September 16 2024 22:28:41
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 17

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
MicroProse 2020 info
Timofejic
Tyler Durden napsal:

Jako správný kryptonacista mám mapu severního Atlantiku ze hry v trofejním koutku, spolu s válečnou vlajkou a rytířským křížem železného kříže s dubovou ratolestí a meči které jsem získal za svou kariéru ve službách nacistické Kriegsmarine a Adolfa Hitlera osobně. A na všem jsou přitom hákové kříže všech velikostí. Úsměv
Vůbec o tom nepochybuju.
Za všech okolností zůstávám klaunem. To mě staví na daleko vyšší úroveň než je jakýkoliv politik.
 
Tyler Durden
A na dveřích mé man cave visí válečná vlajka japonského námořnictva.

Ruský imperální koutek musím teprve vybudovat.
Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"
 
Timofejic
Hm, sem nevěděl, že malé skříni na gestapu v Nouvionu se říká man cave.
Za všech okolností zůstávám klaunem. To mě staví na daleko vyšší úroveň než je jakýkoliv politik.
 
alfik
Klíííd hoši.
Od doby kdy Rusko napadlo Ukrajinu (podruhé...) a Bandera se stal národním hrdinou Kolektivního Západu, je fašismus a nacismus v pohodě.
A od doby kdy se komunistický průzkumák dostal až na Hrad je i komunismus frí kůl a inn.
Já to mám (vlajky, mapy, krabice, apod.) sice ve skříni, ale... SH3 je prostě dodnes nej! Úsměv
A hráli jsme v něm i mulťák... to bylo víceméně o pokecu, protože přeplachtit na pozici konvoje trvalo občas i celou noc Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Tyler Durden
Pamatuju chlapka co hrál SH3 v realném čase. Vyplul na plavbu, neholil se, držel hlidky, psal lodní deník, kolem PC mu visely salámy a prostě strávil měsíce na ponorce. Ani nevím jak nakonec dopadl, ale respekt. To už dneska ti mladí nedají páč je to nuda. Šklebící se
Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"
 
magot
A on to hrál ještě někdo jinak? Bez sálámů a voholenej?! To doufám, že ne ...
 
magot
alfik napsal:

Klíííd hoši.
Od doby kdy Rusko napadlo Ukrajinu (podruhé...) a Bandera se stal národním hrdinou Kolektivního Západu, je fašismus a nacismus v pohodě.

Pozor, ono se to už se to na půdě EU řešilo i za časů pro-ruské vlády Janukovyče ten Bandera, oni to porád cpou Zelenskýmu, ale pravda je taková že ukrajincům strašil v hlavě odjakživa a rusákům to bylo tenkrát (2010) víceméně u prdele, páč neztráceli půdu (vliv).
A to ani nezmiňuju rozsáhlé neonacistické hnutí v Moskvě a všeobecně v rusku toho času. Ostatně v německu v 90's to taky "žilo". Jak je to vše v čase relativní ..
https://www.europ...81_EN.html
Problém je že mnohé národy, ne-li všechny, zakládali a vedli psychopati a masoví vrazi a bez nich by ty národy dost možná ani nebyly. Specielně rus má nekončící řadu vrahů v čele státu. Ale nejen on ..
A lidi mají tendence jim stavět sochy, viz. ukrajinci s Banderou a EU, generátor čistého "dobra" neví co s tím má dělat..

tímto ukončuji offtopic a věnujeme se "nadějným" projektům microprose Úsměv
Upravil/a magot dne 19-07-2024 15:09
 
Timofejic
alfik napsal:A hráli jsme v něm i mulťák... to bylo víceméně o pokecu
Jo aha, takže ste jeli taktiku "coordinate attack group". No ale moment, tady něco nesedí, hráli ste si přece na ty Dénicovo buzíky, ne? Ty ale CAG nejeli, ty měli ty svý přihřátý volfpaka přece!

Edit - F my tam vypadlo.
Upravil/a Timofejic dne 19-07-2024 20:42
Za všech okolností zůstávám klaunem. To mě staví na daleko vyšší úroveň než je jakýkoliv politik.
 
Tyler Durden
Timofejic napsal:

alfik napsal:A hráli jsme v něm i mulťák... to bylo víceméně o pokecu
Jo aha, takže ste jeli taktiku "coordinate attack group". No ale moment, tady něco nesedí, hráli ste si přece na ty Dénicovo buzíky, ne? Ty ale CAG nejeli, ty měli ty svý přihřátý volpaka přece!



