March 29 2024 14:06:22
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
1 ČS letecká škola
1stCL_Fucida
oxygen napsal:
cuz mam takovy par dotazu nchtelo se mi hledat rady pro novacky tak to pisu sem Úsměv sry piste mi do posto at to tu nemusite hltit

1. jak muzu hrat iL 2 -sturmovik forgotten batle pres net ?
2.jak si muzu dat do toho nejake nove letadilka
3.kde ty letadla sezenu.
4.kde sezenu a jak si dam tu il 2 nove mapy
5.zadnou letadlouvou lod jsem tam nenasel nevite proc?

dikesCoolCool


A nechtěl bys zkusit aspoň chvilku hledat? Létáš rád se stíhacími letadly? Víš, že stíhač by měl být alespoň částečně samostatný?

1) musíš mít verzi IL-2: 1946, s jinou si to nezalétáš. Pak na to nahodit patche 4.07 a 4.08 a dále si sehnat program hyperlobby (z webu hyperfighter.sk). Nainstalovat ho snad zvládneš sám, kdyby ne, tak podrobný návod jsem psal někam SEM
2) to se prakticky nedá. Částečně si můžeš pomoci pomocí tzv. SoundModu
3) viz. 2
4) nelze
5) Nerozumím. Od verze 3.0, tedy od datadisku Pacific Fighters jsou letadlovky standardně k dispozici. Stačí si v Single Missions vybrat nějaké Japonce/Američany a tam si dát třeba cvičnou misi přistání na lodi..
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Joe Hallenbeck
Fuci,
asi ma jen samotne FB.
313_FlyBoy
RY-C
 
alfik
Jj v samotných FB není Pacifik. Ale v 46 je FB i Pacifik. A ještě něco navíc Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
1stCL_Fucida
I kdyby měl jen čisté Forgotten Battles, tak jsem mu to napsal myslím správně Úsměv. Ty už si totiž po netu dneska vážně moc nezalétá. To je snad 5 let zpátky, co to vyšlo.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
alfik
Jasně. To jsem měl já taky, tenhle problém. Furt jsem kupoval nové verze jenže jsem si vždycky chtěl "něco dolítat" a tak jsem online začal až loni touhle dobou... A to jsem k Ilu poprvé zased v r. 03 Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
313_Vity
Znáte někdo All seeing Eye to mi pride lepsi nez HL tam mate uplne vse o tom serveru,i pravy pocet hracu pripojenych bez HL ci ASY a hlavne i jaka tam je mapa,verze a je tam spoustu serveru... x)Mrknutí
 
1stCL_Fucida
Známe. Ale nemůžeš přes něj myslím zakládat coop mise a tak. Tedy nepoužitelné pro AFW apod.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_Gringo
Taky mi tam vadí,že nevidíš hned lidi co jsou ve vzduchu ale musíš to projíždět server za serverem.Nebo jsem něco přehlíd?
 
Hugo Baskerville
V pondělí bude poslední speciálka před prázdninami
http://forum.1cs-...=3007#3007
doporučuji.

Letecká škola po WWII
 
MartanCJ
Škola už asi nefunguje?
 
1stCL_Mak
Funguje tady
http://forum.1cs-letecka-skola.eu/index.php?sid=e31427208ad0ac337d3b0eae71abca99
 
Dovivan
hosi, kto ma nauci tuto fintu s mustangom? Úsměv) je to manever v case cca 2:20 Úsměv)Šklebící seŠklebící se

http://www.youtub...re=related
 
czs_scharck
Aááááá to tu dlouho nebylo, americký večerníčky typu Helmut je tady .... Joe je tady ........ Šklebící se
Otočku "přez ručku" umí jen v amerických pohádkách pro americké TV "žrouty" svých superhrdinů. Pff
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Dovivan
hehe, kde sa hrabe Pugachev so svojou cobrou.Úsměv
Upravil/a Dovivan dne 10-03-2011 13:33
 
GC3_Messik
Dovivan napsal:
hosi, kto ma nauci tuto fintu s mustangom? Úsměv) je to manever v case cca 2:20 Úsměv)Šklebící seŠklebící se

http://www.youtub...re=related


da se to kupodivu docela v pohode. Ted jsem to zkousel a na podruhy ciste zaletenej manevr. Jediny co musis mit je trosku ohebny zapesti a trosku hbitosti. Jde to to i s FW, Yakem skoro to slo i s Ju88 ale to ma moc velke rozpeti kridel a pak uz konec kridla dre do loktu Šklebící se
Upravil/a GC3_Messik dne 10-03-2011 14:54
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Panek
Tak hlavně potřebuješ P-51D a proti němu soupeře v Bf-109G2 se žlutým čumákem, jako je v tom videu.
Upravil/a Panek dne 10-03-2011 16:04
 
1stCL_Fucida
Podle boulí na křídle to G-2 nebude. Nejspíš to má být K-4, vzhledem k zasunutý ostruze. Ale těžko říct, ten žlutej čumák v týhle době..a taky boule na motoru nevím, jestli nějaký jsou Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Panek
Nejsou, má to sedmičkový kulasy.
Navíc to má vzpěry u VOP. Tak nemá.
Má. Má to mizejcí vzpěry, jednou tam jsou jednou ne.
Upravil/a Panek dne 10-03-2011 16:35
 
1stCL_Fucida
Ty kráso, to Pánku znamená jedinné...

...to je ten legendární Emil, co létal Mach 2 a v zimě i Mach 3, ten speciál! Myslím, že ho nakonec dostal až Maj. Looser, když byl Messerschmitt here, zatímco Maj. Looser here Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
WT_Horrido
To je univerzální 109 pro nenáročné konzumenty bojových simulátorů. Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,602,880 návštěv