May 19 2024 10:28:48
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 1
ringlett

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
TIR nebo Z- 800?
rudidlo
Na SimHQ vyšla zajímavá recenze. Každopádně jsem zvědav jak se tato věcička zdokonalí do příchodu BoB.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
313_Ffajtl
hezke... ale sestavu pro to nemam a uz rozhodne ne 800 USDÚsměv:sm16:
 
http://www.313.cz/
Jimik
Hmm. Pěkné, ale u všech těchto hraček je problémem rozlišení matnice. 800x600 není moc a jsem zvědav jaké to bude pro polet.
 
CW_boZZda
no vzhledem k tomu, že to máš přímo před očima, tak snad těch 800x600 nebude zase tak hrozných.
Rozhodně bych to chtěl zkusit, ale 20.000,- je docela pálka
 
http://www.czechwings.com/
Rufu
Protože anglicky moc nezvládám.
Píšou jak je to s namáháním očí ,potažmo bolestmi hlavy atd po 4hodinovém provozu?
Vypadá to funkčně jak VFXGear a tam prý měli uživatelé při delším hraní problémy fyzického rázu.
 
Hoper
313_Ffajtl napsal:
hezke... ale sestavu pro to nemam a uz rozhodne ne 800 USDÚsměv:sm16:

prý se s tím dodává i ta slečna ...
 
rudidlo
Hoper napsal:
313_Ffajtl napsal:
hezke... ale sestavu pro to nemam a uz rozhodne ne 800 USDÚsměv:sm16:

prý se s tím dodává i ta slečna ...
Jestli umí hlídat děcka, žehlit prát, vařit a ostatní záležitosti, tak ji beru. Pojedeme se ženou sami na dovolenou Úsměv
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Hoper
mno je to blondýnka ...
Šklebící se


tak za deset let to tu bude. já věděl, že se dočkám.
na kebuli pixlu se senzorem pohybu, s folii na zobrazení 3D obrazu, pořádný mikrák se sluchátky a jedéém :hoper:

i když třebas za tu dobu budou nějaké "povolené" a řízené halucinogeny, které budou fungovat přímo na mozek a vytvářet tak úplný dojem z 3D prostoru a pohybu Šklebící se
 
LesniHU
Pane jo, za jedenact let a po vsech tech zlepsenich technologie lcd displeju se zvysilo rozliseni o 60 procent pri stejne cene. Tomu teda rikam pokrok.
 
3BAP_Kubrt
Já bych to nejraději viděl na podporu 3 monitorů v IL2. Žádný 1 monitor a TrackIR, kdy vepředu vidím to, co mám vidět vlevo či vpravo od sebe, ale pohnu hlavou doleva a vidim vlevo to co tam vidět mám, tzn. konec křídla. Grafiky už dnes nejsou tak drahé a monitory zvlášť. Jen to holt musí Oleg zakomponovat. BTW, existuje nějaký wishlist pro BoB ?
Taky mě napadlo že by se mohl dát ovládat lehký flak v multiplayeru, aby si i můj 8-mi letý syn mohl zahrát... (na lítání to zatím není). Posadil bych ho za flak u letiště a hlídal by... Imatrikulaci rozezná, tak co... Když můžou být ovládaní střelci v bombardérech, proř to nerozšířit i na pozemní kulomety?
 
313_OTU_oblak
kubrt - mám doma Track IR i matrox parhelia, jenom ty dvě 17" LCD mi tak nějak chybí Úsměv))a šturm 3 monitory(surroun gaming) podporuje..
 
3BAP_Kubrt
313_OTU_oblak napsal:
kubrt - mám doma Track IR i matrox parhelia, jenom ty dvě 17" LCD mi tak nějak chybí Úsměv))a šturm 3 monitory(surroun gaming) podporuje..


To by mne zajimalo, prolezl jsem vsechna mozna fora a zaver je jasny, IL2 surround NEpodporuje. Lidi byli schopni roztahnout obraz na 3 monitory ale porad tam videli jen obraz (vyrez pohledu) jakoby z 1 monitoru ale roztazeny...

