April 23 2024 10:09:03
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 10

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Malý koutek dotázků
1stCL_Novotny
Tak jako tak, je jasné jedno! 3GB fakt stačí. ALE!!!! Opravdu jen na hraně!!
A proč koupit rovnou větší ?? Protože tu zasranou grafiku nekupuješ za malé peníze na pár měsíců!!
Pokud má Fishbed64 pravdu, nechápu že nemá sestavu jako třeba Magot, tomu také vše jede dodnes!! Mrknutí
Koupit něco co je dnes již mimo, je naprosté vyhazování peněz.
 
AJaromir
Modelový gamer podle Steamu: GTX 1060 a čtyřjádrový procesor - aneb předpověď počasí na hráčském IT trhu.
https://games.tis...sor-307458
 
Fishbed64
1stCL_Novotny napsal:

Tak jako tak, je jasné jedno! 3GB fakt stačí. ALE!!!! Opravdu jen na hraně!!
A proč koupit rovnou větší ?? Protože tu zasranou grafiku nekupuješ za malé peníze na pár měsíců!!
Pokud má Fishbed64 pravdu, nechápu že nemá sestavu jako třeba Magot, tomu také vše jede dodnes!! Mrknutí
Koupit něco co je dnes již mimo, je naprosté vyhazování peněz.


Ano s timhle ja souhlasim 3gb je v globalu pro vsechny hry na hrane, a taky doporucuju vzit 6gb GTX1060,ale konkretne pro BOS je porad 3gb vic nez dost a 3gb rozhodne neni zadny omezeni,co se tyce meho HW kterej pouzivam tak to nema cenu resit,ja nejsem beznej uzivatel za posledni rok jsem mel v PC asi 5 ruznejch GPU (tady je prehled z meho 3d marku https://www.3dmark.com/results/fs ) a nakonec je potreba si taky uvedomit kolik ty karty stojej nebo staly,ta 3gb vereze se dala pred nedavnem bezne sehnat za 5400kc, nejlevnejsi 6gb vereze stala okolo 7400kc to je dost zasadni cenovej rozdil,takze pokud nekdo nedosahne penezma na tu 6gb verzi je i ta 3gb karta dobra volba...
 
1stCL_Novotny
Zapomínáš ovšem říct že GTX1060 pouze začíná u nejlevnějších kusů na hranici 5400(5200)Kč. Ale ona také ta 3GB verze končí právě na té 7000 hranici!! Takže i tato cena je hoooooodně zavádějící.
Osobně to beru tak že pod označení 1060 nejít. Pokud je to vázáno na peníze s tím že to je na krátkou dobu (řekněme max rok), je to OK za tu spodní cenovou hranici. Pokud je to na dlouhou dobu, jedině tu 6GB verzi.
V případě koupě z rozumu na dlouho dobu, kdy peníze nejsou tím na prvním místě, nejít pod 1070.
 
Fishbed64
1stCL_Novotny napsal:

Zapomínáš ovšem říct že GTX1060 pouze začíná u nejlevnějších kusů na hranici 5400(5200)Kč. Ale ona také ta 3GB verze končí právě na té 7000 hranici!! Takže i tato cena je hoooooodně zavádějící.
Osobně to beru tak že pod označení 1060 nejít. Pokud je to vázáno na peníze s tím že to je na krátkou dobu (řekněme max rok), je to OK za tu spodní cenovou hranici. Pokud je to na dlouhou dobu, jedině tu 6GB verzi.
V případě koupě z rozumu na dlouho dobu, kdy peníze nejsou tím na prvním místě, nejít pod 1070.


To ano ale 6gb verze taky konci na 8500kc coz uz je docela silenstvi...celkove GTX1060 ma oproti RX kartam velkou vyhodu v tom ze ma TDP jenom 120w takze neni problem ji uchladit vcelku tise s mensim chladicem na tech levnejsich kartach,osobne mam tu Gigabyte ITX verzi ktera slape prekvapive dobre teploty max 72c pri bezne kolem 1600-1700rpm na vetraku...S tim ostatnim rozhodne souhlasim,je to jenom o penezich tazatel by mel sahnout po GTX1060 6gb nebo GTX 1070 pokud bude tolik penez.
 
