September 29 2024 00:19:10
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 15

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
4.10 patch
Kurtis
Hoper napsal:
Kurtis, ty jsi ubrečená frflena...
Pověz mi jednu věc - v kolika speciálkách byl nastavenej vítr (vyjma těch, kde bylo třeba startovat naloženej z letadlovky) ?
A pokud ti vadí, že by na shoz bomb měl mít vliv vítr, tak běž a hraj si na arkádových masomlejnech...
Teda Hopere, měl jsem o tobě lepší mínění, ale asi jsem se spletl. Při honbě za realitou zapomínáš na to, že je to pořád jenom hra. A kdykoliv na to poukážu, snažíš se ze mě udělat exemplární příklad arkádisty ...

Kolikrát tady na SVK každej "chcípnul", než se naučil přistávat na letadlovce? Kolikrát to většina z nás zapíchla do země, než se naučila dávat téčko pedasátkou? Kolik pětikil každej bombarďák hodil vedle, než se naučil trefovat ze 6km most?

Prostě je to hra. Ani vítr, ani 2s roznětka, ani rozptyl raket z něj neudělají něco zajímavějšího. Akorát se člověk znova musí naučit to, co už jinak dávno uměl. Místo přímky si nakreslí trojúhelník a odhází si pár desítek pětikil navíc. Na tanky bude házet pod větším úhlem a bude mít zazoomováno na štítek, aby něco viděl (taky reálné). No a s raketama půjde blíž a holt si vezme někoho na odlákání flaku.
Jako ve skutečnosti.
Kolik stovek bomb asi odházel JABO pilot, než se naučil ničit tanky s 2s roznětkou? V reálu by se to asi nikdy nenaučil, protože by skončila válka, došel benzín nebo by ho sejmul flak.
Ovšem v naší reálné 4.10 to spoustu pilotů umí už po 14-ti dnech. Úplně jako ve skutečnosti, co?

Lámající se křídla mají zajímavý efekt. Torpéda a ta noční navigace taky, je to fajn. Některé věci holt hru oživují, jiné nikoliv.
 
313_123
tak sem včera louskal UPforum (ne uparaáda)
a zjistil (asi- moje agl. už není co bejvala)
našli prej ve 4.10 asi 500 chyb (to je těch vašich 14 dní je honíte a ...)
v brzké době se máme těšit na 4.101 či co

je na tom něco pravdy nebo už neumím tolik slovíček a blbnu Zamračený
 
1stCL_Novotny
Kurtis napsal:
[quote]Hoper napsal:

Kolikrát tady na SVK každej "chcípnul", než se naučil přistávat na letadlovce? Kolikrát to většina z nás zapíchla do země, než se naučila dávat téčko pedasátkou? Kolik pětikil každej bombarďák hodil vedle, než se naučil trefovat ze 6km most?


Pro Kurtise:Nevím jak přesně tohle myslíš? Možná se budeš divit,ale dodnes i po letech spousta pilotů tyhle věci nedávaj. Proto se dodnes spousta map pouze s letadlovkama nelétá a valná většina odchází. Ale nevím jak bys to mohl posoudit když Pacifik Lionům neříká téměř nic, ale budiž. Ohledně bombení na přesnost. platí to samé.


Pro všechny:A je fakt že už mne opravdu štve že pokud se objeví něco co posouvá doteď věc označovanou za !!!SIMULÁTOR!!! (HRÁBNĚTE SI DO SVĚDOMÍ KDO TO VŠECHNO ZVÁS KDY TVRDIL) a udělá to složitějším. Tak stačí na to aby jste všichni začali zvracet slova jako "je to jen hra, já už si to nemůžu jen tak s prstem v sedince zahrát!!" Upřímně je to to samé jako s LockOn a K-50BS musí se to nadřít jinak to nefachá a proto na to 90% nadšenců sere. Nejdřív jen keci víc reality a pak bůůů,bůůůů.
Pro Boha je to poprvé co někdo něco pro Ila udělal v tomhle směru. To že to není stoprocentní je snad pochopitelné! Nebo už vám všem zamrzlo rozumné chápání?! Hlavně že se všem moc páčí mody kde z 90% jsou věci vycucaný přesně tak jak to vetšina uplakané společnosti chce. Hlavně ať jsou rychlejší , obratnější a mnohem ovladatelnější ty naše ňuňátka. A pokud na 99% netrafuju z bombama z 5km tak na to budu srát.

. . . jinak nic ve zlém . . . s pozdravem Novi. . . Úsměv
 
313_OTTO
Mrknutí
 
ringlett
1stCL Novotny napsal:

Pro všechny:A je fakt že už mne opravdu štve že pokud se objeví něco co posouvá doteď věc označovanou za !!!SIMULÁTOR!!! (HRÁBNĚTE SI DO SVĚDOMÍ KDO TO VŠECHNO ZVÁS KDY TVRDIL) a udělá to složitějším. Tak stačí na to aby jste všichni začali zvracet slova jako "je to jen hra, já už si to nemůžu jen tak s prstem v sedince zahrát!!" Upřímně je to to samé jako s LockOn a K-50BS musí se to nadřít jinak to nefachá a proto na to 90% nadšenců sere. Nejdřív jen keci víc reality a pak bůůů,bůůůů.
Pro Boha je to poprvé co někdo něco pro Ila udělal v tomhle směru. To že to není stoprocentní je snad pochopitelné! Nebo už vám všem zamrzlo rozumné chápání?! Hlavně že se všem moc páčí mody kde z 90% jsou věci vycucaný přesně tak jak to vetšina uplakané společnosti chce. Hlavně ať jsou rychlejší , obratnější a mnohem ovladatelnější ty naše ňuňátka. A pokud na 99% netrafuju z bombama z 5km tak na to budu srát.

