September 29 2024 00:19:24
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
4.10 patch
310_Crowley
IMHO všechny. Lítá to jak čínský ohňostroj.
Konec snajpování japonského obchodního loďstvaZamračený

Tohle je krok k realu zcela určitě. Oni to borci sypali většinou v jedné salvě všechno a z podstatně větších vzdáleností než my.
 
1stCL_Fucida
Naše velkoněmecké rakety WGr.21 jsou pořád stejné.

Nahovno Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
WT_Horrido
Na tom nebylo co měnit, je to realisticky na hovno. Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
DarkTatka
U WGr.21 jsem ani nepochopil jak se maji pouzivat, to se ma strilet tak aby trefily nebo casovat tak aby explodovaly uvnitr formace?

Jinak s tim rozptylem souhlasim, jediny zpusob jak si byt jisty je to proste vysypat vse a doufat. Coz je myslim dobre, snajprovani raketamy bylo divne. A taky nemusim tolik mirit, rozptyl se postara o nejake nepresnosti Úsměv
 
1stCL_Fucida
No, WGr by teoreticky měly explodovat uprostřed těsné formace a způsobit pád více strojů. Dokonce se to v reálu snad i někdy povedlo. Na druhou stranu ne nadarmo se toto zařízení používalo jen velice krátce. Ony ty rakety totiž rády bouchaly už pod křídlem, degradovaly výkony letounu a nedalo se s nimi pořádně mířit. S větším rozšířením MK 108 se prakticky přestaly používat.

V ILovi s nimi mířím na konkrétní stroj a snažím se o přímý zásah. Povětšinou marně Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_Crowley
darktatka napsal:
...
Jinak s tim rozptylem souhlasim, jediny zpusob jak si byt jisty je to proste vysypat vse a doufat. Coz je myslim dobre, snajprovani raketamy bylo divne. A taky nemusim tolik mirit, rozptyl se postara o nejake nepresnosti Úsměv


No, je zřejmě dobře že už nelze německému kapitánovi od tankistů vyrazit raketou triedr z ruky, ale pokud někam nasypeš 8 60lb. raket nebo nedejbože HVARů a z toho inferna ti vyjede PzIV naprosto netknutá, tak je zřejmě něco špatně s odolností tankůÚsměv
 
1stCL_Werner
1stCL_Fucida napsal:
No, WGr by teoreticky měly explodovat uprostřed těsné formace a způsobit pád více strojů. Dokonce se to v reálu snad i někdy povedlo. Na druhou stranu ne nadarmo se toto zařízení používalo jen velice krátce. Ony ty rakety totiž rády bouchaly už pod křídlem, degradovaly výkony letounu a nedalo se s nimi pořádně mířit. S větším rozšířením MK 108 se prakticky přestaly používat.

V ILovi s nimi mířím na konkrétní stroj a snažím se o přímý zásah. Povětšinou marně Úsměv

Zrovna nedávno jsem to zkoušel a chce to nastavit časovac a odpalovat kilometr za svazem. Při slušném zásahu to B-17 zapálí, dá se pustit palivo 3 pevnostem najednou. Chce se to ale naučit přesnou vzdálenost vystřelení.
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
1stCL_Fucida
Jo, jenže na 1 km se o 5% vzdálenosti snadno sekneš ha je to v phérdeli pane hrábě Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Merten
310_Crowley napsal:
IMHO všechny. Lítá to jak čínský ohňostroj.
Konec snajpování japonského obchodního loďstvaZamračený

Tohle je krok k realu zcela určitě. Oni to borci sypali většinou v jedné salvě všechno a z podstatně větších vzdáleností než my.
Pletu se a nebo ten náhodnej rozptyl platí i u pouštění plombiček???Já jen že včera na AH to ze 4km padalo všelijak jak se tomu zrovna zachtělo.Úsměv
 
1stCL_Fucida
Já mám v poslední době náhodnej rozptyl i u kanonů Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Farky
Ten náhodný rozptyl funguje u všech raket, bez ohledu na typ, nebo zemi původu. On to není náhodný, ale spíš "náhodný" rozptyl. Jelikož jsem to nejvíc testoval na P-47 (3 páry raket), zjistil jsem že existují zřejmě jen tři typy odpalů - 1. bezchybný, 2. jedna raketa je trochu "dlouhá" a pak 3. jedna raketa je hodně "krátká". Snad ani jednou jsem nezaznamenal, že by se stejný typ odpalu opakoval po sobě, vždycky se vystřídali všechny tři. Což znamená, že nemůžete mít s trochou štěstí 3 dobrý odpaly za sebou (vlastně ani dva), na druhou stranu ani 3 špatný. Třeba u Il-2 s dvouma párama raket by to už mohl být problém, ale myslím že při všech typech odpalů alespoň jedna raketa letí jak má.

Dřív typickej sniping raketama je teď o dost těžší (nebudu psát nemožný, kdo ví co se s tím naučíme), ten rozptyl ale není IMHO ta hlavní příčina. Hlavně a především se změnila samotná dráha raket. Ve 4.09 šly rakety rovně přes zaměřovač, teď jdou mnohem rychleji dolů a zaměřovač je prakticky nepoužitelnej. Mimochodem by se příště slušelo zmínit v readme něco jako "předělána dráha letu raket ".

