September 29 2024 04:23:37
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
4.10 patch
MIKA
je zajimavy si nyni polozit otazku co pro sturma znamena/l Ultra Pack a co 4.10 Mrknutí
 
1stCL_Wedge
doktorkop napsal:
Lerche....


welche??Úsměv

Dyť tenhle konfekční pojízdnej stojan se neodlepí vod země!
Já měl namysli nějakou seriózní odpověď.
 
Merten
Ultrapack:soubor modů a z prstu vycucaných leadel podle toho jak se to zrovna nějakýmu polákovi líbilo a jak by to chtěl,plný chyb,bugů a nedodělků.

4.10Vyděšenýficiální patch obsahující pár dalších strojů a vychytávek rovněž ovšem v sobě má obsažený značný potenciál co se týče chyb.

Takže asi tak Úsměv
 
doktorkop
UP=hezčí grafika a možnost upravit letový,dm a vizuální model podle jakýchkoliv potřeb jakýchkoliv uživatelů a jejich představ jak to SKUTEČNĚ létaloÚsměv
Upravil/a doktorkop dne 18-01-2011 11:42
 
Hiltos
1stCL_Wedge napsal:
doktorkop napsal:
Lerche....


welche??Úsměv

Dyť tenhle konfekční pojízdnej stojan se neodlepí vod země!
Já měl namysli nějakou seriózní odpověď.


B-2 VOE!
 
torr
chtěl bych mít Mertenovo vnímání co je dobře a co je špatně.Tzn co je ofic. = dobře,jinak je tp špatně.To by se mě opravdu hodně ulevilo.
 
Merten
Řeknu to takhle.Mody samy o sobě jsou dobrá věc jenže mělo zůstat jen a pouze u jiných zvuků,textur apd. V okamžiku kdy někdo začal dělat vlastní "zbastlence" šla celá dobrá myšlenka víme kam ... Když se ti nelíbí co je a není dobře tak si jednoduše vem Hs129 z UP a z 4.10 a porovnej si její chování/výkony.Víc k tomu nemám co dodat.A jen tak btw tenhle názor zastává hromada lidí co už ila lítají dlouhodobě.Mrknutí
 
torr
Mertene zde si zapoměl na jednu důležitou věc,HS-129 UP NEPŘIDAL,ten byl v normální instalaci ale bez kokpitu,tudíž jestli podle tebe byl HS-129 zmršený tak už byl zmršený v oficialní instalaci,UP dodal kokpit.Je hezký že ve tvým svatým taženi jdeš proti modům,ale tady prostě lžeš.Takže ješte jednou UP a ani jinej mod nedodal HS-129,pouze kokpit.tečka
 
1stCL_pbarry
torr napsal:
Mertene zde si zapoměl na jednu důležitou věc,HS-129 UP NEPŘIDAL,ten byl v normální instalaci ale bez kokpitu,tudíž jestli podle tebe byl HS-129 zmršený tak už byl zmršený v oficialní instalaci,UP dodal kokpit.Je hezký že ve tvým svatým taženi jdeš proti modům,ale tady prostě lžeš.Takže ješte jednou UP a ani jinej mod nedodal HS-129,pouze kokpit.tečka


Je obecně známo že AI letadla měly zjednodušené letové modely. Moderi pridali kokpity a hráči mohli začít lítat na těchto zjednodušených letadlech. Co píše merten je správné.
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
310_Pip
hmm a jak mam porovnat treba Spita MK.I z UP se Spitem ve 4.10, kdyz tam zadnej neni? Asi budem litat na mapach z r. 1940 se Spitem MK.V proti BF109E...no ja sem pro Cool
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
MIKA
dalsi vec je kolik lidi HS lita...samozrejme offline je to bezpecnejsi...
co sem byl na Spitech 4.10 mapa Balaton tak tam probighala pomerne solidni vybijecka tehle chrobaku... a tudiz s tim do budoucna nikdo litat nebude.
Zato treba s Liberatorem, Lancasterem, Welingtonem (UP) si lidi zalitaji jaksi bezpecneji a i bych rekl ze radsi... Šklebící se ja teda urcite!
tudiz i dal se ptam: co pro naseho oblibeneho sturma znamena/l Ultra Pack a co 4.10 ???
 
torr
pro Barryho
Merten píše:
>V okamžiku kdy někdo začal dělat vlastní "zbastlence" šla celá dobrá myšlenka víme kam ...Když se ti nelíbí co je a není dobře tak si jednoduše vem Hs129 z UP a z 4.10 a porovnej .... < - Z toho jednoznačně vyplývá že nějakej mod přidal HS129,který v def.instalaci nebyl ani jako AI ,což není pravda.Takže merten nepíše spravně.
 
