September 29 2024 12:25:48
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Palba 1938 - ČSL vs. Luftwaffe
ZVP_Jirka
lochness napsal:
tak schvalne, kolik z cervenych se dnes ucastnilo oslav vyroci? Úsměv


No oslavovali přímo ne,ale vzpomněli jsme si a popili pár lahvovejch,protože nám zavřeli přes svátek Žampas Úsměv.....
..Jen škoda že většina lidí to vidí jen jako pracovní volno.Příš by mě zajímali jak jsou na tom modrásci? Šklebící se
 
Hoper
jirik napsal:
Dobrý, tak já si teda beru na akci defaultní švýcarský znaky, šmoulovi moc slušej. Nechce si je někdo od modrých taky vzít? Bude to celkově takový barevnější. :o:D

;)

bohužel předpokládám, že na letišti bude dostupné pouze ČSR...
ale doufejme, že se povede Pajdova třetí alternativa


************************************************************************

jen bych se ještě rád zeptal - projde-li oprava balíčku, jak zajistit, aby si ho stáhli všichni znovu ? CRT-2 nebo potvrzovací PMkou někomu ?

************************************************************************


ed: též zvýraznění
Upravil/a Hoper dne 29-10-2010 14:13
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_Podrs
Za zmrvení těch našich kokard by měli pověsit za koule do průvanu tvůrce modu z AAA, který ČS marking kdysi přidal do ILa...dávat to za vinu tvůrcům Palba SVK MODu, kteří za to nemůžou je mimoňství...

Jinak co se týče společného srazu, bude vánoční Wings Club v Praze, aspoň v to doufám... Úsměv
 
http://www.310raf.com
j4ck41
vencour napsal:
Ty, šakale, jednu souvislost to má ... je to první akce, které se účastníme aktivně.
Z mého pohledu je dobře, že v tom jsou emoce. Jen ať jich není moc a nespálí nás to.
Že je to hra? Asi jo, tak jako Němci a Frantíci dokázali hrát fotbal za I. světové války.


vencoure emoce jsou jenom vitany nebot to dotvari atmosferu, ale presne jak pises ... nesmi toho bejt moc a proto je potreba opakovat ze to je hra ... a ne zadna symbolika ... jen hra



jirik napsal:
Dobrý, tak já si teda beru na akci defaultní švýcarský znaky, šmoulovi moc slušej. Nechce si je někdo od modrých taky vzít? Bude to celkově takový barevnější. VyděšenýŠklebící se


klidne, me osobne to je jedno ... myslim ze tomu kdo na tebe bude strilet bude tak nejak uplne jedno jestli neses cs. trikoloru nebo helvetsky kriz ... ale nebudes se ty pri tom cejtit trosku blbe?



Pajda napsal:

ale prdlajs ... když si ten příspěvek laskavě přečteš ještě jednou, tak se v něm dočteš pouze o tom že:

Hanobit výsostné znaky, resp. symboly státnosti jakéhokoliv státu, či jiného společenského zřízení jejich diletantským provedením ať už ve hře, nebo ve skutečnosti je dle mého názoru barbarství.

nic víc a nic míň, tečka.


znovu prdlajs ... jakakoliv kritika na cs. vysostny znaky jaka tady zaznela tak byla o tom ze jsou blbe umistneny ... a to neni hanobeni - to uz jsi mohl davno zalovat cesky televize za to ze pri prenosech fotbalovych/hojekovych apod. utkani podporujou hanobeni statnich symbolu, kdyz ukazujou nektere fanousky, kteri ani nevedej jak se drzi vlajka nebo jak si ji maj namalovat na xicht, pripadne vlajku popisou jmenem svy obce (coz v tom poslednim pripade se myslim o hanobeni statni vlajky jedna) ... je to vec jaka by nemela bejt, ale ... ALE ... ve Sturmu jsou CS znaky uz docela dlouho v ramci MODu Forgotten countries (nebo jak se to menuje) ... vy co kritizujete cs. marking jste relativne meli habakuk casu na to psat na AAA - aspon myslim, ze tam ten MOD byl jako prvni publikovanej - aby to autor opravil ... sypat to ted - a v nekterych pripadech velmi neurvale - na hlavu MaPovi, kterej za to nemuze a kterej pracoval na jinejch, a pro chod specky mnohem dulezitejsich vecech, je od vas, minimalne, velmi nespravedlivy
 
