October 18 2024 12:20:29
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Combat pilot
310_cibule
LesniHU napsal:

Cibule, zakriveni zeměkoule neovlivnuje jen navigaci, ale taky treba to, ze uvidis na horizontu kouř z lodi, co je za horizontem.


Já vím, neber mě tak úplně vážně : ) Mě spíš pobavilo, co všechno nepotřebuješ a co mě by naopak docela bavilo ; ))
Upravil/a 310_cibule dne 08-04-2024 14:20
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Tyler Durden
US aircraft featured: F4F-3, F4F-4, F6F, F4U, SBD, SB2C, TBD, TBF, P38F, P38J, P39D, P40E, P47D, P51D, B17D, B17E, B24J, B25D, B25J, B29A.

Japanese aircraft featured: A6M2, A6M3, A6M5 Zero, D3A Val, D4Y Suisei, B5N Kate, B6N Tenzan, Ki27 Nate, Ki43 Oscar, Ki61 Hien, Ki45 Toryu, Ki84 Hayate, Ki100, Ki21 Sally.

Aces over the Pacific. 1992.

Nebude tam ani třetina těchle letadel, a prej zakřivení zeměkoule... Úsměv
Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"
 
Hot_Dog
Tyler Durden napsal:

US aircraft featured: F4F-3, F4F-4, F6F, F4U, SBD, SB2C, TBD, TBF, P38F, P38J, P39D, P40E, P47D, P51D, B17D, B17E, B24J, B25D, B25J, B29A.

Japanese aircraft featured: A6M2, A6M3, A6M5 Zero, D3A Val, D4Y Suisei, B5N Kate, B6N Tenzan, Ki27 Nate, Ki43 Oscar, Ki61 Hien, Ki45 Toryu, Ki84 Hayate, Ki100, Ki21 Sally.

Aces over the Pacific. 1992.

Nebude tam ani třetina těchle letadel, a prej zakřivení zeměkoule... Úsměv


YouTube Video



i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
saldy
YouTube Video


¨
Ještě se neradujteVyděšený
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
310_cibule
Tyler Durden napsal:

US aircraft featured: F4F-3, F4F-4, F6F, F4U, SBD, SB2C, TBD, TBF, P38F, P38J, P39D, P40E, P47D, P51D, B17D, B17E, B24J, B25D, B25J, B29A.

Japanese aircraft featured: A6M2, A6M3, A6M5 Zero, D3A Val, D4Y Suisei, B5N Kate, B6N Tenzan, Ki27 Nate, Ki43 Oscar, Ki61 Hien, Ki45 Toryu, Ki84 Hayate, Ki100, Ki21 Sally.

Aces over the Pacific. 1992.

Nebude tam ani třetina těchle letadel, a prej zakřivení zeměkoule... Úsměv


Já chci P40E, P47D, P51D, B17D, B17E, B24J, B29A na Enterprise. A jestli je tam nedaj, tak... se na takovej sim můžu klidně vysrat.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Ajvn
A ja chci KI-44, jinak se na to vyseru podruhé.Šklebící se
 
Tyler Durden
Hlavně aby tam bylo dost kokubokanů. Úsměv
Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"
 
AJaromir
Hlavně tomu dementovi Sharkovi nezvyšujte sledovanost.
 
magot
saldy napsal:

YouTube Video


¨
Ještě se neradujteVyděšený

Tyhle videa, to je reálné spiknutí typu blbec k večeři.
Skupinka pošuků, udělala kdysi pár videí aby se bavila nad
tím jak skupina blbců první třídy (low iq) následuje "sofistikovaný" odkaz a další skupinka blbců druhé třídy (hi iq) se jim to snaží rozmluvit.
Důležité je tedy jediné, udržet na videu ten správný poker face.
Nikdy žádný blbec nepoznal proč byl pozván na večeři!! Šklebící se
 
magot
první "in-game" ukázka, ale velmi ranný prototyp
YouTube Video




a už jsem pochopil proč dělají Battle of Midway, bude to "jen" POC (proof of concept) jednoduchý demonstrátor, jestli ta snaha vůbec k něčemu je.
Nebudou se srát s nějakejma rozsáhlejma ostrovama a technikou a kdoví čím. Midway má jen otestovat chování enginu na souši a na moři. Proto ten absurdní obsah.
Je také dost reálné, že po tomto POC už nic dál nebude. Nebo se to uchytí a převálcuje IL2 a DCS ve WWII.

instalace na FS expu
i.imgur.com/VFs2aYo.jpeg
Upravil/a magot dne 22-06-2024 16:21
 
saldy
No tak bravo, jestli toto má být skutečný výsek celé mapy! Ve šturmu bylo toto bojiště rozděleno na 2 části a tak se mnoho bitev nemohlo seriozně realizovat. Zároveň si myslím, že není vhodnější volba než právě tato mapa.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Baron
Jason machroval ze dalsie budu Salamunove ostrovy. Som zvedavy kedy Úsměv I ked ako ho poznam, je to viac nez realne ze budu. Ten chlap dokaze zohnat investora snad aj z Antarktidy. Okrem ineho. No a v USA ma aspon (relativny) klud na pracu. Skoda toho, co nestihol so 777.
Hals - und Beinbruch!
 
magot
Když se to uchytí a bude to výdělečné, tak si myslím, že by Jason časem pokryl celý pacifik, od Pearlu po Okinawu.
Ten bussines model má vymyšlen celkem dobře, nikam nespěchá, když se v některé fázi něco totálně posere a vše zkrachuje, tak jeho samotného se finanční ztráty takřka nedotknou a stále bude s nohama na stole Úsměv
 
Tyler Durden
Takže zase stejný model. Nehotová hra bez hry, která navíc nikdy nebude dodělaná. Super.
Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"
 
310_cibule
To vypadá nadějně. Těším se.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
AJaromir
YouTube Video


 
Alan Grey
i.imgur.com/hn27nsc.jpg
 
http://www.alan-grey-page.cz/
Tyler Durden
Pěkně to obložili matracema. Úsměv
Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"
 
magot
další stránka z červeného deníku
https://forum.com...ment-10465
i.imgur.com/TjwXKi5.jpeg
 
magot
i.imgur.com/94mSLri.jpeg
i.imgur.com/Kjgq7Z7.jpeg
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

02-10-2024 14:07
To není dobrá myšlenka. Belzebub každého stáhne do pekel a přes zvolené zástupce i nás obyčejné lidi. Vyděšený

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

35,813,882 návštěv