September 28 2024 02:26:29
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 17

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Wings over Europe
313_Vity
Čauves,určitě všichni znáte tento skvělý server.Poslední dobou se tam snažíme létat,ale bohužel je tam v průměru tak 10 lidí,proto se ptám jestli by někdo z letek nechtěl začít na tomto serveru pravidelně létat.Nemusí to být každý den ale třeba jednou týdně dát pěknou válku :-) podle mě je škoda tenhle super server nechat takhle "chátrat".Mrknutí
 
606_Temp
Jo, my tam lítali pravidelně a snažili se server oživit během posledního půlroku asi 4x. Jenže ve chhvíli kdy tam začnou chodit lidi ten server na dva tři dny padne a pak tam zas nikdo nechodí a pořád dokola Smutný
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
313_Vity
A kdo ma ten server na starost?
 
1stCL_Fucida
Kdysi jsme tam ve volných chvílích létali. Pro letku ale mají význam spíše Online Wars.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
313_Paegas
1stCL_Fucida napsal:
Kdysi jsme tam ve volných chvílích létali. Pro letku ale mají význam spíše Online Wars.


...to máš určitě pravdu, ale pro takové to "volné lítání" to není špatné.
Už tím, že tam roluje plane set, takže mapy, ač pořád stejné, tak pokaždé jine.
A není to až takový kinder server, ikony jen u vlastních a na blízkou vzdálenost a na mapě se taky nevidíš, dobré pro navigaci.
Dle mého si tam jde pěkně zalítat a i něco málo potrénovat v rámci letek. A jako třešínka na dortu staty.

Přešli z5 na čistou 4.09 (pravda občas zapoměli dát pryč letadla z modu, ale to je malá vada na kráse)

Tak proč je znova neoprášit?
 
606_Temp
e své době to byl nejlepší "západní" server. Bohužel pro zájemce jen o západ žádná online war neexistuje Smutný
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
1stCL_Fucida
Mno, dle mého názoru ten server dnes nemá co "extra" nabídnout v porovnání s více zaběhnutými WarClouds (bez modu), nebo Spit vs. 109 (s mody). Nebylo to tam špatné, ale jak jsem psal, jako letku nás zajímají trochu jiné směry.
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 29-03-2010 21:58
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
313_OTTO
Hmmm zajímavý názor fuči, ale stejně je zajímaví, že jako pro letku je pro vás zajímavé lítat AH Mrknutí, kde vaše piloty vídám dost často. A nebylo by lepší si dát dodržky někde, kde se nebudou motat někteří podivní piloti??
Nemyslím tím že by se AH létat neměli, ale ber to jen jako protiargument. Nejedná se o létání na "plný úvazek" ale spíše létání ve volném času, kdy nelítáte jako squadra na nějaké té válce, ale o dobu, kdy má squadra tzv. volnou zábavu.
 
Merten
Ale jo posledně když jsem tam byl jsem otáčel mapy přesným ničením cílů ze stratosféry a moc mě bavilo sledovat spojence o dva km níž Šklebící se.Takže někdy až zase budu mít pc v pořádku tak třeba jo a doufám že si to budou chlapci z UK pořádně hlídat Mrknutí.
 
1stCL_Fucida
Otto: na DF létáme většinou za situace, kdy není na TS dost lidí pro ADW. Často se na DF začíná a pak se přechází právě třeba na ADW. Základní požadavek na DF server v takové situaci je, aby tam bylo dost lidí Úsměv. Nám je celkem jedno, jestli je to západní, nebo východní fronta, hlavně nesmí být přehnaně východní, abychom tam potkávali létající Křečky a tak Šklebící se
AH, ač je to tam obvykle celkem jednoduché létání, mají obrovskou devizu právě v tom, že tam jsou lidé pořád. V tuto chvíli nejsme moc v pozici, kdy bychom dokázali rozlétávat nějaký server.

