March 29 2024 16:34:35
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
SepiaX

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
HISTORICKÝ DEN - 14.3. 2006 (prepis zaznamu rozhovoru)
clone9cz
Vážení čtenáři, jistě jste si již před několika dny všimli krátkých částí přepisů rozhovoru Jana Schrenka a Pavlíny Wolfové z pořadu ”Nad Věcí“, který se uskuteční 14.3.2006 ve 23:00.
Naší redakci (za pomoci utajeného zdroje na bruslích) se oproti ostatním podařil ale výjimečný kousek, získali jsme pro vás přepis celého rozhovoru, některé neověřené údaje však musely být vypuštěny.



14.3.2006 23:00
Pavlínka: Dobry večer, jako dnešního hosta pořadu "NAD VĚCÍ" jsem si vybrala Jana Schrenka, známého jako - teď sem si musela nechat poradit od jeho kolegu, bych to nepokazila hned na začátku - "Kommandeur Hauptmann Hans von Schrenk alias Fučida zkrachovalej befkař". Můžete tedy hned zkraje posluchačům vysvětlit co to znamená ?

Fuči: Sou to piči ...

Pavlínka: Raději přejdeme k jinému tématu ... pro soutěživé posluchače tu máme připravenou jednu dobovou nahrávku, její název můžete tipovat na telefonu 728824281 a nebo přes SMS do jejího skončení.
kód pro "German Army IV corps - Tolzer S" RJNV A plus vaše jméno
kód pro "German Military Music - Stuka Lied" RJNV B plus vaše jméno
kód pro "German - Graff Zeppelin Marsch" RJNV C plus vaše jméno
Po písničce se k vám opět vrátíme na vlnách radiožurnálu ...
...
Pavlínka: To s nad ne, to nemyslíte vážně ? - Režie, kdo ho pustil do studia z batohem !?! On my tu z něho tahá párky. To jste mu nemohli dat něco k snědku před vysíláním ? - Schovejte ten párek od maminky, za chvíli budeme ve vysílání !
Fuči: To není párek.
Pavlínka: Co to tedy je ?
Fuči: Pikador !
Pavlínka: Schovejte ten pikador !!!

...

Pavlínka: "Mám tady pár dotazů od posluchačů - někteří si zřejmě myslí, že nejste normální - tak se do toho pusťme, ať to máme z krku :). Dotaz první... Podle toho, co tvrdíte na Internetu, mám pocit, že naše armáda udělala s Grippeny chybu a měla koupit ty >Fokáče<. Je to tak?"

Fuči: " No tak podívejte se, nejlepší je samozřejmě Fw-D9, ale když na to přijde, tak i áčkový verze jsou dobrý. Je sice pár neumětelů, kteří preferují befka, ale jinak jsou to hodný kluci ... platěj mi Jégry"

Pavlínka: "Aha.. no....chápu.... ti befkaři z úvodu našeho pořadu.

Fuči: Tady to poblikávající červený světýlko asi nebude ukazovat prázdnou palivovou nádrž, že by teplota ... oleje ?

Pavlínka: Ne, to je posluchač FFajtl z Moravy, který čeká až ho pustíme do éteru s jeho telefonickým dotazem, což dělám právě teď >CVAK<

FFajtl: "Fuči pičo, co tam blbneš. Nejlepší jsou přece spity, se mrkni jaký mám krásný nový skin. Baník pičo! .....

Pavlínka: "Ehmm, tak to nebyl dotaz - chcete reagovat?"

Fuči: "Ano, jistě... FFajtle, přestaň šukat a pojď zase lítat!....... nějaké dotazy na technické parametry Fokáče tam nemáte?... Pavlínko?

Pavlínka: "Na technické parametry zrovna ne, ale jeden jistě zajímavý dotaz by tu byl. Jednoho posluchače zajímá, zda nejde o závislost, když už jste se s tím dostal až do rádia."

Fuči: "No ... původně jsem se nechtěl zmiňovat, já už sem byl jednou v televizi ... ale FFajtl to nějak pokazil, a tak se to nevysílalo" :(

Pavlínka: Samozřejmě, FFajtla do živého vysílaní už nepustíme, ale pořád jste neodpověděl na otázku: "jak často tedy létáte" ?

