September 29 2024 06:21:54
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
4.10 patch
313_OTTO
Mrknutí
 
313_Santy
Topper-Czech napsal:
310_Max napsal:
Možná přestane tolik lidí točit prachsprostou horizontálu a začne využívat další alternativní možnosti Spitfiru.

A nebo se budou využívat i jiný typy letadelMrknutí


Asi obojí. Ty tam jsou časy, kdy masomlejnkáři nic než Spita nevzali.


Mlynář, nemlynář, vezmeš si většinou to (a zdůrazňuji to většinou), co je nejvíc konkurenceschopné. A ať chceš nebo ne, je to hra a měla by být zábavná pro obě strany. Do roku 42 si bez Spita té konkurenceschopnosti moc neužiješ. Je to stejné, jako když si modráci berou Emila, když mají možnost vzít si F4 nebo dokonce FW. Mrknutí Od roku 43 to ve vzduchu vypadá rozhodně pestřeji, Spit ne Spit. Šklebící se
Jo a po vydání 4.10 lítám poslední dobou na AH často a častý poměr 2:1 pro modré o něčem svědčí. Slouží ke cti Lionům, že občas vyrovnávají počty za červené. Mrknutí
 
czs_scharck
313_Santy napsal:
... na AH často a častý poměr 2:1 pro modré o něčem svědčí.

Svědčí to o dvou věcech: A) naprosto o ničem, protože X krát v minulosti to bývalo opačně a bylo to přeci naprosto v pořádku a leda max. za B ) tak o tom, že je někdy u červených pár přeběhlíků.
Před chvílí jsem se odtamtud vrátil, přišli jsme tam 4 a s přibývajícím časem jsme tam zbyli jen my 4 vs. 8 rudých. Odcházel jsem ze serveru poslední ... zametl jsem runway a zamkl hangár. Úsměv
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Joe Hallenbeck
Já jenom pár věcí. Vyvažování to jako triming? Pokud myslíš trim, tak myslím, že se Spity chovají docela věrně, "citlivá výškovka", myslím, že to odpovídá podle toho co jsem kdesi četl. Křídélka, tam to bylo o něco horší, nicméně to taky sedí.
Mě spíše zaráží jiná věc, u těch pozdějších pětek, tam se mi nezdá to chcípání, určitě chcípaly, ale nikdo mě nepřesvědčí, že by měly chcípat v podstatě ihned jak tomu teď je, vynechá už při prudším trimování výškovky. To se dělo u jedniček, dvojek, a early pětek, ale later pětky by měly přeci jen trošičku vydržet víc, než začnou vynechávat...
Let hlavou dolů byl limitovaný snad 10 - 20 vteřinama, ale už nevím, kde jsem to četl. Pokud někdo ví, klidně mě prosím opravte.
313_FlyBoy
RY-C
 
Merten
torr napsal:
takže mám zkusit oficialní letový model hs129 z 4.09m a 4.10m a co tím mám jako zjistit?to ,že jsou rozdílné to vím a co dál?Hansi nejsem si jist zda jsi pochopil o čem píšu,mě v tomto případě mi nejde o letový model hs129,ale o to že Merten píše že nejakej mod přidal HS129 ,ktery neexistoval.
Hanss pochopil,Barry pochopil,ale Torr nepochopil.Laskavě mi nevkládej tvoje slova do úst Mrknutí.Nikde jsem neřekl že zrovna Hs129 byla přidaná UP.Řekl jsem ti jen at si vyzkoušíš ty dvě éra ve hře a porovnáš přesně jak ti Hanss řekl.Nic víc nic míň.Máš pravdu že to letadlo tam bylo ale už ne v tom že mu nikdo neudělal flight model.Dál jsem taky nikde neřekl že vedu proti modům svatou válku.Takže znova už jsem to tu psal nedávno jiné horké rudé hlavě ČTI ZNOVA a MYSLI!Vyděšený
 
1stCL_Fucida
Torr je ale modrá hlava, ne? Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Merten
To je nepodstatnej detail Šklebící se
 
torr
Merten napsal:
Ultrapack:soubor modů a z prstu vycucaných leadel podle toho jak se to zrovna nějakýmu polákovi líbilo a jak by to chtěl,plný chyb,bugů a nedodělků.

4.10Vyděšenýficiální patch obsahující pár dalších strojů a vychytávek rovněž ovšem v sobě má obsažený značný potenciál co se týče chyb.

Takže asi tak Úsměv


Takže znovu od začátku:
ad tvoje vyjádření k UP: tak jak to napsal tak je to holá lež.tečka
jestli tohle není tvoje svatá valka proti UP,tak už nevím

ad tvoje vyjádření k 4.10 - neobjektivní vychvalování co se dá,nedostatky co nejvíc zamlžit.On nemá > značný potenciál co se týče chyb < ,on je přímo obsahuje,nepravuje staré,ale navíc přidavá nové

Mimochodem jaký je faktický rozdíl mezi >z prstu vycucaných leadel podle toho jak se to zrovna nějakýmu polákovi líbilo< a já dodávám z prstu vycucaných letadel od DT.Nebo snad DT jsou konstruktéři,testovacími piloty letadel atd?
 
