April 27 2024 11:59:39
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
Střelba do pilotů
GC3_Kane
rudidlo napsal:
3IAP_Kane napsal:
tak to já padám poctivě až na zem, a vychutnávám si tu nejistotu jestli třeba ještě nechcípnu, když už jsem to jednou podělal CoolŠklebící se
Extrémně dlouhé padání vede občas k smrti pilota bez zjevné příčiny.

EDIT: Jinak jak mě někdo osolí na padáku a je to proti pravidlům serveru, ihned žádám písemně o ban provinilce.


příčina je dávno zjevná....prostě umřeš hlady a žízní :rolleyes:
 
http://3iap.org/forum/news.php
Safrik
Jojo, ja vim ze se to tu uz mockrat resilo, ale taky nachapu proc je tak strasne odsuzovany (a zakazovany) strelba do padaku a vulch na letiste, Vzdyt by to mohla bejt daleko vetsi sranda, necha me, nenecha me? Šklebící se (nenechal:sm13:Šklebící se) ja bych vylozene rad taky parkrat vystrelil po padaku nebo si pekne nechal flakem rozbit hubu, pri vulchu, aniz by me hned nekdo neposilal do horoucich pekel :sm54:.
 
1stCL_pbarry
Safrik napsal:
Jojo, ja vim ze se to tu uz mockrat resilo, ale taky nachapu proc je tak strasne odsuzovany (a zakazovany) strelba do padaku a vulch na letiste, Vzdyt by to mohla bejt daleko vetsi sranda, necha me, nenecha me? Šklebící se (nenechal:sm13:Šklebící se) ja bych vylozene rad taky parkrat vystrelil po padaku nebo si pekne nechal flakem rozbit hubu, pri vulchu, aniz by me hned nekdo neposilal do horoucich pekel :sm54:.


tak si hraj offline
 
barryk.webz.cz
rudidlo
NaCZ serverech je zakázána pouze střelba na padák, pokud vím.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
3BAP_Cassius Chaerea
Safrik napsal:
Jojo, ja vim ze se to tu uz mockrat resilo, ale taky nachapu proc je tak strasne odsuzovany (a zakazovany) strelba do padaku a vulch na letiste, Vzdyt by to mohla bejt daleko vetsi sranda, necha me, nenecha me? Šklebící se (nenechal:sm13:Šklebící se) ja bych vylozene rad taky parkrat vystrelil po padaku nebo si pekne nechal flakem rozbit hubu, pri vulchu, aniz by me hned nekdo neposilal do horoucich pekel :sm54:.
Mě taky míň naštve když mě někdo sundá na padáku, než když se nepřítel chová "rytířsky". Onehdá jsem se pokušel na LiWu zachránit zajatého Plava, sednul jsem asi pět km od nepřátelského letiště na cestu, mezky se to tam jen hemžilo, čekal jsem kdo mě objeví a zvulchuje za mojí drzost. Po pár minutách mi jeden mezek přeletěl nad letadlem, okamžitě jsem šel do vzduchu a chtěl mazat domů. Po vzletu jsem s tím stíhačem prohodil pár tvrdých manévrů s jedním čelňákem, pak se kolem mě začala motat další dvojice mezků, měli ode mě odstup, tak jsem toho využil a mazal k nám domů a nanavigoval jsem si do sektoru kterým sem chtěl prolítávat, našeho stíhače Válce. Čekal jsem že to bude pořádnej tvrdej match se vším všudy, místo toho mezkové mi letěli po stranách, jako kdybych nebyl nepřítel. Sem jim napsal zmizte nebo bojujte, oni na to že se chtěj fotit či co a já jelikož jsem citlivá duše s trochou té pitomé morálky, jsem se teda po nich taky neoháněl. Přiletěl tam Válec dokonale využil vejšky a přistál jednomu mezkovi na šesté, ale protože se nepřítel chtěl kamarádit, tak jsem řekl Válcovi ať ho nechá, stalo se a všichni letěli svou cestou. Co z toho plyne: Místo zajímavého střetnutí, z toho bylo nehorázné prokazování rytířskosti. Pánové na takové věci sou tu jiné simulátory, já chci ve šturmoviku bojovat a né se chovat gantlemansky.
 
1stCL_pbarry
chipl bys
 
barryk.webz.cz
3BAP_Cassius Chaerea
1stCL_pbarry napsal:
chipl bys
Možná, ale nenaštvalo by mě to tolik, jako ten Fligth simulátor co se tam dělal.
 
Tajpan
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
1stCL_pbarry napsal:
chipl bys
Možná, ale nenaštvalo by mě to tolik, jako ten Fligth simulátor co se tam dělal.


