September 28 2024 00:36:27
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
CSL náborové video
CSL1_Golas
Zdravím vás všechny v novém roce, náš skvělý pilot Stuka nám přes vánoce vyrobil náborové video..... Takže mrkněte a těšíme se na vás v náborové kanceláři Šklebící se

http://www.youtub...gvqLkpQGls


orig ku stažení

http://muj2.edisk....64MB.html


vstup do náborové kanceláře Mrknutí
http://csl.php5.s...?f=2&t=591
 
3IAP_Dryjo
no pekny, jen bych priste vypustil ikony..Mrknutíkdyz uz s nima litate, budiz..ale ve videu ee..
 
CSL1_Golas
Bohuže v tracku už se ikony vypnout nedají, taky jsem to chtěl bez ikon, ale byly to tracky z AH mám pocit a tam ikony jsou...
 
BP_Tyrl
Tak si ty ikony vypněte když natáčíte. Přece střelbu po kouřícím, nebo bourání do padáku zvládnete i bez ikon.
 
3IAP_Dryjo
CVS_Golas napsal:
Bohuže v tracku už se ikony vypnout nedají, taky jsem to chtěl bez ikon, ale byly to tracky z AH mám pocit a tam ikony jsou...

v ilovi se da nastavit vypnuti ikon v nastaveni klaves..me na ahckach sraly tak az dlouho, az sem na to prisel..a vod ty doby je pokoj..Mrknutí
 
310_Gringo
Hezký...Taková propagandička, ale pěknáMrknutí
 
CSL1_Golas
Jistě v Ilovi jdou ikony vypnout tlačítkem, bohužel nás Stuka o svém záměru neinformoval, jen povídal o překvapení po vánocích Úsměv.....
Příště bude lepší a bez ikon......

Pro pana Tyrla: jsem rád že máš dobrou náladu, co se střelby do kouřících letadel týče, včera na AH jsem rozkouřil dva a nechal je letět domu(pokud rozsvítí světla, nebo přímo zamíří domu a ne do bojové oblasti) a někdo mi je sundal a pláču? No nepláču Úsměv Je to hra a ta je o zábavě. Za letku můžu říct, že do padáku nestřílíme ani schválně nevrážíme.... Bohužel nehody se stávají....
 
Jirka
Hrajete Warhammera ?
 
BP_Tyrl
Ještě bych doporučil: Před začátkem nahrávání si zaměřím cíl, přepnu se pohledem jako když zírám do zaměřovače, pak si pohled myší oddálím, čímž dosáhnu efektu, že cíl je vzdálen, nicméně je opticky větší a je dokonce poznat o jaké letadlo se jedná a není to jen vzdálená tečka. Viz třeba video Rhubar u nás na stránkách.
A nakonec jeden záběr bych použil maximálně dvakrát. Jednou ze předu, jednou ze zadu, pak už to každý odhalí a kazí to dojem.
 
CSL1_Golas
Jirka napsal:
Hrajete Warhammera ?


Pokud je to otázka na naší letku, tak nehrajeme Úsměv


Díky BP_Tyrle, konečně konstruktivní kritika Mrknutí
Upravil/a CSL1_Golas dne 07-01-2009 14:12
 
BP_Tyrl
CVS_Golas napsal:
Pro pana Tyrla: jsem rád že máš dobrou náladu, co se střelby do kouřících letadel týče, včera na AH jsem rozkouřil dva a nechal je letět domu(pokud rozsvítí světla, nebo přímo zamíří domu a ne do bojové oblasti) a někdo mi je sundal a pláču? No nepláču Úsměv Je to hra a ta je o zábavě. Za letku můžu říct, že do padáku nestřílíme ani schválně nevrážíme.... Bohužel nehody se stávají....


Zlatá slova. Jsem rád, že vím na kterou autoritu se při příští nehodě odvolat.Šklebící se
 
AH_Enty
CVS_Golas napsal:
Jistě v Ilovi jdou ikony vypnout tlačítkem, bohužel nás Stuka o svém záměru neinformoval, jen povídal o překvapení po vánocích Úsměv.....
Příště bude lepší a bez ikon......

Pro pana Tyrla: jsem rád že máš dobrou náladu, co se střelby do kouřících letadel týče, včera na AH jsem rozkouřil dva a nechal je letět domu(pokud rozsvítí světla, nebo přímo zamíří domu a ne do bojové oblasti) a někdo mi je sundal a pláču? No nepláču Úsměv Je to hra a ta je o zábavě. Za letku můžu říct, že do padáku nestřílíme ani schválně nevrážíme.... Bohužel nehody se stávají....


Trochu mimo - by Tě měli vrátit do éroškoly. Včera jsi svůj FW zastavil až o můj spit. Šklebící se To tak nějak k těm nehodám. Šklebící se
 
CSL1_Golas
njn sorry Ah_enty, čekal jsem, že prolétnu jen plynem a ohněm, cos tam vlastně ještě dělal Úsměv
Omlouvám se, neviděl jsi mě a já se vyjímečně netrefil, trochu to laglo a bylo to....
 
CSL_Stuka
Tak ďakujem za konštruktívnu kritiku...
Chcel by som dodať, že ja nie som filmár. To video je celkovo druhé čo som kedy urobil a chcel som, aby poslúžilo letke ako propagačné. Nechcel som urobiť super bezchybný film Mrknutí
Viete mi videa nenatáčame, to sú tracky z online letov proste sa pripojíme, zapneme nahrávanie a vypneme pred odpojením. Chalani mi poslali tracky vybral som čo sa mi páčilo a zostrihal. Úsměv
Ikony sa určite dajú vypnúť, ale jedna vec je že neviem ako to treba Šklebící se a druhá, že som ani moc nechcel vypínať, nech budúci členovia vidia, že sa nebafkáme offline Úsměv ( resp. Raptorovi to zdvihne aspoň sebavedomie Mrknutí )
Ďalej touto cestou sa chcem poďakovať zostreleným pilotom, za umožnenie vytvorenia tohto videa... dúfam, že ste sa spoznali Pff
 
1stCL_Fucida
Mně se to zdá docela dobré. Sice by to samozřejmě šlo po všech stránkách doladit, ale je tam základní myšlenka obsahující téměř všechno, co bych od náborového videa čekal. Nemít letku, tak by mě dost možná oslovilo.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Wedge
Jako náborový video je to dost fajné kluci!!! V tomto případě můžou jít filmové efekty stranou, páč ty nahradí Váš um a Kocourova škola!!

Tak ať to přitáhne spousta novejch pilotů do Vašich řad.

S!
Upravil/a 1stCL_Wedge dne 07-01-2009 15:01
 
3IAP_Dryjo
1stCL_Fucida napsal:
Mně se to zdá docela dobré. Sice by to samozřejmě šlo po všech stránkách doladit, ale je tam základní myšlenka obsahující téměř všechno, co bych od náborového videa čekal. Nemít letku, tak by mě dost možná oslovilo.

vidis stuko, trochu se snazte a ziskate i fuciduŠklebící se
 
torr
pěkné,výstižné, ale tak nějak bez hudebního doprovodu
co třeba tento náborový klípek pro budoucí piloty Šklebící se
http://uk.youtube...re=related
 
310_Podrs
Jeste Bubiho by mozna mohli ukecat... Vyděšený
 
http://www.310raf.com
CSL_Raptor
Torre, krkání, zvracení a řvaní mi nepřipadá jako muzika a už vůbec ne jako náborový hudební doprovod.Mrknutí
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,682,022 návštěv