September 29 2024 14:32:29
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Připravované patche a datadisky - novinky, spekulace
hawk
hmm to s tim joyem zni zajimave...
 
XXX_Dazz
Liptow napsal:
Dazz - nemudruj ked nevies, Barma je najlepsia mapa zo vsetkych hotovych.


Sry, ale formulací "home šmejd" označuji pouze to co je uděláno doma a nemyslím tím nic špatné Mrknutí
Nechtěl jsem tím někoho urazit, je to poze můj slang Úsměv
Upravil/a XXX_Dazz dne 17-10-2006 07:23
 
1stCL_Fucida
jop, ten joy zní zajímavě Úsměv zrovna teď v neděli jsem si trochu pohrával s nastavením, abych to optimalizoval..tk jsem si celé nastavení rozhodil Úsměv. No, jsem na to zvědavý..konečně se na ten addon dá kvůli něčemu docela těšit Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hoper
a cože se píše o joyi ??
 
310_cibule
Křečci neuměj anglicky? Vod kdy? že tam budou nově nastavený síly a tak. Tak konečně přěstaň lítat na tý klávesnici.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
XXX_Dazz
1stCL_Fucida napsal:
jop, ten joy zní zajímavě Úsměv zrovna teď v neděli jsem si trochu pohrával s nastavením, abych to optimalizoval..tk jsem si celé nastavení rozhodil Úsměv. No, jsem na to zvědavý..konečně se na ten addon dá kvůli něčemu docela těšit Úsměv


Já bych tak optimistický nebyl jelikož, když Oleg do něčeho takového sáhl tak to pak opravoval v dalších dvou patchích a tenhle je fakt poslední Vyděšený
 
Vitman
Rozhovor o ničem, to nejdůležitější sem se nedozvěděl. Kdy přesně to DVD vyjde, kolik bude stát a jaká ochrana tam bude. A hlavně nechci češtinu od Playmana. Nebudu čekat o měsíc déle abych měl hru plnou nesouvisejících vět a překlepů. Nebo ať to jde nainstalovat i anglicky jako FB, hlavně aby to ale vyšlo i u nás včas a ne o 1/3 dražší, jak to naši "obchodníci" umí!
 
1stCL_Fucida
Hoper:

Oleg napsal:
There are several changes in the code. The most important — we changed the code of the joystick control that makes the feeling of flight even better. This work took a lot of time and was tested with real pilots. You know, short stick doesn’t give the same feel of control with long control column in real aircraft. There we tried to make special module that will make the difference minimal.


ale přelož si to už sám Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Bretis
to daji k CD jeste tycku?Cool
 
XXX_Dazz
Bretis, tyčku mezi nohama snad máš, tak naco od Olega. Vyděšený
 
Bretis
XXX_Dazz napsal:
Bretis, tyčku mezi nohama snad máš, tak naco od Olega. Vyděšený

Ja jo, ale mnozi nemaji tu spravnou realistickou velikost, ze anoVyděšený
 
Ucho
1stCL_Fucida napsal:
Hoper:

Oleg napsal:
There are several changes in the code. The most important — we changed the code of the joystick control that makes the feeling of flight even better. This work took a lot of time and was tested with real pilots. You know, short stick doesn’t give the same feel of control with long control column in real aircraft. There we tried to make special module that will make the difference minimal.


ale přelož si to už sám Úsměv


PC Translátor :-)
"Je tam několik změn v kódu. Nejdůležitější - my jsme změnili kód ovládací páky kontroly která dělá pocit letu ještě lépe. Tato práce vzala hodně času a byl testovaný se skutečnými piloty. Víte, krátká tyč ne dá stejný pocit kontroly s dlouhým řídicím sloupkem v skutečném letadle. Tam my jsme zkusili udělat zvláštní jednotku která bude udělá rozdíl minimální."

Bože Zamračený Udělaj nám z krátký dlouhou tyč... to zas bude něco Cool
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
jofe
Ucho napsal:
1stCL_Fucida napsal:
Hoper:

Oleg napsal:
There are several changes in the code. The most important — we changed the code of the joystick control that makes the feeling of flight even better. This work took a lot of time and was tested with real pilots. You know, short stick doesn’t give the same feel of control with long control column in real aircraft. There we tried to make special module that will make the difference minimal.


ale přelož si to už sám Úsměv


PC Translátor :-)
"Je tam několik změn v kódu. Nejdůležitější - my jsme změnili kód ovládací páky kontroly která dělá pocit letu ještě lépe. Tato práce vzala hodně času a byl testovaný se skutečnými piloty. Víte, krátká tyč ne dá stejný pocit kontroly s dlouhým řídicím sloupkem v skutečném letadle. Tam my jsme zkusili udělat zvláštní jednotku která bude udělá rozdíl minimální."

