May 15 2024 21:11:12
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 2
AJaromir, magot

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Operace CROSSBOW
311_OTU_HorRIgaN
Jestli se najde někde v rohu hangáru jedna maličká 25tka, tak si ji beru, jen kdyby náááhodou. Díky.
 
Lekk
Georgeu napsal:
změna na 17.6 ? No neblbněte...dyť bude polovina republiky sedět v hospodě a slavit vítěztví fotbalistů.:sm38: To už to radši hoďte na pátek 16.6 ...v devět večer se už snad všichni sejdou z práce.


Tos posral...16.6 letíš Mosquito raid chlape!:lucka2:
Upravil/a Lekk dne 09-06-2006 12:11
 
XXX_Dazz
310_cibule napsal:
Vážení a milí kolegové,

náš starej se na mne tváří poněkud nevrle, že chci nechat naše OTU letět v mitchellech samotný a sám jsem se nacpal do spita. Vypadá, že mám tak trochu průser, neboť roster už je plnej.

Kdybyste náhodou, čistě náhodou někdo měl bé pětadvacítku navíc popř. jste nevěděl, co s tou svojí, rád vám pomohu problém vyřešit.

zn: v nejhorším vyměním jednoho fungl novýho spita za starou votřískanou pětadvacítku.



To by možná bylo jednodušší vyměnit za brusle ne ?
 
310_cibule
Nech si ty fóry, jóóó´.

Hele, Bumíku, co takhle vyhodit čtyři fokáče (stejně na tom nikdo nechce lítat) a přidat ještě čtyři pětadvacítky? To by šlo, ne?
 
1stCL_Pospa
310_cibule napsal:
Nech si ty fóry, jóóó´.

Hele, Bumíku, co takhle vyhodit čtyři fokáče (stejně na tom nikdo nechce lítat) a přidat ještě čtyři pětadvacítky? To by šlo, ne?


Jo a přidej ještě tak šest spitů pro 313 :sm6:
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
Jp-
hele 24 čistokrevnejch stíhaček na straně spojenců a jen 14 luftwafáků? Takle to bude jeden max dva útoky luftwafe a ende nechce te jim aspoň 4 přidat? 24+ 8 bomberů vs 18 stíhaček aby bylo vetší střílení ?
Jo na 4 asi JABO lichtingy sem zapoměl, no stejně by luftwafáci měli mít aspoň vo 4 stroje víc takle spousta pilotů spojenců ani protivníka neuvidí.
Upravil/a Jp- dne 09-06-2006 14:46
 
310_cibule
Neboj, džejpí. Já řeknu klukům, ať mi tě pustěj blíž. Můj zadní střelec se potřebuje dostat na tejden domů a za sundanýho skopčáka prej dávaj vopušťáky.
 
Jp-
310_cibule napsal:
Neboj, džejpí. Já řeknu klukům, ať mi tě pustěj blíž. Můj zadní střelec se potřebuje dostat na tejden domů a za sundanýho skopčáka prej dávaj vopušťáky.

když já letim za spojence a to bys dostal maximálně válečnej soud a kulku do cibule :no:

BTW: celá naše MK banda je samozřejmě schopná a víc než ochotná změnit stranu, kdyby bylo potřeba tak zaletíme klidně za modrý. Sem taky dostal sodu, že letíme za červený "prej takový krámy atd.."
Upravil/a Jp- dne 09-06-2006 15:01
 
Georgeu
VGR_Lekk napsal:
Georgeu napsal:
změna na 17.6 ? No neblbněte...dyť bude polovina republiky sedět v hospodě a slavit vítěztví fotbalistů.:sm38: To už to radši hoďte na pátek 16.6 ...v devět večer se už snad všichni sejdou z práce.


Tos posral...16.6 letíš Mosquito raid chlape!:lucka2:


To jako 16.6 letím sám? A sedmnáctého mi napíšete propustku do hospody?
 
1stCL_Fucida
Jp, tyhle akce nikdy nebyly o likvidaci co největšího množství letadel..pokud si chceš takhle zastřílet, tak bych skoro doporučil nějakej velkej dogfight server. Tyhle mise jsou spíše o celkové atmosféře
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
CR_PETRAS
:yes:
 
http://avionika.webpark.cz
MK_KaiN
Džíp potřebuje ke štěstí targety jakékoliv barvy.:sm14:
 
Lekk
Georgeu napsal:
VGR_Lekk napsal:
Georgeu napsal:
změna na 17.6 ? No neblbněte...dyť bude polovina republiky sedět v hospodě a slavit vítěztví fotbalistů.:sm38: To už to radši hoďte na pátek 16.6 ...v devět večer se už snad všichni sejdou z práce.


Tos posral...16.6 letíš Mosquito raid chlape!:lucka2:


To jako 16.6 letím sám? A sedmnáctého mi napíšete propustku do hospody?


KDYŽ TO PŘEŽIJEŠ..OSOBNĚ TI JI PODEPÍŠU:sm38:
 
VGR_Terp
Stejně prohrajeme:lucka2::lucka2:
 
http://www.virtualgrimreapers.cz/
CR_PETRAS
Stejně vyhrajem !! :lucka2::lucka2:
 
http://avionika.webpark.cz
Sipi
Mnooo.... nie ze by som sa chcel nejak stazovat ale uz je tam 30 spojeneckych stihacov + 8 bombrov vs len 14 LW? Neplanuje sa rozsirit aj modru sekciu?
Upravil/a Sipi dne 12-06-2006 11:01
 
WinteR
Omlouvám se ale musím své ero přenechat jiným zřejmně mi to nevyjde.
 
Jp-
Sipi napsal:
Mnooo.... nie ze by som sa chcel nejak stazovat ale uz je tam 30 spojeneckych stihacov + 8 bombrov vs len 14 LW? Neplanuje sa rozsirit aj modru sekciu?


už sem se ptal, targety prej došly
 
MK_Paja
Jdu do poníka, ptal sem se na MK headquarter, a prej se vejdu. Kromě toho jim chybí pilot s mojí specializací.:sm34:
 
CR_PETRAS
Pajo : Mohl bys upřesnit,co si představuješ pod pojmem "specializace "??? Aby se naše letka držela kdyžtak stranou :confused:

Neměls na mysli náhodou :sm30: ......... Vyděšený
 
http://avionika.webpark.cz
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

34,882,977 návštěv