September 28 2024 06:22:00
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 17

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Připravované patche a datadisky - novinky, spekulace
LesniHU
1stCL Novotny napsal:
mkubani napsal:
Drevokocur, a ktore jap. masiny ti tak este velmi chybaju (okrem tych avizovanych a pripravovanych v buducnosti)? Ja mam pocit, ze okrem mozno Nemcov a Sovietov su Japonci najlepsie "vybaveni" v tomto sime. Nemam pocit, ze by im chybalo nejake kriticke lietadlo (Kate neratam, nedostatok referencii pre kokpit). Okrem Ki-44 ma nic ine nenapada.


A to jako myslíš vážně????Úsměv

Urcite mysli a ma pravdu.
 
mkubani
Dik LesniHu.

Drevokocur, no fakt vazne. :yes: A normalne. Mna okrem Ki-44 a Kate nic ine nenapada (za predpokladu, ze nepocitam pripravovane lietadla v buducich patchoch alebo addonoch). Ved povedz, ktore mas na mysli ty.
 
1stCL_Fucida
Novotnňas je milovník těch japonských rýžových papírů a ví, že to není jen o A6M, Ki-43 a Ki-84. V současnosti žádná strana ve FB nemůže být tak docela spokojena a všichni si mohou najít dost klíčových typů, nebo subverzí, které chybí. Možná Rumuni mají všechno Úsměv. Nicméně i tak jsou FB "strašlivě" rozsáhlé a v tomto směru překonaly konkurenci. Osobně preferuji komplexní zpracování jedné fronty, než "částečné" zpracování všech front.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
LesniHU
1stCL_Fucida napsal:
Novotnňas je milovník těch japonských rýžových papírů a ví, že to není jen o A6M, Ki-43 a Ki-84. V současnosti žádná strana ve FB nemůže být tak docela spokojena a všichni si mohou najít dost klíčových typů, nebo subverzí, které chybí. Možná Rumuni mají všechno Úsměv. Nicméně i tak jsou FB "strašlivě" rozsáhlé a v tomto směru překonaly konkurenci. Osobně preferuji komplexní zpracování jedné fronty, než "částečné" zpracování všech front.

Opravdu bys pro kompletne zpracovany pacifik obetoval cele evropske bojiste?

Neco z novych map:
[img]http://ianboys.war-clouds.net/burma_alt1.jpg[/img] is not a valid Image.
[img]http://ianboys.war-clouds.net/burma_alt2.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Drevokocur
Takto to že Oleg přidá AI letadla, je imho úplně k ničemu, a nechává mě to zcela klidným, AI s tím beztak léta jako prase, prostě kampaně proti AI pilotům jsou mimo mísu, hlavně za JAP, rozjel jsem kampaň na full real s KI-61 a Ki 84 na Palau (kampaň pokračuje dál na Ivodžimu) za Japce a po šesti vzletech mám 29 sestřelů, 3 metály a 1 povýšení, tohle přece není normální !!! A není to tím že jsem dobrý střelec, ale že AI létá občas léta na hranici trapnosti, dělá samé barell rolly, ztrácí energii, potom jde dolů a do pekel. Takže AI letadla nic neřeší, při stávajícím modelu umělé inteligence.

takže z těch létatelných! Jap letadel mi prostě chybí:

D3A2 (rychlejší Val)
B7A Grace (aspoň jeden torpéďák pls !!!)
N1K1 - (K2) Shiden
A5M Claude
J2M Raiden
Jokosuka P1Y1 Frances (tohle by byl nářez)
létatelná Ohka
D4Y Judy
Ki 27 Nate (překrásné letadlo, tohle chybí strašně pro Čína + SSSR vs Jap)
Ki 46 Dinah



Ta Barma je nádherná
Upravil/a Drevokocur dne 23-10-2005 12:03
 
http://traumazero.euweb.cz/fotogalerie/
1stCL_Fucida
LH, ne Evropu bych pro Pacifik neobětoval. Ale naopak úplně klidně Mrknutí
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
rudidlo
Drevokocur napsal:
Takto to že Oleg přidá AI letadla, je imho úplně k ničemu, a nechává mě to zcela klidným, AI s tím beztak léta jako prase, prostě kampaně proti AI pilotům jsou mimo mísu, hlavně za JAP, rozjel jsem kampaň na full real s KI-61 a Ki 84 na Palau (kampaň pokračuje dál na Ivodžimu) za Japce a po šesti vzletech mám 29 sestřelů, 3 metály a 1 povýšení, tohle přece není normální !!! A není to tím že jsem dobrý střelec, ale že AI létá občas léta na hranici trapnosti, dělá samé barell rolly, ztrácí energii, potom jde dolů a do pekel. Takže AI letadla nic neřeší, při stávajícím modelu umělé inteligence.

Zkusil sis zvýšit obtížnost v nastavení generátoru? Defaultně je nastavená tak, aby od toho lidi neutekli.
Drevokocur napsal:
Ta Barma je nádherná

To je.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
310_cibule
A co Nakadžima Ki-44 Šoki (Tódžó), Drevikocúre? Ta mi chybí snad nejvíc. Ve srovnání třeba s Raidenem jich lítalo spousta.
 
