepáči sa mi to.
Nefunkčný strelec.
Morane, - další target pre blue, ale palebná sila ako keby mal 3x30mm. Zamračený
P36, paráda, párádička, mňam.
Me210 plus s 50mm , ufff , neviem ale je božská. Nefunkčný strelec.

A podržte sa , je tam otvárač konzer, môj milášek.
HS129!!!! HS129!!!! ešte raz HS129!!!! bože to je masakéééééééér strielať z 75mm kanonu!!!! Bum,BUUUM, BÁÁÁC. Šklebící se

Škoda, mohol spraviť ešte nejakú B17, B24. Mrknutí
A tie zvuky. radosť lietať.

Už dávno som sa tak nebavil ako včera. S!

Jediný problém vidím vtom, že Sound mod je kompaktibilný s 4.08m.
Takže íst s tým tom sound modom na klasický Df server je hotová samovražda.

Nech už je akokolvek, táto facka možno OLEGA prebudí k životu, teda k práci.
Upravil/a Tajpan dne 11-10-2007 16:50
 
1stCL_pbarry
3BAP_Panek napsal:
Nicméně na virtuální válce AFW je to považováno za cheat. Nejde ani tak o ty zvuky, ale o ten 6DOF. Detekujou to stejně jako ten sound mod, takže na AFW se všichni musí vráti k ventilátorům, vysavačům a trhajícímu se papíru.


Kde si prisel na to, ze to ted podporuje 6DOF ?
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
Safrik
Tajpane Mrknutí
 
3IAP_Ondro
Ano! Tajpan to vystihol úplne presne! Hra má "nový rozmer".
 
WT_Schmouddle
Jirka napsal:
WT_Schmouddle napsal:
Clone, co kdyby ses do toho názvu vlákna nemontoval? Fakt poslední co tady na SVK potřebujeme je někdo co nám bude říkat co si máme myslet.Naštvaný

*edit Horri si to už vyřešil.....elegantně.Šklebící se


Tak mě například docela baví číst, jak se tady do toho clone montuje. A Schmouddle a někteří spol. mě přijdou zbytečně hysteričtí. Mimochodem Schmouddle ten tvůj "server admin" post na UBI je fakt úlet. Šklebící se Co je proboha za vědu/katastrofu, že si nějací maníci tu gamesu trochu vylepšili ?
Šklebící seŠklebící seŠklebící se


Já sem taková hysterka vod přírody, víme?

Katastrofa je že vlákna o soundmodu se mažou/lockujou a nikdo nebyl schopnej říct "Kurva chlopi na tom něco je, neudělal Oleg někde chybu?"

No a v tomto směru jsem napsal že asi zůstaneme na modnutý 4.08 a proč, tak nevím jestli jsi tomu textu správně porozuměl.

Hysterie je to ze strany Olegovo fanboys, který si neuvědomujou, že SFSka byly hacknutý před víc jak rokem a proto plakat že teď budou šichni mít ufa je bejkárna.
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
WT_Schmouddle
clone9cz napsal:
Schmouddle, ver tomu, ze se nechci nejak nadmerne do nekoho navazet, ale pokud jsem moderator a dostatecne oduvodnim svuj zasah, tak by bylo zahodno alespon o tom nejakou dobu popremyslet, nedelam to totiz kvuli Horridovi, WTckam, ale kvuli ostatnim uzivatelum, ktere uvadi nazev vlakna v pochybnost o nelegalnosti patche

diskutovat o tom nema vubec zadny vyznam, ja nemam totiz potrebu dokazovat vam u soudu, ze je ENG_Sound_mod_Version_09 legalni, mohu totiz vlakno prejmenovat a nasledne ho zamknout


OMG
Amighty-Know-It-All-Mod's in the house.
Nedokazuj nic, my jsem si zvykli že musíš chudákům netušícím lidem ukazovat jedinou správnou cestu...

Ksakru nikdo netvrdí že je legální, ale zkusil ses zamyslet jestli bylo správně že ho ten někdo pustil mod do světa? Že ukázal lidem kolem Ila že je Oleg tahá za nohu?