Hoper
přikládá ten Šakalito nebo nepřikládá ? ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
jirik
310_Podrs napsal:
Za zmrvení těch našich kokard by měli pověsit za koule do průvanu tvůrce modu z AAA, který ČS marking kdysi přidal do ILa...dávat to za vinu tvůrcům Palba SVK MODu, kteří za to nemůžou je mimoňství...

Jinak co se týče společného srazu, bude vánoční Wings Club v Praze, aspoň v to doufám... Úsměv


Chraň bůh.
Mě se nezdá, že by někdo vinil tvůrce specky, že ten stav se znakama zavinili. Jiná věc je snaha vyřešení této lapálie, protože ikdyž odhlédnu od jistě enormní náročnosti přípravy této akce, tak Pajda vzhled ČSL markingu řešil s Fučim už poměrně dávno a kdyby byla jasná domluva, co je třeba udělat, tak by byla tato debata zbytečná.

Co se mě týče, tak tu budu vyvádět úplně stejně, např. kdyby měly být na stodevítkách kříže pootočený do X, nebo pěticípá hvězda otočená hrotem k odtokovce. Na plastikovej model si taky nikdo soudný nenalepí obtisky otočený o 45 stupňů, když k tomu není donucen. Snad mi rozumíte, že nejde o žádný nacionalismus, ale o to aby některé věci nevypadaly zpraseně, když to tak nezbytně být nemusí.Úsměv

P.S. Tvůrcům specky samozřejmě velké díky za jejich minulou, současnou i budoucí práci. A hlavně pevné nervy s náma stěžovatelama.Úsměv
 
Rosomak
Pajda napsal:

Hanobit výsostné znaky, resp. symboly státnosti jakéhokoliv státu, či jiného společenského zřízení jejich diletantským provedením ať už ve hře, nebo ve skutečnosti je dle mého názoru barbarství.
nic víc a nic míň, tečka.


No, barbarů jak vidno, je tu dost. Ale válka si nevybírá, hlavě že budou umět vládnout kniplem.

Je mi už jasné, proč nemáme severní variantu mapy s Berlínem. Letka Šmolíků bombardující Reichstag by způsobila doživotní trauma některým modrým, kteří si naopak jako Večerníčka budou pouštět bombardování Pražského hradu. Samozřejmě, že nepřiznají, že záznam nebude z akce, ale z tréninku. Mrknutí
K tomu jim bude hrát Lili Marlen
Šklebící se

Aby zase nevznikla mýlka jak to žeru, dělám si srandu.
 
Pajda
Já snad mluvím asi maďarsky, takže ještě jednou a snad už česky:

Samozřejmě že tvůrci Palba modu za diletanství "kohosi", kdo ty naše znaky zmrvil nemůžou a nikdy jim to snad ani nikdo nevyčítal.

To co mě na nich mrzelo je to, že i když všechny varianty řešení byly mnou i jinými poskytnuty tvůrcům modu palba 1938 i veřejně oběma stranám této speciálky již cca před měsícem, tak se nestalo zhola nic. A tím zhola nic myslím i to, že mohli alespoň napsat, že s tím nic dělat nebudou

VGR_j4ck41: Ano všechny ty případy co jsi napsal lze za hanobení státních symbolů považovat, nicméně dle výkladu zákona o užívání státních symbolů v těchto případech většinou nejde ani o přestupek, protože takové jednání musí zároveň vykazovat určitou míru nebezpečnosti pro společnost, což se ve většině případů samozřejmě neděje...

