July 01 2024 18:19:35
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
IL 2 Sturmovik 1946
Joe Hallenbeck
WT_TeeDee napsal:
BP_Tyrl napsal:
A jeden dotaz. Dá se přepínat mezi 4.07 a 4.05?


Ne musíš mít dvě instalace na disku


Co kecas ja mam jen 1946 na disku a bezproblemu prepinam mezi 4.05 a 4.07. Potrebujes si zazalohovat akorat sedm souboru ze 4.05 az toho sest stejnych i ze 4.07ky a pak je jen prepisujes a bezproblemu. Šklebící se
313_FlyBoy
RY-C
 
BP_Tyrl
MK_KaiN napsal:
Vy jste ale oslíci, locale=cs a IL2 1946 běží v češtině,tedy krom brífingu u kampaní.
Šklebící se


Jo a majitelé časké verze 4.05 si ještě zazálohujte složku i18 a budete mít česky i hlášky od serveru a od toho debila za kulometem v zadu.
 
310_cibule
Tak už se mi podařilo přihlásit s verzí 1946 on-line (24.193.201.182, co tu psal Clo-clo).

Dost dlouho mi to nešlo, vždycky mne to vykoplo po té, co jsem se narodil na letišti. Nevím jistě, jestli to s tím souvisí, ale povedlo se to teprve tehdy, když jsem si svojí kopii registroval na stránkách UBI.

Že by Securom úřadoval?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
AH_Kraken
Cibule já myslím že v tom Securomu problém nebude. Já jsem se, hned napoprvé, příhlásil na ten server co píšeš a zkoušel jsem i jiné a nikdy jsem neměl sebemenší problém
 
310_cibule
Tak nevím. Břetis měl podobnej problém. Už ti šlape, Břetisu?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hoper
koukal někdo do toho pdf s údaji o letadlech ?
je to hezké, přínosné (prima věc ztučnění nejdůležitějších budíků), asi by se vyplatilo z toho vycucat důležité parametry do "tabulky", ale ...
ale sem tam u Zer našel údaj, že se kompresor přepíná někdy v 3300m
a to i u A6M a A6M2-21 - který ten kompresor nemají ...

viděl jsem, že je to psané "zjednodušeně", pro x "stejných" letadel to samé, ale nemají tam takovýchhle "překlepů" víc ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Bretis
310_cibule napsal:
Tak nevím. Břetis měl podobnej problém. Už ti šlape, Břetisu?

Zkousel sem se pripojit na CW a tam me to slape bez problemu, leteli sme specialku u Bumika a tam take bez problemu.
Takze mi to slapeŠklebící se
 
1stCL_Fucida
Hoper, to PDF je plné překlepů, co jsem koukal na Fw 190, tak verzi A-8 tam cpou MW50 (což drtivá většina strojů neměla ani v reálu, ani to není v ILovi, kde si to Olegovci vycucali nevím).. no, jednoduše řečeno je to plné bugů a osobně mi to tam z tohohle matoucího důvodu spíš vadí, než že bych to ocenil.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_cibule
Zítra či pozítří má vyjít drobný opravný patch pro 4.07m a pro dedikáč. Alespoň to tvrdí Oleg.

http://forums.ubi...9871026715
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Dá se nějak nastavit hyperlobby, abych mohl přepínat mezi dvěma exe soubory, i.e. PF a IL 2 1946?

A jestli ano, tak jak?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
BP_Tyrl
Pro map tvůrce:
Na Flying legends je FMB Objects Manchuria. Posílal jsem to i na Mission4Today. Snad to došlo.
 
MK_Paja
310_cibule napsal:
Dá se nějak nastavit hyperlobby, abych mohl přepínat mezi dvěma exe soubory, i.e. PF a IL 2 1946?

A jestli ano, tak jak?


1/ spustit HL
2/ disconnect (odpojení)
3/ connect současně s klávesami ctrl+shift
4/ nastavit potřebnou cestu

5/ je to zdlouhavé, bohužel Cool
 
HP_Clo-Clo
BP_Tyrl napsal:
Pro map tvůrce:
Na Flying legends je FMB Objects Manchuria. Posílal jsem to i na Mission4Today. Snad to došlo.


Přidej linky ..... Zamračený
 
http://www.hanackaperot.ic.cz
310_cibule
paja_cz napsal:
310_cibule napsal:
Dá se nějak nastavit hyperlobby, abych mohl přepínat mezi dvěma exe soubory, i.e. PF a IL 2 1946?

A jestli ano, tak jak?


1/ spustit HL
2/ disconnect (odpojení)
3/ connect současně s klávesami ctrl+shift
4/ nastavit potřebnou cestu

5/ je to zdlouhavé, bohužel Cool


Díky, pájo. Jdu to zkusit. Nějakou přechodnou dobu to stejně jinak nepůjde.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
HP_Clo-Clo
310_cibule napsal:

Díky, pájo. Jdu to zkusit. Nějakou přechodnou dobu to stejně jinak nepůjde.


Já bych ti doporučil nainstalovat si ještě "The All-Seeing Eye" - oko, to nastavit pro 4.07 a HL nechat pro 4.05 a nemusíš nic přepínat ... Mrknutí
 
http://www.hanackaperot.ic.cz
HP_Clo-Clo
Pro ty z Vás šťastné, co již vlastníte verzi 4.07 jsem převedl server HP na tuto verzi. Zatím tam jsou původní mapy ze 4.05ky, protože verzi hry 4.07 toužebně očekávám, a nemám to tudíž na čem stvořit. Tak alespoň testujte změny v chování letadel ... Šklebící se
 
http://www.hanackaperot.ic.cz
BP_Tyrl
Linky na FMB Objects 4.07
http://www.flying...downloads/
Na M4T to zatím nedorazilo
 
rudidlo
Joe Hallenbeck napsal:
WT_TeeDee napsal:
BP_Tyrl napsal:
A jeden dotaz. Dá se přepínat mezi 4.07 a 4.05?


Ne musíš mít dvě instalace na disku


Co kecas ja mam jen 1946 na disku a bezproblemu prepinam mezi 4.05 a 4.07. Potrebujes si zazalohovat akorat sedm souboru ze 4.05 az toho sest stejnych i ze 4.07ky a pak je jen prepisujes a bezproblemu. Šklebící se
Můžeš je vypsat?
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
310_cibule
Na Simulation France Magazine je prográmek, který přepíná ze 4.05 na 4.07 a zpět.
http://www.simula...p?op=edito
Nicméně je ve francouzštině.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Tak patch 4.071m + readme už je venku
http://forums.ubi...3231022815

A taky pro dedikáč, Clo-clo Úsměv
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

20-06-2024 20:57
Jsem nevěděl, že 5G bylo už v 70. letech urbanizace. Šklebící se

20-06-2024 20:55
Dneska jsem se dověděl, že za vymírání vrabců mohou 5G síťe. No můj kamarád a přední ornitolog Zdeněk Vermouzek má trochu jiný názor.

17-06-2024 15:06

13-06-2024 22:31
nj, hledání žabiček Šklebící se https://youtu.be/.
..33_oGDEzWd


13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

13-06-2024 16:06
Konspirace o známce od Rainforest Alliance

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

11-06-2024 18:46
On to pak, "Ten, jenž není", až přijde čas, předsedovi spočítá, za ty všechny bludný balvany Šklebící se

11-06-2024 12:29
Souhlasím s obojím. Jsemť duše mělká a pochybovačná Úsměv

35,141,654 návštěv