Ty místo toho řešíš kraviny jak se jmenuje vlákno. Ach jo.
Konec tohodle, klidně to tady přejmenuj na "úplně strašně hrozný a nelegální soundmod po kterém spadne IL, shoří stodola a 0,9 dní se nikomu v okruhu 0,9 km nepostaví", klidně to zamkni, ať si toho modování užiješ....Šklebící se
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
Hoper
tohle vlákno bude asi ještě dlouho živé, že ? ;)

ale docela mne mrzí, že jsem neslyšel toho Tajpana...
Tajpane, nejdeš lítat ? :D
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Joe Hallenbeck
No jak myslis Smudlo
313_FlyBoy
RY-C
 
WT_Flan
Joe Hallenbeck napsal:
No jak myslis Smudlo


Ja taky myslim. Nevim kdy naposledy jsem byl z Ila takhle nadseny. Z ktereho patche, addonu. Tahle sbirka zvuku udelala konecne bourku, ktera jednak nadchla spoustu lidi a druhak ukazala Olegovi dlouhej rypak. Ne za to co udelal doposud ( a misty treba i blbe ), ale za to, ze toto se v klidu mohlo a melo z jeho vlastni iniciativy stat uz davno ! Misto toho jenom kecy, nebo ticho !

Na Ubi obycejne bliju bud z tech vecnych zakladacu vlaken "to nelita", "to nestrili", "to nejde"...proste "TI DRUZI maji vsechno lepe"...a pak z tech vecnych vlezazpokrkdoprdelistu, kteri kdyz Oleg, nebo nekdo od nej, napise "rano jsem mel vynikajici stolici"...objevi se 100 postu "skvele", "diiiky" "Uau" a nedej boze, aby snad nekdo napsal "no a smrdi to az sem"...

Ten kdo uvaril ten soundmod mi udelal kurevskou radost a zpusobil, ze ten stary IL dostal skvely boost ! Neni to legal way, ale pricina...ta je nekde jinde. Mnohe z toho do ceho se boha nikdy Madoxum nechtelo mohli otevrit jinym, jak je tu uz receno vyse.
Sorry Oleg, ale ja jedu cestou 4.08klidneILLEGALMOD. Mrknutí
 
Kowalski
Toto vlákno čtu už od začátku....Musím uznat,že teď se to tady dost názorově přiostřilo....Já jsem jenom takový malý pilotek,který se až tak nevyzná v té problematice kolem Madoxxu...Ale opravdu bych nechtěl,aby se ta čistota IL2 nějak pošpinila cheatery a podobnou chátrou....Ten soudmod je perfektní,ale na druhou stranu mě osobně to je jedno,či to bručí tak či onak...Takový znalec letadel zase nejsem.Důležité je pro mě se u toho odreagovat a né se rozčilovat,jak nějaký "číter" zatočil kolmo doprava.(extrém).Ila mám rád i kvůli těm lidem,kteří ho hrajou.Prostě to nehraje jen tak někdo a každému to taky nemusí jít.
 
3IAP_Ondro
Kowalczyk4 napsal:
Toto vlákno čtu už od začátku....Musím uznat,že teď se to tady dost názorově přiostřilo....Já jsem jenom takový malý pilotek,který se až tak nevyzná v té problematice kolem Madoxxu...Ale opravdu bych nechtěl,aby se ta čistota IL2 nějak pošpinila cheatery a podobnou chátrou....Ten soudmod je perfektní,ale na druhou stranu mě osobně to je jedno,či to bručí tak či onak...Takový znalec letadel zase nejsem.Důležité je pro mě se u toho odreagovat a né se rozčilovat,jak nějaký "číter" zatočil kolmo doprava.(extrém).Ila mám rád i kvůli těm lidem,kteří ho hrajou.Prostě to nehraje jen tak někdo a každému to taky nemusí jít.


hm... v niečom máš možno pravdu, ALE keď sa Oleg hrdí tým, že je to SIMULÁTOR, tak nech je to simulátor! Tento mód pridal do ILa to, čo mu proste od začiatku chýbalo. A osobne mi je jedno či je to ilegal, hlavne že to tam je. Tiež mi je úplne jedno, kto to vyrobil - ja som s tým spokojný (a autorovi som vďačný).
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,689,535 návštěv