May 19 2024 15:50:13
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
TrackIr 4 PRO
ECL_Matoni
Všem přeji krásné, slunné poledne,
je to neuvěřitelné, ale podařilo se mě našetřit něco tvrdé koruny, a rád bych je chtěl utratil za tuto báječnou věc, kterou již z vás většina má.
V současné době je nabízen tento model.


Rád bych věděl jestli ho někdo z vás má a jak je sním spokojen ? Popřípadě jaký je nejlepší model ? A další otázka by byla od koho by bylo nejlépe ho objednat ? Mám tím na mysli seriozní jednání prodávajícího. ( již jedna špatná zkušenost ).

Děkuji Vám za vaše reakce na můj dotaz.
 
313_OTU_oblak
mam starsi model a jsem spokojen Úsměv))
 
310_cibule
Je to to nejlepší, co můžeš koupit. Až si TrackIR pořídíš, nebudeš chtít létat s ničím jiným.

Nejlépe je to objednat přímo do výrobce (máš-li platební kartu). http://www.edimen...

V rámci USA (kdyby ti to někdo přivezl) by tě to vyšlo o třetinu levněji. Budeš-li to chtít poslat domů, přijde ti to z Londýna. Spolehlivě a chlup levněji, než kdybys to objednával přes českého dodavatele.
 
313_Volume
já o tom taky začínám uvažovat..sice nelítám nijak extrémně moc, ale občas je přehmatávání dost problém a při max přiblížení je dost mrtvých úhlů....

jak to zatěžuje mašinu?
peněženku dost, ale co...

rád bych si to ale nejprve vyzkoušel...oblaku, nebudeš to tahat sebou na asfalt fest? je to za měsíc, pak bych se případně rozhoupal
 
313_OTU_oblak
tahat to sebou nebudu, ale v případě zájmu doma předvedu....btw. možná to někdo doveze přímo na fest...
 
WT_Flan
Masinu to moc nezatezuje, vazi to par gramu...Šklebící se

Jakmile to jednou poridis, uz nikdy nebudes chtit jinak. Proti vycvachtanym HATum a kreci v palci je tu TrackIR !!! Úsměv Porid to.
V Cechach znam akorat highinthesky kdo to prodava a na rozdil od jinych jsem doposud mel na tohodle dodavatele stesti. Nebyl problem. Mas-li moznost ze zahranici, ber to ze zahranici.
 
313_OTU_oblak
jojo...řeknu to jinak. mohl jsem to posoudit i z jiné stránky. po prvních letech jsem to schoval do šuplíku s tím že jsem kokot že jsem za to vyhodil tolik peněz. Ale nedalo mi to a vytrpěl to na začátku....chce to cvik, najít optimální umístění (já to mám například vlevo od monitoru - asi vám to přijde divné.....) ale zvykneš si a rozhlížení je velmi rychlé, parádní a hlavně to děláš hlavou, takže než na palec na hatu se soustředíš na rozhlížení...
mno, už rok šetřím na pedály Úsměv....a myslím že s nima to bude zas někde jinde Úsměv
 
ECL_Matoni
Děkuji vám za rekce. V současné době jsem našel asi tři prodejce, kteří to prodávají za stejnou cenu, se stejnou dodací lhůtou.Stačí si jen vybrat.

Ze zahraničí raději ne , ještě dodnes nemám licenční klíč (červen 2005) na iuVCR. (mimochodem velmi dobrý program na grabování s televize.)

Našel jsem tyto prodejce:

Fun Store
Game Zone Shop
Gameexpres

je rozhodnuto, ještě vybrat prodejce.:sm54:
Upravil/a ECL_Matoni dne 08-04-2006 16:39
 
LWolf
Ahoj,
po dlouhem rozmysleni, nekolikerem shlednuti videa z IL2 (a mnohem delsim stradani penez), jsem dospel k nazoru, ze tohle chci Úsměv

Zajimalo by me:
Jak velkej pokles FPS v Ilovi jste zaznamenali pri pouzivani tehle vecicky?

Sice tahle otazka padla uz o par prispevku vyse, ale odpoved na ni me az tak neuspokojila :lol:

LW
 
WT_Horrido
Zadny pokles fps se nedostavil.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Mikkey
Pouzivam uz dlhsie ale ziadny podles fps som nepostrehol.
 
Lekk
Jak uvedli jiní..úbytek fps tam není žádnej..jelikož to nahrazuje rozhlížení myší..tj běžně implementovaná funkce v ILovi. Naopak...osvobodí to ruce a zpřesní práci s kniplem. Co se týče fps...po nainstalování nových (posledních) ovladačů od Nvidie..jsem zaznamenal nárůst min o 18 fps...doporučuju. :tup:.. http://www.nvidia...91.31.html
 
BP_Tyrl
Jak si na to jednou zvykneš, tak jsi bez něj jako slepej. O 90% ti to zvýší šanci neztratit protivníka z dohledu a to i ne detailní přiblížení. Všechny ty odkazy co jsi našel je jeden a ten samej kvelb. Se sídlem na Sokolský, kde nikdy nikdo není. Takže trochu problém s reklamací. A u p. Krouzy na Highinthesky. Jsou dodací lhůty na TR4 3-6 měsíců. Ostatní zboží dodává celkem bryskně. Ale tady asi čeká až se mu sejde dostatek objednávek. Takže asi nejlepší cesta je obrátit se na Letku 13. Tam je dodací lhůta maximálně 14 dní.

