May 01 2024 23:13:36
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 1
toci

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
30.4. - Noční nálet 311sq - podruhé
Mamutak
AH_Enty napsal:
mamutak napsal:
Jirka EAF310 napsal:
EAF310 Jirka a Jimik se omlovají z dnešní akce.


No super, takze to vypada ze z bily letky sem zustal sam, protoze O"raily mi ted napsal ze nepoleti:sm14:


Jsi přemístěn do černé letky.

Šklebící seDiky
 
www.czechlions.cz
1stCL_Fucida
Tak mise běží Úsměv

IP: 147.32.120.253:21002
heslo: specialka

"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_VLK
Pánové dík za polet Cool.Něco jsem viděl,trochu si zastřílel,nic jsem nesundal a hlavně jsem živej Šklebící se a pro Ty co dopadly malinko hůře tu máme :sm27:
Brou noc
 
3BAP_Bugs
Vďaka za polet a fajn atmosferu. Prvá špecialka, ktorú som odlietal až do konca, ba aj niečo trafil a dokonca aj pristál.:sm12: Dík a dobrú.
 
http://3iap.org
AH_Watson
Díky všem, dnes to pro mne skončilo rychle, S! Horstovi.
 
3BAP_Razo
Díky AH_Enty za dnešní akci:sm20:. Tyto noční mají specifickou atmosféru. Takovou.....
Asi to chce zažít na vlastní kůži.Vyděšený

Jinak trochu jsme se ztráceli a nacházeli a u cíle byly mraky, nálet jsem opakoval 4x a nakonec jsem zhasnul světlomet. Neměl na mě svítit mrcha. Šklebící se
Nikdo ze stíhačů mě nenašel a přistál jsem. Teda mimo dráhu, ale Welouš bez poškození, takže dobrý.:sm38:
 
http://3iap.4fan.cz
Patrikhuhu
AH_Watson napsal:
Díky všem, dnes to pro mne skončilo rychle, S! Horstovi.


Vsak si mi dal predtim tecku mezi oci, takze S!...
 
AH_James_Gastowski
Taky dík za polet, viděl jsem za letu spoustu Němců, ale oni naštěstí ne mě a Entyho. Našli jsme cíl a odbombardovali. 9 autíček už zítra ráno nepůjde nastartovat Šklebící se
Při zpáteční cestě jsem letěl ve výšce 7,5km a snažil se upoutat pozornost kondenzační stopou, ale nikdo si jí asi nevšiml, takže jsem v klidu přistál zase doma v Anglii na East Wrethamu. Mrknutí
 
xHorst
AH_Watson napsal:
Díky všem, dnes to pro mne skončilo rychle, S! Horstovi.


Sorry! Ale zabil jsi mi kamarada! :sm45:
Šklebící seŠklebící seŠklebící se

Diky vsem zucastnenym!
Bylo to trochu chaoticke ale dobre!

S! Vsem
Upravil/a xHorst dne 01-05-2006 05:20
[img]http://i74.photobucket.com/albums/i255/xHorst/Avatar/founder_gold_en_zps81618c02.png[/img] is not a valid Image.
40.StL_Horst
 
Sody
Cau, tak misi jsem si vychutnal co to slo, vzhledem k napadaní nocního stíhace jsem musel s Wellousem sklesat hned na zacatku do mraku a tam jsem uz zustal, cil jsem trefil ( nepratelske auto ), ikdyz me tam trochu pocuchal flak, a cesta zpet v klidu, pristani trochu divoke jak kdyby tam funel vitr ale mise splnena Dik za dobrej POLET:sm16:
 