Merten
K bodu č.1 nesmysl.
K bodu č.2 nesmysl.
A ten zbytek?DT pracuje s dohledem tvůrce hry.A jako takový si prostě a jednoduše nemůže dovolit vypustit na světlo takový slátaniny ala Hs123,129,He51 atd.
 
1stCL_Fucida
Kwiatek vytvořil řadu nesmyslů, které ukazovaly, že zrovna extra pevný v kramflecích u některých letadel není. Na drouhou stranu nevytvářel ultra velké boty, které by řvaly do očí, celkem slušně možnosti vyvážil. Podle jakýho klíče postupoval ale netuším Úsměv

V rámci DT pracuje tým lidí, který naslouchá externím rádcům - dokonce i leteckým konstruktérům. Zatímco Kwiatek je šikovný a snaživý amatér, tak DT jsou velmi šikovný ale už spíše poloprofesionální tým s jinými možnostmi a organizací.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hiltos
Co se tyce chyb, tak doporucuji (nejen) Murphyho zakony, ktere rikaji, ze:
"Odstranenim jedne chyby se vytvori nejmene dve dalsi"

Rict, ze 4.10 neopravuje stare chyby, je hodne odvazne, skoro bych rekl blbe :-) Kazdy software i mod obsahuje chyby.

Neni dulezite byt dokonaly, ale snazit se :-) Coz je to, co DT dela.
 
Ajvn
Pánové
Velmi by mě zajímala jedna věc.
Prosím vás kdo z vás má vyvažování výškovky na nějaké páce, tak jako já a nebo na nějakém poťáku-ktary funguje "OD-DO". (ne na myši nebo snad na klavesnici.)
(pokud to ovšem není příliž osobníÚsměv otazka.)
 
1stCL_Fucida
Já mám vyvažování výškovky na páce Úsměv Proč to chceš vědět? Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Panek
Já to mám na trimech u plynovky X-52
 
WT_Pedropan
Ja taky. A co bude ted? Doufam, ze neprijde obalka s Antraxem... Vyděšený
 
http://www.wtigers.org/
Joe Hallenbeck
JSem na tom stejne jako Panek. Plynovka tam mam trim vyskovky a kridelek, na joy - pouzivam jiny nez je X52 mam pak na trimu kormidlo.
313_FlyBoy
RY-C
 
313_Santy
CZS_Scharck napsal:
313_Santy napsal:
... na AH často a častý poměr 2:1 pro modré o něčem svědčí.

Svědčí to o dvou věcech: A) naprosto o ničem, protože X krát v minulosti to bývalo opačně a bylo to přeci naprosto v pořádku a leda max. za B ) tak o tom, že je někdy u červených pár přeběhlíků.
Před chvílí jsem se odtamtud vrátil, přišli jsme tam 4 a s přibývajícím časem jsme tam zbyli jen my 4 vs. 8 rudých. Odcházel jsem ze serveru poslední ... zametl jsem runway a zamkl hangár. Úsměv


Tak 12 lidí na serveru je argument vše vypovídající. Šklebící se
 
Ajvn
Ale ja jenom jestli se trimováním vubec někdo taky vážněji zabývá. Teť vidím že jo, když to máte na
"pákách". Klavesy a myš je jenom takové řešení z nouze. ( i když jsem ho byl nucen, ruzných hejblat nemajíc, taky používat.)
Ja jsem se jednoho krásného dne naštval a trim výškovky jsem mrsknul přímo na plynovku X52.
Takže teď mam přehled jak to které éro vlastně má. (je tam i stupnice).
Tak dík.
 
czs_scharck
313_Santy napsal:
CZS_Scharck napsal:
313_Santy napsal:
... na AH často a častý poměr 2:1 pro modré o něčem svědčí.

Svědčí to o dvou věcech: A) naprosto o ničem, protože X krát v minulosti to bývalo opačně a bylo to přeci naprosto v pořádku a leda max. za B ) tak o tom, že je někdy u červených pár přeběhlíků.
Před chvílí jsem se odtamtud vrátil, přišli jsme tam 4 a s přibývajícím časem jsme tam zbyli jen my 4 vs. 8 rudých. Odcházel jsem ze serveru poslední ... zametl jsem runway a zamkl hangár. Úsměv


Tak 12 lidí na serveru je argument vše vypovídající. Šklebící se


Dobrá, tak dodávám, že jsme tam přišli ze serveru Spits vs 109 4.10m bez modu, kde byly strany vyrovnany a chvilemi prevazovali spis cerveni o par lidi.
Byl tam i 57_OTU_Ajvn, Horst a par dalsich z CZ/SK a kdyby jim tam ty mapy Slovenska s pozemaky a flaky nezpusobovaly laggy do totalniho zamrznuti PC, zustali bychom tam.
Spokojen ? Server v4.10m cca 60 lidí (FW, Bf, Spity, P-51, P-47 atd.) a strany byly dalo by se říct VYROVNÁNY. ..... jo a ve Spitech bylo dost červených.
Je to lepší ?
Upravil/a czs_scharck dne 19-01-2011 20:36
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Ajvn
Jo už 3x mi na klasik. spitech zmrznul komp. Teď naposledy po uspěšném bombení s mičlemVyděšený
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,689,518 návštěv