September 29 2024 04:18:29
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Palba 1938 - ČSL vs. Luftwaffe
1stCL_Jiricek
Serzo, doplň si do statistik v podpisu, kolikrát jsi chcípnul a válka ti skončila. První číslo ža červené, druhé za modré.
 
1stCL_Bumik
Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
manny77
Jiříčku,tak tentokrát sem chcípnul já v práci,ale smíchy,tohle mě dostalo,díky.)))
 
Serza
No to sem nepocital. 10/20?

Pocitam jen uspechy. Delam to z poteseni z pekneho letu a kdyz uz je kill, tak je. Nicmene pri utocich na pozemni cile si drzim hrdou nulu.
 
Lekk
Vazelínu..chceš...tak to musíš do Prahy holečku Šklebící se
 
1stCL_Fucida
Pánové, dostala se ke mně zpráva, že někteří začínají trochu panikařit ze současného módu. Tak pro uklidnění: Konečná verze byla dokončena včera, ještě se tam přidávají nějaké detaily, pak proběhne ještě jeden rychlý test a pak budete mít možnost si balík stáhnout. Povedlo se nám tam najít a zlikvidovat jednu dost kritickou chybu.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hoper
dík za info
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
606_Temp
Mám dotaz ohledně toho připravovaného packu a již vyšlé betaverze:

Co všechno bude v tom packu obsažené?
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
1stCL_Jiricek
606_Tempik napsal:
Mám dotaz ohledně toho připravovaného packu a již vyšlé betaverze:
Co všechno bude v tom packu obsažené?

Slyšel jsem něco o Aviích, ale nevím, co na tom náklaďáku všichni mají ...
 
1stCL_Fucida
ZUTI 1.13
Hakenkreuzy
letadla
část default skinů
mapa

+ 6 DOF, který případně budete moci zapnout zvlášť (kdo bude potřebovat).
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Pagy
Wow tak jsem si to všechno pročetl a musím říct, že pánům co psali alternativní historii se povedlo to co dělala po 40 let sovětská filmová propaganda. A to udělat z němců úplný dementy. Moc Vám děkuji jo a ty noční stíhači ČSL tak krásně a od plic jsem se dlouho nezasmál Šklebící se
 
Kurtis
Fuči, chceš tím říct, že budu v sobotu ráno ve tři nebo v kolik instalovat další módy? Jakoby už takhle nebyl problém s udržením správných verzí ...
 
1stCL_Werner
Wow tak jsem si to všechno pročetl a musím říct, že pánům co psali alternativní historii se povedlo to co dělala po 40 let sovětská filmová propaganda. A to udělat z němců úplný dementy. Moc Vám děkuji jo a ty noční stíhači ČSL tak krásně a od plic jsem se dlouho nezasmál


Taky mi ta alternativní historie příjde dost jednostranná. Hold je čas zahájit Adlertag Vyděšený
 
1stCL_Fucida
Kurtis napsal:
Fuči, chceš tím říct, že budu v sobotu ráno ve tři nebo v kolik instalovat další módy? Jakoby už takhle nebyl problém s udržením správných verzí ...


Na zítřejší druhý velký Blue trénink by měl finální mód být. Bohužel se u původního (krom skinů, které chtěli červení upravit) objevila jedna zcela fatální věc, kterou jsme museli nezbytně nutně vyřešit (ohrožovala samotnou stabilitu serveru). S původním módem se na server vůbec nepůjde připojit.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
606_Temp
1stCL_Fucida napsal:
ZUTI 1.13
Hakenkreuzy
letadla
část default skinů
mapa

+ 6 DOF, který případně budete moci zapnout zvlášť (kdo bude potřebovat).


