October 22 2024 07:32:44
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Combat pilot
magot
Něco se asi hodně nezadařilo s investorama, protože Jason se vydal cestou žebroty přes Patreon. No nakonec proč ne. Asi investory v nějaký okamžik poslal definitivně do prdele ..
Takže teď se to potáhne 10 - 15 let s tím, že to může kterýkoliv den náhle a bez důvodu skončit. Ale takhle vzniklo i KCD, takže žádný strach Šklebící se

novinky - létatelná B-17 + za x let Šalamounovy ostrovy
YouTube Video




pre-alfa
YouTube Video



Upravil/a magot dne 18-10-2024 17:36
 
Tyler Durden
LOL téhle stále dokola se opakující zoufalosti se už dá jenom smát.
Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"
 
310_cibule
Veteran : )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
To je dobře. Já v návaznosti na činy matky Terezy, až bude mráz, koupím bezdomovcům rum Úsměv
 
310_cibule
Tak na ten mi pro ně snad taky ještě zbyde ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Odemkli mi pětiminutovou virtuální prohlídku USS Enterprise. Lahůdkové. Jsem zvědav, jestli ji i zalidní. Třeba v CLoD to má docela atmosféru.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
alfik
magot napsal:

To je dobře. Já v návaznosti na činy matky Terezy, až bude mráz, koupím bezdomovcům rum Úsměv

Bezďák sice nejsem, ale furt netopím... pořád nejde plyn co se tak nějak "zavodnil" Šklebící se
Čumdoráje by se šikl - přijeď i s ním Vyděšený
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
magot
neříkej dvakrát Šklebící se
 
AJaromir
Proč mi ten interface připomíná starého IL2?
 
310_cibule
Protože ho dělá Jason? ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
Jason dělal starého šturma, byl externím dodavatelem IL2 FB 4.07 za Ilyi Ševčenka. Proto mu ten pacifik pořád straší v hlavě.
Devastatora od Jasona (co Ilya nestihl) v 4.09 jsme museli v 3dmaxu (v DT) po něm celého předělávat.
Ještě si pak stěžoval, že jsme v DT vytvořili nové skiny ala 1942. A jeho "1941" skiny vyhodili. Jeho "Gekko" DT nakonec nikdy nedokončilo ani jako AI. Ještě bych ho někde měl mít na disku.
Od té doby sní, že udělá WWII sim z pacifiku..
Upravil/a magot dne 19-10-2024 23:17
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

21-10-2024 20:04
Intel vydal novou aktualizaci mikrokódu.

02-10-2024 14:07
To není dobrá myšlenka. Belzebub každého stáhne do pekel a přes zvolené zástupce i nás obyčejné lidi. Vyděšený

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


35,833,651 návštěv