Hanss
a co ti brání lítat 4.08?
 
Hanss
torr napsal:
pro Barryho
Merten píše:
>V okamžiku kdy někdo začal dělat vlastní "zbastlence" šla celá dobrá myšlenka víme kam ...Když se ti nelíbí co je a není dobře tak si jednoduše vem Hs129 z UP a z 4.10 a porovnej .... < - Z toho jednoznačně vyplývá že nějakej mod přidal HS129,který v def.instalaci nebyl ani jako AI ,což není pravda.Takže merten nepíše spravně.


ne, to z toho nevyplývá. z toho vyplývá, aby ses proletěl v těch dvou různejch modelech a porovnal
 
Robo
torr napsal:
Mertene zde si zapoměl na jednu důležitou věc,HS-129 UP NEPŘIDAL,ten byl v normální instalaci ale bez kokpitu,tudíž jestli podle tebe byl HS-129 zmršený tak už byl zmršený v oficialní instalaci,UP dodal kokpit.Je hezký že ve tvým svatým taženi jdeš proti modům,ale tady prostě lžeš.Takže ješte jednou UP a ani jinej mod nedodal HS-129,pouze kokpit.tečka


To je sice pravda, ale Merten hovori o letovom modeli toho z ultrapacku.
 
torr
takže mám zkusit oficialní letový model hs129 z 4.09m a 4.10m a co tím mám jako zjistit?to ,že jsou rozdílné to vím a co dál?Hansi nejsem si jist zda jsi pochopil o čem píšu,mě v tomto případě mi nejde o letový model hs129,ale o to že Merten píše že nejakej mod přidal HS129 ,ktery neexistoval.
 
czs_scharck
Henschela s trumpetou, jsme si na Spits vyzkoušeli na nějaké mapě Slovenska s Laugem a bylo to supr.
Klaustrofobní kabina, nízký let v údolích, cover jedním Bf-109 ... zničeny 2 kolony.
Gut atmosféra ... bavili jsme se.
Myslim, že zase tak nepoužitelný není, záleží na umístění cílů a spolupráci stíhačů.
Škoda, že grafický a hlavně zvukový vylepšení z Ultry nejsou ofiko, dost by to hru posunulo ...

P.S: pro ZVP MIKA.
Upravil/a czs_scharck dne 18-01-2011 14:47
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Robo
Nejaky mod pridal Hs129, ktory neexistoval ako pilotovatelne lietadlo. UP alebo cista 4.10... hlavne ze nas to bavi Mrknutí
 
ringlett
Hm, lítám to jen off. Občas se v tom rejpu, instalace mám dvě, čistou 4.10 a SASáckou4.10-2,5. Ultrapacku jsem se zbavil, je v něm strašlivej bordel, škoda že JGSME nedokážu hodik k SASíkům.

Jinak Spity v 4.10 mi teď přijdou hodně reálné, chovají se fajn, hezky se s nima lítá a (asi subjektivní pocit) líp se mi s nimi sundavají befka, s fokáčem je to teď spíš na defenzivku, pětky nestíhají, ale tak nějak to byl. Prostě u mne vládne spokojenost.

Hs 129 byla už v 3.10(?), AAA přidalo kokpit ze 110 a asi i část LM, bylo to až nezdravě živé éro. Teď v 4.10 už je to o něčem jiném.

Když připočítám nové možnosti navigace, změny ve FMB tak jsem FAKT spokojenej.

Jediné co bych ještě ocenil by byla možnost zadat ve FMB celou SQN / Gruppe najednou.
 
Ajvn
Psali jste o spatlancích s Ultrapaku, a nareálných letových modelech.

A co je realného natom že čtyřidesítkový Supermarine SPITFořenec musí mít vyvažování vražené Až téměř na čumák.
Zhola lauter NIC!
Někkomu se prostě zdál asi spit moc dobrý tek se rozhodnul jej zdegradovat.
A jak? no prostě za každou cenu nějak. Jenom ať se stím blbě lítá a míří.
V ultrapaku nenajdeš éro které by si někdo vzal do parády a PRACHSPROSTĚ ho SKURVIL!!!!!!
Ani za modré ani za červené ani v pacifiku prostě nikde!
Dneska je to spit a zítra to bude co?!Vyděšený





 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,689,007 návštěv