May 08 2024 06:33:27
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
Střelba do pilotů
Jirka
Wardogu, nevím jestli několik hodin, spíš si sem tam podle času zaskočím a většinu toho ani nemám chuť číst. Někdy ,jako je třeba tento týden, jsem tu mockrát za den, jindy se sem třeba celé dny nedostanu.

Nejlepší je, když je tu nějaký ten flejmík nebo živější diskuse, to je pak co číst, protože výměny názorů o tom, že někdo někoho nějak divně dostal , nebo jestli nějaké letadlo lítá tak a tak mě už nijak neoslovují.

Díky vyšší moci za existenci lidí typu rudidla. Šklebící seŠklebící seŠklebící se

I to lítání vidím poslední dobou spíše jako činnost, ve smyslu, že se tatíci, kteří uspali své děti a zaopatřili své manželky, sem tam večer sejdou u pécéčka místo v hospodě a v klídku pokecaj a polítaj.

Přece jenom po těch letch zuřivého kvedlání a boje za cokoliv se u mě něco změnilo. Už je to o něčem docela jiném. A je to fakt výrazně lepší. Doporučuju všem. Šklebící seŠklebící seŠklebící se Tím nemyslím tu krizi středního věku samozřejmě. Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
Flym
máš "recht" Vogone
 
Wardog
Nojo,ale uspat děti,zaopatřit manželku a jít si sednout k PC,to už samo o sobě je na Železnej kříž ne? Šklebící se
 
rudidlo
Wardog napsal:
Nojo,ale uspat děti,zaopatřit manželku a jít si sednout k PC,to už samo o sobě je na Železnej kříž ne? Šklebící se

Uspat děti, zaopatřit manželku a mít volno? No tak takhle jednoduché bych to chtěl taky mít.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Wardog
rudidlo napsal:
Wardog napsal:
Nojo,ale uspat děti,zaopatřit manželku a jít si sednout k PC,to už samo o sobě je na Železnej kříž ne? Šklebící se

Uspat děti, zaopatřit manželku a mít volno? No tak takhle jednoduché bych to chtěl taky mít.


No,jednoduše....a když jsou seriály,tak stačí jenom uspat dítě........Úsměv
 
Jirka
S těma seriálama jsi to vystihnul přesně. Protože ve dnech kdy běží v televízi nějaká z těhdle věcí jsem mou ženou k počítači doslova vyhazován.

Rád bych chtěl tedy touto cestou, na tom to místě poděkovat všem, kdo se na tvorbě těchto nekonečných seriálů podílejí. Vždyť vy, vážení tvůrci ani nevíte, jak nám, virtuálním pilotům, tím pomáhate. Přeji Vám hodně sil a dostatek fantazie. A kdyby ste s tím ještě tak pár let vydrželi, tak by ste mě tím udělali fakt vobrovskou radost. Zkuste to alespoň do tý doby, než někdo natočí pokračování DžejÁra. Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
WT_Horrido
No jak tak obcas neco zahlednu tak nejde o fantazii ale o grafomanii, takze je spise na miste prat pevnou ruku a kvalitni klavesnici Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
rudidlo
Jen tiše závidím.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
313_OTU_oblak
měl bych věc do diskuze a rád bych znal váš názor kolegové piloti....tak jsem kroutil na stalingradu v La5F a jedno befko si myslelo že mne dá i v zatáčkách...no jakmile jsem ho trochu osolil a zahnal do úzkých tak rozsvítil navigační světla a dvě befka přifrčely a sundaly mne dříve než jsem mohl dílo dokončit...nevím, pochopím rozsvícení nav. světel u letiště kvůli přehlednosti, ale v boji? setkávám se s tím již po několikáté že si takhle někdo přivolává pomoc (teda...moje zkušenost je taková že se takto volá horní patro befek na bum a zum taktiku)....no nevím, jsem z toho rozpačitý. Mít horkou krev, tak bych mu dal doživotní BAN na AH....ale nelíbí se mi to. Je to běžná praxe kterou jsem u red nepostřehl a dělají to obě strany?nebo je to způsob volání coveru??to bych radši vypnul na serveru navlights natvrdo než toto...no nevim.
 
Jirka
Šklebící seŠklebící seŠklebící se Tak se příště na nějaký zkoumání toho, proč nějakej bambula svítí vykvákni a střílej dokud máš co.

