September 29 2024 08:34:35
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Palba 1938 - ČSL vs. Luftwaffe
Paulus
Protože jsem se nemohl dočkat využití mapy ČSR tak jsem vytvořil krátkou Singl Misi. Najdete ji v „Jednotlivých úkolech Vzdušných sil Československo“
Lze spustit dle základní specifikace Palba 1938: IL-2 Šturmovik, verze 4.09 rozšířená o Ultrapack 2.01. JSGME – Palba SVK mod, ZUTI 1,13 mod.
Užijte si to.
Von Pavel
Mrknutí
http://www.uloz.t...8palba-rar
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Tajpan
311_Tjurma napsal:
Tajpan napsal:
[quote]
LETISKO OKL CHAM v AK13 na letisku uprostred sú tri stromy!!!

naštastie sú to len textúry.



Kdo nalezne stromy na letistnich plochach, chybeji mu v objektech canon blank air plate a zrejme mu budou i letiste drncat. Nevim, jak je to mozne, pze ty jsou standardne v Up k dispozici


vysvetlenie je jednoduché.
JSGME je skvelý program, ale také velké množstvá prepisovania suborov a v rámci testovania (zapni/vypni) sa nakoniec prejaví, že niektoré hodnoty neprepíše .

no nič, zajtra odinštalovanie komplet a nainštalovanie UP2.01 plus dúfam že finálnej palby1938. nerád by som lietal v neviditelnom lietadle už v roku 1938.

PS: ten volkswagen je teda funkčný??? u mna funguje len externalny pohlad.
 
lochness
3BAP_Plooskie napsal:
1stCL_pbarry napsal:
... Je to hra, kde bobují dvě strany (modří a červení) v pseudokonfliktu. Zvítězí ten lepší Vyděšený ...


... ono je jedno, kdo bude lepší, hlavně že si všichni společně pěkně zabobujem ... Mrknutí


presne tak. Jak zpiva jeden klasik, "Games without frontiers, war without tears". Hlavne se bavit.
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
Bart Simpson
Kedy to vlastne letíte? Zamračený
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
311_Tjurma
CZS_Scharck napsal:
311_Tjurma napsal:
Kdo nalezne stromy na letistnich plochach, chybeji mu v objektech canon blank air plate a zrejme mu budou i letiste drncat. Nevim, jak je to mozne, pze ty jsou standardne v Up k dispozici


Dokáže toto vyřešit Update/Restore UP ?


Tak zřejmě asi dokáže. Pro vysvětlení - jak píše Tajpan, jedná se o texturu, tudíž se tím dá projet, proletět, jak chcete. Ty stromy na letištích prostě byly, páč si je tam sturm prostě vygeneroval na texture, ve sturmoviku mizi texturove stromy v okoli budov nebo statických objektů (600 metrů). Takže pokud jsou na letištích canonovy pruhledné pláty, aby to nedrncalo, zmizi i stromy. Canonovy platy se pouzily, protoze jsou velke a nesnizuji FPS. Olegovy pruhledne platy jsou male a na pokryti letiste jich bylo potreba strasne moc a FPS tím pádem hodně klesalo.

Pokud nepomůže reinstall UP 2.01, je možné chybějící statické objekty dodat ručně. Pokud chybějí statické objekty, nelze například ve FMB uložit vytvořenou misi. Na funkčnost mapy ve hře (na kterou se připojujete) to ale nemá vliv, krom možného drncání na letišti. Pokud to Tajpanovi nedrncá, tak bych to neřešil, může jít o nějaké nastavení grafiky, conf.ini a bůhví čeho ještě. Možná ještě, viděl jsi to normálně ve hře nebo ve FMB? A neměl jsi zapnutý FMB Plus mod? V něm jsou totiž vidět i stromy, které jinak vidět nejsou.

BTW nemůžu jezdit v těch dvou vehiklech. Vytuhne mi ilouš. Že v nich jezdí ostatní, mému softwaru nevadí. Ale že je ten sturm přívětivá hra, co?Cool
Upravil/a 311_Tjurma dne 31-10-2010 22:16
 
TozziFan
311_Tjurma napsal:
Tajpan napsal:
[quote]
LETISKO OKL CHAM v AK13 na letisku uprostred sú tri stromy!!!

naštastie sú to len textúry.



