September 29 2024 04:24:03
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
4.10 patch
Ajvn
Tajpane
Bez jakékoli urážky. OPravdu.
Mě už dávno jakekoli teoretické plky nezajímají.
V životě funguje jenom to co si osaháš a proklepneš.
Prstě jsem si všechny používané verze šturma otestoval a porovnal a mám jasno.
(Mluvím o letových vlastnostech)
Byla to mravenčí práce.
Jakekoli studium bez praxe je v tomto případě k ničemu.
Nevím která verze se podobá více realu a která je ta "správná" ale teť už VÍM v čem je ROZDÍL!!!
A dám krk na špalek že tohle se nikde nedočteš.
 
Kimla
Narazil někdo na stejný problém jako já? U Spitfiru F Mk. IXc 1942 a 1943 při jakékoliv kombinaci výzbroje s 2x250lb mi jedna chybí. Pravé křídlo je bez závěsníku i bez bomby.
 
1stCL_Fucida
Je to bug, u mě taky chybí, jen nevím, jestli opravdu chybí, nebo se jen nezobrazuje Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Ajvn
Kluci a to že všem pětkovým spitum chcípají při potlačení motory je taky bug nebo co?
 
srsen
Pětkový spity chcípaly při potlačení, teda alespoň co si pamatuju z vyprávění ČS pilotů RAF...
 
Ajvn
Fajn.
 
Kimla
1stCL_Fucida napsal:
Je to bug, u mě taky chybí, jen nevím, jestli opravdu chybí, nebo se jen nezobrazuje Úsměv


Zkoušel jsem to odhodit a je jen jeden kráter, takže asi opravdu úplně chybí.
Zřejmě je jich nedostatek tak se montujou jen po jednýŠklebící se Ale to by mohla být klidně pod trupemÚsměv
 
jirik
57_OTU ajvn napsal:
Kluci a to že všem pětkovým spitum chcípají při potlačení motory je taky bug nebo co?


Jo spitfiry jsou docela překopaný. A připadá mi, že k lepšímu. Ale je to jen můj názor.Úsměv Mrknutí
 
606_Temp
K lepšímu to ano, ale jak pro koho Šklebící se
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Ajvn
Na čem jedeš jiriku?Úsměv
 
czs_scharck
.... njn, občas to chcípne, potlačit je už o hubu, cheat klapky sebrali bez náhrad .... nasratí jsou ... "zlatej Oleg to měl správně .. teda lépe .. a teď to po*urvili" Úsměv
Jěště jestli se vám to zahřívá kucí ... Šklebící se
Upravil/a czs_scharck dne 17-01-2011 23:47
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
313_OTTO
Ale jo, spity jsou překopaný docela dobře, i když někde se to docela přehnalo Smutný . Co mě spíš mrzí že překopaný jsou pouze spity Smutný .
Můj skromný názor.
 
1stCL_pbarry
313_OTTO napsal:
Ale jo, spity jsou překopaný docela dobře, i když někde se to docela přehnalo Smutný . Co mě spíš mrzí že překopaný jsou pouze spity Smutný .
Můj skromný názor.


I Focke Wulfy doznaly zmen v modelu.
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
1stCL_Fucida
Pilot Focke Wulfu:
- co říkáte na to, že se Váš stroj jeví ještě citlivější, než býval?
- nó, jako je to perfektní. Můžu si teď mašinu vydudlat na větším spektru rychlostí. Není problém utrhnout proudění i při rychlostech nad 500, perfektně se dá udělat snap roll, nebo i mašinu zatáhnout do úmyslný vývrtky a po jednom, dvou obratech ji snadno vytáhnout zpátky. Jo, jen musíme dát pozor na vyšší rychlosti a to i při potlačení, v konstrukci pak zlověstně křupe..

Pilot Spitfiru:
- co říkáte na to, že se Váš stroj jeví ještě citlivější, než býval?
- nó, ti to zase domrdali. CO mám z toho, že je to citlivější, když mi stejně stačí rychlosti do 250 km/h. Letadlo se mi pořád rozpadá pod prdelí a já dostávám od modrookých frajerů na Focke-Wulfech ještě víc přes dršku, než jsem dostával dřív. Ještě že si můžu veřejně zabrečet a vysvětlit tak, že moje současný neúspěchy (narozdíl od předchozích neúspěchů) jsou už opravdu čistě zaviněné tím zmršeným Spitfirem. Vraťte mi Spitfira!


Asi tak Úsměv
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 18-01-2011 09:04
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
606_Alllite
Dělěj si znás prdel voe Šklebící se
[img]http://sjura.sweb.cz/606_panel_BG-Z-mustang_02_300x60.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Kimla
Přiznávám se, že za většinou mých neúspěchů je chyba pilota, řekl bych nepřizpůsobení stylu boje vlastnostem letadla na kterým letím. Někdy je to prostě jenom proto, že sem nepoužil hlavuŠklebící se A myslím, že i Focke-Wulfy to teď maj náročnější. Viděl sem na vlastní oči jak se mi jeden rozložil za ocasem, když se mě pokoušel přeměnit na světlo a teploŠklebící se
 
313_OTTO
No změny foka nejsou tím co jsem měl na mysli Mrknutí jedno ufo co tam máte ve výzbroji stále ufem zůstává Mrknutí. Fok mě nesere, toho ignoruju Taková otravná moucha která proletí a zase stoupe a zas a znova jako to primitivní jojo. Teda pokud si ho všimnu a uhnu.

Ale to je jedno to je jen výkřik do tmy. dál to rozebírat nemá smysl.

Fuči co na to říct voe.
 
Merten
1stCL_Fucida napsal:
Pilot Focke Wulfu:
- co říkáte na to, že se Váš stroj jeví ještě citlivější, než býval?
- nó, jako je to perfektní. Můžu si teď mašinu vydudlat na větším spektru rychlostí. Není problém utrhnout proudění i při rychlostech nad 500, perfektně se dá udělat snap roll, nebo i mašinu zatáhnout do úmyslný vývrtky a po jednom, dvou obratech ji snadno vytáhnout zpátky. Jo, jen musíme dát pozor na vyšší rychlosti a to i při potlačení, v konstrukci pak zlověstně křupe..

Pilot Spitfiru:
- co říkáte na to, že se Váš stroj jeví ještě citlivější, než býval?
- nó, ti to zase domrdali. CO mám z toho, že je to citlivější, když mi stejně stačí rychlosti do 250 km/h. Letadlo se mi pořád rozpadá pod prdelí a já dostávám od modrookých frajerů na Focke-Wulfech ještě víc přes dršku, než jsem dostával dřív. Ještě že si můžu veřejně zabrečet a vysvětlit tak, že moje současný neúspěchy (narozdíl od předchozích neúspěchů) jsou už opravdu čistě zaviněné tím zmršeným Spitfirem. Vraťte mi Spitfira!


Asi tak Úsměv

CoolŠklebící seMrknutí téda nebývale drsná zpověď Vyděšený
 
1stCL_Wedge
313_OTTO napsal:
... jedno ufo co tam máte ve výzbroji stále ufem zůstává......voe.


Voe Otto, voe. Tak to voe vybal, voe. Co je to za UFO, voe. Ať se to ví a je možnost se na to kouknout, voe. Úsměv
 
doktorkop
Lerche VOEVyděšený
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,689,010 návštěv