September 29 2024 10:22:54
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 1
CSW_Karlos

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Připravované patche a datadisky - novinky, spekulace
1stCL_SaBot
3BAP_Bugs napsal:
Počkaj, Tajpy, to akože bude nutné kúpiť celé DVD?


hehe, to by byla panečku vypečená taškařice Úsměv
 
Tajpan
3BAP_Bugs napsal:
Tajpan napsal:
Pre Cutoru: Ako to myslíš "odvirovať patch"????Zamračený

Pre Komunitu SVK: Máte niekto už nejaké info , kto to bude to DVD-addon46 predávať v Čechách alebo na Slovensku? Mrknutí

Počkaj, Tajpy, to akože bude nutné kúpiť celé DVD? Nebude možné z online Ubishopu zakúpiť len add-on 4.06? To snáď Oleg a spol srandujú. Smutný Ja to mám komplet zakúpené a teraz ešte raz kôli A20, IL10 a mepe Kyjeva a Mančurie ešte raz všetko? Zamračený Na tie sci-fi rúry sa im teda môžem vykašľať!!!!

1. na ubisofte kúpiť len addon 4.06 - najrýchlejšia cesta "teda ako pre koho" Zamračený
2. kúpiť celé DVD- komplet všetko - otázna je distribúcia Naštvaný
3. iná cesta zisku 4.06 - cca no comment Vyděšený
 
XXX_Dazz
Datum je availability: Due for release on 15/12/2006 + obvyklých 14 dní Šklebící se a za chvíli je to doma pod střechou.

datum převzato odtud

Jinak u českých distributorů jsem po DVD "Il-2 46" stopu nezachytil.
PLS víte někdo o někom kdo má toto DVD v předběžné nabídce ???
Upravil/a XXX_Dazz dne 29-11-2006 18:50
 
Wardog
XXX_Dazz napsal:
Jinak u českých distributorů jsem po DVD "Il-2 46" stopu nezachytil.
PLS víte někdo o někom kdo má toto DVD v předběžné nabídce ???


Psal jsem před časem Playmanovi a ptal se jich jestli se chystá vydání IL-2 1946 v lokalizované CZ verzi.Zde je odpoveď:

Dobrý den

stále ještě o tom jednáme a v současné době Vám nemohu nic určitého říci.
Hezký den

Petr Kučera
www.playman.cz
 
313_Volume
já toužím po celém DVD v češtině, už mě sere furt házet do kompa kolečko za kolečkem a prokládat to patchema Smutný

jen mam strach, aby po 46 jeste nevysla nejaka final gold version se slovenskem a tak ... to je dalsi kolecko Smutný
 
Hoper
a cože bude v 4.07 (když Slovensko by mohlo být v 4.08) ?

Jinak si myslím, že teď se oplatí si 406 sehnat (koupit ;) ) přes inet a pak až final zkopčit na nějaké své DVD ...
 
1stCL_Fucida
já právě myslel, že ve 4.07 budou ty pacifici, jako Ki-27..Nikki..pak taky Kombajn. Ale nějak se mi to všechno plete. Nicméně komplet edice po "posledním" velkém patchi by myslím byla lepší než to co se plánuje teď..
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Wardog
1stCL_Fucida napsal:
já právě myslel, že ve 4.07 budou ty pacifici, jako Ki-27..Nikki..pak taky Kombajn. Ale nějak se mi to všechno plete. Nicméně komplet edice po "posledním" velkém patchi by myslím byla lepší než to co se plánuje teď..


Asi jo.Závěrečná verze i s úplně posledním patchem na jednom DVD a šmitec.
To by bylo něco Mrknutí
 
WT_Schmouddle
Kristepane tady je někdo neuvěřitelně natvrdlej....Šklebící se

Oleg může prodávat JEN addony které sám vyrobil nebo zaplatil jiným jejich výrobu.
Pokud někdo udělá nějaký addon zadarmo (jako klucí slovensko/maďarský Avijku a mapu Slovenska) tak je i Oleg musí dát dál zadarmo.