Kdo nalezne stromy na letistnich plochach, chybeji mu v objektech canon blank air plate a zrejme mu budou i letiste drncat. Nevim, jak je to mozne, pze ty jsou standardne v Up k dispozici


Jak už někdo poznamenal, toto se děje při nastavení
conf.ini. U položky Forest sniž na 2
 
Nissi
Jen menší poznámka k přihlašování. Bohužel nikde jsem si nevšiml termínu uzávěrky přihlášek. Už od samého začátku jsem plánoval přihlásit se týden před akcí. Nějak jsem se nedovtípil, že je nutné trénovat měsíc před ní i když jsem věděl, že to někteří dělají. Holt si budu muset počkat na jinou specku. (Stejně zatím stále nevím jestli budu mít možnost do toho jít). Prostě, nic ve zlém, jen jsem chtěl poukázat na to, že to mohlo být napsáno v prvním příspěvku hned od začátku.

Jinak přeji všem účastníkům akce dobrou trefu a hodně příjemných zážitků. A pro modrý malej dodatek: Jen co překročíte hranice tak chcííííípnětééééééé Šklebící se (virtuálně)
 
olda Olde maly
Ale zkusit u červených to ještě můžeš, ne?
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
j4ck41
Nissi napsal:
Jen menší poznámka k přihlašování. Bohužel nikde jsem si nevšiml termínu uzávěrky přihlášek. Už od samého začátku jsem plánoval přihlásit se týden před akcí. Nějak jsem se nedovtípil, že je nutné trénovat měsíc před ní i když jsem věděl, že to někteří dělají. Holt si budu muset počkat na jinou specku. (Stejně zatím stále nevím jestli budu mít možnost do toho jít). Prostě, nic ve zlém, jen jsem chtěl poukázat na to, že to mohlo být napsáno v prvním příspěvku hned od začátku.


zadnej termin uzaverky prihlasek taky vyhlasenej nebyl ... taky neni potreba protoze svoje brany uzavrela jenom Luftwaffe ... ten preshranicni sportovni klub nabira porad

jinak nic ve zlym, ale planovat ze se na takovouhle akci prihlasis tejden pred akci ... to je fakt moc chytry ... to je mozna tak chytry jako vedet rok o planovanem koncertu Metallicy a den pred koncertem zacit shanet listky
 
Kalisto
Ahojte, poprosil bych ještě o přihlášení na tuto specku. Rád bych k červeným. S Rosomákem je to domluvené, že má ještě místo a můžu se připojit. Domlouval mě to Rohlos.

Děkuju
 
606_vencour
Jo jo. Tohle neni jen tak nějaká specka, proto je kolem ní tolik chaosu a emocí.

Ad šakal: kolik možná miliónů lidí brečelo kvůli tomu, co se to v osumatřicátém semlelo. I proto mi přijde vhodné neuzavírat dveře obráncům ke SPLNĚNÍ JEDNOHO Z JEJICH SNŮ ...

(Každý jich má určitě "neurekom" a tohle bude jeden z nich Mrknutí )
 
1stCL_Jiricek
To jsou asi ti dobrovolníci z malodohodových států Úsměv Jen nechápu, kde Rosomák pro nové piloty pořád bere místo. LW je plná už měsíc. Místa v rosteru se na černém trhu prodávají za horentní sumy.
 
Lekk
To snadný Jiříčku - začli jsme prodávat lístky i do muničních a palivových čet...Vyděšený opraváři jsou už totiž plníŠklebící se
 
Hoper
Jiříčku a to my nabíráme i baličky padáků, uklízečky, kuchařky, masérky, profesionální společnice, sekretářky, spojařky, radarové operátorky a zdravotnice ;)
(těm, na které jsem zapomněl, se omlouvám :)) )

Je mi líto LW, ta má maximálně tak zdravotnice, že ? ;) (kdo je u vás zastupuje - Bumik s Kurtisem ? :)))) )
Upravil/a Hoper dne 01-11-2010 10:36
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hiltos
Chapeme. Legie Condor si jeste uziva v Madridu, zato dobrovolnici navrativsi se ze Spanelska jiz obsadili vsechny prihranicni pohostinska zarizeni ...
 
j4ck41
Hoper napsal:
Jiříčku a to my nabíráme i baličky padáků, uklízečky, kuchařky, masérky, profesionální společnice, sekretářky, spojařky, radarové operátorky a zdravotnice Mrknutí
(těm, na které jsem zapomněl, se omlouvám Úsměv) )



my zdravotnice nepotrebujem ... u nas zadni zraneni nebudou

ale jak tak koukam, jaky masivni tylovy zabezpeceni cerveni potrebujou tak je jasny kdo to vyhraje

on nez Rosomak vstane z maserskeho luzka a dobatoli se do kanclu kde nadiktuje sekretarce rozkaz, kterej pak poslicek ponese donese do telefoni ustredny, nez si to na polnim letisti prectou a poslou dalsiho poslicky - jednoho de verejneho domu v nedalekem meste pro piloty, druhyho do hangaru at pripravej letadla a tretiho do kuchyne aby pripravili chleby s maslem ... tak my se otocime 2x nad Prahou Šklebící se
 