Cassiuse, musíš sa s tým zmieriť.
Ludia čo kupujú origoš hry a lietajú IL2 sú jednoducho "vadný".
Ale sú niektorí "vadný" piloti , čo sú "uber vadný".
Z Blue strany sú to , čo som mal česť spoznať, je to Fučida a Gambac.
Na CW som raz bojoval sám proti Fučidovi a jeho dvojke , v Išakovi proti F4. Strašný boj, pot som mal v trenkách, spotené ruky už nevládali udržať joystick, robil som všetko nemožné. až koniec sme uzatvorili mier, a odleteli som mnou vo formáícii na moje letisko , zakývali a odleteli. A bol som z toho "paf".
S! Lioni. :sm17:
A Gamgacom som mal stretnutie aj s celou CSL tiež na CW. Po masakry kolegov, som podstúpil horový boj. Proti elite to ale fakt nejde. A Gambac mi dal tolko šancí aby som to vzal, čo by som možno aj urobil , ale Hoper ma predsvedčil aby som to nevzdával, tak som bojoval dalej.
A predsa Gambac mi predsa dal dalšie šance.
S! CSL! :sm17:
Atd.
PS: ak sa niekedy stane , že sa situácia obráti, rad by som im splatil dlh. Čo vzhladom na ich umenie si asi velmi , velmi počkám.
S!
 
1stCL_Fucida
Tajpane, to je z toho našeho souboje - let ve formaci domů Úsměv

[img]http://vwings.org/images/fuci_tajpan.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 28-04-2006 20:01
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hoper
3IAP_Tajpan napsal:
...A Gamgacom som mal stretnutie aj s celou CSL tiež na CW. Po masakry kolegov, som podstúpil horový boj. Proti elite to ale fakt nejde. A Gambac mi dal tolko šancí aby som to vzal, čo by som možno aj urobil , ale Hoper ma predsvedčil aby som to nevzdával, tak som bojoval dalej. ...

Kdy ? Kde ?
Já že jsem radil bojovat dál ? To jsem asi zrovna seděl na zemi, ne ? Šklebící se
 
313_OTU_oblak
pánové....tohle jsou zážitky pro které žijeme...

taky už jsem měl nedávno dost a dost.....dotáhl jsem to k letišti, nasadil na přistání, rozsvítil a befko mne nechalo sednout a přežít...nevím kdo to byl, ale stejně S! Úsměv gantlemani a rytíři nevymřeli Úsměv
 
313_OTU_oblak
no...nechtělo se mi zakládat nové mvlákno, tak použiju tohle. Dneska jsem večer lítal na AH. Zalétal jsem si...ale:

1) Pilot nickem HELMUT - To že jsi mne sundal párkrát, to mi nevadí. To že jsi se se mnou nechtěl bavil na TS, to mi trochu vadí. Nenadal bych ti. Ale nechtěl jsi..ok. Ale to že jsi mne zabil na padáku, to mi vadí. Ale nemusel jsi to být ty. Jestli jsi to nebyl ty, tak promiň.A ještě něco. VˇIM kdo jsi. Nebudu to tu ventilovat...nevím jaké důvody tě vedou lítat s jiným nickem..nebo ti tu mám vyjmenovat všechny tři tvoje nicky které znám????Úsměv


Ad2) dvakrát se mi stalo že po mne šlo vlastní letadlo. V jednom případě šlo o pilota nickem HENNES a vzhledem k tomu že hodil jednu hlasku v azbuce těžko říct co byl zač.

v druhém případě jsem letěl v gladiátoru a začal za mnou točit Hurri. Poprvé mne neukroutil (boha jeho, v hurrim gladiátora kroutit??? ) a spadl do vývrtky..poodlétl tak jsem si hledal nějaký fiat...no ale zase přilétl, ošil mne a zase začal kroutit. Evidentně si byl plně vědom že točí za vlastním letadlem. jeho kód byl ZZ-A a nick Hawk1.

Prosím pokud máte někdo podobnou zkušenost z AH, ať už s piloty Hawk1 nebo Hennes podělte se ať je může admin zabanovat.
Upravil/a 313_OTU_oblak dne 20-05-2006 23:01
 
CR_PETRAS
To,že mě dneska na AH hodněkrát sestřelil " Helmut " alias pan neznámý mi

set sakra VADÍ Naštvaný Naštvaný Naštvaný Naštvaný Naštvaný Naštvaný Naštvaný

Jen počkej Helmute :sm29:

Až si o tom lítání něco :sm8: pak si tě dám k :sm40: večeři ... Salut
 
http://avionika.webpark.cz
MK_KaiN
No občas takhle na ts zaslechnu hlášky"gladiátory jsou naše nebo jejich?"Třeba v tom mají někteří zmatek,nebo tak něco?
 
clone9cz
mame zkusenosti, zejo, pepane :lol:

PS: chudak ital ve fiatu
Upravil/a clone9cz dne 21-05-2006 01:47
 
http://www.wwii-illusion.net
1stCL_Jamamoto
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Safrik napsal:
Jojo, ja vim ze se to tu uz mockrat resilo, ale taky nachapu proc je tak strasne odsuzovany (a zakazovany) strelba do padaku a vulch na letiste, Vzdyt by to mohla bejt daleko vetsi sranda, necha me, nenecha me? Šklebící se (nenechal:sm13:Šklebící se) ja bych vylozene rad taky parkrat vystrelil po padaku nebo si pekne nechal flakem rozbit hubu, pri vulchu, aniz by me hned nekdo neposilal do horoucich pekel :sm54:.
Mě taky míň naštve když mě někdo sundá na padáku, než když se nepřítel chová "rytířsky". Onehdá jsem se pokušel na LiWu zachránit zajatého Plava, sednul jsem asi pět km od nepřátelského letiště na cestu, mezky se to tam jen hemžilo, čekal jsem kdo mě objeví a zvulchuje za mojí drzost. Po pár minutách mi jeden mezek přeletěl nad letadlem, okamžitě jsem šel do vzduchu a chtěl mazat domů. Po vzletu jsem s tím stíhačem prohodil pár tvrdých manévrů s jedním čelňákem, pak se kolem mě začala motat další dvojice mezků, měli ode mě odstup, tak jsem toho využil a mazal k nám domů a nanavigoval jsem si do sektoru kterým sem chtěl prolítávat, našeho stíhače Válce. Čekal jsem že to bude pořádnej tvrdej match se vším všudy, místo toho mezkové mi letěli po stranách, jako kdybych nebyl nepřítel. Sem jim napsal zmizte nebo bojujte, oni na to že se chtěj fotit či co a já jelikož jsem citlivá duše s trochou té pitomé morálky, jsem se teda po nich taky neoháněl. Přiletěl tam Válec dokonale využil vejšky a přistál jednomu mezkovi na šesté, ale protože se nepřítel chtěl kamarádit, tak jsem řekl Válcovi ať ho nechá, stalo se a všichni letěli svou cestou. Co z toho plyne: Místo zajímavého střetnutí, z toho bylo nehorázné prokazování rytířskosti. Pánové na takové věci sou tu jiné simulátory, já chci ve šturmoviku bojovat a né se chovat gantlemansky.


Asi tak... my po tobě nevyžadujem, aby ses choval rytířsky, nechtěj ty po nás, abychom se rytířsky nechovali....Mrknutí
 
CSL1_Wingman
1) Pilot nickem HELMUT - To že jsi mne sundal párkrát, to mi nevadí. To že jsi se se mnou nechtěl bavil na TS, to mi trochu vadí. Nenadal bych ti. Ale nechtěl jsi..ok. Ale to že jsi mne zabil na padáku, to mi vadí. Ale nemusel jsi to být ty. Jestli jsi to nebyl ty, tak promiň.A ještě něco. VˇIM kdo jsi. Nebudu to tu ventilovat...nevím jaké důvody tě vedou lítat s jiným nickem..nebo ti tu mám vyjmenovat všechny tři tvoje nicky které znám????Úsměv



Je mi úplně jedno co si tímhle chtěl říct. Příště až si nebudeš s něčím jistý tak se raději zeptej jo? Psaný slovo vždycky úplně nevystihne to co chce člověk říct, ale ty jsi mě dneska opravdu zbytečně a bezdůvodně napadal a urážel !!!!!!! Že jsem trošku startovací a chytlavej na tyhle věci je taky moje věc. Jo a řešit to s tebou na TS opravdu nemám za potřebí. Jsi už dospělej tak si to přeber jak chceš a já osobně nevidím důvod pokračovat na toto téma. ENDE "S" Jinak pěknej polet, díky všem i PETRASOVI:sm16::sm16: :sm16:
Upravil/a CSL1_Wingman dne 21-05-2006 02:37
 
CSL1_Wingman
CR_PETRAS napsal:
To,že mě dneska na AH hodněkrát sestřelil " Helmut " alias pan neznámý mi

set sakra VADÍ Naštvaný Naštvaný Naštvaný Naštvaný Naštvaný Naštvaný Naštvaný

Jen počkej Helmute :sm29:

Až si o tom lítání něco :sm8: pak si tě dám k :sm40: večeři ... Salut


Až to všechno :sm8: , tak si to někde můžem vyzkoušet :sm32: HELMUT :sm21: a někdy se zase potichoučku :sm28: a sundám Tě třeba jako CVS_Wingman. Já to taky teprve trošku :sm8: a zkoušim. zatim ahoj :sm16:
 
MK_KaiN
A až si to kucí všechno :sm8: a naučíte tak vás vezmu do zoo a ukážu vám klokana,jo?:sm18:
 
313_Blc
Jé Jami , ty máš ale krásný avatar ... kdo ti ho dělal (měl bych zájem) Úsměv

PS: Jestli mi Wingu budeš sundávat kamarády na padáku, tak se na tebe dohodnem a budeme tě lovit Šklebící se (už se bojíš?)
Upravil/a 313_Blc dne 21-05-2006 09:12
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,769,494 návštěv