Bože Zamračený Udělaj nám z krátký dlouhou tyč... to zas bude něco Cool


Šklebící se Škoda času, každý súdny pilot vie, že lietadlo sa neskladá len z knipla, či už krátkeho, alebo dlhého. Škoda je, že to skutoční piloti, ktorí ten kód testovali Olegovi nepovedali (ako keby to sám nevedel!)Smutný
 
WT_Horrido
Playman bude pribalovat tohle na premereni tyci:
[img]http://www.ptakoviny.biz/obrv/ptakomer-10.jpg[/img] is not a valid Image.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Hoper
nějak si nedokážu predstavit, jak mi na mém "lehoučkém" CHáčku bude Oleg simulovat dlouhý klacek (síly v řízení)...
 
Hoper
Vitman napsal:
Rozhovor o ničem, to nejdůležitější sem se nedozvěděl. Kdy přesně to DVD vyjde, kolik bude stát a jaká ochrana tam bude. A hlavně nechci češtinu od Playmana. Nebudu čekat o měsíc déle abych měl hru plnou nesouvisejících vět a překlepů. Nebo ať to jde nainstalovat i anglicky jako FB, hlavně aby to ale vyšlo i u nás včas a ne o 1/3 dražší, jak to naši "obchodníci" umí!

Kdy ? Mno snad do konce roku (všude okolo ve světě, u nás později :-DD)
Cena ? Já jsem zvědav, jak si ohodnotí ty dva další addony - jestli každý "zvlášť", nebo za cenu jednoho...
A už jsem to někde psal - proč Oleg "pospíchá" s vydáním DVD, když není jisté, kdy vyjde poslední (free) addon ? Má snahu udělat DVD se "vším", ale ten poslední vynechá ?? To bych byl radši, kdyby to u nás vyšlo později a česká verze se udělala i s tím posledním patchem ...
Ad čeština - i česká verze (na CD) šla nainstalit co by englická - mohl sis vybrat při instalování. Takže pevně věřím, že to bude zachováno i nyní.
Ochrana - UBi se snad od SF distancovalo, ne ? (ale to neznamená, že nějaká jiná tam nebude :-PP)
 
Ucho
Hoper napsal:
nějak si nedokážu predstavit, jak mi na mém "lehoučkém" CHáčku bude Oleg simulovat dlouhý klacek (síly v řízení)...

Síly? Spíše délku kroku, ne? A to mi taky není moc jasný, teď je max. výchylka joye i max. výchylkou kormidel, takže jak prodloužit krok?

Noo, bomba bude, že by to mohlo být jako u výškovky některých letadel, na vysokých rychlostech. Zabereš joyem a nic se nestane, až za chvilku Mrknutí
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
XXX_Dazz
Hoper napsal:
nějak si nedokážu predstavit, jak mi na mém "lehoučkém" CHáčku bude Oleg simulovat dlouhý klacek (síly v řízení)...


Hopre, náhodou to CH, které mám doma je pořádný klacek. Já mám na něho skoro malou ruku. Jinak ať si na něm dělá Oleg co chce, hlavně ať já ztoho mám požitek Cool
 
Bretis
XXX_Dazz napsal:
Hoper napsal:
nějak si nedokážu predstavit, jak mi na mém "lehoučkém" CHáčku bude Oleg simulovat dlouhý klacek (síly v řízení)...


Hopre, náhodou to CH, které mám doma je pořádný klacek. Já mám na něho skoro malou ruku. Jinak ať si na něm dělá Oleg co chce, hlavně ať já ztoho mám požitek Cool

jenze Hoprovu Mrkvicku s Tvojim Bimbem nemuzes srovnavat...tak a ted z5 ke hre Šklebící se
 
Hoper
Ucho napsal:
Hoper napsal:
nějak si nedokážu predstavit, jak mi na mém "lehoučkém" CHáčku bude Oleg simulovat dlouhý klacek (síly v řízení)...

Síly? Spíše délku kroku, ne? A to mi taky není moc jasný, teď je max. výchylka joye i max. výchylkou kormidel, takže jak prodloužit krok?

Noo, bomba bude, že by to mohlo být jako u výškovky některých letadel, na vysokých rychlostech. Zabereš joyem a nic se nestane, až za chvilku Mrknutí

mno myslel jsem jak délku chodu (kterou má CHáčko ale dlouhou), tak i to, že tam budou nějak ty síly. (což je to "tvé" zpoždění ;-) )
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,691,367 návštěv