Nissi
VGR_j4ck41 napsal:

zadnej termin uzaverky prihlasek taky vyhlasenej nebyl ... taky neni potreba protoze svoje brany uzavrela jenom Luftwaffe ... ten preshranicni sportovni klub nabira porad

jinak nic ve zlym, ale planovat ze se na takovouhle akci prihlasis tejden pred akci ... to je fakt moc chytry ... to je mozna tak chytry jako vedet rok o planovanem koncertu Metallicy a den pred koncertem zacit shanet listky


Však já také na žádné koncerty nechodím Vyděšený Nejsem z těch, co půl roku něco plánují a pak skutek utek, protože do toho něco vlezlo. I tedˇ ještě nemám 100% jisté, že budu mít v sobotu PC k dispozici. Bylo by nezodpovědné vůči ostatním zabírat místo v roosteru. Svým příspěvkem jsem chtěl pouze poukázat na to, že nikde nebylo dopředu avizované, že se to vezme tak vážně, tréninky apod. Myslel jsem, že stačí mít v pátek před akcí nachystaný PC a odzkoušené připojení na server. Totˇ vše. Nicméně, pro mne poučení pro příště... Letu zdar.
 
Hoper
Nissi, na menší akce takto určitě, na akci takovéhoto rozsahu to chce nějakou koordinaci.
Třeba my se Šmoldama dopilováváme akrobatické vystoupení nad zničeným Reichstagem a to přeci jen vyžaduje pár dní trénování a sehrávání.

Dalo se to řešit tak, že by ses nezávazně přihlásil (třeba jako Crowley) a na tréninky chodil s tím, že účast na samotné akci nemusí být 100%.

Pokud ti nebude vadit práce s našima písařkama, nahlaš se, týden choď na tréninky a uvidíš, jestli se zapracuješ :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
j4ck41
Nissi napsal:

Však já také na žádné koncerty nechodím Vyděšený


tak to mas blby

Nejsem z těch, co půl roku něco plánují a pak skutek utek, protože do toho něco vlezlo. I tedˇ ještě nemám 100% jisté, že budu mít v sobotu PC k dispozici. Bylo by nezodpovědné vůči ostatním zabírat místo v roosteru.


rada pro priste ... uz pri prihlaseni muzes uvest ze nevis jak na tom casove budes a tudiz ze se uz od zacatku hlasis jako pripadny nahradnik apod. ... pripadne se vzdycky muzes z akce odhlasit ... pokud to udelas vcas tak na tom nic nezodpovedneho neni

Svým příspěvkem jsem chtěl pouze poukázat na to, že nikde nebylo dopředu avizované, že se to vezme tak vážně, tréninky apod. Myslel jsem, že stačí mít v pátek před akcí nachystaný PC a odzkoušené připojení na server. Totˇ vše. Nicméně, pro mne poučení pro příště... Letu zdar.


mas pravdu ze to nikde avizovane nebylo ale kazdemu - anebo aspon doufam ze skoro kazdemu - kdo se na tuhle akci hlasil muselo bejt tak trosku jasne ze tohle neni "normalni" polet pri "normalni" akci ... uz Fuci v uvodnim prispevku pouzival slova jako VELKOU specialku, hardcore a hlavne
Pro mnohé z nás to bude rozšířením obzorů, že létání a boj není pouze stisknutím "refly" a kliknutím na klávesu "I".

+ odkazy na predesle akce podobneho razu ... voditka i napoveda byla dostupna
Upravil/a j4ck41 dne 01-11-2010 11:12
 
lochness
Nissi napsal:
A pro modrý malej dodatek: Jen co překročíte hranice tak chcííííípnětééééééé Šklebící se (virtuálně)


Tak jako nase fabriky nas podporily kvalitnimi stroji, tudiz my prekracovat nemusime, my muzeme i letet.

Jinak co se hlaseni na akci tyce, uvazoval jsem uplne stejne jako ty Nissi. Ale po diskuzi s Fucidou jsem dospel k asi jedinemu spravnemu rozhodnuti, a sice prihlasit se i kdyz jsem nemel jistotu, ze se budu moct zucastnit, protoze odhlasit se clovek muze vzdycky. Navic ze sve zkusenosti muzu rict, ze tech treninku, co jsme poctive podstoupili, neni nikdy dost a nedivim se, ze na nich velitelstvi modrych tak baziruje.
Je pravda, ze takova moznost mohla byt nekde popsana pro nas piloty, kteri jeste se specialkou nemame zkusenost a ostychali jsme se vstoupit mezi profiky. Tak snad pro priste uz budem vsichni vedet Mrknutí
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,689,971 návštěv