September 29 2024 08:35:00
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 10

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Palba 1938 - ČSL vs. Luftwaffe
LEON
von Pavel napsal:
...
TeamSpeak 3 mám, ale nevím jak ho nastavit. Angličtinu „umím“ jen přes Translátor.
...
.


Na TS3 čeština ke stažení existuje.
 
https://www.rcfree.eu
L382_Conan
AB1_LEON napsal:
von Pavel napsal:
...
TeamSpeak 3 mám, ale nevím jak ho nastavit. Angličtinu „umím“ jen přes Translátor.
...
.


Na TS3 čeština ke stažení existuje.


Můžeš stáhnout zde:http://www.uloz.t...-beta2-rar
 
606_vencour
Tak nakonec mapu vytištěnou mam, olaminovanou ne, dávam ji do průsvitek ...

Co kdybych požádal kolegy i soupeře o podpis, až se někdy sejdem?

Zepředu mapa, zezadu (taky) část historie?
 
Tajpan
dobrý nápad. Mrknutí
ale s tými podpismi by som velmi "nespechal". niektorým bude treba , aby im najprv horké hlavy vychladli. a to bude trvať. Úsměv
 
1stCL_Fucida
Madafaka se nezúčastnil žádného z tréninků, které dosud proběhly. Na základě tohoto (exemplárního) přístupu nebude do akce připuštěn. Nemusí tedy týden před akcí zjišťovat, jestli je UP potřeba, nebo není. Je mi líto, ale takovýto přístup ke speciálkám je pro mě zcela nepřijatelný. Můžeš to zkusit v nějaké jiné akci třeba příští rok.

Přihlášení na poslední chvíli: u modrých bez šance. A rád bych apeloval i na červené: Mějte rozum. Když se vám přihlásí člověk, který létá několik let v letce, který má za sebou X velkých organizovaných akcí a X speciálek, tak prosím. Když bude tvrdě makat, tak se během týdne dokáže do kolektivu připravujících se pilotů začlenit a možná i částečně velet. Ale pilot, který je téměř "tabula rasa", bez zkušeností s HL, TS a vůbec online interfacem ILa... To je šílenství. Piloty, jako je "von Pavel" bych do akce přivítal s otevřenou náručí, kdyby se přihlásili včas a stejně jako ostatní prošli oním mlýnkem na maso, kterému říkáme příprava a trénink. Není ale možné, aby zjišťoval funkci jednotlivých činností při největší akci, která byla dosud na našem (SVK) nebi organizována. To prostě nejde... Něco někde poplete, narazí při pojíždění do skladišť s palivem a vyřadí celé letiště z provozu na X hodin. Nebo třeba půlku letky pošle na tři hodiny odpočívat. Mějte rozum.
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 31-10-2010 14:50
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
606_vencour
Fučido, já rozumim, proto píšu na 99% procent ... ať si šéf letky rozhodne, zda je to člověk k něčemu nebo zda ho chce aspoň do rezervy ... například.

Sám jsi psal, že tohle je víc než nějaká specka. Proto nechci nikomu zavírat dveře předem.
Upravil/a 606_vencour dne 31-10-2010 14:57
 
Paulus
Takže TS3 mám v češtině, dokonce jsem se už dostal na server k222-fw1.fsik.cvut.cz. teď jsem na něm. Potřeboval bych s někým vyzkoušet, jestli mi to vše správně funguje.
***
Jinak na on-line jsem si doposud netroufal, ikdyž lítám off již několik let. Tahle Vaše akce mne tak trochu nakopla.
Úsměv
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Hoper
Když je tu řeč o "největší akci, která byla dosud na našem (SVK) nebi organizována" nedá mi to, abych se neoptal - cože je vlastně smyslem této akce ?
Padla tu slova jako rekonstrukce "co by kdyby", zrušení českého letectva během jednoho dne, neposouvání fronty, bezva polet...
Jde tedy jen o bezva polet s doposud největším počtem přihlášených lidí, kdy část pilotů bude vstávat ve tři, aby byla od půl čtvrté nachystána se připojovat a další část až o dvě hodiny déle s tím, že někdo skončí v 18:00 a někdo až ve 22:00 (a někdo i daleko dříve :)) ) nebo se obě strany budou i o něco výraznějšího snažit ?
Bude na konci i nějaké vyhodnocení dosažených výsledků (a na jejich základě určení, kdože to tedy "ustál") nebo se pak jen všichni svorně poplácáme po zádech a řeknem, "Bylo to super a za rok zase znova" ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
Tajpan napsal:
dobrý nápad. ;)
ale s tými podpismi by som velmi "nespechal". niektorým bude treba , aby im najprv horké hlavy vychladli. a to bude trvať. :)

a "niektorým" třeba se taky ukázat ve Wingsu nebo aspoň na Hané, že, pane Tajpan! :))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
606_vencour
To se bavíte o Wings Clubu na Lucemburské 11 na Praze 3, kus od Flory? Už taky vim Mrknutí
 
