May 01 2024 19:44:21
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
batoh

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Bitva o Anglii 10.6
Mamutak
CR_PETRAS napsal:
No koukám že těch He 111 moc neletí :rol:

No pokud se nekdo jeste neprida tak ja s talym na nich poletime at mate vubec cemu delat cover:yes:
 
www.czechlions.cz
Mamutak
Hele a proc neni na heinklu napsanej Permon?
 
www.czechlions.cz
Vogel
Ja a Elite Force prijdeme urcite!:sm2:
 
Lekk
Počítej se mnou..mělo by se zadařit.:sm20:
 
WinteR
VGR_Lekk napsal:
Počítej se mnou..mělo by se zadařit.:sm20:


vyborně těším se
 
Rigor Mortis
Uááááááá, já nemám verzi 4.05. Sorry, pokud na ní trváte, tak nemůžu letět.:sm39::sm39::sm39:
tak mi na večer zase zbejvá jen :sm17::sm42:
 
Mamutak
Tak sehnal jsem pilota dalsiho pilota....AH_Vinky a bere si spita VŠklebící se
 
www.czechlions.cz
WinteR
HELE potřeboval bych abych mluvit s Čutorou Ohledně dnešní specialky a toho že servr jede na 4.04
 
Mamutak
Napis mu PM
 
www.czechlions.cz
313_Volume
s největší pravděpodobností mi to dnes vybouchne....srr, přenechávám místo Smutný
 
Mamutak
Tak nezapomente o pul osmy coz uz je sraz na TS AH spec.:sm16:
 
www.czechlions.cz
Kurtis
Mamuťáku, uděláš z této mise nějakej závěr na základě log souboru? Třeba kolik se toho zničilo a o co kdo příšel?
Když už jsem kvůli extrémně opožděnému startu přišel o první poločas fotbalu, tak abych aspoň věděl, jestli to mělo cenu.

Jinak dík za let.
 
WinteR
[img]http://vwings.org/upload/606_WinteR/vysledky.jpg[/img] is not a valid Image.
co udelala Mumutova sebranka na RAF letišti
[img]http://vwings.org/upload/606_WinteR/cel_pohled_na_cíl.jpg[/img] is not a valid Image.
Nálet zničil polovinu města
[img]http://vwings.org/upload/606_WinteR/detail.jpg[/img] is not a valid Image.
a tady je detail že byl zasažen i druhej cíl a to radarové nákladaky.
Upravil/a WinteR dne 10-06-2006 22:07
 
WinteR
No muj let probíhal takhle po vzletu spitu jsem si naroloval a vzletnul se svou skupinou složenou z 606_WinteR,606_EliteForce,606_vogel.poto jsme se rozpojili a 606_Eliteforce bojoval se skupinou spitu.vogel se dostal do vražedné palby 4 Bf-109e a by sestřelen.Já jsem kroužil nad Ostrovem a objevil dvojici letadel po blízkem pruskumu jsem zjisti že to je dvojice He-111tek zautočil jsem na jednu a proděravil nadrže potom jsem byl nucen uniknou palbě dvou 109tek a proto jsem už dále nespatřil co se s nimi stalo udajně byl pilotem te poškozene He-111ky 310_OTU_Mamutak po urputném boji se mi jedna 109ka trefila do motoru a ten začal vynechavat druhí byl to 1stCL_Jamamoto mi střelbou zapalil motor a proto sem vyskočil padákem z opáleninami jsem se snesl do moře kde mě na dighy zajali němci.ač jsem dopadl blízko ostrova němci ovladali La manche a proto mě zajali.606_Eliteforce přistál s nepoškozeným strojem v části Francie na dusledek vyčerpání paliva a byl zajat.

podepsán: S/L 606ky WinteR
 
WinteR
Chtěl bych poděkovat za Příkladnou pomoc při přípravě tétos specialky 310_OTU_Mamutakovi a navrhnout S/L 310ky-Ikarovi aby ho přesunul z OTU do normalní letky.
Upravil/a WinteR dne 10-06-2006 22:24
 
