September 29 2024 08:25:59
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 1
petsild

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Palba 1938 - ČSL vs. Luftwaffe
Nissi
OK beru, jak jsem psal, tohle jsem prostě zmeškal. Pro příště vím jak k tomu přistoupit. Hlavně atˇ se akce vydaří!! a splní to co od ní všichni očekáváte (( potupnou porážku modrých Šklebící se ))
 
MK_KaiN
Dle dostupných informací předpokládám zhroucení a chaos na straně ČSL mezi 6 a 10 hodinou po začátku bojů. Lze s určitostí předpokládat 20% nebojové ztráty na straně ČSL, nekázeň, anarchii a následný potupný útěk velení reds z bojiště. Takže nic co by nějak moc vybočovalo z historie. Úsměv
 
olda Olde maly
MK_KaiN napsal:
Dle dostupných informací předpokládám zhroucení a chaos na straně ČSL mezi 6 a 10 hodinou po začátku bojů. Lze s určitostí předpokládat 20% nebojové ztráty na straně ČSL, nekázeň, anarchii a následný potupný útěk velení reds z bojiště. Takže nic co by nějak moc vybočovalo z historie. Úsměv


Na vysokou horečku je nejlepší si dát studený zábal a vzít si prášek Úsměv
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
3BAP_Cassius Chaerea
V nejhorším to svedou na pátou kolonu.Úsměv
 
606_vencour
On bude asi rozdíl v tom, co budou psát různí novináři ... mimochodem, kdepa se flákaj?
 
Tajpan
MK_KaiN napsal:
Dle dostupných informací předpokládám zhroucení a chaos na straně ČSL mezi 6 a 10 hodinou po začátku bojů. Lze s určitostí předpokládat 20% nebojové ztráty na straně ČSL, nekázeň, anarchii a následný potupný útěk velení reds z bojiště. Takže nic co by nějak moc vybočovalo z historie. Úsměv

Kaine, Kaine, táto špeciálka sa letí v Olegovom a UP svete reality.
Odporúčam ti otestovat si všetky stroje (ak si to doteraz nespravil).
a potom... Mrknutí
 
WT_Horrido
MK_KaiN napsal:
Dle dostupných informací předpokládám zhroucení a chaos na straně ČSL mezi 6 a 10 hodinou po začátku bojů. Lze s určitostí předpokládat 20% nebojové ztráty na straně ČSL, nekázeň, anarchii a následný potupný útěk velení reds z bojiště. Takže nic co by nějak moc vybočovalo z historie. Úsměv


Ještě si zapoměl na to, že při prvních potížích se Slováci okamžitě přidají na stranu Německa Šklebící se
Upravil/a WT_Horrido dne 01-11-2010 16:33
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
j4ck41
WT_Horrido napsal:
MK_KaiN napsal:
Dle dostupných informací předpokládám zhroucení a chaos na straně ČSL mezi 6 a 10 hodinou po začátku bojů. Lze s určitostí předpokládat 20% nebojové ztráty na straně ČSL, nekázeň, anarchii a následný potupný útěk velení reds z bojiště. Takže nic co by nějak moc vybočovalo z historie. Úsměv


Ještě si zapoměl na to, že při prvních potížích se Slováci okamžitě přidají na stranu Německa Šklebící se


CoolCool
 
Panek
Pánové je mi to nesmírně líto, ale akce se nemohu účastnit.
Časově se mi teď hroutí svět.
 
Hoper
DOTAZ NA ORGANIZÁTORA AKCE

(již několikátý, doufám, že alespoň tento bude zodpovězen...)
bude nějaký zátěžový test serveru a PŘEDEVŠÍM test schopnosti se připojit na server/mapu ? nerad bych totiž v půl čtvrté ráno musel začít řešit, proč že se na server nemůžu připojit (viz nyní nemožnost konektnout se přímo k Permonovi, ač mi to ještě minulý týden šlo...)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Permon
Hoper ty maš problem se připojit na muj server?Žese neozveš na TS.
Jsem starý,blbý ale snaživý.
 
606_Temp
Permone a ty budeš hostovat tu speciálku?

souhlasím s hoperem, měl by se co nejdřív udělar resr připojitelnosti.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Hoper
Permone - mám. Pokud jsem se připojil v posledních dvou, třech případech, bylo to vždy jen přes HL, ale napřímo mi to nešlo. Pokud bych se ozval na TS, tak jde trénink do háje, protože budeme zase hodinu řešit, proč se k tobě někdo nepřipojí ;)


Tempíku, Permon hostovat nebude ;) ale je vidět, že vznikají nové problémy které nebyly a já chci předejít potížím při přihlašování v ostré akci.