http://www.letka13.sk/forum/viewtopic.php?t=1793&postdays=0&postorder=asc&start=45
 
XXX_Dazz
VGR_Lekk napsal:
Jak uvedli jiní..úbytek fps tam není žádnej..jelikož to nahrazuje rozhlížení myší..tj běžně implementovaná funkce v ILovi. Naopak...osvobodí to ruce a zpřesní práci s kniplem. Co se týče fps...po nainstalování nových (posledních) ovladačů od Nvidie..jsem zaznamenal nárůst min o 18 fps...doporučuju. :tup:.. http://www.nvidia...91.31.html


18 fps, po nových ovladačích tomu se dá těžko uvěřit :tongue:. To by byla taková malá revoluce, na jaké to je grafice ?
 
57MH_Zvire
3IAP_Dazz napsal:
VGR_Lekk napsal:
Jak uvedli jiní..úbytek fps tam není žádnej..jelikož to nahrazuje rozhlížení myší..tj běžně implementovaná funkce v ILovi. Naopak...osvobodí to ruce a zpřesní práci s kniplem. Co se týče fps...po nainstalování nových (posledních) ovladačů od Nvidie..jsem zaznamenal nárůst min o 18 fps...doporučuju. :tup:.. http://www.nvidia...91.31.html


18 fps, po nových ovladačích tomu se dá těžko uvěřit :tongue:. To by byla taková malá revoluce, na jaké to je grafice ?


Třeba zapoměl napsat, že nové ovladače instaloval kvůli nové grafice. Šklebící se



Každopádně co se TIR týče, tak neznám lepší věc a stačilo na to pár hodin letu a troška nastavování. S HATem jsem byl docela hodně dobrej, co se sledování týče, ale s TIR je to špička a hlavně se mi líbí, že je to přirozený pohyb hlavy. Když se chci podívat do prava, tak se do prava podívám a obraz se taky pohne správným směrem. Žádný upřený zírání an monitor a šílené cvakání HATem. Akorát si člověk musí odvyknout se nějak moc pohybovat a najít dobré místo pro umístnění počítače. TIR mám na horní hraně monitoru a počítač mám proti oknu, takže jediný problém je, když si žena zapne na lince světlo. To pak přebere bod co mám na kšiltovce a koukám furt jedním směrem. Šklebící se

Ale asi takhle. S TIRem na věčné časy a nikdy jinak. Úsměv
 
airspace.cz
57MH_Zvire
Jo a Krouzu nebrat. Pokud možno toho chlapa bojkotujte, ať si uvědomí, že dodací lhůta tři měcsce opravdu není normáoní a nevyváží ji žádný monopol na dovoz.
 
airspace.cz
LWolf
Tak to jste me moc a moc potesili s tim, ze to nema dopad na vykon.

Bohuzel u p. Krouzy jsem objednal a mesic cekal. Nakonec sem u nej objednavku zrusil, ani se neobtezoval dodrzovat obchodni podminky co ma na webu, konkretne to jak ma obratem informovat o tom, ze to este potrva. No asi mu ten obrat trva dele nez sem cekal. A dohnat ho na telefonu taky neni uplne nejjednodussi.
Nakonec jsem vyuzil sluzby Letky13 a pry vcera prisel (a dnes putuje do CR). Tak se uz nemuzu dockat. Bohuzel se ted ucim na zkousky a tak sem doufal, ze ho budu mit uz driv (asi pred mesicem Šklebící se) a vyblbnu se pred ucenim. Ted mi prijde tesne pred zkouskou a jak se mam jako ucit? Úsměv

Ted jen doufam, ze 6DOF bude do ILa dodelano. Asi si dokazete predstavit, jak je clovek natesenej (tesne po objednani) a dokonce za par dni vidi 6DOF v IL2 (chapu, ze to video melo ukazat i neco jineho, ale tohle me na nem proste uchvatilo).
 
Letka 13 Papa
tu je jedno video z lockonu kde vidno co vsetko je 6dof schopne...
http://media.natu...F-Demo.wmv
(je ich tam samozrejme viac a kto xe si moze pozret ako to vyzera s jeho pouzitim aj v inych hrach)

po kegetysovom "cracku" sfs suborov sme mohli vidiet ako to cca bude vyzerat v il2 presnejsie povedane v BOB a myslim ze sa mozeme pomaly zacat tesit...

link pre tych co nevedia o com je rec...
http://www.letka1...ht=kegetys

ps: tir4pro je skladom (kazdy den ich na polici hladkam,krmim aby boli vo forme..hehe) a max. dodacia lehota je 7dni spolu s dobierkou do Cz to vychadza 5800+250=6050sk t.j. cca 4500kc
 
Munny
Jj, bez Tiru už ani ránu. Jinak na mé konfiguraci sem pokles FPS zaznamenal, ale víc mi sebere i TeamSpeak (4-6fps)
 
1stCL_Fajlow
T Munny co máš za grafiku, výkon procesoru ?

Plánuju k novýmu kompu ten Čutorovo Trackir ...věci k tomu mam .. To taky nebude určitě špatný !
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-05-2024 10:25
Akutní máte někdo fotku Spitfiru 313.SQN s invazními pruhy? A mohl bych ji vidět? Nemám jedinou ...

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

34,908,715 návštěv