October 16 2024 23:34:43
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Poznej ty fotky II
310_cibule
Sakra, to bylo rychlý. Příště zkusím něco těžšího ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Fakt nikdo? Ani podle krytů podvozku a ústí zbraní netipnete typ?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Tyler Durden
Je to Mustang, na drevěných kolečkách se to šoupalo po výrobě.
Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"
 
310_cibule
Jo, řekl bych Mk. III.

Tohle je popisek:

Wooden wheels are attached to a P-51 "Mustang" fighter plane, so it may be moved around the ramp at the Inglewood, California plant of North American Aviation, Incorportated. When it is ready for flight tests, regular landing wheels with rubber tires will be substituted. Foto: Kongresová knihovna
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Tyler Durden
Na tom kole je napsáno "nenafukovat." Úsměv


A je to Mk.IA, má to kanóny v křídle.
Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"
 
310_cibule
Máš pravdu. Apač.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Tyler Durden
Apač neměl kanóny v křídle. Úsměv
Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"
 
310_cibule
Aha, tak asi ne Apač : )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Tyler Durden
Copak je tohle?

i.imgur.com/X5gRLK9.jpg
Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"
 
Timofejic
S-72
Za všech okolností zůstávám klaunem. To mě staví na daleko vyšší úroveň než je jakýkoliv politik.
 
1stCL_Bumik
A nahoře bez!
 
LesniHU
Co je to a jak to souvisi s letectvim?
i.pinimg.com/1200x/d5/4c/35/d54c355b7501bd19fa3506bbd9e7b022.jpg
 
310_cibule
Nevím, jak to souvisí s letectvím, ale řekl bych, že je to v Británii vyrobená (podle nápisů na štítku) hornická karbidka.

P.S. Možná je RAF používala jako naváděcí světla na ranvejích.
Upravil/a 310_cibule dne 25-01-2024 00:39
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hoper
jestli je to ono a Cibule se trefil (zní to věrohodně :), tak si dovolím nahodit tohle (já to nevím, popiska S 79 mi jaksi nesedí...)

nechce-se-zobrazit-tak-link
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Tyler Durden
To je dobrá hádanka Úsměv Je to Savoia-Marchetti, ale ne tak uplně. Je to IAR-79. Rumunama překopaná verze SM.79.


https://i.pinimg....c00866.jpg


https://lh3.googl...usoOdIfUZg
Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"
 
310_cibule
Je to tak. Nebylo to asi špatný éro, stejně jako nebyla špatná jedenaosmdesátka a před ní třicítková řada. Rumuni těch SM vyrobili necelou stovku v různých variantách. Šikovní kluci (a holky : )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Algy
310_cibule napsal:

Je to tak. Nebylo to asi špatný éro, stejně jako nebyla špatná jedenaosmdesátka a před ní třicítková řada. Rumuni těch SM vyrobili necelou stovku v různých variantách. Šikovní kluci (a holky : )


V marci a apríli 1945 lietala na nich 1.grupul bmbardament rumunského letectva z Miškolca a aktívne sa podieľala na náletoch na Hornej Nitre...Prievidza, Handlová, Nemecké Pravno atď...
Letka_13/Algy

www.letka13.sk
 
www.letka13.sk
LesniHU
310_cibule napsal:

Nevím, jak to souvisí s letectvím, ale řekl bych, že je to v Británii vyrobená (podle nápisů na štítku) hornická karbidka.

P.S. Možná je RAF používala jako naváděcí světla na ranvejích.
Hornicka lampa ano, navadeci svetla ne (taky me to napadlo jako prvni...).
 
Ajvn
Že je to kahan mě napadlo ihned.
Ale jak to souvisí s letectvím?
Že by se nějaký pilat dal na havířinu?Úsměv Nebo naopak?
Nebo, že by byly letadla nějak spjaty s nějakým důlním neštěstím?
 
310_cibule
Algy napsal:
V marci a apríli 1945 lietala na nich 1.grupul bmbardament rumunského letectva z Miškolca a aktívne sa podieľala na náletoch na Hornej Nitre...Prievidza, Handlová, Nemecké Pravno atď...


"Postup rumunských jednotek vymezoval koridor Lučenec – Dobšiná, Nitra – Martin, Piešťany – Prostějov, Křižanov – Boskovice až Pelhřimov – Humpolec. Na tomto směru podporoval vojska Rumunský královský letecký sbor zařazený do 5. sovětské letecké armády. Do bojů zasáhlo na 240 rumunských letadel.

Letouny provedly nad územím Protektorátu do 12. května 1945 na 500 bojových vzletů, svrhly na 1 360 tun pum a zničily na 100 strojů nepřítele. Přitom však utrpěly až padesátiprocentní ztráty. Rumunský královský letecký sbor operoval ze základen Miškovec, Tri Duby, Piešťany, Trenčín a Brno."
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

02-10-2024 14:07
To není dobrá myšlenka. Belzebub každého stáhne do pekel a přes zvolené zástupce i nás obyčejné lidi. Vyděšený

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

35,805,711 návštěv