Snad organizátor nebude tuto věc ignorovat a alespoň se k tomu vyjádří...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Georgeu
Tisková zpráva

Jak jsem naše čtenáře našeho listu informovali v posledních týdnech, napětí ve středu evropy se stále stupňuje. V posledních hodinách situace stává se dramatickou. Jednání na nejvyšší úrovni nepřinesla dosud žádných výsledků a diplomatické zdroje otevřeně hovoří o možnosti ozbrojeného konfliktu. Obyvatelstvo na obou stranách hranice mezi Říší a ČSR je značně neklidné a již jsem viděl mnoho povozů naložených rodinnými majetky, kterak míří do vnitrozemí. Hovořil jsem o těchto věcech s řadou důstojníků i prostých vojínů na obou stranách hranice a všichni vyjadřovali se velmi odhodlaně.

Čeká nás druhé Španělsko?
Malé pohraniční šarvátky jsou hlášeny v posledních dnech podél celé hranice. Přestřelky hlásí četnické hlídky ČSR i vojenské jednotky střežící opevnění. Situace je značně napjatá a obě strany tvrdí, že agrese vychází nikoliv od nich. Mnoho chalup a seníků v hraničním pásu podlehlo ohni, zda se jedná o mstu či čištění předpolí není jasné. Slovní útoky v listech jsou střídány prohlášením v rozhlase a letácích. Jak jsem včera hovořil se sedláky z jedné obce blízko hranic, pozorují především v nočních hodinách mohutné přesuny vojska.
Nadále Vám budeme přinášet zprávy z tohoto neklidného místa.

Pro naše čtenáře listu připravujeme zvláštní vydání o situaci.
Upravil/a Georgeu dne 02-11-2010 08:40
 
Georgeu
Budou povoleni novináři :-) letět nemůžu ...ale občas se mrknout na TS, poslechnout čerstvé informace z bojiště a vydat tiskovou zprávu? :-) Rozhovory z piloty, co se vrátili z akce...Šlo by?
 
Hoper
a budou i fotky ? :))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Georgeu
Jako třeba takové fotky?

[img]http://www.volnasek.eu/galerie/fotkynaweb/pohranici.jpg[/img] is not a valid Image.
 
1stCL_Fucida
Hoper napsal:
DOTAZ NA ORGANIZÁTORA AKCE

(již několikátý, doufám, že alespoň tento bude zodpovězen...)
bude nějaký zátěžový test serveru a PŘEDEVŠÍM test schopnosti se připojit na server/mapu ? nerad bych totiž v půl čtvrté ráno musel začít řešit, proč že se na server nemůžu připojit (viz nyní nemožnost konektnout se přímo k Permonovi, ač mi to ještě minulý týden šlo...)



Včera proběhl na náhradním dedikovaném serveru základní test funkčnosti za přítomnosti asi 50 Blue-Melody-Boys + AI. Sice je to momentálně (na straně serveru) neskutečně zplácané, ale technicky to jakž takž zdá se funguje.
Zkusím domluvit ponechání spuštění dedikáče, aby si všichni mohli ověřit kompatibilitu. Nicméně dokud nevyjde finální mód s finálními skiny, tak je to ještě maličko předčasné.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
3BAP_Cassius Chaerea
Georgeu napsal:
Jako třeba takové fotky?

[img]http://www.volnasek.eu/galerie/fotkynaweb/pohranici.jpg[/img] is not a valid Image.

Nebo takové...
www.obrazky.oblibeny.cz/clanky_fck/552-hranice-sloup.jpg
 
Hoper
1stCL_Fucida napsal:
Hoper napsal:
DOTAZ NA ORGANIZÁTORA AKCE

(již několikátý, doufám, že alespoň tento bude zodpovězen...)
bude nějaký zátěžový test serveru a PŘEDEVŠÍM test schopnosti se připojit na server/mapu ? nerad bych totiž v půl čtvrté ráno musel začít řešit, proč že se na server nemůžu připojit (viz nyní nemožnost konektnout se přímo k Permonovi, ač mi to ještě minulý týden šlo...)



Včera proběhl na náhradním dedikovaném serveru základní test funkčnosti za přítomnosti asi 50 Blue-Melody-Boys + AI. Sice je to momentálně (na straně serveru) neskutečně zplácané, ale technicky to jakž takž zdá se funguje.
Zkusím domluvit ponechání spuštění dedikáče, aby si všichni mohli ověřit kompatibilitu. Nicméně dokud nevyjde finální mód s finálními skiny, tak je to ještě maličko předčasné.

Fuči, není předčasné se zeptat (už jsem se ptal kdysi na začátku).
Jinak spuštění testovacího připojení/zátěže může být klidně ve čtvrtek večer...
Jinak děkuji za odpověď, doufám tedy, že si všichni, co se budou chtít zúčastnit, budou moci s předstihem vyzkoušet připojení na server. Samozřejmě až po zveřejnění konečné verze balíčku :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,689,922 návštěv