[url]www.raketovemodely.phorum.cz[/url]
310_Taly
Nazdárek, tak i mě se povedlo tu misi zvládnout téměř bez chybky občas se tedy stala :-)))) i jsem zasáhl no měl jsem v tom zmatek páč jsem nakonec startoval z jinýho letiště a na jiný cíl takže jsem si nepamatoval kurzy atd. To vše že se k nám přidali Mamuták a Ikar hiiii Ale sám bych to líp nezvládl díky kluci za vedení (sestu zpět za Ikarem tak jsem si připadal jak v nějaké lince ČSA prostě vyhlídkaÚsměv ) díky Enty skvělá mise příště letím zas(snad pozbírám zkušenosti trochu) a VŠEM ZA SKVĚLÝ POLETŠklebící se
 
3BAP_Kubrt
Fakt pěkné, dokonce jsme téměř udrželi formaci, až nad cílem jsme se roztrhli (letka RED = 3.BAP) a šli bombardovat každý z jiného směru. Ovšem největší LAMA jsem já, protože jsem si omylem nevzal 100% ale jen 25% paliva, takže při finálním přiblížení k cíli (konečně mimo mraky) mi došlo palivo a já se zřítil ve vývrtce :sm50:
Atmosféra super.
 
Mungo
U nas spociatku vsetko v poriadku, po starte mali letiet Fido a Vitman spolu, ja som sa rozhodol letiet sam, nech nocni lovci nemaju nahodou tak tucne susto pohromade. Zial kusok pred prvym otocnym bodom som bol odvolany spat na zakladnu pre technicke problemy (Transfering mission Naštvaný ). Tak som startoval znovu, let k 1 bez problemov. Akurat na ciel som otocil trochu skor, takze moj naletovy kurz bol trochu bokom. Pocas navigacie som to zistil, ale uz som nestihol urobit opravu kurzu a nastavit zameriavac, tak som ciel preletel a bombardoval po obrate o 180 stupnov.

Priblizenie a nalet boli bezproblemove. Ciel uz bol dost rozbombardovany, ale zrejme pri utokoch priamo z kurzu, lebo na opacnej strane bola nedotknuta cast arealu, co som zistil pri prvom prelete. Zameral som sa na nu, kriz zameriavaca bol perfektne stabilny. Po odhode som na plny plyn zdrhal hore, lebo flak zacal doslova besniet. 5000 a slusny odstup od ciela moc nestacili. Zadny strelec hlasil zasahy v cieli (konecne skore 225 bodov).

Zvysok letu bol dobou priam pozitkarskeho vychutnavania navigacie, porovnavania mapy a okolia. Oneskoreny start ma zrejme uchranili od otravnych supov, a tak okrem flaku to bol takmer cvicny let.

Pristatie: No ako s bettynou a jej uzasnymi premenami vyvazenia a drzanim kurzu. Na drahu som dosadal s plne vykopnutym pravym pedalom a stale v miernom sklze, ale bez ujmy na zdravi.

Super polet, zas niekedy nabuduce.
Ozaj: Nepojdeme niekedy bombit s TB-3? Je sice sialene pomala, ale ten naklad :sm12:
 
1stCL_Fucida
já viděl celou dobu kulové a vlastně jsem si ani nevystřelil..hoši od světlometů byli jako obvykle vožralí a protiletadloví dělostřelci tam asi nebyli vůbec Úsměv. Ale jako noční polet v Bf 110 G-2 to bylo pěkné Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Mamutak
1stCL_Fucida napsal:
já viděl celou dobu kulové a vlastně jsem si ani nevystřelil..hoši od světlometů byli jako obvykle vožralí a protiletadloví dělostřelci tam asi nebyli vůbec Úsměv. Ale jako noční polet v Bf 110 G-2 to bylo pěkné Úsměv

Co to povidas? Na me sis prece vystrelil! Jinak diky vsem za poletCool
 
www.czechlions.cz
1stCL_Fucida
mamutak napsal:
1stCL_Fucida napsal:
já viděl celou dobu kulové a vlastně jsem si ani nevystřelil..hoši od světlometů byli jako obvykle vožralí a protiletadloví dělostřelci tam asi nebyli vůbec Úsměv. Ale jako noční polet v Bf 110 G-2 to bylo pěkné Úsměv