Spíš jsme otevřeni organizovanějším (veřejnosti uzavřeným) bojům proti jiným letkám. To nás baví a naplňuje obecně. Těch našich pár návštěv, které na DF uděláme, jsou spíše v zanedbáníhodných počtech.
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 30-03-2010 11:25
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
313_OTTO
No a přesně tak je to i u nás akorát místo ADW je to AFW, ale já neřikal že WOE je na fulltime, ale přesně na to co AH, akorát to má staty, západní rolling planeset jinačí pravidla atd.
Za mě je pro mě nejzajímavější ta západní fronta, kde se roluje poměrně vyvážený planeset. Rád si totiž odpořčinu od veškerých východních front ADW AFW nevyjímaje.

Proč teda nelítat na voraz místo AH Woe??? Neni tam dost lidí??? Ale bude, jen tam musí chodit pár lidí standartně, aby se to zase dostalo do povědomí Mrknutí

Jinak doufám, že se povede 123 to co má v plánu, taky bych si rád zalítal tak 2x do měsíce proti organizované jednotce, nejlépe ještě česko-slovenské (případně polské) komunity.
 
606_Temp
Ono WOE bývalo svého času i pekelně těžké. když tam začlo létat pár modrých letek i z ciziny a organizovaně, tak to byli nechutné řeže a to ne masomlejn na jednom místě.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Hokus
Co pak je to AWF?
 
1stCL_Fucida
To víš, my ti to řeknem a ty to pak začneš lítat Úsměv

http://war.by-airforce.com/ Mrknutí

Je to ale cca dva - tři roky za zenitem. Současná aktivita dosahuje přinejlepším 20% té bývalé.


"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hokus
DikyÚsměv
 
313_OTTO
Fuči jojo máš pravdu, ale furt se to lítá a ne málo, ale je fakt, že se zaplňují už jen 1-3 mise, a ne jako kdysi, kdy na HL museli otevřít další sloty Šklebící se
Pro mě to má větší atmosféru než ADW a to i proto, že nějakou tu dobu čekáš nervózní, než se ti rozjede hra a pak čučíš na mapu, s tím, kterej kkt to vlastně zase dělal request. Úsměv

Nicméně i AFW doplácí na mody.
 
1stCL_Fucida
Já mám taky radši AFW, než ADW Úsměv. Nebo spíš měl jsem, než to Bělorusáci zvládli dosti rozmrdat a já si hodil půl roku pauzu od lítání Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_pbarry
313_OTTO napsal:

Nicméně i AFW doplácí na mody.


To bych ani neřek. Ty mody úroveň hry dost podstatně zlepšily. Nepřidávaj letadla, ale funkční smysluplné věci. Spíš je to těžší s tim, že nejsou schopný vytvořit mezinárodní část fóra. Rusáci no.
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
313_OTTO
No Pbarry, moje názory namody asi každej zná, tak to tu už nebudu reflektovat. Nicméně je to jedno, proč se to vylidnilo. Ale s tvorbou fora bych to nespojoval, bo forum tu nebylo tušim ani za dob největší slávy AFW Mrknutí
Nu ale zpět k WOE. Mám návrh, pokud kdokoli z vás či nás či ostatních a tak podobně bude mít chvilku (volno od války) a bude mít chuť si to zaletět dejme si vědět přes lobby nebo jakkoliv jinak. Možná to ani nevyjde, ale za pokus by to mohlo stát Mrknutí
 
1stCL_pbarry
313_OTTO napsal:
No Pbarry, moje názory namody asi každej zná, tak to tu už nebudu reflektovat. Nicméně je to jedno, proč se to vylidnilo. Ale s tvorbou fora bych to nespojoval, bo forum tu nebylo tušim ani za dob největší slávy AFW Mrknutí


Na AFW existovalo fórko od samýho začátku. Hlavně mělo i mezinárodní část, ve které byly každé změny, důvody k nim etc. ohlášeny. Zkrátka tu existoval prostor pro mezinárodní sešlost. To bylo velké plus. Resp. ne plus, ale tehdejší standart Úsměv
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,682,440 návštěv