... osobně je mi osoba, která se "hanobení" dopustí naprosto ukradená a jenom si o ní něco pomyslím. A to "něco" pojmenovávám slovem barbar.

a už zanechme této zbytečné diskuze. Smutný Jestli jsem se tedy někoho dotknul, tak se mu tímto upřímně omlouvám. Zamračený


edit: ad AAA, ti se už před časem "rozpustili", takže jaksi není komu psát, resp. jediný kdo zůstal je chudák MaP, který je dle mého přesvědčení ve věci zcela nevinně, jen ho tím prostě nikdo nepověřil.
Upravil/a Pajda dne 28-10-2010 20:39
 
j4ck41
jirik, Pajda - ze to tvurcum nikdo nevycital? tak si tu diskuzi prectete jeste jednou ... a narazite na slova jako zmrveni, exhibice lidske blbosti apod.

 
j4ck41
Hoper napsal:
přikládá ten Šakalito nebo nepřikládá ? Mrknutí


ja? Vyděšený
 
Hoper
přikládá :DDD
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Bury_cz
Mohu se ješte přihlásit na speciálni misi Palba 1938,za červené?
 
Ajvn
Omlouvám se.
Nepochopil jsem o čem tahle specialka je.
Teď už to vím!
O řešení CHUJOVIN.
 
Rosomak
Bury_cz: Napiš Fučidovi, ať Ti dá práva do vlákna, že máš můj souhlas. Sice jdeš pozdě, ale bylo by škoda, aby sis danou zábavu neužil.

U modrých bys měl smůlu, ty jsou úzkoprsí a hrozně to žerou. Mrknutí

57_OTU ajvn: Chujovin, to jde. Ještě že ne pičovin.
BTW, víš co znamená chujovina, když to přeložíš ze slovenštiny? .
 
olda Olde maly
Jestliže je někomu správné umístění znaků na letadle (a teď to myslím obecně) šuma fuk, tak proč se tady tak třepe? Názory byly řečeny, tak co tady porád rozmázáváte. Kritika snad nesměřovala na tvůrce modu jako takového. Mě osobně špatné umístění čs. znaků jedno není. Racionálně to ve světle pixelů asi nezdůvodním, aby to některé uspokojilo. Ale život není jen o racionalitě. Aź se příště poletí tato specka někdy znova, tak se za LW naverbujou Němci a bude klid Úsměv
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
Rosomak
Oldo nezapomeň - poturčenec horší turka.
 
1stCL_Jiricek
olda maly napsal:Aź se příště poletí tato specka někdy znova, tak se za LW naverbujou Němci a bude klid Úsměv

Nebo se Němci naverbujou za ČSL - efekt bude stejný .)
 
1stCL_Wolke
Poslouchej Rosomáku, tebe musel v nějaké temné uličce znásilnit opravdu velký a zlý Němec, jinak si tvoje posty nedokážu vysvětlit.
 
olda Olde maly
1stCL_Jiricek napsal:
olda maly napsal:Aź se příště poletí tato specka někdy znova, tak se za LW naverbujou Němci a bude klid Úsměv

Nebo se Němci naverbujou za ČSL - efekt bude stejný .)

Jasně. A já budu mít alespoň klid Úsměv
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
Lynx23
Defaulty:

Tiger moth
(default v cs barvach mi trval ku.. dlouho. udelal jsem ho jak jen to slo, ale NEJDE NA DEFAULT DAT VYSOSTNE ZNAKY ČSL, protože by se vložily na spodni i horni křidlo z obou stran a to by vypadalo jeste hure).
Takze jsem mu alespon dal jaks-taks slusivej skin, ktery uz Pajda nestihal a vysostne znaky hold budou ty stare (Jen u Tigera).

http://www.ulozto...77/3do-rar
Upravil/a Lynx23 dne 29-10-2010 13:26
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,690,897 návštěv