MK_Paja
Drevokocur napsal:
Takto to že Oleg přidá AI letadla, je imho úplně k ničemu, a nechává mě to zcela klidným, AI s tím beztak léta jako prase, prostě kampaně proti AI pilotům jsou mimo mísu, hlavně za JAP, rozjel jsem kampaň na full real s KI-61 a Ki 84 na Palau (kampaň pokračuje dál na Ivodžimu) za Japce a po šesti vzletech mám 29 sestřelů, 3 metály a 1 povýšení, tohle přece není normální !!! A není to tím že jsem dobrý střelec, ale že AI létá občas léta na hranici trapnosti, dělá samé barell rolly, ztrácí energii, potom jde dolů a do pekel. Takže AI letadla nic neřeší, při stávajícím modelu umělé inteligence.

takže z těch létatelných! Jap letadel mi prostě chybí:

D3A2 (rychlejší Val)
B7A Grace (aspoň jeden torpéďák pls !!!)
N1K1 - (K2) Shiden
A5M Claude
J2M Raiden
Jokosuka P1Y1 Frances (tohle by byl nářez)
létatelná Ohka
D4Y Judy
Ki 27 Nate (překrásné letadlo, tohle chybí strašně pro Čína + SSSR vs Jap)
Ki 46 Dinah



Ta Barma je nádherná


Tu ohku chci taky, už vidím tu krásnou kamikaze kampaň .Šklebící se
 
Noram
paja_cz napsal:
Drevokocur napsal:

létatelná Ohka


Tu ohku chci taky, už vidím tu krásnou kamikaze kampaň .Šklebící se


kampaň s jednou misí Šklebící se a na online by to nemuselo být špatné s DK na AH Šklebící se to bude určo zábava :sm35:
Upravil/a Noram dne 23-10-2005 15:41
 
http://noram.youaremighty.com/
Drevokocur
313_cibule napsal:
A co Nakadžima Ki-44 Šoki (Tódžó), Drevikocúre? Ta mi chybí snad nejvíc. Ve srovnání třeba s Raidenem jich lítalo spousta.


jo na Shoki-ho jsem zapoměl, ten pochopitelně taky citelně chybí....

Oleg dal Japcům ultimátní Ki-84, které se nemůže asi v pacifickém konfliktu postavit nic. Pak dodatečně přihodilil navrch Bettynu, která sice potěšila, ale na torpédování se moc nehodí. Pacifik je prostě domrvený. Málo bojišt, pramálo vyloďovací a námořní techniky, málo zajímavých letadel, zprasené letadlovky, mírně graficky nedomrlé mapy. Imho proto je zjevná nechuť hrát na DS pacifické mapy. Sám to znám ze serveru WT, když po skvělých mapách Kronstad 1941 a St. Nazaire 1942 naskočí Okinawa1945, hned je z počet hráčů sotva třetinový
 
http://traumazero.euweb.cz/fotogalerie/
Josef Ruhme
Drevokocur napsal:
Pacifik je prostě domrvený. Málo bojišt, pramálo vyloďovací a námořní techniky, málo zajímavých letadel, zprasené letadlovky, mírně graficky nedomrlé mapy. Imho proto je zjevná nechuť hrát na DS pacifické mapy. Sám to znám ze serveru WT, když po skvělých mapách Kronstad 1941 a St. Nazaire 1942 naskočí Okinawa1945, hned je z počet hráčů sotva třetinový


To je tím, že pacifik obecně moc lidí netáhne.
 
Mungo
Starty z lietadlovych lodi su naozaj domrvene kvoli ich statickosti (a rodeni sa do seba :upsetw: ), ale myslim, ze problem je v inom. Pacifik je napriek vsetkemu dost "zabudnute" bojisko a kedze tam nie su fokose, befka ani lavocky, tak sa tomu ludia vyhybaju. Napriek tomu, ze obe strany maju niekolko skvelych strojov, s ktorymi je radost lietat (dokonca P-38, P-39 a P-40 najdu skvele uplatnenie).
Ale bolo by potrebne trochu popracovat na mapach (ja ich zial tvorit neviem), nakoniec nemusia byt len boje s pomocou lietadlovych lodi. Co som chodieval na Zvs.W, bolo tam zopar vybornych map, kde obe strany startovali z pozemnych zakladni. Taka Barma, Guadalcanal a ine su podla mna velmi dobre.
 
313_OTU_oblak
Problémem pacifických map je to, že přesto nabízí pěkné stroje(P-39 Úsměv , p-40,p38 a jiné) nebo zeke, oskara, hien je taky nádherný....že jaksi tady na nás mnohem blíže dýchá evropa a evropské válčiště. Pacifik je prostě odsud daleko......třeba američanům může být pacifik bližší než evropa...
 
stepa
Ja si myslim ze pacifik je super a letadlovky taky :sm33:
 
Hoper
stěpo, ty mlč, ty mlč ! Šklebící se aby se ti to nelíbilo, když si tam tak klidně zapaluješ chudáky Zera Úsměv
 
WT_Peci
Mungo napsal:
...a kedze tam nie su fokose, befka ani lavocky, tak sa tomu ludia vyhybaju. Napriek tomu, ze obe strany maju niekolko skvelych strojov, s ktorymi je radost lietat (dokonca P-38, P-39 a P-40 najdu skvele uplatnenie....


No lavočky nejsou na většině map a přesto se lítají, tady jde hlavně o ty bfka a fokouše :sm13:
 
Mungo
To hej, nakoniec cerveni si najdu svoje klasiky tu aj tam, len my modri, ak nimi chceme ostat, musime brutalne zmenit taktiku Úsměv
Ale ako vravim, aj ked mojou klasikou je befko a fok, zalietam si rad aj Pacific (a obcas aj za cervenaskov :sm13: )
 
1stCL_Fucida
Proč bychom lezli do letadel, která nám nesedí?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Mungo
Ked fuhrer ci cisar zavelia, mas snad na vyber?
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,683,560 návštěv