September 28 2024 10:20:36
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 14

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Kapitán Galland
606_Temp
když už bylo to výročí Drážďan, tak škoda každé pumy, která padla vedle.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
1stCL_Wolke
Chaindler napsal:
v případě WWII je ten rozdíl myslím zcela zřetelný.
Lidi, co nějakým způsobem nacisty obhajují opravdu nechápu. Kdyby němci měli dost času, tak Češi, kteří by se nehodili pro germanizaci, skončili ve stejných "přesídlovaích" táborech jako Židi.


Nauč se rozlišovat nacisty a Němce. Mrknutí
 
doktorkop
LC_LEON_CZ napsal:
doktorkop napsal:
Mluvit o fair-play v souvislosti z válkou mi přijde minimálně trochu přemrštěné


Ty jsi asi neviděl Red Barona, jak tam frajer Manfréd péroval svýho bráchu, potom co zvulchoval přistávající kouřící letadlo, co? Šklebící se Richthofen: ,,Jsem si dobře vědom, že jsme ve válce. Ale přesto ji můžeme vézt slušně !!!" Vyděšený Šklebící se


To jsem neviděl.
Ale jednou jsem zíral,jak celý svět zachránil jakýsi naftař Bruce Willis a od té doby vím,že se nemusíme bát meteoritů.
Jmenovalo se to tak nějak jako ARMABETON nebo co....
 
MK_KaiN
Chaindler napsal:
Kdyby němci měli dost času, tak Češi, kteří by se nehodili pro germanizaci, skončili ve stejných "přesídlovaích" táborech jako Židi.


Hehe, co by kdyby, nebyly ryby.
 
ZVP_flanker_cz
1stCL_Wolke napsal:
Chaindler napsal:
v případě WWII je ten rozdíl myslím zcela zřetelný.
Lidi, co nějakým způsobem nacisty obhajují opravdu nechápu. Kdyby němci měli dost času, tak Češi, kteří by se nehodili pro germanizaci, skončili ve stejných "přesídlovaích" táborech jako Židi.


Nauč se rozlišovat nacisty a Němce. Mrknutí

No co ty nepovíš?Nechceš si tu brigadýrku šoupnout ještě víc na ouško??
Mezi,čím,že by to měl rozlišovat??Mezi těmi němci,co podporovali nacisty až do konce?Co plnili ty nejbestiálnější rozkazy,bez odporu??A pověz mi,kolik že jich bylo těch hodnejch??Slušnejch a kulturních??Co se vzepřeli bestii?
 
MK_KaiN
A pověz mi,kolik že jich bylo těch hodnejch??Slušnejch a kulturních??Co se vzepřeli bestii? Čechů co se vzepřeli té komunistické bestii. Těch počítám byli miliony co? Hoši hoši, nejdřív zametat před vlastním prahem. Pak teprvá kritizovat.
 
jirik
Ono to není tak jednoduchý. Já si myslím že němci jsou jako každej jinej národ. A je mezi nima stejný procento obyčejných lidí i sviní. Myslím, že z počátku bylo hodně němců nadšených ekonomickým růstem a znovunabýváním postavení své země v Evropě po prohrané válce. A rozhodně si nemyslím, že by jich většina chtěla po dvaceti letech do války ještě ničivější, než kterou si jich dost prožilo. Babička mi vyprávěla jak Wehrmacht napochodovala do Sudet. Místní Němci je docela vítali. Jeden z vojáků si však odplivl a prohlásil k jedné Frau něco ve smyslu: Drž hubu ty krávo, kvůli vám teď bude válka. Spousta lidí tehdy neměla moc na výběr. A jistě se našlo dost lidí kteří proti režimu vystoupili otevřeně, viz. různé nepodařené atentáty na vůdce. Z babiččina vyprávění taky vím o nějakých prasárnách, co se někteří němci(hlavně hitlerjugend dopouštěli). Prostě to není černobílý, jako nic ve světě.Zamračený
Upravil/a jirik dne 22-02-2010 19:40
 