Fuči: "Obvykle si dám tak 2 až 3 lety za den, to mi na těch 5 až 10 sestřelů stačí, abych byl spokojenej a ještě se dostal brzy z práce domů."

Pavlínka: "Prozradil by jste nám, kolik je to hodin denně ?"

Fuči: "Rozumějte, to se nedá říc, ovlivňuje to totiž spousta faktorů ... jestli si vezmu 300 litrovou přídavnou externí nádrž, jak vysoko a rychle poletím, taky každý FW má trošku jiný motor s jinou spotřebou, třeba když si zapnete MW50, tak doslova vidíte na palivoměru jak těch 524 litru z nádrže ubejvá, jiné verze FW mají například Erhohte notleistung a třeba u Ta-152, což je vlastně taky FW, se ve velkých výškách používá GM1"

Pavlínka: "Myslím, že nemusíte zabíhat až tak do podrobnosti ..."

Fuči: "To bych řek, že je dost podstatná věc, mít o 400 koní víc nebo míň je rozdíl mezi životem a smrtí, to se vždycky vyplatí. Pro představu je to výkon tří až čtyř 2.0 litrových motoru z VolksWagen Golf GL."

Pavlínka: "Teď jste to trochu přehnal, s tou reklamou, to příště nedělejte ! Naši posluchači si to jistě dovedou přepočítat na co chtějí ... a těm co si to přepočítat nedovedou, těm posíláme písničku do Wings Clubu."

Fuči: "A ... tohle nebyla reklama ?"

Pavlínka: "No vidíte, jak mě kazíte."

Fuči: "Já rád kazím děvčata ?"

- Vážení posluchači, dnešním hostem pořadu "NAD VĚCÍ" je Jan Schrenk a diskutujeme na téma: "Prý existují nějací magoři, kteří seděj doma u počítače a myslej si, že bombardují Berlín". -
Tři z vás, kteří se zúčastnili tipovací soutěže a správně zodpověděli název úvodní skladby pořadu mají nyní možnost získat speciální knižní ceny. Dnes jsou šance opravdu neobvykle vysoké, pouze 5% z Vás hlasovalo správně. V klobouku vidím pouze 2 lístečky, v tomto případě tedy získává všechny 3 ceny pouze jediný vylosovaný, Vítěze, hlasujícího pro "German Army IV corps - Tolzer S", právě vytahuje host poradu ... a je to "Jan Schrenk" !?!

Pavlínka: Cože, vy máte u sebe mobil ? Kdo vás s ním pustil do studia ?

Pavlínka: Než vyřešíme problém s hlasování, pustíme vám další skladbu navozující atmosféru z dob WWII, poté se vrátíme opět k dotazům posluchačů....

...

Pavlínka: ... Mluvil jste o nějakých vyznamenáních. Vy sám nějaké máte? Ptá se posluchačka ...."

Fuči: "...posluchačka? Odkud je? Je zadaná?... No, to sem asi nepatří... No, dostal jsem krásné vyznamenání od jednoho našeho befkaře Jamamoty... je to Rytířský kříž s dubovými ratolestmi... brilianty mi tam ale nedal... škudlil jeden... přitom si je zasloužím, Pavlínko... věříte mi?"

Pavlínka: "Věřím, prý jste hodně dobrý pilot..."

Fuči: "...ten nejlepší... Pavlínko... vám to tak sluší... Máte takový árijský půvab...."

Pavlínka: " Ech... "

Fuči: "Německého důstojníka žádná neodmítne.... řeknu vám tajemství.... Reichsimperium wird wieder erstehen!"



Poznámka autora: přepis čtyřhodinové části rozhovoru popisujícího letové vlastnosti a tvary Fokáče záměrně vynechávám, neboť se nechci podílet na šíření neověřených bludů.



Pavlínka: "Děkujeme velikému Fučidovi za vzevrubný popis Fw , vám posluchači za pozornost a poslouchejte nás i příští týden, kdy vám zde představím muže, který si o sobě myslí, že je vrána...."

