September 28 2024 00:38:28
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
IL 2 Sturmovik 1946
313_OTU_oblak
Hu, díky.Mrknutí
 
Hoper
Teda netestoval jsem to v 4.05 (pro porovnání), ale střilel jsem do B-29 a koukal, co ta mrcha vydrží.
Zásahy dvacítkou do směrovky a výškovky a ty drží jak židovská víra. On i celý trup je nějaký zodolněný nebo co.
Může to někdo nudící se ozkoušet ?

Zkoušel jsem na ni MiG-9FS, Mosquito, Raidena 5 a Ki-84 1C
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
LesniHU
313_OTU_oblak napsal:
Hu, díky.Mrknutí
Nemas zac Úsměv.

Mozna jsem mel explicitne napsat, ze ten seznam zmen je sesbirany ze vsech moznych diskusnich for a ja jsem to sem dal jako perlicku, co noveho najdou lidi v nezmenenem. Tak to upresnuji alespon takhle dodatecne, nez me nekdo bude kritizovat, co tu placam.
 
Hoper
jo, sem si taky při tom zaměřování všimnul, že ruský zaměřovače u těch novejch poletuch mají blbě texturu - vedle zaměřovače, co je ten "ruční" jim při nevyšším přiblížení v průhledný textuře svítěj dva pixly
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Liptow
Hoper napsal:
Teda netestoval jsem to v 4.05 (pro porovnání), ale střilel jsem do B-29 a koukal, co ta mrcha vydrží.
Zásahy dvacítkou do směrovky a výškovky a ty drží jak židovská víra. On i celý trup je nějaký zodolněný nebo co.


V ziadnej WWII guncamere vs B-17 co som doteraz videl (mam zopar DVD) nemecke 20mm kanony neodstrelili ani kridlo, ani chvost. Je znamy zaber ked sa Me-110 doplazi 50m za Fortress a systematicky drti spodnu strelecku vezu, dva lave motory a trup ale okrem trosiek a zableskov sa nic prevratne nedeje. Aj motor pusti len tenku dymovu stopu, hoci je pravda ze odzadu je chraneny zlozenym podvozkom.
 
312_Karl
Hoper napsal:
jo, sem si taky při tom zaměřování všimnul, že ruský zaměřovače u těch novejch poletuch mají blbě texturu - vedle zaměřovače, co je ten "ruční" jim při nevyšším přiblížení v průhledný textuře svítěj dva pixly


potvrzuju. asi bude dalsi patch patche

nevite nekdo, jestli u Olega probiha neco jako betatest? nektere veci jsou do oci bijici (viz zamerovac a spatne pixely, 1000kg bomba u A-20C ktera se "nevesla" do pumovnice atd...)

pokud si tohodle vsimnou lamy jako my behem par minut, tak kde jsou betatesteri? Zamračený
 
www.312raf.com
Hoper
Liptow napsal:
Hoper napsal:
Teda netestoval jsem to v 4.05 (pro porovnání), ale střilel jsem do B-29 a koukal, co ta mrcha vydrží.
Zásahy dvacítkou do směrovky a výškovky a ty drží jak židovská víra. On i celý trup je nějaký zodolněný nebo co.


V ziadnej WWII guncamere vs B-17 co som doteraz videl (mam zopar DVD) nemecke 20mm kanony neodstrelili ani kridlo, ani chvost. Je znamy zaber ked sa Me-110 doplazi 50m za Fortress a systematicky drti spodnu strelecku vezu, dva lave motory a trup ale okrem trosiek a zableskov sa nic prevratne nedeje. Aj motor pusti len tenku dymovu stopu, hoci je pravda ze odzadu je chraneny zlozenym podvozkom.

jo, tak to by přesně odpovídalo
jen je mi divné, že odolává i 37mm (minimálně ta směrovka nebo výškovka)
a když jsem vypálil první dávku z 2x30mm v Ki-841C, šla celá B-29 do kytek...
ale dobrá, budu to brát jako výzvu :D (já s tím stejnak nic jiného neudělám ;) )
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
1stCL_BlueL
Hoper napsal:
Liptow napsal:
Hoper napsal:
Teda netestoval jsem to v 4.05 (pro porovnání), ale střilel jsem do B-29 a koukal, co ta mrcha vydrží.
Zásahy dvacítkou do směrovky a výškovky a ty drží jak židovská víra. On i celý trup je nějaký zodolněný nebo co.


V ziadnej WWII guncamere vs B-17 co som doteraz videl (mam zopar DVD) nemecke 20mm kanony neodstrelili ani kridlo, ani chvost. Je znamy zaber ked sa Me-110 doplazi 50m za Fortress a systematicky drti spodnu strelecku vezu, dva lave motory a trup ale okrem trosiek a zableskov sa nic prevratne nedeje. Aj motor pusti len tenku dymovu stopu, hoci je pravda ze odzadu je chraneny zlozenym podvozkom.

jo, tak to by přesně odpovídalo
jen je mi divné, že odolává i 37mm (minimálně ta směrovka nebo výškovka)
a když jsem vypálil první dávku z 2x30mm v Ki-841C, šla celá B-29 do kytek...
ale dobrá, budu to brát jako výzvu Šklebící se (já s tím stejnak nic jiného neudělám Mrknutí )

nejsou nahodou granaty KI-84C stejny jako granaty do MK-108 (to by ledasco vysvetlovalo)
 
