September 16 2024 22:23:57
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 14

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
monitor 21" IBM
CW_Foxl
Narazil jsem jen tak nahodou na obchod s PC a tam meli pouzite monitory 21" IBM za 4000,- . Mam v planu si ho koupit, nova 21" by stala hromadu penez a takhle velka obrazovka se na ILa urcite hodi, jen se bojim toho ze to brzo odejde...ma pul roku zaruku. Zajimal by me Vas nazor, nez za to vyplacnu 4 papouchy.
Nabizeji je i prez net: http://www.importer.cz/_importer/index.php?akce=detail&id=385&
 
Ucho
Kolega má něco podobně získaného, starého (EIZO) a je celkem spokojenej. Ale asi dost záleží kus od kusu, jestli běžel 8h denně nebo 24h, to ti nikdo neřekne...
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
1stCL_Fucida
Mám repasované Eizo a je perfektní Úsměv. Ber to..
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
XXX_Dazz
No nevím, IBM není EIZO. EIZO je naprostá špička.
 
312_Karl
mam 21" Sony a taky max. spokojenost - zbavovat se ho budu jen kvuli LCDcku

kazdopadne bych doporucil vyzkouset ho predem. Sam jsem si vybiral ze dvou kousku a ten druhy byl trochu mazly.
 
www.312raf.com
AH_Cutora
Mno ja bych byl hodne opatrny.

1) IBM neni v monitorech zadna spicka ani nove. Mam s tim zkusenosti z prace.
2) Tyhle znackove veci si vetsinou porizuji firmy jako architekti, banky, ... kde ty monitory jedou kazdy den minimalne 8 hodin. Po 3 letech je vyradi jako absolutne odvarene a jdou na repas a prodat. Vetsinou monitor po repasu vypada pekne, ale za jak dlouho se zas rozjede? Vi buh.

Oci ma clovek jen jedny. Radsi bych dnes vzal 17'' LCD za radove 9000, nez repas CRT za 4000. Kdyz jsem sel na vejsku, tak jsem z jednoho konce nastupiste v metru jen tak mimochodem precetl ten casovy udaj kdy vlak odjel na druhem konci nastupiste. Dneska jsem z monitoru tak vodvarenej, ze ze 3/4 nastupiste silham a vejram abych to precetl. Ostatni komponenty muzou bejt v PC smejd, ale monitor by mel byt kvalitni.
 
CW_Foxl
Ten chlap v krame mi rikal ze IBM monitory patri mezi nejlepsi a nejkvalitnejsi vubec...To jako kecal??? Jsem na vaskach, monitor jsem v planu kupovat nemel, ale tohle me zaujalo..precjen 21" uz je pekna velikost.
 
Patrikhuhu
AH_Cutora napsal:
Kdyz jsem sel na vejsku, tak jsem z jednoho konce nastupiste v metru jen tak mimochodem precetl ten casovy udaj kdy vlak odjel na druhem konci nastupiste. Dneska jsem z monitoru tak vodvarenej, ze ze 3/4 nastupiste silham a vejram abych to precetl.


Stárneš hochu, stárneš.

Jinak ja mám 22" CRT Mitsubishi a je OK. Do velkejch kvalitních monitorů koukám minimálně 8h denně (pracovní dny) od roku 92 a jsem na tom podobně, ale fakt si myslím, že je to věkem. Nešťastníci co pracovali léta na 14" s 60Hz, tak tam se to projevit muselo.
 
WT_Horrido
Pavoda napsal:
Ten chlap v krame mi rikal ze IBM monitory patri mezi nejlepsi a nejkvalitnejsi vubec...To jako kecal??? Jsem na vaskach, monitor jsem v planu kupovat nemel, ale tohle me zaujalo..precjen 21" uz je pekna velikost.


Zrovna tenhle monitor vychazel v testech bajecne, myslim ze na webu se jeste nejaka recenze najde. Jen je pravda ze je to sazka do loterie, nikdy nevis co ma ten ktery kus za sebou...
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Cmelaci-Bagos
Pavoda napsal:
Ten chlap v krame mi rikal ze IBM monitory patri mezi nejlepsi a nejkvalitnejsi vubec...To jako kecal??? Jsem na vaskach, monitor jsem v planu kupovat nemel, ale tohle me zaujalo..precjen 21" uz je pekna velikost.


A víš vo tom, že je to přes celej stůl Úsměv
 
http://cmelaci.com
Ucho
Cmelaci-Bagos napsal:
A víš vo tom, že je to přes celej stůl Úsměv

...a na stěhování potřebuješ středně velkej jeřáb? :lol: Hmm až mi chcípne moje CTR, tak jedině LCD...
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
1stCL_valhera
Já jsem koupil repasovany monitor pred dvema lety v teto prodejne www.VTDATA.cz za 5 tacu. Mam EIZO 21" a jsem max. spokojeny. :sm14:
 
AH_Cutora
Ona je kvalita a kvalita. Tyhle znackove firmy nestavi na tom, ze by meli absolutne nejlepsi parametry, ale ze maji ty parametry konstantni v case. To znamena, ze si od nich koupis obstojny monitor a on vydrzi dlouhou dobu bez toho ze by se rozjel a maznul. Ze si na nem za pul roku zkratka nezacnes kazit oci. To je ta jejich kvalita. Ne ze ma absolutne spickove parametry obrazu (vernost barev, nezkresleni obrazu a tak). Tim je nehanim, pro praci 8h/denne/5dni v tydnu je tento pristup skutecne dulezity a opravneny a za ty prachy stoji. Ale dneska kdyz se rozhlidnu po kancelari, tak vidim: 2x LCD dell, 1x LCD HP a 1x starsi LCD ADI. Proc asi... Ale nejsme DTP studio ale kancelar kde se programuje, pise ve Wordu, kresli v CATII a UG a pocita ve fluentu. Nepotrebujeme presne kalibrovane barvy a extra rychlou odezvu pro video. Architekti nebo strihaci videa by asi preferovali neco uplne jineho.

