No, ono jde o to, že ta taktika se zastak moc nezměnila, základy jsou stejný - útočit iracionálně. Zdá se to směšný ale funguje to - útočím na jednoho, zatímco se druhý rovná za mě, aniž by věděl, že on je cíl. V tu pravou chvíli se nečekaným manévrem dostaneš za něj, on zazmatkuje, utáhne zatáčku a ztratí rychlost. Pak je to jen o schopnosti rychleji točit.
Ještě prosím nějak přiblížit ten nečekaný manévr, ten by se mi docela hodil, taky občas mívám někoho na šestce :-)
FPV Air Combat - hledáme nadšence pro tuto adrenalinovou modelářskou disciplínu, více info ZDE Czech Rocket Society - moderní čeští raketoví modeláři, více info ZDE
FPV Air Combat - hledáme nadšence pro tuto adrenalinovou modelářskou disciplínu, více info ZDE Czech Rocket Society - moderní čeští raketoví modeláři, více info ZDE
Ahoj, jak bych si s vámi mohl zalétat? Kdy, kde a jak?
Létal jsem BOS solo a ted si na TAW trosku osvojil i engine mgmt a navigaci jen podle mapy. Sám ale nemám šanci. Létám za spojence.
Ahoj,
Po půlce života jsem si vzpoměl na svoje létání. Bohužel si pamatuji už jen starý Il-2 1946. Co se tedy teď létá poraďte mi kde bych objevil staré veterány.
IL-2 Sturmovik™, Cliffs of Dover™, Pacific Fighters™ are trademarks or registered trademarks of 1C EUROPE, 1C-Multimedia, 1C ONLINE GAMES.
Other marks used herein are those of their respective owners.