May 01 2024 23:02:59
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Operace CROSSBOW
Safrik
No mohlo to byt dobry, ale bohuzel B-25 dostaly tezce na prd*l, z duvodu uvedenych vyse. Na pristi podobnou akci by se rozhodne meli do bombarderu hlasit jen bombardovaci piloti (nechci se nikoho dotknout) a pokud poleti dve ruznorode skupiny, jako napriklad BAP + US/RAF chce to rozhodne minimalne jeden treningovej polet a plan akce ne az deset minut pred letem. Jinak zdravim svoje kolegy i nepratele a Bumika ktery to cele pripravil, dekuji. :sm16:

 
GC3_glum
Safriku bohužel problém byl v tom, že příprava před akcí byla nulová. Nevědělo se kdo bude velet bombrům, kdo stihačům. Z brífinku se nedalo poznat kde je fronta, odkud startuje cover a pod. Příště by to chtělo určit velitele skupin s velkým časovým předstihem,aby se spolu mohli domluvit. Jinak z pohledu B25 to až takové fiasko nebylo, při tom prvotním nájezdu jsi byl sestřelen pouze ty, 4 stroje se dovlekli zpět a po přezbrojení startovali znovu. Vedoucí žlutého roje statečně pokračoval a byl zabit až někde nad cílem. Náš cover odvedl dobrou práci, při tom prvním napadení nedovolil modrým aby nás dorazili a díky tomu sme se tam mohli vrátit a opřádně to tam přeorat. Ty čtyři stroje co startovali podruhé se nakonec vrátili všechny, takže sme ztratili pouze dvě posádky.
Z mého pohledu to nebyla typická speciálka, ale spíš takový řízený polet na DF serveru, nicméně atmosféru to rozhodně mělo.
BTW: Ještě k těm nesourodým skupinám, nevidím to tak tragicky při takovýchto specialkách se nám asi nepodaří letět jedna slétaná skupina, tady byl spíš problém v nulové předinvazní přípravě. Opakovaný let s námi letěl někdo ze žlutého roje (myslím že měl nick 310_OTU_Tjurma ale nejsem si jist) a ten s námi letěl naprosto v pohodě ve formaci a bez problému spolupracoval. S!
 
Safrik
Glume, nebylo mysleno jako osocovani nikoho, ale spis jako konstatovani nebo muj zaver k cele akci z pohledu bombra, kdy pri prvnim letu jme byli hodne roztazeni. Takze to dopadlo dobre, no to je super, to jste me kluci bombardovaci udelali velikou radost. S! Vam.
 
GC3_glum
Jasně já to taky tak pochopil, jenom jsem ti chtěl popsat jak to vypadalo dál abys viděl že tvoje sestřelení nebylo úplně zbytečné. Díky tomu že si vázal na sebe nepřátelského stíhače, umožnil si 4 poškozeným strojům dotáhnout se domů a po přezbrojení modrejm tu kůlničku rozebrat. Je to sice nadraka že si z té specky v podstatě nic neměl, ale ta podělaná válka si nevybírá. Prostě semele každého na koho dosáhne. Takže díky a zas někdy na virt. nebi na viděnou (ať už spolu nebo proti sobě).
 
311_Tjurma
3BAP_glum napsal:
BTW: Ještě k těm nesourodým skupinám, nevidím to tak tragicky při takovýchto specialkách se nám asi nepodaří letět jedna slétaná skupina, tady byl spíš problém v nulové předinvazní přípravě. Opakovaný let s námi letěl někdo ze žlutého roje (myslím že měl nick 310_OTU_Tjurma ale nejsem si jist) a ten s námi letěl naprosto v pohodě ve formaci a bez problému spolupracoval. S!


Dekuji Ti nacelniku, ze ses me zastal:sm20:
Je pravda, ze po vzletu jste nam cerveni trochu ulitli a schytali jste to jako prvni. Zluta se dostala nad pobrezi a tam mi safrik hlasil, ze mi hori motor, ten tak vrzal, ze jsem to otocil domu, pac ta americka rach.. teda stroj nechtela moc letet.:sm21: Pak dekuji cervenym, ze na me pockali a spolecne jsme to prezili.
Souhlasim s tim, ze deset minut dopredu se to spatne koordinuje. U Mosquito raid se to domlouvalo dlouho dopredu a bylo znat, ze je vrchni veleni. Tam jsi Safriku letel s nama na A 20 a musis uznat, ze to nebylo spatny. Jinac s Podrsem jsme v 311. bomber squadron a s nicim jinym, nez bombikama nelitame:sm32:
 
Safrik
Tak to jsem tedy osel, ze jsem si nevsiml 311 CZBS, co takhle dat nejakej spolecnej trening v bombrech? Myslim, ze kluci z nasi organizovane-neorganizovane StG by se radi pridali a nakonec muzem prizvat i nekoho z 1stCLDS pro cvicnej utok?
 
311_Tjurma
No ja jsem pro kazdou spatnost a BleskovejPodrs jakbysmet:sm37:
311. zda se zacina s treninkama, minuly tyden jeden probeh a tento se taky neco chysta, uz na dnesek. Pripadne jukni na nase stranky. Jinac napis nebo posli PM a ja bych se urcite zucastnil a ostatni snad taky. Lestim kvery:sm15:
Upravil/a 311_Tjurma dne 19-06-2006 14:51
 
310_Podrs
311_OTU_Tjurma napsal:
No ja jsem pro kazdou spatnost a BleskovejPodrs jakbysmet:sm37:
311. zda se zacina s treninkama, minuly tyden jeden probeh a tento se taky neco chysta, uz na dnesek. Pripadne jukni na nase stranky. Jinac napis nebo posli PM a ja bych se urcite zucastnil a ostatni snad taky. Lestim kvery:sm15:

Tak k tomu se připojuji..:sm2:
 
http://www.310raf.com
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,797,650 návštěv