September 29 2024 12:22:05
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Připravované patche a datadisky - novinky, spekulace
313_OTU_oblak
Lavo - jo, můžeš zjistit jak zjistili letová data? Tipuju na výcuc z prstu Šklebící se

Aerodynamici, můžete někdo prosím člověku co tomu moc nerozumí vysvětlit jak by se ten prstenec udržel ve vzduchu??Myslím že jsou mnohem vhodnější letadla k namodelování ve volném čase...i když když to letadlo neexistovalo, tak to stačilo vymyslet....ale to se neshoduje s filozofíí šturma...že...

díky.

Vitmane - server který se bude držet historie dá na mapu letadla která létala....ne skicu z papíru..

edit// ta raketa je teda řízená kabelem - to jsem zvědav jak si s tím oleg poradil.
Upravil/a 313_OTU_oblak dne 21-10-2006 15:51
 
Rigor Mortis
Doufám, že to bude minimálně stejně těžké jako v Project 1 - Strike Fighters. Tam když chce člověk odpálit sidewindera, musí útočit ze zadní polosféry na 1,5 míle od cíle, nesmí střílet proti zemi, proti slunci ani proti blízkým mrakům, nesmí mít při odpalu více než 2G a stejně je to tak 50 na 50. Když se konečně horko těžko dostanu do pozice pro odpal, tak už rovnou můžu použít kanóny. To jen pro ty co si myslí, že letadla po 2ww jsou jen o "světýlkách a čudlíkách". Mrknutí
 
Rigor Mortis
313_OTU_oblak napsal:

edit// ta raketa je teda řízená kabelem - to jsem zvědav jak si s tím oleg poradil.


Myslím že to bude jako v Lock Onu při odpalování laserem naváděných raket z Su25. Asi bude nutno obětovat klobouček na joyi, kterým to budeš po odpalu řídit. Naštěstí mám na X52 dva.
 
Lavo
raketu bude mozno ovladat po odpaleni mysou...asi .
 
LesniHU
Raketa se pry bude po odpaleni ridit klavesami na nastavovani bombardovaciho zamerovace. Kdosi (myslim, ze Luthier) psal, ze normalne se da neco trefit jen pri utoku zezadu - nedarilo se mu ze stani na zemi sundat ani pomalu preletavajici TB3. No uvidime. Kazdopadne predpokladam, ze bezkontaktni zapalovac bude namodelovan a bude stoprocentne ucinny...

Jak se ten prstenec udrzi ve vzduchu: celkem jednodusse, horni a dolni cast prstence jsou vodorovne a tvori tak kridla.

já si vůbec nedokážu představit jak ten Lerche v reálu létal, jestli to nebylo jen nějaké Ernestovo drogové delirium na papíře.
Tak, jak byl kresleny, by neletal. Kdyby se to vylepsilo a vychytaly se vsechny mouchy, mohlo by to letat, ale pro bezneho pilota by to asi nebylo. Kdyz Amici zkouseli XFY-1 Pogo, zkusebni pilot potreboval mnoho desitek hodin treninku pred prvnim letem, hlavne kvuli nezvyklemu rizeni ve visu (protoze tam smerovka ridi naklon a tedy let do strany, zatimco kridelka jen otaceji letadlo), nevidel pod sebe, kam pristaval (to by bylo u Lerche asi trochu lepsi, protoze v nem pilot lezel, tj. ve visu vlastne stal), byly strasny problemy se dostat do kabiny tak vysoko nad zemi a riditelnost ve visu taky nic moc.


Vyber letadel a celkove zamereni datadisku tady stiznostmi neovlivnime. Samozrejme, ze addon treba se SpitemXIV by vydelal mnohem vic penez, ale kdyz si OM chce splnit svuj sen, prejme mu to. A my se alespon chvili vyblbneme v nejake letajici zrude Úsměv.
 
XXX_Dazz
JJ souhlas s lením mužíčkem.

Navíc já se těším, že si koupím téměř kompletní DVD a při reinstalaci už nebudu muset PC krmit jednotlivýma CD a pak ještě patchema Mrknutí
 
313_OTU_oblak
dazzi, to si ještě počkáme....
 
CSL1_Wingman
XXX_Dazz napsal:
JJ souhlas s lením mužíčkem.