Zifi
Rozlišení má samořejmě zásadní vliv na využití VRAM
 
RH_Killer
1stCL_SaBot napsal:

Kdybych nepouzival TrackIR, tak se bez VSync taky obejdu.
Jako ono se to da letet i bez nej, ale jsem holt zhyckanej parchant. Zlepseni s VSync tam proste je


Já mám opentrack. Nepozoruju žádnej rozdíl mezi zapnutym a vypnutym VSync. Jinak volba padla na 60 a ne na 70 právě pro ten rozdíl v ceně. Kdo to neřeší, tak tu 70 a má vystaráno.
 
AJaromir
Zifi, má a nemá. Můžeš mít QHD, ale pokud máš textury o rozlišení 2x2px na metr čtverečný, tak je ti to jedno.
 
1stCL_SaBot
Killer napsal:

1stCL_SaBot napsal:

Kdybych nepouzival TrackIR, tak se bez VSync taky obejdu.
Jako ono se to da letet i bez nej, ale jsem holt zhyckanej parchant. Zlepseni s VSync tam proste je


Já mám opentrack. Nepozoruju žádnej rozdíl mezi zapnutym a vypnutym VSync. Jinak volba padla na 60 a ne na 70 právě pro ten rozdíl v ceně. Kdo to neřeší, tak tu 70 a má vystaráno.


no ja sel do 3GB hlavne kvuli naprosto nesmyslne cenove politice nVidie. 6GB stala snad o tri tisice vic.
Bohuzel, jsem nevedel, ze tech 3GB je, rekneme, nedostacujici Úsměv
ale i tak jsem spokojenej Úsměv
Jinak ta 3GB verze je osekana nejen o pamet.
 
olda Olde maly
Já měl na mysli tuto: https://iczc.cz/1..._1/obrazek Momentálně na koupi něspěchám. Jen zjišťuji informace. Takže podobně jako Fuči. Tento rok, jak jsem již avizoval, chci to svoje železo obměnit. Ovšem postupně. První na řadě je procák, základovka, slušný SSD disk a Ramky. Poté Grafárna a nakonec Monitor.
 
olda Olde maly
Tak jsem tedy na dal na radu a koupil monitor s lepším rozlišením 1980x1200. A to tento: https://www.czc.c...j/produkty
 
Hoper
několik dotazů:

1. Typhoon nebo Tempest ??
ed: měl by to být Tempest. Nejprve jsem myslel, že to poznám podle výfuků, ale ty jsou s Typhoonem "stejné". Ale vede mne k tomu vrtule - je vidět dva listy, které svírají pravý úhel - čili čtyřlistá. A tu má primárně Tempest.
Navíc se mi podařilo dohledat autora skenu, kde ji též uvádí jako Tempest "X".
[img]https://ovarek.cz/pic/Dotazy/cojeto1.jpg[/img] is not a valid Image.

2. Typhoon?? (jen dva kanony a divný kužel vrtule)
ed2: stále neznámá. Ale to letadlo je s něčím překryté - buď za ním nebo před ním.
[img]https://ovarek.cz/pic/Dotazy/cojeto2.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a Hoper dne 13-01-2021 22:29
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
AJaromir
Kužel může mást. Je to dáno "rotující" závěrkou kamery. Pokud se nemýlím, tak by letadlo mělo vypadat protáhlejší, než ve skutečnosti je.
https://youtu.be/...
 
magot
tempest MKII?
 
Hoper
II měla vyhřezlý jeden kanon? (taky mne napadl)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_Snakes
Hopere Tempest má jiný půdorys křídla. Typhoon zas větší rozpětí křídel v porovnání s rozpětím VOP.
Upřímně řečeno mi to přijde jako Fw 190 s VOP z Typhoona Úsměv
A nebo ten Tempest Mk.II.

Třeba je to jen nějaká motofontáž
www.311raf.com/images/signature/sigsmall_Snakes.jpg
 
Hans-Assi
Silueta je z FW-190, ale byli si hodně podobní... Ostatní viz Snakes
Možná odstřelil toho Tempesta, který tam byl před tím a atakoval V-1 CoolCoolCool
 
Hoper
že to letadlo má invazní pruhy nevidíte? :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
1stCL_Fucida
Typhoon
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hoper
teď když tak na to koukám - nepřijde vám (já si toho všiml už před tím) že vrtule je lehce mimo kužel?
takže - není ta "vrtule" nějaké další letadlo za tímhle "neznámým"?

ed - pak by to řešilo ten protáhlejší kužel a vrtuli mimo kužel

pak už jen zjistit, jestli odmontovávali dva kanony aby byli rychlejší :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

34,746,132 návštěv