1stCL_BlueL
312_Karl napsal:
Hoper napsal:
jo, sem si taky při tom zaměřování všimnul, že ruský zaměřovače u těch novejch poletuch mají blbě texturu - vedle zaměřovače, co je ten "ruční" jim při nevyšším přiblížení v průhledný textuře svítěj dva pixly


potvrzuju. asi bude dalsi patch patche

nevite nekdo, jestli u Olega probiha neco jako betatest? nektere veci jsou do oci bijici (viz zamerovac a spatne pixely, 1000kg bomba u A-20C ktera se "nevesla" do pumovnice atd...)

pokud si tohodle vsimnou lamy jako my behem par minut, tak kde jsou betatesteri? Zamračený

todle je opraveny v 4071
 
1stCL_BlueL
Liptow napsal:
Hoper napsal:
Teda netestoval jsem to v 4.05 (pro porovnání), ale střilel jsem do B-29 a koukal, co ta mrcha vydrží.
Zásahy dvacítkou do směrovky a výškovky a ty drží jak židovská víra. On i celý trup je nějaký zodolněný nebo co.


V ziadnej WWII guncamere vs B-17 co som doteraz videl (mam zopar DVD) nemecke 20mm kanony neodstrelili ani kridlo, ani chvost. Je znamy zaber ked sa Me-110 doplazi 50m za Fortress a systematicky drti spodnu strelecku vezu, dva lave motory a trup ale okrem trosiek a zableskov sa nic prevratne nedeje. Aj motor pusti len tenku dymovu stopu, hoci je pravda ze odzadu je chraneny zlozenym podvozkom.

zkusim prohrabat net nekde sem videl zaber jak Bf109G?6? /R6 ustreli B-17 kus kridla
 
312_Karl
Blue vim ze to je opraveny - ale ten fakt ze tohle projde betatestem. To me zarazi no Úsměv
 
www.312raf.com
Hoper
310_BlueL napsal:
Liptow napsal:
Hoper napsal:
Teda netestoval jsem to v 4.05 (pro porovnání), ale střilel jsem do B-29 a koukal, co ta mrcha vydrží.
Zásahy dvacítkou do směrovky a výškovky a ty drží jak židovská víra. On i celý trup je nějaký zodolněný nebo co.


V ziadnej WWII guncamere vs B-17 co som doteraz videl (mam zopar DVD) nemecke 20mm kanony neodstrelili ani kridlo, ani chvost. Je znamy zaber ked sa Me-110 doplazi 50m za Fortress a systematicky drti spodnu strelecku vezu, dva lave motory a trup ale okrem trosiek a zableskov sa nic prevratne nedeje. Aj motor pusti len tenku dymovu stopu, hoci je pravda ze odzadu je chraneny zlozenym podvozkom.

zkusim prohrabat net nekde sem videl zaber jak Bf109G?6? /R6 ustreli B-17 kus kridla

spíš se pokusím nalítávat více kolmo na směrovku ...
ale i když pálím svrchu na křídla a trup (čili víceméně dost velký úhel k povrchu), tak teda nic moc...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
BP_guru
4.071 je beta patach, nikoli ostra verze
 
Hoper
mno tak ono stačilo posunout konvergenci o krapet dál...
Mrknutí
je pravdou že jsem teď nalítával více z boků, ale pokud by se ty B-29 (a i B-24), ehm, bránili, tak bych byl pěkne rozesr-rozmašírovanej
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
rOckie
já ani řada jiných lidí si žádný změny v inputu pro joy nevšimla a věta
"One of my guys in team that fly exlusivelly FWs during test of new input was unable later to retun back to 4.05..." mi přípde spíš jako dobrý džouk.

buď budu muset reinstalovat nebo po světě kolují dvě verze... fakt nechápu.
 
310_cibule
Poraďte mi prosím někdo, jak se hledá přes All-seing.eye? Nikdy jsem s tím nedělal, co mám zadat, abych našel servery běžícíc na 4.071?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Pavel
Mapa Kyjeva, souřadnice cca 95,8; Cibule, jak jsi to zařídil ? CoolŠklebící se Jáchci taky vesnici !
Gentlemen, mlha nad kanálem se zvedá.. Jo, a první sestřel se nepočítá. Tím se jen vyrovnává účet za sebe...
 
MK_KaiN
310_cibule napsal:
Poraďte mi prosím někdo, jak se hledá přes All-seing.eye? Nikdy jsem s tím nedělal, co mám zadat, abych našel servery běžícíc na 4.071?


po istalaci oka se ti tam udělá složka s Ilem (pouze FB,1946 není podporováno)klikneš na plus rozbalíš složku otevřeš version označíš other.
na horní liště je tlačítko se dvěna šipkama modrou a červenou,to je refresh,na to klikneš začnou se vyhledávat servery.Verzi ilana který servr běží zjistíš v tabulce v pravo dole.Nick pod kterým chceš lítat se nastavuje v menu tools--options--games.
dál na to přídeš sám je to jednoduchý.
 
310_cibule
Dik, hned to vecer zkusim.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Pavel napsal:
Mapa Kyjeva, souřadnice cca 95,8; Cibule, jak jsi to zařídil ? CoolŠklebící se Jáchci taky vesnici !


Já mám vesnici? U Kyjeva? A jak se jmenuje? Cibule?
Musím se tam večer vypravit. Když se mi nebude líbit, tak jim tam něco hodim.

A to jako že by se ta tvoje jmenovala Pavel? To by znělo divně, ne?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,682,038 návštěv