May 01 2024 22:29:14
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 12

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
SPECIÁLKA - DUHOVÁ ENERGIE ver. 4.05m
1stCL_Jamamoto
Hopere, ty jsi něco pil? Nebo ses přecpal geneticky upraveným zrním????
Fuči jen napsal, že to za určitých okolností nepoletí, protože ho to nebude bavit...To jsou ty speciálky povinné, nebo co? Já si také vybírám, jakou poletím, nebo ne. je na tom snad něco špatného?
Příště piš trochu s chladnou hlavou, pls...
 
Hoper
jen ze zdvořilosti k Edimu přesouvám svoji odpověď do míst, kam patří ...
 
1stCL_Jamamoto
Hoper napsal:
jen ze zdvořilosti k Edimu přesouvám svoji odpověď do míst, kam patří ...

no, myslím, že kdybys tu ze zdvořilosti k edimu nerozjížděl flame, udělal bys líp....Mrknutí
 
313_OTU_oblak
no.......

osobně se mi moc líbí atmosféra nočních misí. Třeba se někdy dočkám mise jakou si představuji - He111(hojně) + Ju88(o něco méně...nebylo jich toliko) a briti mají welouše (zapalovač Smutný ) a v počtu normálním také stíhačky na obou stranách (beau, Hurri IIc a Bf110 C-4 (Gčko s defalut výzbrojí)...představa že opravdu by jenom bombardéři znali cíle, hurrouše a beau by je lovily nad anglií Šklebící se a jako intruder při cestě zpět (to samé zase na druhé straně befka..).....jo představy jsou pěkné.

Buďme rádi za každou speciálku. I za LiW. něktří z této kominity dělají něco navíc protože chtějí, tudíž je nenuťme k tomu ať se na to vykašloua neskončíme na DF....
 
1stCL_Jamamoto
Ale ano Oblaku, přesně tak to je...já mám třeba také noční mise celkem rád....někdo jiný zas ne. ale na tom přece není nic špatného.Někdo něco vytvoří, sejdou se tam lidé, které to baví, pořádně si to užijou...a ti, které to nebaví, poletí zase něco jiného...
 
57thMH_Edison
Jak tak na to koukám moc nás zatím není. Pokud bude tak malá ůčast, tak to asi odpískám. Šklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící se
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
310_cibule
Nic nic, žádný pískání, já letím. Teprve teď jsem si toho vlákna všiml. Sry Eddie. Napiš mne někam ke 310., pls.
 
falkon
:sm39:
Ja by som aj letel, ale 10.6. tu asi nebudem :sm39:
 
310_Taly
Předběžně také k 310 do 10.6 je ještě daleko ale snad to vyjde:yes: Včas dám vědět jestli 100% zatím 95%Šklebící se
 
Noram
10.6 je sobota pokud sem se správně podíval takže mě dej někam k RED
 
http://noram.youaremighty.com/
1stCL_Novotny
Moc se omlouvám, ale byl sem odvelen mimo PC. Bohužel desátého nemůžu letět. SORRY!Smutný
 
Sody
Cau vsichni, Edi udelej mi tam nekde mistecko pro moji maličkost :sm4:
 
[url]www.raketovemodely.phorum.cz[/url]
WinteR
Hmm hoši ja bych letěl ale chybí mi 4.05m nechcete mi ho někdo poslat??
 
1stCL_Piscot
Bf-110 v noci?To chci zkusit!Jedno Bf bych prosil pro lvice.Dik!V noci jsem jeste neletel,potrenuji.Vsechno je jednou poprve.Šklebící se
 
313_OTU_oblak
wintere - da se to koupit přes internet Úsměv
 
1stCL_Pospa
Oblaku takže se hlásíš ? Ok dobře dík. Šklebící se
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
Mamutak
Pro me prosim jednu Pe-3Úsměv
 
www.czechlions.cz
57thMH_Edison
Jak to tak vypadá nechám to do neděle, pokud bude takhle nízká účast odpískám to !!!!! Všem přihlášeným zatím DÍKY :no::no::no:
Jinak bych dal náhradní program NOČNÍ BOMBARDOVÁNÍ LONDÝNA NA HE-111 ten počet lidí co je teď by stačil.
Upravil/a 57thMH_Edison dne 31-05-2006 20:04
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
1stCL_Pospa
Já nechci bombardovat Londýn ....no tak bombarďáci šup do Pe2 ..nestydte se ! Mrknutí
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
Mamutak
Ja myslim ze kdyby sla nase 311 tak mas zaplneny dalsi dva roje bombardaku...jenze nevim jestli maj cas.
 
www.czechlions.cz
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,797,471 návštěv