Co to povidas? Na me sis prece vystrelil! Jinak diky vsem za poletCool


Jo..na tebe jo..ale to bylo takové nečestné a nesportovní Úsměv. To mi tě bylo víc líto, než kdybych si tě sám našel a nenápadně sestřelil Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_Ikar
taky prihodim:

Nase skupina (ja, Taly, HorRIgaN, Mamutak) bez problemu ve formaci odtartovala a nasadila primo po vzletu na kurs k otocnemu bodu. Vzdalenost byla dostacujici na stoupani primym letem. Cca po 50ti km jsme se dostali do letove hladiny 4200m kterou jsme drzeli. Nad otocnym bodem Ouisterham jsme nasadili kusr na Gace a pri tom sklesali do hladiny 4000m rychlost jsme udrzovali ustalenou na 300km/h. Bohuzel se u dvou stroju (Mamutak a HoRIgaN) projevily zavady na motoru a oba zacali trochu ztracet. Dalsi problem nastal diky nahle zmene pocasi kdy proti predpovedi jsme narazili na silne proudeni ktere nas silnym snosem znacne odchylilo od trasy na cil. Navigator vedouciho stroje vsak brzy zjistil odchylku a provedli jsme upravu kursu. Nad cilem vsak v momente naletu byla znacna oblacnost a nebylo mozne cil spolehlive zamerit (z pozemni pripravy jsme meli informace ze v blizkosti cile je divci internatni skola a klaster!!! po kratke rozvaze jsem se rozhodli neotacet nad nahradni cil, ale preletet cilovou oblast a po cca 30ti km velikym obloukem naletet Gace znovu. To jsme jiz byli pouze ja a Taly (ktereho stroj nezradil a drzel tesnou formaci) Tentokrat byla nad cilem oblacnost roztrhana a po vytecnem navedeni bombometcikem vedouciho stroje jsme oba odhodily sve pozdravy risskemu prumyslu. Taly odhazoval v tesne formaci na povel vedouciho stroje a oba jsme zasahli presne. Po odhozu jsem upravili mirne kurs smer Carentan. Minuli horici Falaise a upalovali domu. Nastesti jsme nepotkali zadneho fricka a po vcelku poklidne ceste jsme i stastne sedli na domovskem letisti. po cca 15ti minutach po nas dosedl i HoRIgaN ktereho na "finale" zradil motor definitivne a podrovnani bylo trochu hrubsi .-) ale odnesla to pouze jedna vrtule. Bohuzel, Mamutak ktery se take vracel osamocene naladil spatne radio pri radiokorespondenci a nemci zachitili jeho informace o pozici urcene pro nase zachranare. Zachycene informace se mu staly osudnymi pote co nemci z ridiciho strediska na nej spolehlive navedli nocni stihace! Zachytili jsme poze volani o pomoc a hlaseni o opusteni stroje... Dalsi osud je neznamy.

dekuji tvurcum a clenum me skupiny a zejmena Talymu, ktery se drzel celou cestu i pres castecne potize ktere nam zpusobila priroda v perfektni formaci!

S! 310_ Ikar


310raf.com/images/nocni_nalet_311/1.jpg
start
310raf.com/images/nocni_nalet_311/2.jpg
sakra!
310raf.com/images/nocni_nalet_311/3.jpg
tak ted!!!
310raf.com/images/nocni_nalet_311/4.jpg
bombs away!
310raf.com/images/nocni_nalet_311/5.jpg
zasah!!!
310raf.com/images/nocni_nalet_311/6.jpg
finale
310raf.com/images/nocni_nalet_311/7.jpg
sedime
310raf.com/images/nocni_nalet_311/8.jpg
end of mission
Upravil/a 310_Ikar dne 01-05-2006 19:19
 
www.310raf.com
Mamutak
mno tak nejak to bylo:sm6:
 
www.czechlions.cz
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,797,701 návštěv