Parhelia je asi vyjimka, ktera to resi nejak "po našimu". Mel jsem ji taky, koupil jsem ale PCIe verzi ktera mela tragicky vykon, navic jsem IL2 s ni na 3 monitorech nerozbehl tak jsem ji vratil distributorovi (stalo me to 10% = 800 Smutný ) Ty uz jsi to REALNE rozbehal nebo ne? Cili videl jsi na levem monitoru leve kridlo a na pravem prave? A co vykon? Mas PCIe nebo AGP verzi? Fakt me to zajima, s HW nemam problem a mit kolem sebe "kokpit" s 3 LCD je muj sen... :sm20:
 
rudidlo
KUBRT_CZ napsal:
Grafiky už dnes nejsou tak drahé a monitory zvlášť.
Šklebící seTo bylo dobrý.Ale od někoho kdo koupí grafiku jen aby na ní tratil 800,- Kč to chápu Úsměv
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Safrik
A jak to je s klavesnici a ovladanim vubec kdyz tohle mam na vočách? Bo docela pochybuji ze se nekdo dokaze trefit treba na pismenko G, no dobre tak treba pismenko P (s tim ze mam pravou packu na joyi a nemam cas odpocitavat pismenka) Šklebící se Jinak s tim flakem jj to by bylo super to bych si zahral i ja Šklebící se tatata bubububum:sm15:
 
57MH_Zvire
Tohle je strašně stará technologie. Jak se objevila, tak se zase ztratila, protože to lidi strašně špatně snášeli. Vidíte že se pohybujete, ale vaša tělo to nevnímá, takže je mozek strašně zmatený. Je na to dokonce nějaký vědní obor.
Proto se to vůbec nerozvíjí. Sem tam někdo investuje docela hodně peněz na vývoj novější srandičky, ale stále se to nedaří dovést do podoby, kdy by se lidem nedělalo špatně. Je to škoda, protože je to hrozně jednoduché a díky tomu, že to máte přímo na očích, tak nepotřebujete velké rozlišení LCD a máte z toho zároveň stereo obraz, takže máte i prostorovou hloubku. Na lítání pecka maximalna.
 
airspace.cz
WT_Flan
Zcela uzkoprse hodlam stravit zrejme jeste mnoho dalsich let u placky a TIR.Šklebící se
 
3BAP_Kubrt
rudidlo napsal:
KUBRT_CZ napsal:
Grafiky už dnes nejsou tak drahé a monitory zvlášť.
Šklebící seTo bylo dobrý.Ale od někoho kdo koupí grafiku jen aby na ní tratil 800,- Kč to chápu Úsměv


Hloupa poznamka, Rudi.

Nekupuju grafiku abych na ni tratil, ale nez si ji nechat (nefunkcni pro ucel pro ktery jsem ji koupil) za 8.000,- tak radeji obetuju 800,-, kdyz byla ta moznost. Jestli si myslis, ze jsem z te ztraty byl odvazany, tak teda fakt nebyl.

A slovem monitor myslim opravdu monitor a ne LCD, a nemusi byt zrovna novy. Staci se mrknout po webu a muzes mit slusne 20" po jednotkach tisic Kc, takze jsme cenove stale na urovni TIR s vyssim komfortem (alespon muj subj.nazor).

Spis dotaz k tem brylim (byt je to stale pekelne drahe), sleduje to i pohyb hlavy? Tzn. ze otocim hlavu a pohne se i obraz? (nemel jsem cas to cist podrobne).
 
313_OTU_oblak
parheliu mám, IL-2 je dokonce na seznamu podporovaných her oficiálním pro surroun gaming od parhelie.bohužel nemám ani jsem doma neměl 3 monitory na to abych to zkoušel, ale pochybuju že někdy budu mít zbytečných X tisín na další 2 LCD panely Úsměv

ad výkon - mne běhala ve šturmu velmi dobře. dokonce s 16xFAA byl výkon výborný, neškubala se. Kvalita obrazu velmi dobrá, nejlepší co jsem zatím viděl. Ale třeba COD2 jsem si na ni tehdy nezahrál a ww2online taky ne (ovladače PS 2.0 to prostě neumí)
 
3BAP_Kubrt
Na Matroxu je sice jako podporovaná, ale já jsem si tu práci dal a další 2 LCD z práce dotáhl domů. Bohužel. Máš PCIe nebo AGP verzi?
 
Letka 13 Papa
ozivime mrtvak trochu...

tieto dni som trocha downgradol z ati1900xt na gf 7600gt kvoli stereo3d resp. skutocnym 3-rozmernym virtualnym zazitkom...kedze z800 je principialne podobna...

zaver: kto rozchodil sturma+POZOR!!! FB+AEP+PF az po posledny patch..ehm..bez artefaktov ...NECH SA OZVE!!! DIK


...som to skusal so 7600gt s mnozstvom roznych permutacii kombinacii drajvrov a nastaveni il2 setupu sice s 3d projektorovym zazitkom v il2 ...super...ale ARTEFAKTY!!!...kujwa
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-05-2024 10:25
Akutní máte někdo fotku Spitfiru 313.SQN s invazními pruhy? A mohl bych ji vidět? Nemám jedinou ...

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

34,907,704 návštěv