Zrovna ten monitor IBM 275 (ale v cernem designu) mam dole v serverovne. Nikdo na nem nedela (velka krava a obraz neni nic spickoveho). Ale i dnes po 3 letech ma stejnej a obstojnej obraz jako na zacatku.

Ale po repasu ....... To znamena ze uz ma hodne za sebou. Sazka do loterie.
 
Rufu
Pokud jsi ochoten ho používat alespoň rok tak do něj jdi.Já mám 21''-Fujitsu/Siemens 21P3 taky repas a jede jak novej a ohledně očí,mám 1280/1024,100hz.Je pravda že je trošku velkej.Obraz je však na CRTčku pravej,není mázlej a odezva žádná.
Ale je pravda že LCD pěkně vypadá a zabírá málo místa+neničí oči.
 
WT_Schmouddle
Já mám po našem felitelovi 21" EIZO FlexScan F77, není už nic moc ale furt lepší než 17" Samsung co jsem měl před tím....a navíc je na cenťák stejně hlubokej jako byla ta 17"...akorat o 10 kg těžší....na Ila a zvlášť s TrackIR to chce CRT, nebo straaašně drahý LCD s minimální odezvou, jinak se to bude při cukání hlavou mazat.

Ty na MFLF byly dost šílený, ale asi nebyly drahý a hlavně byly....Šklebící se
 
www.wtigers.org
CW_Foxl
Tak jsem se byl na nej jeste podivat...ukazali mi ho pekne ze vsech stran a je v poho...Tak jsem to prubnul! Ted uz ho mam tady na stole misto ty malinkaty 17" ...obraz je uplne perfekt, jsem ale zvedav co s nim udela cas. :sm19:
 
LesniHU
AH_Cutora napsal:
Oci ma clovek jen jedny. Radsi bych dnes vzal 17'' LCD za radove 9000, nez repas CRT za 4000.

Ja bych za tech devet vzal CRT. Na ty duchy pri pohybu na LCD se neda koukat, navic nereklamovatelny vadny pixely a totalni lzi ve specifikacich. Tak proc bych si mel kupavat LCD?

U CRT staci pohlidat dot pitch a pixel clock, mirne chyby v geometrii bezny clovek stejne nepozna a alespon mate kvalitni obraz, na ktery se da koukat (vcetne treba pouzitelnych barev).

Tim nechci rict, ze CRT tu budou vecne, ani ze vsichni musi mit stejny nazor jako ja.

Repasu bych se bal, jeden takovej velkej monitor ma kamarad a pri zahrati blbne. Zkusil na nej dat chladici vetracek, ale jen se to zhorsilo.
 
Ucho
LesniHU napsal:
.... Na ty duchy pri pohybu na LCD se neda koukat, navic nereklamovatelny vadny pixely a totalni lzi ve specifikacich. Tak proc bych si mel kupavat LCD?...


A co třeba tohle? http://www.alzaso...?DPG=56457
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
WT_Pedropan
No, já mám jen tohle, a duchy nepozoruju...

http://www.alzaso...d=18843220
Upravil/a WT_Pedropan dne 12-10-2005 16:04
 
http://www.wtigers.org/
WT_Flan
Patrikhuhu napsal:
AH_Cutora napsal:
Kdyz jsem sel na vejsku, tak jsem z jednoho konce nastupiste v metru jen tak mimochodem precetl ten casovy udaj kdy vlak odjel na druhem konci nastupiste. Dneska jsem z monitoru tak vodvarenej, ze ze 3/4 nastupiste silham a vejram abych to precetl.


Stárneš hochu, stárneš.

Jinak ja mám 22" CRT Mitsubishi a je OK. Do velkejch kvalitních monitorů koukám minimálně 8h denně (pracovní dny) od roku 92 a jsem na tom podobně, ale fakt si myslím, že je to věkem. Nešťastníci co pracovali léta na 14" s 60Hz, tak tam se to projevit muselo.


Ti uz nemohou podat svedectvi. Ti skoncili s epilepsii a projevy silenstvi za vraty ruznych ustavu....Nestastnici...
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

29-08-2024 21:30
nová sportovní disciplína Šklebící se https://youtu.be/.
..Y7Ya2IJU4n


09-08-2024 10:21
U příležitosti dnešního dne přeji všem po zbytek roku štěstí jako z Kokury.

08-08-2024 15:00
Dnes je mezinárodní den ženského orgasmu. Tak to nezapomeňte oslavit.

17-07-2024 10:18
Čím víc G, tím víc vrabcocida! Začalo to v 70. letech 1G Šklebící se

20-06-2024 20:57
Jsem nevěděl, že 5G bylo už v 70. letech urbanizace. Šklebící se

35,610,454 návštěv