. . . jinak nic ve zlém . . . s pozdravem Novi. . . Úsměv



MrknutíMrknutíMrknutí
 
WT_Pedropan
No vidis Novasi, jak se umis pekne nasrat... MrknutíŠklebící se
 
http://www.wtigers.org/
Paulus
saldy napsal:
... , chybět mi budou ty pěkný textury kokpitů tojo.


Tak si tam dej BP_SM_4.10_v.1 od blackpanthers

ftp://server.blac...M_4.10_v.1
jmeno: bp_host
heslo: *bp_host*

A když si do v4.10 přidáš SAS Modact 2.5beta for 4.10, tak si tam můžeš dle libosti dodat i další „vylepšení“ kokpitů.

http://www.sas194...162.0.html

on-line to funguje!

P.S.: s názorem 1stCL Novotny se plně stotožňujuMrknutí
Upravil/a Paulus dne 11-01-2011 09:14
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
1stCL_Novotny
To Pedro:
Prosím to já umím nejlépe! Jen mne trochen znervozňuje že Chuck Norris je v tomhle stále lepší než já. Šklebící se
Upravil/a 1stCL_Novotny dne 11-01-2011 09:10
 
darko
...že zasahuju do vašeho "chatu" .Odpoví mi někdo proč mi UP a patch 4.10 nefunguje ?Vyděšený
 
Hoper
Kurtis napsal:
Teda Hopere, měl jsem o tobě lepší mínění, ale asi jsem se spletl. Při honbě za realitou zapomínáš na to, že je to pořád jenom hra. A kdykoliv na to poukážu, snažíš se ze mě udělat exemplární příklad arkádisty ...
...

problém je ten, že já Ila beru jen jako hru a simulátor s jistýma omezeníma. Hraju to, abych se bavil ("bavil") ne abych prolejzal inet a archivy a hledal chyby...
:)
A pokud se na to díváš podobně, pak nechápu tvé ... nad snosem bomb :(
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
jinak jsem rád, že Novotňas mohl uplatnit "zakázanou" myšlenku, která zde ukázala jeho jasnozřivost a dala viniknout jeho svátosti :DD

Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hiltos
Hele, ty usmrkanej krecku,
ocekaval bych, ze pripadne zmeny v ovlivnovani bomb vetrem by mely byt popsany v readme. Stejne jako jakekoliv jine zmeny. Priznavam se, ze jsem tam nic takoveho nevidel ... ehm.
Ted jsem si to procetl znova a ejhle:
- added wind effect to bullets, rockets and bombs

Kuciiii, to bude onoooo :-)
Tak ja snad zacnu doufat, ze ADW na 4.10 neprejde, jinak jsme s bombenim v prdeli :-)
 
Paulus
darko napsal:
...že zasahuju do vašeho "chatu" .Odpoví mi někdo proč mi UP a patch 4.10 nefunguje ?Vyděšený


Máš tam patche 4.10 pro ultrapack 2.1 http://ultrapack....426.0.html[/quote]?
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
darko
no mám,nic se neděje.To je síla Pffatch opatchovat patchem.Už by s tím něco měli dělat
 
1stCL_Fucida
von Pavel napsal:
on-line to funguje!

P.S.: s názorem 1stCL Novotny se plně stotožňujuMrknutí


Já se s názorem Novotňase víceméně nestotožňuju Úsměv

Nicméně důvod, proč píšu je ten, že to online funguje jen kvůli hromadně vypnuté (v tuto chvíli nefunkční) kontrole CRT. Jakmile bude na serverech opět aktivována, tak se s tímhle módem obecně už nepřipojíš.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Novotny
1stCL_Fucida napsal:

Já se s názorem Novotňase víceméně nestotožňuju Úsměv



To je také velmi v pořádku a na místě. Není to o problémech v Patchi, ale o lidech a jejich neurvalejch myšlenkovejch pochodech. Bohužel pro mne většina mojich vzorů a dobrých, vellice respektovaných lidiček mne natolik uzemnila že ztrácím víru v IL2 komunitu jako takovou.SmutnýSmutnýSmutný
 
WT_Horrido
http://malaysia.a...002AAcVwOM
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
1stCL_Fucida
Novotňas..a co se takhle zkusit do té IL-2 komunity skutečně podívat a nainstalovat Šturma - možná by to bylo lepší, než jen o ní mluvit. V Lionech bys mohl pomoct prohnat šunky našim mladým nadějím Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
WT_Peci
1stCL Novotny napsal:
1stCL_Fucida napsal:

Já se s názorem Novotňase víceméně nestotožňuju Úsměv



To je také velmi v pořádku a na místě. Není to o problémech v Patchi, ale o lidech a jejich neurvalejch myšlenkovejch pochodech. Bohužel pro mne většina mojich vzorů a dobrých, vellice respektovaných lidiček mne natolik uzemnila že ztrácím víru v IL2 komunitu jako takovou.SmutnýSmutnýSmutný


Tak se na to vyser a lítej už jen ROF, tam jsou úplně jiný lidi Šklebící se
Upravil/a WT_Peci dne 11-01-2011 11:07
 
olda Olde maly
Hele kucí, když už jste u toho bombení, bočního větru, atd. Vychýlení zaměřovače vlevo, vpravo, už bude teda k něčemu? Protože do teď, to jaksi nemělo vliv (nebo jsem si nevšim, protože když jsem ho vychýlil, jsa býti bokem cílů, tak to šlo stejně pod bombr) Úsměv
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,688,026 návštěv