Paulus
Na přidělení přístupu do červeného vlákna je už asi pozdě, že?Úsměv
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
606_vencour
Ad přístup do vlákna RED a von Pavel ... dokud nedostaneš zamítavou odpověď, tak doufej. Víc nemohu slíbit.
 
1stCL_pbarry
Hoper napsal:
Když je tu řeč o "největší akci, která byla dosud na našem (SVK) nebi organizována" nedá mi to, abych se neoptal - cože je vlastně smyslem této akce ?
Padla tu slova jako rekonstrukce "co by kdyby", zrušení českého letectva během jednoho dne, neposouvání fronty, bezva polet...
Jde tedy jen o bezva polet s doposud největším počtem přihlášených lidí, kdy část pilotů bude vstávat ve tři, aby byla od půl čtvrté nachystána se připojovat a další část až o dvě hodiny déle s tím, že někdo skončí v 18:00 a někdo až ve 22:00 (a někdo i daleko dříve Úsměv) ) nebo se obě strany budou i o něco výraznějšího snažit ?
Bude na konci i nějaké vyhodnocení dosažených výsledků (a na jejich základě určení, kdože to tedy "ustál"Mrknutí nebo se pak jen všichni svorně poplácáme po zádech a řeknem, "Bylo to super a za rok zase znova" ?



Akce je jedinečná managementem hracího pole, počtem pilotů, přípravou etc. To vše má za úkol vytvořit atmosféru, které se podařilo docílit na těch nejlepších speciálkách, které dosud proběhly a jak pevně doufám je i předstihnout.

Je to hra, kde bobují dvě strany (modří a červení) v pseudokonfliktu. Zvítězí ten lepší Vyděšený

A až zvítězíme budem se červeným hrozně smát ve wingsu.
Upravil/a 1stCL_pbarry dne 31-10-2010 18:17
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
Hoper
a který bude ten lepší ? ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
3BAP_Plooskie
1stCL_pbarry napsal:
... Je to hra, kde bobují dvě strany (modří a červení) v pseudokonfliktu. Zvítězí ten lepší Vyděšený ...


... ono je jedno, kdo bude lepší, hlavně že si všichni společně pěkně zabobujem ... Mrknutí
 
310_Podrs
3BAP_Plooskie napsal:
1stCL_pbarry napsal:
... Je to hra, kde bobují dvě strany (modří a červení) v pseudokonfliktu. Zvítězí ten lepší Vyděšený ...


... ono je jedno, kdo bude lepší, hlavně že si všichni společně pěkně zabobujem ... Mrknutí


Tak teď už jen doufat že bude ten sníh...páč jinak to moc nevidím... Cool
 
http://www.310raf.com
olda Olde maly
1stCL_pbarry napsal:
Je to hra, kde bobují dvě strany (modří a červení) v pseudokonfliktu. Zvítězí ten lepší Vyděšený

A až zvítězíme budem se červeným hrozně smát ve wingsu.



Hehe a to řekl kdo? Váš Géring či Gebls? Nebo dokonce sám nejvyšší Fýrer? Šklebící se
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
311_Tjurma
Tajpan napsal:
[quote]
LETISKO OKL CHAM v AK13 na letisku uprostred sú tri stromy!!!

naštastie sú to len textúry.



Kdo nalezne stromy na letistnich plochach, chybeji mu v objektech canon blank air plate a zrejme mu budou i letiste drncat. Nevim, jak je to mozne, pze ty jsou standardne v Up k dispozici
 
1stCL_Fucida
Ajaj, to není dobré...

von Pavel, přístup jsem ti zřídil. Domluvte se mezi červenými. Svůj postoj jsem vyjádřil Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
czs_scharck
311_Tjurma napsal:
Kdo nalezne stromy na letistnich plochach, chybeji mu v objektech canon blank air plate a zrejme mu budou i letiste drncat. Nevim, jak je to mozne, pze ty jsou standardne v Up k dispozici


Dokáže toto vyřešit Update/Restore UP ?
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,689,976 návštěv