April 28 2024 10:21:30
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Sturzkampfgeschwader SM
GC3_Messik
Jo my vás přivítáme otevřeným gulagem :lol::sm23:
 
gc3normandie.over.cz
1stCL_Fucida
Bumík letí s Fw 190, MinTaur taky.

EDIT: přidat Twistera, Tomcata, Knifea, Ritcheyho, Esquillaxe, BígLa a Farmáře.
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 25-10-2005 16:33
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Jiricek
Rgr. To se ještě uvidí, kdo koho uvítá : ))) Jo ještě počítej buď s Ritchiem nebo Valherou.
Upravil/a 1stCL_Jiricek dne 25-10-2005 16:16
 
1stCL_Jiricek
Velitelé osádek, byly rozeslány briefingy a další materiály (včetně těch hambatých fotek, jak jste minule chtěli). Nastudujte a zničte.

Střelci, očekávám, že poslední hodiny svého života trávíte soustředěným studiem střelby.
 
310_cibule
Já se střelných zbraní bojím. To při tom budu muset po někon střílet?
 
Josef Ruhme
Slyšel jsem dobře, že na ruské straně poletěj samé Čajky? :sm15:
 
1stCL_Jiricek
Po pravdě poletí jen jediné ruské letadlo, a to právě Čajka. Červení jsou nějak na suchu...

Fuči, posílal jsem Ti briefing, kde se píše, že na modré straně letí 8 stíhačů. S těmi, které jsi právě vyjmenoval, a s těmi, kteří se přihlásili na stránkách 1stCL, je vás 13, což je více než 8, což bohužel nepůjde, protože se jedná o coop misi a všechna místa jsou obsazena.
 
1stCL_Jamamoto
Trénuji, trénuji...včera jsem létal jenom chvíli a pak po dlouhé době zpustil CS!:jamamoto:
 
falkon
3IAP_Messik napsal:
Jo my vás přivítáme otevřeným gulagem :lol::sm23:


Nuz neviem neviem... z kapacitnych dvovodou servera sa asi misie nebude moct zocasnit 11 ruskych pilotov... Šklebící se Pochopte, nam to sekat nebude, ani vam to sekat nebude (lebo nebude mat co Šklebící se), vsetci budu spokojny.. no krasne riesenie! Úsměv
 
Josef Ruhme
1stCL_Jiricek napsal:
Po pravdě poletí jen jediné ruské letadlo, a to právě Čajka. Červení jsou nějak na suchu...

Fuči, posílal jsem Ti briefing, kde se píše, že na modré straně letí 8 stíhačů. S těmi, které jsi právě vyjmenoval, a s těmi, kteří se přihlásili na stránkách 1stCL, je vás 13, což je více než 8, což bohužel nepůjde, protože se jedná o coop misi a všechna místa jsou obsazena.


Jiříčku, Fuči neumí počítat do deseti. Až od deseti a výše to ovládá. Mrknutí
 
jofe
Tak už sa to blíži!
:sm40:
http://jofe.webzd..._kursk.htm
Upravil/a jofe dne 25-10-2005 20:07
 
1stCL_Jiricek
Tak to máme za sebou. Tedy se můžeme plnou silou vrhnout na tresty : ))

Děkuju našim střelcům. Překvapili mě svou profesionalitou v kritických okamžicích, která významně přispěla k úspěchu náletu i obrany. Snad jim bylo dostatečnou odměnou, že si všichni vychutnali let až do konce.

Pokud jde o piloty, zkusili jsme si "ostré" podmínky. Neudělali jsme žádnou zásadní chybu, zato velké množství malých. Část byla dána nervozitou, část nenatrénovaností, část nepozorností. Poděkovat ale musím za urputnou snahu všech a krásnou atmosféru během letu. Plody našeho úsilí jaly se dráti na svět : ))

Uvědomme si ale, že jsme nepřežili díky našemu kvalitnímu chování ve vzduchu, ale díky neuvěřitelnému štěstí, smůle a nedorozumnění na té či oné bojující straně. Ale takový už je život Stuky - nelidským úsilím zvýšit své šance o 1 % a o zbytek se modlit.
 
