September 28 2024 06:23:27
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 19

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Doplňkové MODy pro Sound MOD
ZVP_ALEX
Zdar pajloti, po nainstalování "( TrackIRu" mi nejde u Bf 109 a Fw 190 vycentorvat zaměřovač. Nevíte někdo co s tím.Vyděšený V nastavení ovládání je pořád u centrování označení ShiftF1, ale bohužel to nešlape. Dík za radu.Úsměv
Upravil/a ZVP_ALEX dne 07-01-2008 12:05
 
BP_Tyrl
Tak to máš nainstalovaný 6Dof. Tato vychytávka umožňuje funkci ShiftF1 pouze přip pohledu do bombardovacího či trubkového zaměřovače a to pouze ve verzi 1.2. Zbytek letadel si centruješ vlastním vrtěním. Šoupni se celý kousek do leva, pak dej centrování TrackIru srovnej se na židly a máš vycentrováno.

Mě by spíš zajímalo, jak jste se pochlapili s funkcí pohled do zaměřovače. Já ať se vrtnu jak se vrtnu, tak se mi pohled přepne i při pohledu do strany, nebo do zadu. Nevíte, dá se to nějak vypnout? Nebo přišel někdo na nějaké nastavení křivek, při kterém to tolik neškodí? A neraďte, že si mám vypnout celou osu.Smutný
 
313_Ffajtl
Já 6dof nepoužívám a lítám furt na klobouku Vyděšený
 
http://www.313.cz/
BP_Tyrl
313_Ffajtl napsal:
Já 6dof nepoužívám a lítám furt na klobouku Vyděšený


Neděláš ty u Mrkvosoftu, fundovaná, správná odpověď a úplně na nic.Naštvaný
 
clone9cz
BP_Tyrl napsal:
313_Ffajtl napsal:
Já 6dof nepoužívám a lítám furt na klobouku Vyděšený


Neděláš ty u Mrkvosoftu, fundovaná, správná odpověď a úplně na nic.Naštvaný

co bys od ffajtla cekal, zase mlzi, nejenze nepouziva 6dof, ale on zcela urcite nepouziva ani kloboucek, kdyz slysi ero na kilometry, tak se k nemu prece vzdycky stihne otocit vcasŠklebící se
 
http://www.wwii-illusion.net
trup
310_Taly napsal:
trup napsal:
Ahoj,jsem tady nový, tak ne aby jste mě rozcupovali hned na začátku za mé neznalosti.
Nějakým zázračným způsobem jsem rozchodit vše, včetně patche 4.09b1m-velký obdiv hochům ze Slovenska,ale pak jsem instaloval mód B17D a E a Sound mod verze 092 a najednou neslyším palubní zbraněSmutný. S překladačem jsem šmejdil po "All Aircraft Arcade" a tam jsem zjistil, že to ztlumil mod 092.
Takže,žádám zkušené odborníky o podrobný ( blbuvzdorný ) popis ,jak instalovat verzi Soud mod 09, ale neztratit ostatní data Vyděšený

PS: Hlavně přesně které soubory do kterých složek,protože jinam jsem z toho úplně blbí.Zamračený


Myslím že jsem měl obdobný problém u amerických stíhaček vše jsem nachal jak je jen jsem opakovaně instaloval ty stroje u kterých jsem neslyšel palubní zbraně.


Takže jsem musel znovu naistalovat Sound mod 09 a zbraně jsou normálně slyšitelné.CoolCoolCool

Zajímalo by mě, proč nejdou některá letadla na mapách QMB při volbě startu ze země nahodit-píše to něco o špatné volbě nebo tak nějak.
Na mapě Slovenska jich jde spousta,ale jinde žádné.Zamračený
Dá se to někde nastavit nebo upravit???Vyděšený
 
alfik
Tyrle: Ať zkouším na čem chci, mě to nedělá, mám naopak opačnou zkušenost. Letadla co mají nějaký trubkový či jiný zaměřovač (mimo bombardovacího) nemůžu juknout ani přiblížením ani Shift F1.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Enjoyr
trup napsal:
Takže jsem musel znovu naistalovat Sound mod 09 a zbraně jsou normálně slyšitelné.CoolCoolCool


....nevím,jestli tohle nějak pomůže. Měl jsem stejný problém po instalaci Sound Modu 0.93 (instalovaný na SM 0.92). Myslím,že problém s chybějícími zvuky je způsoben špatným updatem do souboru filelist.txt.
Jednotlivé řádky ve filelist.txt odkazují na příslušné soubory ve složce files a dalších podsložkách. Zásadně nepoužívám instalátor přímo do složky IL-2,ale instaluji pouze do prázdné složky,ve které nejdříve vytvořím prázdný soubor filelist.txt (mám rád přehled o tom,co a kam se instaluje),teprve potom kopíruji a přepisuji do složek ve files a souboru filelist v adresáři IL-2.
Veškeré doplňkové módy instaluji takhle a samotný Sound Mod 0.93 jsem takhle instaloval taky. V 0.93 je velké množství nových zvuků,oproti verzi 0.92 - ve složce \Files\Samples a ve složce \Files\presets\sounds. Při ruční instalaci to znamenalo vymazat ze souboru filelist.txt celý zápis od prvního řádku,až po řádek ++++++++++++il-2mlate+++++++++ (tím jsem zachoval všechny zápisy z doplňkových módů,které jsem dodal později - po instalaci 0.92) - a nahradit to zápisem ze souboru filelist.txt SM 0.93,který začíná řádkem .preload a končí řádkem samples/ZN_22.wav.
Než jsem udělal tohle,byla některá letadla bez zvuků zbraní,nebo motorů (v souboru filelist nebyl odkaz k novým zvukům). Domnívám se tedy,že pokud u někoho nejsou slyšet zbraně,nebo motory, došlo ke špatnému zápisu(změně) v souboru filelist.txt oproti staré verzi při použití instalátoru.
Od začátku edituji soubor filelist ručně a mám označené místo(řádek),odkud jsem začal provádět dodatečné změny přidáním dalších doplňků oproti původní verzi filelist.txt z čistého Sound Mod 0.92,nebo 0.93. Také si poznámkou(např.: +++++ Ki-46 Dinah +++++) označuji každý přidaný zápis do filelist při použití nějakého dalšího updatu - např.nové flyable letadlo,abych mohl později stejný zápis změnit při nové verzi téhož,která vyjde později. Je to dobré k tomu,že má člověk přehled,co kde v souboru filelist.txt je a k čemu se to vztahuje. Navíc při vydání nové verze základního Sound Módu (0.93),mohu jednoduše dodat do nového filelist všechny později dodané věci do filelist 0.92 (zdaleka totiž nejsou všechny doplňkové módy,které vyšly od vydání zákl. 0.92 obsaženy v novém filelist 0.93).
Upravil/a Enjoyr dne 08-01-2008 14:38
 