ZVP_flanker_cz
Hochu,hochu,ty to máš v tý blebce nějaký rozházený,hezky si to napřed srovnej a pak teprve promluv.Ten systém o kterém,mluvíš byl právě reakcí na to co tahle zem prožívala,během toho co byla pod "ochranou" říše a je to naprosto jiná kapitola.Mimochodem ochrana říše nás stála 360 000 lidských životů.Neodvažuji se pomyslet nato,kolik by bylo mrtvých kdyby nás říše "nechránila"
 
MK_KaiN
Aha, tak 40 let komunismu byla reakce na 4 roky okupace? Fíha, teď si mě dostal. Šklebící se
Upravil/a MK_KaiN dne 22-02-2010 19:46
 
1stCL_Wolke
Flankere, za a. Nevím, co měla znamenat narážka na mou brigadýrku. Ty sis pro jistotu žádnej avatar nenahrál, viď?

A za b. Čistě informačně - můžu se zeptat, kolik ti je let?
Upravil/a 1stCL_Wolke dne 22-02-2010 19:46
 
ZVP_flanker_cz
ad A-jako že bys byl větší fešák
ad B-zeptat se klidně můžeš
Upravil/a ZVP_flanker_cz dne 22-02-2010 19:49
 
ZVP_flanker_cz
MK_KaiN napsal:
Aha, tak 40 let komunismu byla reakce na 4 roky okupace? Fíha, teď si mě dostal. Šklebící se


no,jak ty to děláš,zase trefa Cool
 
MK_KaiN
Zlí Němci, a už je to tady. První evropský stát konečně zatočil s těma hnusnejma Němcema. Takle se na ně musí. Sakra, škodit by furt chtěli.
Evropskej klid rušit. Nic nebude. Šklebící se


Za nepřítele státu prohlásil nejvyšší běloruský orgán bdící nad morálkou ve společnosti německou rockovou kapelu Rammstein. Podle agentury DPA zdůvodnila rada pro morálku podporovaná autoritářským prezidentem Alexandrem Lukašenkem své rozhodnutí tím, že němečtí muzikanti by mohli "rozvrátit běloruské státní zřízení".


 
ZVP_flanker_cz
taky jsem to čet Cool
 
Merten
Flankere když už tady tak velkolepě sereš na hlavu všem němcům bez vyjímky říkají ti něco jménaHans a Sophie Schollovi a Christoph Probst?Potažmo Bílá růže?Počítám že vubec nic Mrknutí takže tě slušně prosím než budeš na všechny a všechno házet zase hnůj zjisti si nějaký informace Úsměv.
 
ZVP_flanker_cz
Myslíš tu malou skupinku,kerá vyvěšovala letáky?To víš že jsem slyšel,ale na rovinu říkám,že hlavně viděl.
Bohužel,patřili k naprosté menšině.
A o mé informace se neboj,ve většině nejsou vygooglený na poslední chvíli Mrknutí
předpokládám,že mi promtně podáš nějaký jiný příklad odboje němců,proti němcům
Upravil/a ZVP_flanker_cz dne 22-02-2010 20:09
 
LEON_CZ
MK_KaiN napsal:
Chaindler napsal:
Kdyby němci měli dost času, tak Češi, kteří by se nehodili pro germanizaci, skončili ve stejných "přesídlovaích" táborech jako Židi.


Hehe, co by kdyby, nebyly ryby.


A taky by tu místo žlutých ,,AgroTurbo" práškovaly pole Dory a parašutisty by nemusela shazovat stará Andula, ale nějaký He-111 Šklebící se Šklebící se Šklebící se
 
http://www.virtualnipilot.cz/
Merten
Ano myslím tu malou skupinku.Řekl bych že velice trefně a přesně to tu nadhodil Jiřik.
 
ZVP_flanker_cz
Ale,já s jirkou naprosto souhlasím.
Jen se vrátím k tomu tvému přízpěvku s tím hnojem.Nikoho tu nepomlouvám,vše o čem hovořím se opravdu stalo,člověk by nevěřil viď.
Upravil/a ZVP_flanker_cz dne 22-02-2010 20:22
 
1stCL_Wolke
ZVP_flanker_cz napsal:
nějaký jiný příklad odboje němců,proti němcům


Mrzí mě, že se musím snížit k takové argumentaci, ale ptám se tě. Co jsi ty dělal proti komančům, pokud jsi je teda zažil, resp. byl v té době už plnoletý?
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,684,593 návštěv