Make asylums great again!
Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"
 
alfik
Nehráli jsme v reálném čase furt, prostě když byli všichni mimo nějaký boj apod. tak se čas zrychlil. Potíž byl jen v tom, že když někdo byl třeba spatřen, ať už lodí nebo letadlem, nebo dostal depeši, tak ten mod "vyhodil" všechny do 1x času.
Ale už si to zas tak nepamatuju, je to fůra let. Např. si zaboha nemůžu vzpomenout na jméno toho modu... Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Timofejic
alfik napsal:

Nehráli jsme v reálném čase furt, prostě když byli všichni mimo nějaký boj apod. tak se čas zrychlil. Potíž byl jen v tom, že když někdo byl třeba spatřen, ať už lodí nebo letadlem, nebo dostal depeši, tak ten mod "vyhodil" všechny do 1x času.
Ale už si to zas tak nepamatuju, je to fůra let. Např. si zaboha nemůžu vzpomenout na jméno toho modu... Úsměv
O to nejde. Volfpaka si spolu prostě nepovídali. Aspoň ty salámy ste teda doufám baštili plesnivý?
Za všech okolností zůstávám klaunem. To mě staví na daleko vyšší úroveň než je jakýkoliv politik.
 
magot
ale alfík nebyl v 40's na dně atlantiku, hrál hru na pc, nějak se ti ta realita rozpadá... nemáte tam u vás v chlebu námel?
 
Timofejic
magot napsal:nemáte tam u vás v chlebu námel?
My nemáme chleba, pouze námel.
Za všech okolností zůstávám klaunem. To mě staví na daleko vyšší úroveň než je jakýkoliv politik.
 
magot
pak je vše v nejlepším pořádku Úsměv
 
alfik
Timofejic napsal:
O to nejde. Volfpaka si spolu prostě nepovídali. Aspoň ty salámy ste teda doufám baštili plesnivý?

Jojo, a vedle kompu jsme měli palici a vždy, když poblíž vybuchla hlubinná mina, tak jsme se povinně praštili Úsměv
Hele, rozdíl mezi hrou a skutečností je i to, že ve hře můžeš volat "hele vole padni vole sem tě trefil" a nebo taky "netrefil, netrefil..."
No a popřípadě použít magickou formuli F8-F5 Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Timofejic
alfik napsal:
Jojo, a vedle kompu jsme měli palici a vždy, když poblíž vybuchla hlubinná mina, tak jsme se povinně praštili Úsměv
Hele, rozdíl mezi hrou a skutečností je i to, že ve hře můžeš volat "hele vole padni vole sem tě trefil" a nebo taky "netrefil, netrefil..."
No a popřípadě použít magickou formuli F8-F5 Úsměv
No jó, jó, to můžeš. Já jen nabyl dojmu, na základě tohohle:
Tyler Durden napsal:Pamatuju chlapka co hrál SH3 v realném čase. Vyplul na plavbu, neholil se, držel hlidky, psal lodní deník, kolem PC mu visely salámy a prostě strávil měsíce na ponorce. Ani nevím jak nakonec dopadl, ale respekt. To už dneska ti mladí nedají páč je to nuda. Šklebící se

magot napsal:A on to hrál ještě někdo jinak? Bez sálámů a voholenej?! To doufám, že ne ...

že ste nevovali "hele vole padni vole sem tě trefil" a nebo taky "netrefil, netrefil...", ale poctivě ste se mlátili tou palicí. Nakonec, hráli ste si na němce, všichni co si hrajou na němce se přece mlátěj palicí.
Za všech okolností zůstávám klaunem. To mě staví na daleko vyšší úroveň než je jakýkoliv politik.
 
AB1Richard
Ale hovno Timure, pres vanu měli žehlící prkno, na nem PC a když to bouchlo malo, tak tim kladivem jebli do stupačky od topení a osprchovali se.a zaroven tu vanu začali napouštět.
 
310_cibule
Vy si z toho děláte prdel, ale Valhera, blahé paměti, jednou málem ve virtuálním kokpitu opravdu uhořel.

A jindy se poblil jako střelec stuky, když přišel namazanej z hospody na speciálku a éro se s ním při zahájení střemhlavého letu přetočil na záda. No zkuste si padat po zádech při takovém přetížení... Hranice reality a virtuálna se stírají...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
alfik
Pravda, pravda. Příhoda "Já hořím" bude žít na každém srazu až do skonání světa! Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Timofejic
AB1Richard napsal:

Ale hovno Timure, pres vanu měli žehlící prkno, na nem PC a když to bouchlo malo, tak tim kladivem jebli do stupačky od topení a osprchovali se.a zaroven tu vanu začali napouštět.
Když teda jebou do stoupaček a né do svých hlav, proč teda všichni skopčákohravci vypadají jak von Smallhausen po votřesu mozku, chytrolíne?
Za všech okolností zůstávám klaunem. To mě staví na daleko vyšší úroveň než je jakýkoliv politik.
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

29-08-2024 21:30
nová sportovní disciplína Šklebící se https://youtu.be/.
..Y7Ya2IJU4n


09-08-2024 10:21
U příležitosti dnešního dne přeji všem po zbytek roku štěstí jako z Kokury.

08-08-2024 15:00
Dnes je mezinárodní den ženského orgasmu. Tak to nezapomeňte oslavit.

17-07-2024 10:18
Čím víc G, tím víc vrabcocida! Začalo to v 70. letech 1G Šklebící se

20-06-2024 20:57
Jsem nevěděl, že 5G bylo už v 70. letech urbanizace. Šklebící se

35,610,501 návštěv