September 29 2024 06:19:15
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
4.10 patch
Uzin
57_OTU ajvn napsal:
Ale ja jenom jestli se trimováním vubec někdo taky vážněji zabývá. Teť vidím že jo, když to máte na
"pákách". Klavesy a myš je jenom takové řešení z nouze. ( i když jsem ho byl nucen, ruzných hejblat nemajíc, taky používat.)
Ja jsem se jednoho krásného dne naštval a trim výškovky jsem mrsknul přímo na plynovku X52.
Takže teď mam přehled jak to které éro vlastně má. (je tam i stupnice).
Tak dík.

Spity a Seafire mají funkční indikaci trimu výškovky vlevo dole na palubní desce, Fw190 ji má na panelu u levého lokte pilota. Stačí si pro zvolený stroj pamatovat nastavení tohoto indikátoru ku příkladu při 50% plynu ve vodorovném letu, a v příštím letu si to opět tak nastavit. Nenašel jsem tuto indikaci trimu u jiných strojů - stihačů. Bf109 ji nemá.
 
Ajvn
Ale to ja vím .
 
ZVP_Hekite
Poznámka pro Cloneho:
Mohl bys prosím smazat vlákno o ULTR@PACKu ?
Někteří lidé co ho v tomto vlákně "proklínají" by se mohli cítit divně kdyby si vzpoměli jak ho ve výše jmenovaném vlákně propagovali Úsměv Vyděšený
 
http://zvp.wz.cz/
Robo
CZS_Scharck napsal:
Dobrá, tak dodávám, že jsme tam přišli ze serveru Spits vs 109 4.10m bez modu, kde byly strany vyrovnany a chvilemi prevazovali spis cerveni o par lidi.
Byl tam i 57_OTU_Ajvn, Horst a par dalsich z CZ/SK a kdyby jim tam ty mapy Slovenska s pozemaky a flaky nezpusobovaly laggy do totalniho zamrznuti PC, zustali bychom tam.
Spokojen ? Server v4.10m cca 60 lidí (FW, Bf, Spity, P-51, P-47 atd.) a strany byly dalo by se říct VYROVNÁNY. ..... jo a ve Spitech bylo dost červených.
Je to lepší ?


Scharcku ja som teda modry pilot ale nechat sa musi ze modrych je vsade dost, najma vychodna fronta do r. 43 je jasna, tiez zapadna, trosku sa to otaca na serveroch jde je zapad 44/45. Dovod je asi jasny Vyděšený Kym sa neobjavi nejaka cervena letka tak je vseobecne na serveroch prevaha modrych. Mrknutí
 
Hoper
ještě jedna výjimka - pokud to není Pacifik ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
czs_scharck
A taky to přisuzuješ na vrub patchi 4.10m, ano ?
Já ne.

E. sakrblé Křečku, kde ses tu vzal !? Pff
To bylo pro Roba.
Upravil/a czs_scharck dne 20-01-2011 20:11
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Robo
CZS_Scharck napsal:
A taky to přisuzuješ na vrub patchi 4.10m, ano ?
Já ne.

E. sakrblé Křečku, kde ses tu vzal !? Pff
To bylo pro Roba.


Hej hej sme trosku OT Šklebící se Ale vies co myslim. Mrknutí
 
313_123
by mě zajímalo
proč někdo lítá za modrý a někdo za červený
jestli rozhoduje karma, letadlo, politickonárodnostní hledisko
u mě to je jasný jsem židobolševickej kroutič
fučida no ten to řikal v rádiu, tam mě to je taky jasný
cas no to je bez diskuse
hopa nechápu vůbec (a to sem si tuhle koupil paměti japonského esa)
 
VCAF_Joe
Osobně lítám hlavně mašiny RAF, semtam USAAF... je to pro mě srdeční záležitost Mrknutí
Když se dostanu online, tak jedině za červený.
Czech Spitfire Club - "We don't forget"
 
http://www.czechspitfireclub.cz
VioletLightning
313_123 napsal:
...
hopa nechápu vůbec (a to sem si tuhle koupil paměti japonského esa)

a tak to má byť :))
 
Ajvn
Lítám zrovna v tom éru na které mám zrovna chuť.
Jestli je zelené nebo oranžové je mi šuma fuk.
Kdybych lítal jenom za jednu stranu tak by se mi hra smrskla o polovinu.
A JA JSEM SI JI ZAPLATIL CELOU!!!Šklebící se
 
czs_scharck
No to já chtěl zase jen éra od Luftwaffe ale Oleg mi vnutil i ty éra, co jsem nechtěl a představ si, že jsou i tak ohavní tvůrci map pro servery, spřáhnutí s Olegem, kteří mi ty mý éra za LW upíraj a nutí mě lézt do bambusáků, špagetoletů a jiný podobný havěti. No hnus velebnosti. Pff
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
saldy
hele, nedávno někdo na onlinu chválil to špičatý machi, že to je vlastně takovej italskej fokewulf....tak co? Mrknutí
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Robo
57_OTU ajvn napsal:
Někkomu se prostě zdál asi spit moc dobrý tek se rozhodnul jej zdegradovat.
A jak? no prostě za každou cenu nějak. Jenom ať se stím blbě lítá a míří.


Zaujimavy nazor.