Fuči: "Poučil jsem ji ..."



PS: jelikož se v pravidlech nenašlo nic, co by bránilo hostům účastnit se při hlasování o ceny, Jan Schrenk si v tichosti odnesl knihy: Focke-Wulf Fw 190 „(Peter Caygill)“ / poznámka autora : aby věděl, že má 2 nosníky / , „Messerschmitt Bf 109“ (Jerry Scutts) / aby se s tím naučil lítat / a „Spitfire LF.Mk.IX in detail“ (F. Kořán, Vl. Danda, J. Martínek a M. Khol) / aby z blízka viděl, před čím to vlastně kličkuje /;)



EDIT: ježiš, to bude zas Jégrů
 
http://www.wwii-illusion.net
1stCL_Bumik
To se neda, boli me bricho

:sm6::sm6::sm6::sm6::sm6:
 
Hoper
:hoper2::hoper2::hoper2:
 
313_Ffajtl
:sm29::sm38::sm38::sm38:
 
http://www.313.cz/
313_Ffajtl
:sm29::sm38::sm38::sm38:
 
http://www.313.cz/
310_cibule
:sm6:
 
1stCL_Pospa
Tohle bych potřeboval každý pondělí ráno :sm6::sm6:
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
310_Oldfly
Moc guut!:sm6::sm6::sm6::sm6::sm6::sm6:
Je tě škoda u těch modrejchMrknutí
 
http://www.310raf.com/news.php
Hoper
mno v sobotu letěl za červený
a jak mu to slušelo :hoper:
 
Jirka
Volové, kdo si má pořád čistit ten zaprskaný monitor ? Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
1stCL_SaBot
Fuči: "Obvykle si dám tak 2 až 3 lety za den, to mi na těch 5 až 10 sestřelů stačí, abych byl spokojenej a ještě se dostal brzy z práce domů."
:sm6::sm6:
Upravil/a 1stCL_SaBot dne 13-03-2006 09:37
 
310_McMarty
Clonaku, tak tohle je absolutni narez. Dekuji Ti za vyborny start do pracovniho tydne. Dekujuuuuu :sm51:
 
313_OTU_oblak
hehe, moc pěkné Úsměv)):sm6::sm6:
 
GC3_Kane
Fuči: "Poučil jsem ji ..."

:lol::lol::lol:
 
http://3iap.org/forum/news.php
313_OTU_oblak
to pučil jsem ji se dá chápat několika způsoby...:sm5::sm37::sm53:
 
clone9cz
OTU_oblak napsal:
to pučil jsem ji se dá chápat několika způsoby...:sm5::sm37::sm53:


to je tam jen proto, ze to Fuci rika, kdyz nekoho sestreli ... :sm23:
 
http://www.wwii-illusion.net
312_HeRa
Clonaku :sm6: ...PS:Vem to svoje digitalni delo Úsměv
 
312raf.com
313_OTU_oblak
hmmm clone, pochlub se svym digitalnim delem....Úsměv
btw. na svou F717 nenecham dopustit Úsměv
 
1stCL Pepan
Jooo todle je fakt hustý!!! a zejména pak špeky jako pikador atd - to nemá chybu - kdo to nezná nepochopí...Šklebící seŠklebící seŠklebící se
A víte vůbec od koho pochází výraz - "Zkrachovalí Befkaři" ??? ...:jamamoto:
Upravil/a 1stCL Pepan dne 13-03-2006 18:43
 
clone9cz
1stCL Pepan napsal:
Jooo todle je fakt hustý!!! a zejména pak špeky jako pikador atd - to nemá chybu - kdo to nezná nepochopí...Šklebící seŠklebící seŠklebící se
A víte vůbec od koho pochází výraz - "Zkrachovalí Befkaři" ??? ...:jamamoto:


už ani nevím, možná od novotňase ... roudnice:sm42: toho přinesla hodně, snad i ty befkaře:sm49:
 
http://www.wwii-illusion.net
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,603,517 návštěv