www.enjoyr-page.cz
BP_Tyrl
aalf napsal:
Tyrle: Ať zkouším na čem chci, mě to nedělá, mám naopak opačnou zkušenost. Letadla co mají nějaký trubkový či jiný zaměřovač (mimo bombardovacího) nemůžu juknout ani přiblížením ani Shift F1.


No v tom případě se ti to nějak blbě nainstalilo. Vyházej si ručně složky:

AED23A24CF06FFE0
65A9E2D846D578F2
6EABC2640E2C18C4
61B3D5C8AF16E35E
95B1C616D7D23EA6
a .exe pro 6Dof

a nově nainstaluj
Ve verzi 1.2 už jde koukat do všeho ( Schift+F1, či jeho variací) a v mracích s nemeleš.
 
BP_Tyrl
[MOD] JPEG Screenshots or 1st IL-2 mod in history Úsměv

Po nainstalování do složky Files se típané obrázky ze hry ukládají v .jpg. Tudíž menší a nezpůsobují takové lagování.ZamračenýŠklebící se
 
icozv
BP_Tyrl napsal:
[MOD] JPEG Screenshots or 1st IL-2 mod in history Úsměv

Po nainstalování do složky Files se típané obrázky ze hry ukládají v .jpg. Tudíž menší a nezpůsobují takové lagování.ZamračenýŠklebící se


No tak aj ja som chcel mat .jpeg, ale odteraz mi to fotí taktoSmutný :
[img]http://i180.photobucket.com/albums/x60/icozv/grab0003.jpg[/img] is not a valid Image.

Prosím dá sa to nejako vrátiť späť???
 
letkatriduby.sk
czs_scharck
Andy Warhol MOD ? ZamračenýÚsměv

www.alt-web-design.com/photo-tutorials/images/andy-warhol-effect-all.jpg

Pardón . . .
Upravil/a czs_scharck dne 10-01-2008 05:49
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
310_Podrs
To znam!

Dulezity je hodit bombu do ty ruzovy slizovy reky a znicit toho hnusnyho zlutyho vetrelce... Úsměv
 
http://www.310raf.com
BP_Tyrl
Mě to dělá naprosto v pohodě.jpg. A rychle. Nemáš třeba šturma nastavenýho na 16.bit barvy?
 
Ask
A kam se ty obrázky ukládají? Nějak to nemůžu najít..Smutný
 
icozv
BP_Tyrl napsal:
Mě to dělá naprosto v pohodě.jpg. A rychle. Nemáš třeba šturma nastavenýho na 16.bit barvy?


Nie mám ho 1024x768x32Bit , dá sa to nejako vrátiť späť??? Smutný
 
letkatriduby.sk
clone9cz
icozv napsal:
BP_Tyrl napsal:
Mě to dělá naprosto v pohodě.jpg. A rychle. Nemáš třeba šturma nastavenýho na 16.bit barvy?


Nie mám ho 1024x768x32Bit , dá sa to nejako vrátiť späť??? Smutný


vetsina modu ma uninstall, podivej se tedy po nem ... bohuzel takhle to dopada, kdyz se do toho clovek stoura, gl
 
http://www.wwii-illusion.net
icozv
clone9cz napsal:
icozv napsal:
BP_Tyrl napsal:
Mě to dělá naprosto v pohodě.jpg. A rychle. Nemáš třeba šturma nastavenýho na 16.bit barvy?


Nie mám ho 1024x768x32Bit , dá sa to nejako vrátiť späť??? Smutný


vetsina modu ma uninstall, podivej se tedy po nem ... bohuzel takhle to dopada, kdyz se do toho clovek stoura, gl

uninstal na to určite neexistuje ked je to subor ktory sa kopiruje do FILES.
Ale stačilo ho ručne zmazať a som tam kde som bol od začiatku. Robím tga.Šklebící se
 
letkatriduby.sk
606_Temp
me jede na pozadi programek FRAPS a ten mi uklada screeny v cem chci ;-) (jeste umi delat videa v avi, ukazuje FPS a da se s nim merit vykon jednotlivych nastaveni)
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
BP_Tyrl
Tak teď už alespoň víme, proč Icozv tak laguje.Šklebící se
Ještě jsem objevil nové statické mraky na obloze, ale raději vám neřeknu kde, ještě by vám vyhořeli compy.Vyděšený
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,683,582 návštěv