Ono to bolo tak, ze Spit Mk.V v 4.09 udajne korespondoval s realnou predlohou asi najmenej tak sa zacalo s nim...

Feb 2010 bol zalozeny thread a verejna diskusia, kde sa zbierali nazory, grafy, udaje, tabulky... tam mohol prispiet hocikto:

http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/23110283/m/4441054928

Nic tazke, data su, Spit a Merliny vseobecne su do hlbky zmapovane.

Robili na tom skor Spitfiristi, nie modri piloti ktorym bol Spit V tazkym orieskom (su taki vobec?? Šklebící se). Ked si zbezne pozriem prislusne vlakno, riesia sa tam korektne vsetky detaily (Boosty, typy filtrov, vykony, karburatory, vsetko od ludi co tie lietadla poznaju do detailov, rozhodlo sa ze ktore najdolezitejsie subvarianty sa daju do patchu) a urcite nie v snahe pokazit tebe naladu.
 
Ajvn
Robo
Mužeš mě mít klině za debila, ale ja neumím anglicky. Kyž mi tady daš odkaz na nějakou diskusi , nebo nějaké info stránky (ingliš), tak je to pro mne totéž jako kdyby to bylo ČINSKY.
Tvrdím že je čtyřdesítkový spit zmršený.
Protože v realu pilot spitu neměl vyvažování příčné osy vražené až téměř na čumák .
Toto je čistě učelový nesmysl který ma letové vlastnosti prostě zhoršit.
Říkám znovu: Vyvážení na nos-větší kimácivost, vrtkavost, nestabilita= horší míření.
Nemyslím míření když letíš ROVNĚ
Ale když se za někým honíš, tam poznáš co stím provedli za otřesný hnuj.


 
ringlett
57_OTU ajvn napsal:
Robo
Mužeš mě mít klině za debila, ale ja neumím anglicky. Kyž mi tady daš odkaz na nějakou diskusi , nebo nějaké info stránky (ingliš), tak je to pro mne totéž jako kdyby to bylo ČINSKY.
Tvrdím že je čtyřdesítkový spit zmršený.
Protože v realu pilot spitu neměl vyvažování příčné osy vražené až téměř na čumák .
Toto je čistě učelový nesmysl který ma letové vlastnosti prostě zhoršit.
Říkám znovu: Vyvážení na nos-větší kimácivost, vrtkavost, nestabilita= horší míření.
Nemyslím míření když letíš ROVNĚ
Ale když se za někým honíš, tam poznáš co stím provedli za otřesný hnuj.




já nevím, ale já ten problém nemám, s vlastnostmi spitů jsem spokojený. Možná to je jen dojem ale mě se teď líp střílí při boji v zatáčkách.
 
LesniHU
Robo lhal, je to zmena delana pouze a jen za cilem nastvat piloty spitu, co neumeji anglicky. Spravny pilot spitu je prece Anglican a ten samozrejme anglicky umi, proto mu to taky lita moc pekne. Jeste lip, nez driv.
 
Ajvn
Crop
 
Tajpan
Robo napsal:
57_OTU ajvn napsal:
Někkomu se prostě zdál asi spit moc dobrý tek se rozhodnul jej zdegradovat.
A jak? no prostě za každou cenu nějak. Jenom ať se stím blbě lítá a míří.


Zaujimavy nazor.

Ono to bolo tak, ze Spit Mk.V v 4.09 udajne korespondoval s realnou predlohou asi najmenej tak sa zacalo s nim...

Feb 2010 bol zalozeny thread a verejna diskusia, kde sa zbierali nazory, grafy, udaje, tabulky... tam mohol prispiet hocikto:

http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/23110283/m/4441054928

Nic tazke, data su, Spit a Merliny vseobecne su do hlbky zmapovane.

Robili na tom skor Spitfiristi, nie modri piloti ktorym bol Spit V tazkym orieskom (su taki vobec?? Šklebící se). Ked si zbezne pozriem prislusne vlakno, riesia sa tam korektne vsetky detaily (Boosty, typy filtrov, vykony, karburatory, vsetko od ludi co tie lietadla poznaju do detailov, rozhodlo sa ze ktore najdolezitejsie subvarianty sa daju do patchu) a urcite nie v snahe pokazit tebe naladu.


pekné a poučné čítanie. škoda ,že si to Ajvn neprečíta. Úsměv
apropoo, ak to čítam mám pár otázok:
budete prerábať Bf109F4,G2,G6:
1.teda dočkáme sa konečne úpravy toho , že olegovu Bf109G2,1942 sa premenuje na "Bf109G2, with C3 Late 1943"?
2. dočkáme sa teda aj úpravy použitia MW50? max 10-15 minut Mrknutí
Upravil/a Tajpan dne 22-01-2011 14:25
 
1stCL_Fucida
Ajvne, pořád nechápu, co máš s tím plynem. Ne že bych někdy řídil Spita, ale když letím s Blaníkem, tak mám při optimální rychlosti rychlosti (80 km/h) trim tak na 80% vpředu - a pokud zrychlím nad nějakých 130 km/h, tak mi trim ani nestačí a musím neustále tlačit. V principu nemusí být špatně, že musíš mít stroj vytrimovaný jako těžký na hlavu.

Tajpane, nejdřív ta Befka trochu prostuduj, než napíšeš v jedné větě "G-2" a "C3" Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,689,500 návštěv