Je to určitě krok k reálu, je to udělané citlivě a neškodí to hratelnosti. Líbí se mi to.

Merten napsal:
Pletu se a nebo ten náhodnej rozptyl platí i u pouštění plombiček???Já jen že včera na AH to ze 4km padalo všelijak jak se tomu zrovna zachtělo.Úsměv

Vsadil bych si na silnější vítr, u bomb by rozptyl být neměl.
 
Kurtis
Farky napsal:
Merten napsal:
Pletu se a nebo ten náhodnej rozptyl platí i u pouštění plombiček???Já jen že včera na AH to ze 4km padalo všelijak jak se tomu zrovna zachtělo.Úsměv

Vsadil bych si na silnější vítr, u bomb by rozptyl být neměl.
Asi vítr, jo? To bude super speciálka. Svaz dvou He-111 se dostal až k Londýnu, ale kvůli silnému větru nedokázal třefit ani správný břeh Temže. Oba He-111 se však vrátili šťastně domů ...
To taky vidím trochu jako problém. Kde vezmeme 90 pilotů ochotných jít do He-111, abychom měli šanci něco trefit i ve větru? K tomu potřebujeme alespoň 60 stíhačů RAF a třeba stejný počet LW.
Utáhne to server? Mně to asi neutáhne komp Smutný
 
606_Temp
Myslím že ani jedna speciálky za posledních x let se neletěla o dvou Heinkelech. A ikdyb se letělo jen o dvou heinkelech bombardovat Londýn, tak je uplně jedno jestli trefíš dům pana Smithe, nebo pana Goose vedle...
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Merten
Jj hlavně že to město bude hořet Cool .K těm bombám vítr v tom roli určitě neměl.Bylo vidět že bomby padaly pokaždé v jiném "pořadí" ne jako doted že to házelo dvojice respektive skupinu jako celek ale padaly s mírným odstupem ale pokaždé jinak.
 
darko
zdravím,mám následujcí záhadný problém: mám il2 1946 ve verzi 4.09m,nainstaloval jsem UP v2.01.Instalace bez problému,ve hře (singleplayer). se ale vůbec ničím neprojevil ! .Pak sem nainstaloval patch 4.10 pro verzi s UP a po úspěšné instalaci opět nic ! Při spuštění je stále napsáno V 4.09m. Kde je prosím vás zakopán ten pes ? Pokud je již někde zodpovězeno,prominte.Prosekávat se 57 stranami fora na jednom vláknu je nad lidské síly Smutný
 
Hoper
Kurtis napsal:
Farky napsal:
Merten napsal:
Pletu se a nebo ten náhodnej rozptyl platí i u pouštění plombiček???Já jen že včera na AH to ze 4km padalo všelijak jak se tomu zrovna zachtělo.:)

Vsadil bych si na silnější vítr, u bomb by rozptyl být neměl.
Asi vítr, jo? To bude super speciálka. Svaz dvou He-111 se dostal až k Londýnu, ale kvůli silnému větru nedokázal třefit ani správný břeh Temže. Oba He-111 se však vrátili šťastně domů ...
To taky vidím trochu jako problém. Kde vezmeme 90 pilotů ochotných jít do He-111, abychom měli šanci něco trefit i ve větru? K tomu potřebujeme alespoň 60 stíhačů RAF a třeba stejný počet LW.
Utáhne to server? Mně to asi neutáhne komp :(

Kurtis, ty jsi ubrečená frflena...
Pověz mi jednu věc - v kolika speciálkách byl nastavenej vítr (vyjma těch, kde bylo třeba startovat naloženej z letadlovky) ?
A pokud ti vadí, že by na shoz bomb měl mít vliv vítr, tak běž a hraj si na arkádových masomlejnech...


Být tím správným Kurtisem, tak tu nefňukám, ale zeptám se - umožňuje simulátor nějak zjistit sílu a směr větru (za letu) a podle toho pak přizpůsobit odhoz bomb ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_Pip
pro darko: nevim, co mas s tim UP na mysli, ale pokud ti nestaci asi 2x tolik letadel a lepsi grafika tak nevim, 4.10 pro UP se aktivuje pres JSGME jako stock_4.10 a ostatni mody musis mit vypnute!
Upravil/a 310_Pip dne 10-01-2011 21:00
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
darko
Pip napsal:
pro darko: nevim, co mas s tim UP na mysli, ale pokud ti nestaci asi 2x tolik letadel a lepsi grafika tak nevim, 4.10 pro UP se aktivuje pres JSGME jako stock_4.10 a ostatni mody musis mit vypnute!

UP (Ultimate Patch) .Jeho nainstalováním jsem chtěl vymáčknout z il 2 maximum (a kdo by nechtěl).Jde o to že se ve hře vůbec neprojevil.
Spuštění přes JSGME nefunguje.Počítač se jen zeptá zda li chci spustit aplikaci (mám Win 7) a pak se nic neděje .Hru lze jen spustit pouze původním .exe
 
saldy
Na UP jsem se taky těšil ale brzy to asi smažu, nesourodý slepenec dělá jen bordel na onlinu , chybět mi budou ty pěkný textury kokpitů tojo.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
ZVP_Hekite
Cool saldy zažil jsi někdy UI ?
 
http://zvp.wz.cz/
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,688,027 návštěv