Mimochodem, já když svítím, tak je to jenom proto, abych si přivolal pomoc, nebo abych si přivolal nepřítele, když se cítím moc osaměle. Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
clone9cz
313_OTU_oblak napsal:
měl bych věc do diskuze a rád bych znal váš názor kolegové piloti....tak jsem kroutil na stalingradu v La5F a jedno befko si myslelo že mne dá i v zatáčkách...no jakmile jsem ho trochu osolil a zahnal do úzkých tak rozsvítil navigační světla a dvě befka přifrčely a sundaly mne dříve než jsem mohl dílo dokončit...nevím, pochopím rozsvícení nav. světel u letiště kvůli přehlednosti, ale v boji? setkávám se s tím již po několikáté že si takhle někdo přivolává pomoc (teda...moje zkušenost je taková že se takto volá horní patro befek na bum a zum taktiku)....no nevím, jsem z toho rozpačitý. Mít horkou krev, tak bych mu dal doživotní BAN na AH....ale nelíbí se mi to. Je to běžná praxe kterou jsem u red nepostřehl a dělají to obě strany?nebo je to způsob volání coveru??to bych radši vypnul na serveru navlights natvrdo než toto...no nevim.


alespon ja osobne se vrham na svitici jako na rusaky, ze mas opacnou zkusenost, to ti nebudu vyvracet

... a kdyz naky to befko koupi Mk108, tak je to jen proto, ze mi nedalo predem vedet o rozsviceni pozicek, de facto jeho problem:sm49:

EDIT: oleg muze za to, ze ty pozicky svitej jak vanocni stromecek, takova rozsvicena TB3 nejde pri celnaku poznat od he111 ... taky to pekne koupili AIcka na CW stoosmickama
Upravil/a clone9cz dne 26-04-2006 00:46
 
http://www.wwii-illusion.net
313_OTU_oblak
clone9 - jojo, souhlas, bude to na obou stranách

takže ty prostě někoho zoomneš a pokud nezorzsvítí (nebo tě neosvítí) tak ho bufneš s Mk.108. Mno, za to by jsi měl válečný soud Úsměv Ale proti gustu...
 
1stCL_Fucida
Kdysi dávno, ještě ve WarBirds, bylo puštění červeného kouře skutečně znamením "vzdávám se". Dnes nic takového neplatí. Ať si svítí pro mě za mě sebevíc, aktuální stav nepřítele hodnotím podle jiných věcí, než jsou pozičky Úsměv
Létej LiW, tam je blikání zakázané a ohodnocené ztrátou bodů a snížením FairPlay faktoru.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
313_Volume
fuči, to jako, když jsu na finále na LiW a svítím, ať se neposrážíme na okruhu, tak mi ubejvají body? :uhoh:
 
rudidlo
313_Volume napsal:
fuči, to jako, když jsu na finále na LiW a svítím, ať se neposrážíme na okruhu, tak mi ubejvají body? :uhoh:
Snižuje se Ti FairPlay index a od toho odvíjejícíse bodové ohodnocení.
Předpokládám, že tyto informac pocházejí ještě z mého překladu:
http://czechlions...tml#points
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
313_OTU_oblak
aha, takže na LiW nesvítit Úsměv
 
Jp-
Hele fuči nepleteš si nav a landing světla? Já osobně blikam na liw statečně zvlašť při řazení, ale, že by mi to ubíralo fairplaybody to sem si nevšim
 
Hoper
na cw (a předchozím systémech) si při rozsvícení poziček musel do x minut přistát, jinak ti to PAK začalo strhávat body ...

jinak Oblaku, tuhle jsem si taky jako trouba myslel, že mi někdo bliká na znamení, že se vzdává
a ono prdlajs - když není nad svým letištěm a svítí, znamená to jen jedno - volá o pomoc
Takže rozstřílet na sr- kousky a zdrhat Šklebící se
 
ECL_Bulldok
313_OTU_oblak napsal:
měl bych věc do diskuze a rád bych znal váš názor kolegové piloti....tak jsem kroutil na stalingradu v La5F a jedno befko si myslelo že mne dá i v zatáčkách...no jakmile jsem ho trochu osolil a zahnal do úzkých tak rozsvítil navigační světla a dvě befka přifrčely a sundaly mne dříve než jsem mohl dílo dokončit... .


Víš tohle většinou používám, když si volám pomoc přes TS a nemůžou mě zaboha vidět... dost to pomáhá v orientaci (navigační světla):sm13:
 
MK_Paja
Hoper napsal:
na cw (a předchozím systémech) si při rozsvícení poziček musel do x minut přistát, jinak ti to PAK začalo strhávat body ...



Obecně rozšířený bluf Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

34,835,505 návštěv