May 09 2024 03:45:07
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
Střelba do pilotů
Jp-
paja_cz napsal:
Hoper napsal:
na cw (a předchozím systémech) si při rozsvícení poziček musel do x minut přistát, jinak ti to PAK začalo strhávat body ...



Obecně rozšířený bluf Šklebící se


jj všichni tomu věřej, ale nikde to pořádně nefungovalo Úsměv a nikdy mi to body nesrazilo za landing a pruhy to joo jinak nic.

Btw. pokud se týká svícení střílejte dokud má křídla, nebo nehází kabinu jinak je to pořád target lidi váš za to sice nebudou mít rádi, ale nestane se vám, že člověka vošije rozkouřený ero :sm24:
 
Safrik
No, ted jsem si cetl pravidla LiW a je tam napsano Navigační světla můžete používat kolikrát chcete Dale je napsano pokud provedete akci: CHUTEKILL ... -25%, WINTIP SMOKE ... -10%, LANDING LIGHTS ... -10% atd. bude Vam strzen dany pocet % z Index Fairplay. Takze pokud tomu dobre rozumim tak blikani pozickama JE povoleno.
Upravil/a Safrik dne 26-04-2006 12:03
 
Jp-
jo je akorát někteří sou tady míň chytrý a pletou si druhy světel
 
Hoper
Jp- napsal:
jj všichni tomu věřej, ale nikde to pořádně nefungovalo Úsměv a nikdy mi to body nesrazilo za landing a pruhy to joo jinak nic.


Jp- napsal:
jo je akorát někteří sou tady míň chytrý a pletou si druhy světel

teď jsi myslel i sebe ? Pff
 
Jp-
ty si nečet náš úvodník [url]http://www.lamky.cz/about.html [/url], že jo já musim bejt míň chytrej Úsměv
 
Hoper
mno sem spíš přemýšlel, kdo je kdo na tom vašem "logu" Úsměv
 
BP_Tyrl
Ohledně svícení jsme měli kdysi s Lavem z L13 diskusi, protože jeden z nás, už nevím kdo, toho druhýho roztřílel svítícího, nebo to bylo naopak? A ten nesvítící přestal střílet a byl zezadu rozstřílen ? Konec konců je to fuk. Zkrátka jsme se dohodli, že dlouhé svícení znamená dostaneš na kokos, mám tu kamaráda. Dost důležité je, aby ten kamarád opravdu poblíž byl. A tři krátké bliknutí znamenají, už se soukám do padáku. Pak je zase výhodné, aby byl v zadu Lavo, nebo někdo kdo tento signál zná a akceptuje. No a vzhledem k tomu, že po zmáčknutí ctrl E zbývá do opuštění letadla halda času není na škodu tento signál trénovat.Mrknutí
 
AH_Cutora
Na DF serveru sviceni neni zakazano. Svitit si muze kdokoli kdykoli cimkoli prockoli ....

Jednotny vyklad co ktere sviceni znamena neexistuje. Nekdo to pouziva jen pro vzlety/pristani/let po okruhu, nekdo se vzdava, nekdo privolava kolegu, nekdo laka protivnika, nekdo mate, nekdo si sviti z blbosti...

Vic nehodlam resit, tecka. Prosim vratte se zpet k tematu strelba po padacich, sviceni me nezajima nechapu proc bych ho mel regulovat.
 
313_OTU_oblak
jasný čutoro, co dodat. at sviti kdo chce jak chce, střílet po všem.Howg.
 
Sody
Cau vsichni, ohledne toho strileni po padacich,uz se mi take stalo ( jak je psano na zacatku diskuze) ze jsem strilel po letadle a sejmul jsem pilota com prave skakal, bylo mi pak docela trapne kdyz se nahore na obrazovce objevilo ze jsem lamaVyděšený ,ale todle se proste stava :sm16: To jen jen muj priklad ze zivota
 
[url]www.raketovemodely.phorum.cz[/url]
Opitze
No, tak mě se podařilo na AH serveru na padáku sestřelit hádejte koho? Nejsem žádný čučkař, tak rovnou Čutoru..
Von si tam jen tak visí a kochá se, já tam v nějakém manévru a najednou padáček, jen takový malý, docela daleko, tak ze srandy jsem tam poslal dvě dvacky... a padáček zmizel...

Čutora se "odmlčel"(šel mrknout do logu) a pak mi pěkně vynadal. A já se omluvil...

Byla to legrace, prostě se mi tam vyloupl, tak jsem ho jen tak jedním granátkem líznul, jen tak, jestli se na tu dálku trefím... no a trefil...