Proto je prodej kompletní edice opatchované na 4.08 NESMYSL.Úsměv
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
WT_Horrido
Jestli to dobre chapu bude 4.06 a 4.07 ke stazeni samostatne a oboje pak v krabicove verzi na DVD s bonusy ne?
A i kdyby se nedalo samostatne koupit jen Mandzusko ci 1946 je mi to fuk. Ja tech par stovek za 4.07 dam, Arado a Ta-152C mi za to stoji. Tak jako ignoruji Hortena budu ignovrovat i ty ostatni nesmyslne blbosti.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
1stCL_Fucida
WT_Schmouddle napsal:
Kristepane tady je někdo neuvěřitelně natvrdlej....Šklebící se

Oleg může prodávat JEN addony které sám vyrobil nebo zaplatil jiným jejich výrobu.
Pokud někdo udělá nějaký addon zadarmo (jako klucí slovensko/maďarský Avijku a mapu Slovenska) tak je i Oleg musí dát dál zadarmo.

Proto je prodej kompletní edice opatchované na 4.08 NESMYSL.Úsměv


Tomu trochu nerozumím.. v současnosti je v simulátoru řada letadel, která byla udělána pro FB zadarmo a přesto se vyskytují v placených edicích. Proč by tedy měl být nesmyslem kompletní 4.08, když není nesmyslem kompletní 4.05,06,07?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Opitze
proste je to klasicky rusky bordel...
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
LesniHU
WT_Schmouddle napsal:
Kristepane tady je někdo neuvěřitelně natvrdlej....Šklebící se

Oleg může prodávat JEN addony které sám vyrobil nebo zaplatil jiným jejich výrobu.
Pokud někdo udělá nějaký addon zadarmo (jako klucí slovensko/maďarský Avijku a mapu Slovenska) tak je i Oleg musí dát dál zadarmo.

Proto je prodej kompletní edice opatchované na 4.08 NESMYSL.Úsměv
Takze instalace bude probihat v etapach, vzdycky 'placena' cast z dvd, pak se objevi takovy ten windowsi messagebox, kde budou pokyny ke stazeni a nainstalovani 'neplacene' casti a tak nekolikrat dokola. To by bylo velmi vychytrale DVD Šklebící se.
 
Pavel
Ale oni to můžou udělat velice jednoduše. Prostě až vyjde finální patch, tak to komplet DVD vyjde, a kupec zaplatí za všechny placené části hry, plus za práci, kterou jim dalo přiložení těch free věcí k tomu vydání, plus za obal. Za volné patche se nebude platit, všecko bude na jedný placce a všichni budou spokojený kromě mě, jelikož lítatelnej Kukuruznik tam stejně nebude Naštvaný howgh
Gentlemen, mlha nad kanálem se zvedá.. Jo, a první sestřel se nepočítá. Tím se jen vyrovnává účet za sebe...
 
310_cibule
Nové video a obrázky z add on 1946, ale jen Mandžusko. To video je moc fajn. Skvělé záběry bostonu, kombajnu, hajabůzy a tak. Doporučuji.

http://www.pacifi...hp?skin=S2

Mimochodem, už mám DVD objednané z Británie, možná ho stihnu přinést ukázat do WC 16. 12.
Upravil/a 310_cibule dne 03-12-2006 12:32
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
LesniHU
Vidis, v Belgii uz ho prodavaji :-).
http://forums.ubi...5961049905
Vypada to, ze vsichni budeme potrebovat crack, pry je tam Securom 7...
 
310_cibule
četl jsem to na SimHQ. To je fakt zábavný.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Noram
310_cibule napsal:
Mimochodem, už mám DVD objednané z Británie, možná ho stihnu přinést ukázat do WC 16. 12.


mimochodem bys i mohl říct kde přesně sis to objednal Šklebící se
 
http://noram.youaremighty.com/
310_cibule
To bych mohl.

http://www.simhq....4;t=007091

Tak hledej, šmudlo Šklebící se

Upozornění: Veškeré postavy v tomto příspěvku jsou fiktivní a jejich případná podoba či shoda jmen se skutečnými virtuálními (sic!) piloty jsou čistě náhodné.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
57MH_Zvire
No tak teda nevím, jestli si šestačtyřicátej pořídím. Asi zůstanu u u 4.5. Zamračený
 
airspace.cz
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,690,364 návštěv