Rigor Mortis
Po bezproblémovém startu jsem se přidal k Mamuťákovi & spol. a doletěl s lehkým zpožděním až nad Anglii. Tam jsem po krátkém zmatku zahodil bomby. Odhoz byl moc krátký (tak 300m od stojánky), protože jsem nedodržel rychlost, co jsem si nastavil do zaměřovače. Ale psychologický efekt se taky počítá (hlavně, že jsem trefil Anglii Úsměv ). Při letu zpět se nic zajímavého nedělo krom mé snahy udržet se ve formaci s dvěma rozkouřenými Heinkly. Přistání podle mne v pořádku, ale hra se rozhodla, že mi alespoň vezme ostruhové kolečko. Každopádně dík za pěknou misi. Příště bych jen ocenil aspoň malinkatý brífing předem abych věděl kde a co mám bombit, mohl se v klidu srovnat stabilizátorem a soustředit se na zaměřovač.
 
310_Ikar
606_WinteR napsal:
Chtěl bych poděkovat za Příkladnou pomoc při přípravě tétos specialky 310_OTU_Mamutakovi a navrhnout S/L 310ky-Ikarovi aby ho přesunul z OTU do normalní letky.


mno, Mamutak je samozrejme jeden z velmi perspektivnich a v boji platnych pilotu 310te sq.. Zaroven bych chtel upozornit ze u nas je OTU soucasti sq. a nepovazujeme ji za nenormalni Šklebící se
Mrknutí
 
www.310raf.com
WinteR
310_Ikar napsal:
606_WinteR napsal:
Chtěl bych poděkovat za Příkladnou pomoc při přípravě tétos specialky 310_OTU_Mamutakovi a navrhnout S/L 310ky-Ikarovi aby ho přesunul z OTU do normalní letky.


mno, Mamutak je samozrejme jeden z velmi perspektivnich a v boji platnych pilotu 310te sq.. Zaroven bych chtel upozornit ze u nas je OTU soucasti sq. a nepovazujeme ji za nenormalni Šklebící se
Mrknutí

pokud vím tak OTU znamená Operační výcviková jednotka
 
310_Ikar
606_WinteR napsal:
310_Ikar napsal:
606_WinteR napsal:
Chtěl bych poděkovat za Příkladnou pomoc při přípravě tétos specialky 310_OTU_Mamutakovi a navrhnout S/L 310ky-Ikarovi aby ho přesunul z OTU do normalní letky.


mno, Mamutak je samozrejme jeden z velmi perspektivnich a v boji platnych pilotu 310te sq.. Zaroven bych chtel upozornit ze u nas je OTU soucasti sq. a nepovazujeme ji za nenormalni Šklebící se
Mrknutí

pokud vím tak OTU znamená Operační výcviková jednotka


ano to je pravda ktera na tom co jsem napsal nic nemeni Mrknutí
 
www.310raf.com
WinteR
310_Ikar napsal:
606_WinteR napsal:
310_Ikar napsal:
606_WinteR napsal:
Chtěl bych poděkovat za Příkladnou pomoc při přípravě tétos specialky 310_OTU_Mamutakovi a navrhnout S/L 310ky-Ikarovi aby ho přesunul z OTU do normalní letky.


mno, Mamutak je samozrejme jeden z velmi perspektivnich a v boji platnych pilotu 310te sq.. Zaroven bych chtel upozornit ze u nas je OTU soucasti sq. a nepovazujeme ji za nenormalni Šklebící se
Mrknutí

pokud vím tak OTU znamená Operační výcviková jednotka


ano to je pravda ktera na tom co jsem napsal nic nemeni Mrknutí


oki samozdřejmě podle mně má mamutak sanci to dotahnout daleko
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,796,554 návštěv