Takže s odstupem x týdnů... sorry Čutoro... Úsměv
Máš u mě pivko Mrknutí
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
310_cibule
Střílet do pilotů na padácích je správné. Zvláště do některých. Úsměv
 
GC3_Messik
No pokud někdo vyskočí tak už ho nedorážím, osobně mi stačí éru líznout jednu dvácu do křídla a vidět z 4 km jak to pikuje až k zemi. Ani nemusí být sestřel abych byl spokojen, málokdy pokud mě dotyčný předtím nenaštve, nebo na něj dlouhobě mám políčeno "Novotňas" pokračuji v boji a dám se do pronásledování. Ale pozor zvláště u některých velitelů je nebezpečné pronásledovat déle než 15s Mrknutí frr a je tam najednou pět desátníků na vaší 6 Šklebící se
Ale zase pokud bych z nějakého důvodu padák sundal ať už omylem nebo škodolibě tak bych se neomlouval. Hrajeme si na válku, tohle k válce patří a je na každym zda si chce hrát na rytíře Mrknutí
Upravil/a GC3_Messik dne 27-04-2006 18:26
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
AH_Cutora
Kdyz nekoho sundas pri vyskoku, to se proste stava. Za to se neomlouvej, vetsinou opravdu nevidis ze skace. Mozna to dotycneho na chvili nastve, ale on vychladne. To se fak blbe ze zadu odhaduje, kolikrat ten prekryt neni videt.

Jina vec je strelba na ty padaky. To co popisuje Monkey si dobre pamatuju a fakt me to v tu chvili nakrklo. Ale mas milost, ted jak jsem cetl jak k tomu doslo jsem se musel rezat smichy :sm6: Ale v tu chvili jsi me fakt dost nastval, protoze si tak visim, koukam na ten bozi svet kolem sebe a najednou tma. A kdyz jsem pak z logu vytahl kdo ze me to zastrelil, tak jsem chvili nechtel verit vlastnim ocim ...
 
Sody
Jak rekl Messik hrajeme si na valku a to k tomu opravdu patri, ale dle gusta kazdeho pilota :sm19:
 
[url]www.raketovemodely.phorum.cz[/url]
Lekk
Asi to tady trochu rozohnim..ALE...každej má refly tláčo...a tudíž nemusí vubec viset na padáku a modlit se aby se nedostal do dráhy eru nebo střele. srážka s padákem spolehlivě urve křídlo nebo zničí vrtuli..a navíc padáky na dálku jsou tečka a tečka je kontakt a kontakt muže být nepřítel...takže navíc zbytečně matou ty co jsou v kabině. Já na ně sice nestřílim v zásadě, ale kdykoliv se mi zdá že mužou být hrozbou, nebo bludičkou..tak je radši sejmu. samozřejmě tam kde je to povoleno.
Omlouvám se těm co je to naštvalo..ale radši mít svoje ero v celku a jasno o situaci okolo sebe..nežli se přidat k vám pod kopulí. A když tak ihned refly..a znova do vzduchu..vrátit to tomu kdo mi ublížil.:sm45:
 
GC3_Kane
tak to já padám poctivě až na zem, a vychutnávám si tu nejistotu jestli třeba ještě nechcípnu, když už jsem to jednou podělal CoolŠklebící se
 
http://3iap.org/forum/news.php
rudidlo
3IAP_Kane napsal:
tak to já padám poctivě až na zem, a vychutnávám si tu nejistotu jestli třeba ještě nechcípnu, když už jsem to jednou podělal CoolŠklebící se
Extrémně dlouhé padání vede občas k smrti pilota bez zjevné příčiny.

EDIT: Jinak jak mě někdo osolí na padáku a je to proti pravidlům serveru, ihned žádám písemně o ban provinilce.
Upravil/a rudidlo dne 28-04-2006 15:51
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
AH_Cutora
To vede i kdyz das refly. Obcas se taky rad kocham, kdyz uz tam visim. Navic i kdyz dam refly, tak tam ten soumen stejne visi dal. Dokonce kuriozne se muze stat, ze uz sedis v letadle, Oskar se zabije padem do lesa a FBDaemon te oznaci za umrivsiho a vykopne te...
 
GC3_Messik
jj ale ty pravidla jsou blbina, přikazovat něco někomu co se ve válce dělo "běžně" to je jako zakázat útočit na TB3, že je pomalá a bezbraná a pilot co v ní letí si neužije srandu bez smrtiÚsměv Vy pořád berete vyskočím z letadla a zachráním si život, ale tak to nebylo, vyskočím z letadla a pořád bojuji o život a je jen na morálce oponenta jak s Váma naloží.

Váš problém, že se necháte dohnat k výskoku. Pak musíte nést následkyÚsměv
Ale snad neexistuje žádný server, který má tuhle buzeraci nastavenou na ON.
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

34,840,198 návštěv