Navíc já se těším, že si koupím téměř kompletní DVD a při reinstalaci už nebudu muset PC krmit jednotlivýma CD a pak ještě patchema Mrknutí


Tak až si zase budeš příště instalovat Ila + (instalovat patche, nastavovat skiny, ovládání apod. ) VYPAL SI ADRESÁŘ S HROU NA DVD a příště po reinstalaci widlí to tam jenom zkopíruj, vyhod si ikonu na plochu a HRAJ Mrknutí

P.S. a pokud si někdo myslí, že používám nějákej VAREZ, tak ho můžu ujistit, že svoje orig. CD s hrou mám pěkně v šuplíku a soubor rts.dll je pouze nutné zlo co šetří mechaniku a moje sběratelský CD s Ilem Cool
Upravil/a CSL1_Wingman dne 21-10-2006 20:43
 
CVK_Mrmel
by mě zajímalo co se stane když nějakej vyžírka dostane zalusk na stejnej sestřel a namota se mi do kabelu popřípadně si kabel natočí na vrtulku to bude hÚsměvlína
 
XXX_Dazz
CVS_Wingman napsal:
XXX_Dazz napsal:
JJ souhlas s lením mužíčkem.

Navíc já se těším, že si koupím téměř kompletní DVD a při reinstalaci už nebudu muset PC krmit jednotlivýma CD a pak ještě patchema Mrknutí


Tak až si zase budeš příště instalovat Ila + (instalovat patche, nastavovat skiny, ovládání apod. ) VYPAL SI ADRESÁŘ S HROU NA DVD a příště po reinstalaci widlí to tam jenom zkopíruj, vyhod si ikonu na plochu a HRAJ Mrknutí

P.S. a pokud si někdo myslí, že používám nějákej VAREZ, tak ho můžu ujistit, že svoje orig. CD s hrou mám pěkně v šuplíku a soubor rts.dll je pouze nutné zlo co šetří mechaniku a moje sběratelský CD s Ilem Cool


rts.dll mám taky, ale kopírovat nechci, měl jsem s tím problémy, s čistou instalací ne. Za mega DVD ty prachy dám.
 
Hoper
XXX_Dazz napsal:
rts.dll mám taky, ale kopírovat nechci, měl jsem s tím problémy, s čistou instalací ne. Za mega DVD ty prachy dám.

k tomu megadvd si ale ještě budeš muset vyrobit CD s Avií (a příp dalšíma doplňkama, jak psal Wgm)
 
313_OTU_oblak
hmmm....s kopírováním jsem měl akorát problémy s peškou.....a to elegantně vyřešil ještě někdo(zvíře?) který nainstalil jenom FB a zbytek nakopíroval..Úsměv
Šklebící se
 
CSL1_Wingman
Já mám vypálenej celej adresář s hrou včetně PE 2 ve verzi 4.05 m. Tohle po reinstalaci widlí nakopíruju na hadr a hraju. Jakej máte problém s kopírováním ? To Vám to jako mechanika nepřečte nebo co ? Cool VYPALTE SI NOVOU INSTALACI ILA V PŘÍSLUŠNÉ VERZI A PAK UŽ PŘÍŠTĚ JENOM NAKOPÍRUJTE NA HDD. Kterýmu slovu v příspěvku viz. výše nebo zde někdo nerozumněl ?
Upravil/a CSL1_Wingman dne 22-10-2006 15:45
 
Hoper
ač se to nezdá (nebo spíše se to zdá podivné) také jsem slyšel, že v případě neinstalovaného ale pouze kopírovaného šturma to někomu dělá problémy
 
57MH_Zvire
Hoper napsal:
ač se to nezdá (nebo spíše se to zdá podivné) také jsem slyšel, že v případě neinstalovaného ale pouze kopírovaného šturma to někomu dělá problémy


To je docela zvláštníl protože jsme tohle praktikovali na všech veřejných akcích a spousta lidí praktikovala přechody mezi verzema spouštění z různých adresářů.
 
airspace.cz
falkon
Nedostali ste sa mierne mimo temu? Myslim ze verzie 'instalacie' mozete riesit v inom vlakne, nie v 'Připravované patche a datadisky' ...

Dik
 
Liptow
Hoper napsal:
ač se to nezdá (nebo spíše se to zdá podivné) také jsem slyšel, že v případě neinstalovaného ale pouze kopírovaného šturma to někomu dělá problémy


Robilo to problemy pri instalacii legalne kupenej Pesky. Chybali jej zaznamy v registroch o instalacii.
 
Joe Hallenbeck
Ja se tesim na masove rozmisteni Ta-152C na ultrarealistickych serverech. Šklebící se
313_FlyBoy
RY-C
 
1stCL_Fucida
Joe Hallenbeck napsal:
Ja se tesim na masove rozmisteni Ta-152C na ultrarealistickych serverech. Šklebící se



u nás budou oba už předem rezervované..ale pro koho, to samozřejmě neprozradím Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
mkubani
Dovolil by som si zo svojej modelarskej zahradky ponuknut zopar slovenskych svesticiek.

Viac tu:

http://www.letka1...&start=495

[img]http://www.letka13.sk/~jopo/Mapa/Import_01.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a mkubani dne 23-10-2006 09:11
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,690,872 návštěv