313_OTU_oblak
Ah, Jamamoto trénoval reflexy a mušku na headon Úsměv

jiříčku - nedělej si iluze. Odvedli jste kus dobré práce Úsměv
Upravil/a 313_OTU_oblak dne 26-10-2005 14:49
 
310_Ikar
.....co bych sem tak napsal....????......asi si pujdu pustit video....
 
www.310raf.com
1stCL_Jiricek
Pánové, mám vás všechny moc rád, jak jistě chápete podle množsvtí navoněných růžových dopisů, které vám posílám, ale když už nám tu do vlákna StG SM píšete OT, tak ať se aspoň zasmějeme nebo ať tam jsou odkazy na nějaké příjemné slečny. Díky

: ))))
 
310_Ikar
1stCL_Jiricek napsal:
Pánové, mám vás všechny moc rád, jak jistě chápete podle množsvtí navoněných růžových dopisů, které vám posílám, ale když už nám tu do vlákna StG SM píšete OT, tak ať se aspoň zasmějeme nebo ať tam jsou odkazy na nějaké příjemné slečny. Díky

: ))))


no jestli to je na me, tak to vubec neni OT !!!!
 
www.310raf.com
Miroo
Nerád by som sa opakoval v reporte na akciu v utorok bola to dosť nervozita opakovať štart na tri x preto tie klapky bolo to super, ale chcel by som odkázať strelcom " nešetriťe náboje" máte ich dosť a lepšie jedno zostrelené ako 5 pokropených. Niekto tam povedal, že máte streliva na 28 sekúnd to sú 4 nálety po 7 sekúnd "ono to tak blbo vyzerá sekúnd keď to se oddelím tak si ani nechcem domyslieť čo stoho ostane", ale myslím si, že ten prelet kedy máte čas strieľať je podstatne kradší, takže len sa nebáť a valiť to do nich! Report nebudem písať, Valhera to urobil za mňa skoro všetko bola pravda, až na tie sáčky , to som mu ja robíjal na hlave lebo som sa nudil a Jirícek nezničil psý útulek, ale Soviecky bordel čo málo za následok značný demoralizujúci účinok na sovietske vojská . Bol by som to napísal do reportu, ale som to nenašiel. S pozdravom Všetci sú blbí len ja som Ruský tank Váš, ale to už viete.:sm16:
Upravil/a Miroo dne 27-10-2005 23:10
 
1stCL_Jiricek
A ako že pán letec Miroo möže ve 22.55 písať také tuna one žblepte a nie je na tréninku ???

Příští řádný trénink je ve čtvrtek 3.11. ve 20.30. Vedle toho byl vyhlášen mimořádný trénink na úterý 1.11. ve 20.30 zaměřený na pilotáž He111. Prosím, nacvičte si v offline výškové bombardování. Pokud někdo neumí trefit, nechť se to naučí. Pokud někdo netuší, jak se zaměřovačem pracovat, nechť se mi ozve na PM.

Pro neznalé, zapomětlivé, nové a pro Miraa: sraz na TS CL, kanál StG.
Upravil/a 1stCL_Jiricek dne 28-10-2005 13:24
 
1stCL_Jamamoto
IJG1_Miroo napsal:
Nerád by som sa opakoval v reporte na akciu v utorok bola to dosť nervozita opakovať štart na tri x preto tie klapky bolo to super, ale chcel by som odkázať strelcom " nešetriťe náboje" máte ich dosť a lepšie jedno zostrelené ako 5 pokropených. Niekto tam povedal, že máte streliva na 28 sekúnd to sú 4 nálety po 7 sekúnd "ono to tak blbo vyzerá sekúnd keď to se oddelím tak si ani nechcem domyslieť čo stoho ostane", ale myslím si, že ten prelet kedy máte čas strieľať je podstatne kradší, takže len sa nebáť a valiť to do nich! Report nebudem písať, Valhera to urobil za mňa skoro všetko bola pravda, až na tie sáčky , to som mu ja robíjal na hlave lebo som sa nudil a Jirícek nezničil psý útulek, ale Soviecky bordel čo málo za následok značný demoralizujúci účinok na sovietske vojská . Bol by som to napísal do reportu, ale som to nenašiel. S pozdravom Všetci sú blbí len ja som Ruský tank Váš, ale to už viete.:sm16:



Noo...nechtěl bych flamovat, ale ten rozzuřený jezevčík, který nám proletěl kolem mého střeliště a pak ještě chvíli visel zakousnutý do výškovky, potvrzuje spíše Valherovu verzi...:jamamoto:
 
Miroo
A jé je tréning. :sm19:
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,773,285 návštěv