Oproti starším verím Bf-109B/C/D, které byli v tom uplně prvním packu od VGR_MAPa došlo k úpravě flight modelu. Předtím šli Bf bez manuálního zásahu do vrtule přetočit. S novým modem to nejde. Byl použit jiný balík letadel, nebo se upravily nějak ty původní? Do Bf až tolik nevidím a netuším jestli už měli AUTOMATICKOU stavitelnou vrtuli, ale mohlo se to veřejně zmínit jen tak ze slušnosti.
Proto jsem se teď i ptal. Zajímalo mě jestli se tyhle úpravy FM oznámí i veřejně.
Jsou ještě nějaké úpravy letadel?
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Serza
Werner napsal:
Wow tak jsem si to všechno pročetl a musím říct, že pánům co psali alternativní historii se povedlo to co dělala po 40 let sovětská filmová propaganda. A to udělat z němců úplný dementy. Moc Vám děkuji jo a ty noční stíhači ČSL tak krásně a od plic jsem se dlouho nezasmál


Taky mi ta alternativní historie příjde dost jednostranná. Hold je čas zahájit Adlertag Vyděšený


A proc ne Adlertotentag?
 
j4ck41
606_Tempik napsal:

Oproti starším verím Bf-109B/C/D, které byli v tom uplně prvním packu od VGR_MAPa došlo k úpravě flight modelu. Předtím šli Bf bez manuálního zásahu do vrtule přetočit. S novým modem to nejde. Byl použit jiný balík letadel, nebo se upravily nějak ty původní? Do Bf až tolik nevidím a netuším jestli už měli AUTOMATICKOU stavitelnou vrtuli, ale mohlo se to veřejně zmínit jen tak ze slušnosti.
Proto jsem se teď i ptal. Zajímalo mě jestli se tyhle úpravy FM oznámí i veřejně.
Jsou ještě nějaké úpravy letadel?


mno Tempiku, Fuci hovori o chybe v MODu ktera ohrozuje stabilitu serveru - domnivas se ze uprava (ne)stavitelne vrtule je vec ohrozujici stabilitu serveru nebo jste fakt tak paranoidni?

v nasem vlakne ten problem byl odhalen nebot na nasem treninku se ten problem objevil a mel za nasledek pad serveru ... a prestoze to je skutecne problem tykajici se 109, tak s vrtuli to opravdu nema co spolecneho

EDIT: btw. jenom co si pamatuju tak od prvniho vydanyho MOD baliku byla oznamena rada zmen v letadlech ci jejich upravy ... Smolik taky neni stejnej jako ten z prvniho packu, He 51C taky ne ... projel jsis vlakno jestli tam nebyla treba oznamena zmena modelu pro BF jeste predtim nez ses zeptal?
Upravil/a j4ck41 dne 03-11-2010 21:32
 
Kurtis
Ve skutečnosti se kromě problému s vrtulí odstranily i další původní chyby. Befka teď létají rychleji a výše. Maximálka byla zvednuta o 50 km/h, protože jsem na googlu našel, že Dory měly motor DB-600, který byl podobný DB-601. A taky jsem četl, že Berta měla stejný motor jako Dora. Navíc César létal ještě lépe než B a D, takže jsme ještě pár kmh přidali. Zvýšil se dostup, protože 8km mi přišlo málo.

Ještě jsme zvýšili účinnost našich kulometů, protože Molders s nimi sestřelil 12 letadel, což v původním modu prakticky nešlo.

Taky motory jsou méně náchylné na poškození, protože je blbost, aby jedno SB-2 pustilo kouř esu Luftwafe.

Fakt bych nechtěl být pilot ČSL letícím proti mighty 109 Zamračený
 
1stCL_Pagy
Kurtis zapoměl jsi dodat, že naše He51 jsme dali na letovej model I153 a ještě k tomu nosíme pod křídly 2xSC2000 ale na letovej model to působí jako SC50. Bože fakt nechtěl jsem to psát, ale musím. Naše Heinkly jsou tak domrdaný až to hezký není a nebrečíme a vy si pořád na něco stěžujete. Tohle je blbě a kokardy jsou špatně a nezměnili jste si náhodou letovej model. Fakt jak psal šakal, letíme to pro pocit, a tak pokud se vám to nelíbí opravdu můžem poslat vojáky aby vám ty letadla zavřeli do hangárů jako v roce 1939 a nebo nebrečte a vemte to tak jak to je
Upravil/a 1stCL_Pagy dne 03-11-2010 21:58
 
Merten
Ještě jsi zapoměl na drobné úpravy ohledně pumové výzbroje pro stěhováky přece jenom by červení nechtěli na letištích odstranovat ty trapný SC250 tak at tam už teda mají něco extra.

A máme jim už říct taky o našich zázračných zbraních?Zamračený
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,688,985 návštěv